• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@alienka24 - mňááááám houby. Jsem letos ještě neměla :frowning2:
16. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@jiitkka ...jee tak to my je jíme už asi 14 dní v různých variacích a sušíme, no a dneska jsem i našla recept na zavaření tak si je zkusim i zavařit :wink:
16. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@alienka24 - jak já bych si dala smaženici, omáčku, řízky... nj město,to je na houby pěkněk prdu. :confounded:
16. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
a vy tam nemáte nějakej lesík poblíž? my jezdíme na ještěd, tam toho je teď mraky :wink:
16. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@alienka24 - ale jo, jsou okolo 20km...ale nikdo tam se mnou nepojede. Kdyby tu byla mamča, už jsme v lese!Jinak nemám s kym jít :confounded:
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@jiitkka aha, tak to je škoda :frowning2: no mě houbaření děsně baví, ale času na to taky moc není :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
@alienka24 - mě právě taky baví, je to i relax a pak pochutnání nahoubičkách - mňám :dizzy_face: No ale letos si nepochutnám... :frowning2:
16. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@mysojc ty to tam máš nějak přes známý taky ne? Jinak by sis jí vybrala taky? Reference nemá dvakrát dobrý tedy, horší už jsem slyšela snad jenom na tu Krč nebo Vinohrady :slight_smile: ale se známostí je to vždycky jiný, to je jasný :wink: fotka teda úžasná fakt :dizzy_face: my bysme zase brali holku, rodina minule chtěla holku, teď neřeší, no uvidíme, i z Ríši bude radost, to je jasný :grinning:
16. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
je o houbach mi ani nemluvte, nasi to nosi na tuny, dokonce si do auta berou uz i prepravku :grinning: no desny, susime, zavarujem a varime (posledni dobou snad jen z hub :grinning: rizky mi teda prisly moooc k chuti, konecne jsem se nadlabla, ale ceho je moc..... no znate to

@mysojc moc krasna fotka
16. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
mysojc - a jak je velký ten tvůj mimísek??
začínám mít celkem bobky, jsem byla v pátek u Dr. byla jsem 12 plus 4, ale podle UTZ 11plus5, měl 5 cm, malinkej, až moc, podle těch tabulek co jsem našla. zítra jdu na screening, tak ho tam asik budou hledat lupou :frowning2:, ale říkal mi že je vše ok, ale i tak ten červík ne a nedá pokoj :frowning2:
16. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@majjka24 neplaš, ten tejden pravděpodobně vůbec nic neznamená :wink: ty tabulky moc neřeš, já jich viděla a každá je jiná, takže těžko říct, která je dobře.... naše mimi mělo v 12+3 10cm, ale pozor to znamená 6 cm bez nožiček, což právě v tuhle dobu tak ještě měří, takže tobě určitě řekli taky rozměr od hlavy k zadečku, tak jak se to dělá a to by přesně odpovídalo tomu tejdnu :wink:
16. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@majucha jo??? tak to se mi ulevilo, alespoň trošku, děkuji. :wink: to mi ten Mudr. vůbec neřekl a já tu studuju a klepu se. :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
16. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@majjka24 Já myslím, že asi 7 cm. Ale taky to není přesný. Zase mi pšoupla ta dr. termín na 23.2., já měla totiž ovulaci až asi po tejdenním zpoždění. Takže taky to mimino moc neodpovídá. Měla bych být 13+6 a to není ani náhodou. Neplaš, to bude ok.

@majucha Já jsem tam rodila i předtím a nevím, nijak nespokojená jsem nebyla. To máš všude nějaký ne příliš příjemný reference. Lidi, co byli spokojený to většinou moc nikam nehlásej. Ti, co nebyli, křičej víc. Jako není to superluxus, to ne, no, ale jinak myslím, normálka. Sestry na gynekoligii (vyvolávali mi porod 5 dní) byly super, doktoři na porodnici taky, sestry jak která, je tam jedna pořádně poťapaná, ale vcelku ok. Já jsem ale dost nenáročnej člověk a moc si neštěžuju,tak možná proto. Ale moje kamarádky tam rodily, moje ségra taky....

