• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka ; je krasnoucky miminko :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@dress - já rezervovaná rozhodně nejsem a ani to u nás není potřeba. Stačí když chodím sem do města na gyndu. A hlavně před porodem se chodí do nemocnice na prohlídky prý, tak tam se zaregistrovat můžeš - vyplněním papírů. Ale to je tak koncem 8.měsíce a stačí to. Prý je to tak všude.
16. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Tak jsem si lehla, že zaspim bolehlav. Jen co usnu zvonek jako blázen! Nějakej dědek,že se jde podívat na byt(jak se budeme stěhovat). Tak mu říkám,že to je sice hezké,ale že mě vzbudil,mám bolehlav a rozhodně je slušnost se ozvat alespoň 24hodin předem, a ne zvonit u bytu jako blázen. A on na mě prej "a to mě teda nepustíte dovnitř?" tak mu říkám že rohodně ne! Kretén jeden!! :angry: No já se rozčílila, lidská drzost a blbost mě fakt dokáže vytočit!! :angry: A hlava samozdřejmě rozbolela ještě víc a uplně se klepu ještě teď,jak jsem se lekla jak zvonil jak blázen!!
16. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@Jiitkka: no to je ale blbec :angry: . Pokud te opravdu hodne boli hlava, tak si muzes vzit paralen, me zabira do 5 minut :wink:
16. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
ja bych stejne do bytu nikoho nepoustela, kdyz bych byla sama doma :astonished:
16. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@jiitkka souhlasím s cutce, rozhodně tam nikoho nepouštěj, když jsi tam sama....navíc je fakt vrchol neslušnosti přijít neohlášený a ještě dělat takový randál
16. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
@cutce - já tu paralen ani snad nemám... :unamused: to nějak vydržím. Kdyžtak si ho zítra koupím. No já ho pustím, bude ještě otevřený nábytek co máme v baráku a křičet umím velice dobře a kdyžtak by jednu schytal :grinning: Ale ta drzost, arogance a nevychování mě opravdu dostalo! A ještě jak zvonil, jako kdyby hořelo!! :angry:
16. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
jitus no tak to je podara takovejhle dedek, nekdo vychovani fakt nema

jinak u nas se registrovat do porodky taky nemusis
16. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@dress - holky, to já se nebojím fakt. :wink: Hlavně na něj budu zítra velice nepříjemná, takže si ani nic nedovolí kretén!! Fakt ale lidská debilita, mě nikdy nepřestane udivovat!!!
16. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@jiitkka měla jsi ho někde kopnout :wink: :grinning: mě už ta hlava přešla, A máme tu doslova aprilové počasí. jednu chvíli vyleze i oskar, během 5 min se zatáhne, tma jak v .....a buři . štěstí, že jsem prádlo nevěšela na zahradu.
Něco bych si dala, chodím kolem ledničky jak mlsný kocour,a nevím co bych zďobla :slight_smile:
16. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@Jiitkka: ja bych byla opatrna, nikdy nevis, kdo ti tam prijde a preci jenom chlapi jsou silnejsi nez mi. bud opatrna. A kor kdyz jsi ted tehotna :wink:

Holciny loucim se jdu domu konecneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
Ahojte, dnes mi je zle jak nikdy, pozvracela jsem i celou ordinaci u Apolinare a za cely den jsem neudrzela nic v zaludku dele jak hodinu. Poradte mi prosim co mam snist aby to ve me zustalo at ma prcek aspob z ceho brat. I piskoty sly ven :(

