• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majjka24 na zítra držím palce :slight_smile:
16. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz
@mysojc krásná fotečka :dizzy_face: , já mám pocit, že vidím pindíka, je to možný??? :confused: :wink:
16. srp 2010 ve 23:57  • Odpověz
@alienka24 jé, další houbařka :dizzy_face: . To máš svatou trpělivost to krájet na sušení :slight_smile: . Já se úplně stydím, buď krájím do omáčky, polévky, na smaženici nebo pak ty menší zavařuju :wink: .
16. srp 2010 ve 23:58  • Odpověz
Jdu spát, chvíli jsem se prospala u tv, ale už se mi oči zavírají :wink: . U prababi bylo fajn :slight_smile: , akorát jsem hotová, holt když jsme u tchánů, hlídá babička a já si chvíli odpočinu, což u 80ileté prababi a naším akčním dítětem nejde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zítra musím spáchat něco k jídlu, zatím nevím, co :confused: a pak dorazí kamarádka s její malou na pokec :sunglasses: . Hezký den všem :slight_smile:
17. srp 2010 v 00:00  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: , za chvíli dorazí kamarádka, tak jdu ještě v rychlosti zadělat na langoše, mňam :sunglasses: .
17. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
Koukám, že jsem to tu večer zavírala a dnes to tu otvírám :confused: . Kdepak všichni jste? :wink:
17. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky, co máte dneska kontrolu, držím palce, čekáme na fota z utz :slight_smile:

@sabcav Asi máš málo práce ne??? :wink: :wink: :wink: Takhle sedět celý dny u netu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Neboj, já jsem tu taky celej den. Střídavě hlídám pr´tavku a střídavě nakukuju. To jsou ty matky na dovolený :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno, tak jázasteprva vstávám :dizzy_face: Ale šla jsem spát až v jednu hodinu. Stáhla jsem si Ženy v pokušení. Ač nemám ráda nové české filmy, protože většina jsou pro mě ptákoviny, tak tohle je moc hezké a ze života. Tak jukněte :wink: Dneska musim poklidit,když mi sem v 16hod přijde ten exot ze včera na byt. Teďka jdu do města pro rohlíky,něco k obědu a králíkovi došlo hamání. Nejradši bych zase ale zalehla :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj, tak ja jsem taky pred chvílí vstala, včera jsem šla spát po 12 a pak ještě dlouho nemohla usnout, tak to vidim, tak na 1 mozna i pul 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja už nekrvacim, tak snad to bude važně ok, zitra jdu na kontrolu, tak budu zase klidnější
jo jinak se mi dneska zdálo, že nám dr řekl, že budeme mít kluka :grinning:
17. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
Tý jo, holky, já bych taky spala do deseti, až bych brečela. Holá závist. Jen si to užijte, pak se vám to několik let nepoštěstí, pokud nebudete mít zázračnýho chlapa, co vás nechá vyspat :wink:
17. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: ja taky dneska vyspavala, mam totiz doma toho zlatyho muze, co si klidne rano vezme deti a me nechaji spat, kdyz ma volno tak se takhle obden stridame a dospavame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
dobre ranko,

tak ja uz se druhou noc moc nevyspala :frowning2:
17. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@mysojc taky si rikam, ze to musim ted vsechno naspat napotom :grinning: já jsem hroznej spáč
17. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
tak jdu po městě a najednou jsem se začla jako cvok smát... :grinning: mám totiž pocit, jako kdyby mi pod pupikem na vnitřní straně seděl pavouka občas zahejbal nožičkama a děsně to lechtá. Je to mimčo, to lochtání??? Teď to cítím jako když tam prostě něco mám. Je to hodně zvláštní :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:56  • Odpověz
@cutce - ahojky, copak že si se nevyspala??