Jo, houbičky, ty my taky rádi. Ale už nám lezou i ušima. Manželojc rodina jsou houbaři, pak zavařujou jako diví, dělají si i předpřipravenou smaženici, houby do omáčky atd....já akorát nikdy pak nepoznám, co jsou kyselý houby a co ty na omáčku. Jednou jsem udělala omáčku i z těch kyselejch. Ale kupodivu byla docela k jídlu :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
ja uz ty houby taky nemuzu ani videt, ale nasi se v tom lese vzdycky tak odreagují :grinning:
mysojc, tak hlavne ze to bylo k jidlu :wink:
16. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@mysojc já právě vím, žes tam rodila a bylo to ok, teda až na ten dlouhej porod, co si pamatuju :confused: jasně, dobrý i špatný reference se najdou všude, i na Apo je jich dost, tam je zase přerodičkováno :grinning: tak tím je to taky dost negativně ovlivněný, no a komfort, o tom se tam taky nedá moc mluvit pokud se nechytí nadstandard, kterejch je tam hoodně málo... ale ty doktoři, co tam jsou, jsou špičky, a to samý Podolí, proto je tam takovej nátřesk, ale jinak je to všude asi o tom, na koho narazíš no :wink:
16. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@majucha ufff, už jsem zase o něco klidnější - děkuji moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@mysojc kuji za podporu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahojte, tak jsem vyvratila o ten suchy rohlik a potom jsme volali k Apolinari, kde rekli at prijedu. Hospitalizaci jsem odmitla, tak mi dali na uleveni nejake cipky a pokud se to nezlepsi do zitr.vecera tak me hospitalizace nrmine, jelikoz jsem dnes zvacela nejmene 7x :( Tesim se az mi zabere cipek a neco ve mne zustane.

Jinak lizatka, zazvor ani homeopitaka, ktere mam doma v zasobe byly dnes na nic :/

Preji vsm dobrou noc
16. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
Držte mi palce zítra v 9 hod, jdu na ten slavnej UTZ :slight_smile: Jdu něco zďobnout (mám hlad jak něco) a hajat :pensive: .
Přeju krásnou noc všem :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
me jeste dr nabizela nejaky lek, ale uz nevim jak se to jmenuje, treba poradi ostatni holky
a kolik jsi zhubla??
16. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@jitule určitě ti to brzo zabere vše bude ok :slight_smile: uvidíš :wink: :slight_smile:
@majjka24 tak budem drzet palecky at je vse ok
@jitule ty brďo, to je mazec, že tak naráz :frowning2: tak ať to brzo přejde :pensive:
16. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
@majjka24 držíme :wink:
16. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
už jím, hurá!!
Holky, děkuju moooocka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
@pecicka ahojky, jak se vede? Uz vite co cekate? mi se mame skvele, ani nevim, ze jsem tehu, krom toho briska :sweat_smile:
@mysojc krasna fotecka, krasne je prdousek videt :slight_smile:
16. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz
@jitule -Držím Ti pace, ať jsi ok!!
Já toho zase dneska splácala,že se to ve mě začíná vařit děsně...jitrnice,brambor,zelí + utopenci +chleba s medem +hermelin...no fuj! Jinak já ve 13tt měla 6,8cm s nožičkama 11-12cm. Mě přijdem zas nějaký veliký :wink: No ale naše dítko bude jistě malá žirafka, protože rodiče jsou oba žirafí. Tatínek bez 2cm dva metry a já o 20cm méně :slight_smile: No jdu juknout na Ženy v pokušení a pak spát. Přej dobrou noc a všem ať je dobře, hlavně Jitule ať jí zabere čípek!!! :wink:
16. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@dress v Plzni se neregistruješ :wink: , jen jestli máš nějaký problém - ředění krve, cukrovka, atp. (snad nemáš :pensive: :slight_smile: ), tak automaticky Lochotín :slight_smile:. Jinak občas je na Lochotíně stop stav, to pak rodičky neberou a posílají je do Mulačovky nebo do jiných porodnic :wink: .
16. srp 2010 ve 23:47  • Odpověz
@jitule držím palce, ať se nemocnici vyhneš :slight_smile:
16. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.