@jiitkka- Jito odppvǐ na tvuj "roman" pozdeji ok ;)
16. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@jitule ahojky, ok ok. Páni to Ti je až tak zle??? :fearful: :frowning2: Téda, mě nic nenapadá co bych Ti poradila. Já taky hodně zvracela,ale jedla jsem pak normálně,protože po zvracení se mi hndka ulevilo. No vždy když mám střevní obtíš, nebo zvracim normálně(netěhotně)tak jím jen suchý rohlík a černý čaj.. hlavně ne sladké vody, šťávu,apod.kdyžtak jen vodu pít a mohla by jsi zkusit po douškách tak decku,dvě kolči. Já ji nesnášim,ale jednou mi pomohla při zvracení. Téda, tak ať Ti je brzko dobře!!!
16. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@cutce - jééé to by jsi mě musela znát, já klidně sejmu i chlapa, když dojde na nejhorší :grinning: :grinning: To mám po mamině, ta taky jednou viděla v PHA v metru, jak dva chlapi mlátěj malého kluka a přišla k nim a oboum jim dala takovou přes čumec, že oba raz dva zmizeli...a těch příběhů je víc :grinning: A kdyžtak bych křičela, mám hroznej jedák :grinning:
16. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
ahojky sluníčka :slight_smile:
jitule-zkus vychlazenou coca-colu po lžičkách a nebo nějaký silný vývar, bud hovězí nebo kuřecí, mělo by ti to pomoct, ale mě ta cola vždycky pomůže a uleví
16. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@jiitkka -koukám, že ti kuráž nechybí, tak to má být, jsi holka šikovná :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@cutce -zdravím tě :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@pecicka - ahojky :wink: ne ne, nechybí. JO a kdyžtak mám u mikrovlnky pepřák, co jsem nosila sebou na autobus, když jsem jezdila v 4:20hod na praxi do Mladé Bolslavi :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
to víš, že jo, člověk si musí umět poradit, když je sám a chlap je v práci :slight_smile: já to teda mám jednodušší, mám tady ještě další dva chlapy :grinning: děti už se tomu nedá říkat :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
@pecicka - no já tu mám taky 4chlapi,ale tři kočičí a jednoho králičího :grinning: A nejstarší kocour bybudil respekt, kdyby se před cizími neschovával do skříně :grinning: Jsem zvědavá,kam se v novém bytě bude schovávat :grinning:
16. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@pindruzka :slight_smile: ...náhodou krásné fotečky :dizzy_face: .já se v tom vyznám hned :slight_smile: .

jen nakukuji, stahovala jsem nějaké filmy a nedalo mi to, jenže vy tu moooc keckáte :grinning: .
všem pěkný večer a dobrou noc :slight_smile: , pááááááááá
16. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@ined77 tak to ja se v tom vyznam, jen kdyz to je jasne, nejake mazaniny mi nic nerikaji

@jitule to tě teda lituju, me teda taky neni zrovna nejlip, ale takhle jeste ne, kazdy tvrdil, ze se to ma po 3. mesici zlepsovat ale zatim zadny zlepseni nevidim
pry pomahaji nejaky lizatka z lekarny na nevolnosti a pak taky cucat susenej zazvor, ale nic jsem nezkousela, tak nevim, jestli to zabira a taky u kazdyho to je asi jine, jo a najist se jeste nez vstanes, susenku nebo tak, ale to uz asi taky znas
no kazdopadne at se ti brzy ulevi nebo at najdes neco co ti dela dobre, je to hrozny pocit
16. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@dress ta registrace do porodnice hoří jen v Praze asi, jinde ty porodnice nebudou tak nacpaný, zeptej se na gyndě, oni ti poradí, jak je to u vás. Tady je nával v těch nejlepších porodnicích, proto je potřeba se registrovat tak brzo, když chce někdo do Krče :astonished: nebo ne Bulovku :unamused: , tak to taky neni tak horký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
http://www.postylky.com/index.php

jukněte :wink: jsem unešená!! Jejich povlečení, mantinely, zavinovačky...většina za supr ceny!!
16. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@majucha děkuji za info...do Prahy se opravdu nechystám, tak to nebudu řešit :slight_smile:
16. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj všem, nestíhám vás dočíst, žvanilky :slight_smile:

@majucha Já tam mažu zejtra. Na Bulovku. :wink:

Dneska jsem byla 2,5 hodiny v čekárně na screening na utz....jsem myslela, že mi hrábne...Foto ze dneška
16. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
Tak ještě jednou...
16. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@mysojc - super fotka!! :wink: Vše je jistě jak má být :wink:

Stejně je zvláštní, jak každá je v nečem jiná. Samozdřejmě nemyslím velikostí miminečka, nebo co přesně za část tělíčka je vyfoceno, ale jak je dělaná, jak ji každý doktor dělá jinak :wink:
16. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
Teda holky, zvládla jsem dvě stránky dozadu...ale víc fakt nedám :wink: :wink:

U nás byly reakce prima, taky se sice spekulovalo, jak to zvládnem, když máme občas trable s jedním, ale spíš ve srandě. A všichni objednávaj kluka :grinning: :grinning:

A mě už pěkně povylezlo břicho, teď to vypadá jako megašpek.
16. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
kuk, tak já nakrájela další várku hub na sušení :wink: odpo jsem si schrupla a k večeři jsme měli rybu s houbama a s kaší a moc mi to chutnalo tak sem ráda :wink:
16. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.