Jo a dneska ráno jsem se vážila, za poslední 4dny jim řekla bych až dost a ani deko jsem neztloustla od poslední prohlídky na gyndě...
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@jiitkka: jj, to je mimco :grinning: , ted je to takove lechtani a pak to jsou kopance :grinning:
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz
@jiitkka: ani nevim, nejak se prevaluju, pak jsem nemohla dychat, protoze jsem mela plnej nos a tak
17. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@cutce - jé tak to je něco teda, tak mě už lochtá mimčo :grinning: No já takhle nemohla spát v pátek vnoci, už se mi až chtělo brečet. Byla jsem příšerně ospalá,ale ne a ne usnout. Mě pomáhá sprej z Tea Tree když ho nastříkám na polštář - když mám plnej nos a blbě semi dýchá. Jdu snídat - v 11hod, hmmm dobrý :grinning:
17. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@jiitkka: to se tak nekdo ma vstavat a snidat takhle pozde :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@jiitkka jj, to pouštěj bubliny, říkám já. Taky mě lechtá, prtě :slight_smile:

Co vaříte dámy?
U nás je zeleninová rejže a kuřecí stehýnka. :wink:

@majatob Já mám taky bezva chlapa. Když to jde, nechá mě ráno aspoň do osmi, než odchází. Vstane s mladou a snaží se ji udržet co nejdál od ložnice. Ale stejnak mu občas proklouzne a já beztak spím jako na vodě, takže to nic moc velký spaní není. Ale díky za to. Představa, že vstávám denně v 5:30 jako jedna moje kamarádka a její chlap vyspává..to by mi hráblo.
17. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
je jitus tak ty už taky citiš pohyby jo a ja porad nic :unamused: no snad taky za chvíli začnu
já ted cítím žaludek, jdu taky snídat nebo rovnou obedvat ??? :grinning: ale co??? na nic nemam chut, já taky zatím pořád jen hubnu, dole mam už 4kg a to jsem si včera večer dala rohlík s paštikou a jak jsem nemohla spát, tak jsem přemýšlela, jestli nemám ještě hlad
17. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@pindruzka - neboj neboj, už je budeš taky hodně brzko cítit. Tenhle pocit je oprvadu zvláštní,to lechtání :grinning: No já už přes týden nezvracela, to je co říct. A divim se,že mi nebylo zle včera protože jsem splácala moc věcí, které opravdu nejdou dohormady - utopenci, na to chleba s medem, na to hermelín...No před spaním mi bylo dost těžko a zas mě pálila žáha...
17. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, přeju hezký poledne...já vstávala taky okolo desáté...mám asi skříplý nerv v zádech, včera jsem při sebemenším pohybu trpěla jak zvíře, přítel mě musel neustále podpírat a dnes to není o moc lepší..tak se chystám k doktorce...normálně mám strach...nevíte někdo, co by mohlo pomoct?
17. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
jinak jsem se od skorotchýně dozvěděla, že přítel když se narodil měřil 57cm a vážil přes 4,5kg...to se mám na co těšit :(
17. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@sabcav aha, takže se mi klidně může stát, že pojedu na Lochotín a oni mě vyhodí ať jdu jinam?to už je snad lepší ta rezervace
17. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@jiitkka: ale hermelin bys nemela jist

@dress: to bude skriplej nerv, ale nevim co ti s tim udelaji, normalne by te napravil ale to znamena s tebou skubnout, ale jelikoz si tehu, tak nevim. ja to mivam dost casto
17. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
@cutce fakt to máš často?já jsem to kdysi taky měla a trvalo 2měsíce než se mi to srovnalo....od té doby nic až teď, zrovna když jsem těhu...
17. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@dress - ahoj,tak to je nepříjemné :frowning2: No nějaká mast na prokrvení, masáž...těžko říct. Nejlépe Ti poradí doktor. Určitě si tam zajdi. Jinak já ani nevím, kolik Martin vážil, ale určo né moc :wink: Já dvě kila, ségra tři a půl - tak snad mímo nebude mega velké. Ale ono na tomhle nesejde, jak velké děti jsme byli my. Dřív nebyli žádné vitamíny, apod...dneska velké děti se rodí převážně z toho....
17. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@cutce proč bych ho neměla jíst??
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@dress: asi ti da nejaky cviky na protahovani a snad se to samo zpravi :wink:
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.