• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@dress koukam, ze mame stejný TP :grinning:
17. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
@pindruzka super a odkud jsi?
17. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@Jiitkka: tak jsem to zjistovala jak je to s hermelinem. Tak si predstav, ze ceske stranky rikaji, ze je muzes a moje anglcike rikaji, ze je muzes, ale tepelne upravene jinak se nedoporucuji. no tak si vyber :sweat_smile:
17. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@cutce - no to je jako že pokud chceš otěhotnět, neměla bys rajčata ve velkém množství a v těhotenství taky. Čemu já se vyhýbám je kuřecí maso. Protože je nadopované antibiotiky. Za měsíc z malého kuřátka vyroste velké kuře co je už v chladničkách v obchodech.Je to děsně nezdravé!! To samé jako pangasius, taky sem ho milovala, ale když jsem zjistila, že je to ta nejhorší, nejšpinavější ryba...tak už ho nevyhledávám. Hlavně vdnešní době je v mnoha věcech chemie. Na zeleninu a ovoce si dávám bacha, aby prostě byli opravdu pořádně umyté a maso opravdu tepelně spracované.
17. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@dress Fakt?A to chodíš k dr. tam k vám nebo jezdíš do Plzně?No moje tchýně je někdy fajn ale prostě to je takovej ten tip co do všeho kecá takže už jí mam fakt někdy plný zuby :slight_smile: Já jsem přímo z Plzně...A odkud ze severu?
17. srp 2010 v 11:51  • Odpověz
@jiitkka: nejhorsi je, ze kazdy rika neco jinyho :angry: :angry: :angry: , ja na si davam pozor je teda jak pises poradne tepelne zpracovane maso a ryby a pak zadny nedovareny vajicka. Jinak jim vsechno
17. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@cutce - no tohle co jsem psala mám od doktorů a od jednoho léčitele. Jo jo a vajíčka,přesně tak. Tak mě naštěstí nikdy nechutnalo bulí oko, apodobné syrové hnusy,takže je to ok :wink: teda teď zas v tom břiše cítím takový tlak..to je divné teda :slight_smile:
17. srp 2010 v 11:55  • Odpověz
@lasetka ahoj, já chodím do Plzně k MUDr. Mejcharovi....má na netu nejlepší hodnocení, zatím jsem tam byla 2x a byl v pohodě, akorát moc nemluví...bydliště ti napíšu spíš soukromě, nechci aby mě někdo poznal
17. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@dress No to by mě taky zajímalo...já jen vim že se teda musí přihlásit předema le nevim jak dlouho dopředu...kam pujdeš rodit ty?
17. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@dress Dobře...Tak toho neznam...Já chodim ke Kvardový...Taky neni špatná ale taky moc nemluví na všechno abych se ptala jinak bych nevěděla nic... :unamused: :slight_smile: a má 3D utz?ta moje ne...chci jít pak někam na genetiku si ho nechat udělat...moje bejvalá dr.ho měla jenže byla nepříjemná tak jsem šla pryč a pár měsíců na to jsem otěhotněla...to kdybych věděla tak jsem to ještě vydržela :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lasetka já myslím že ho má, ale ještě mi ho nedělal...já chci jít určitě na Lochotín, už když to stavěli, tak jsem si říkala, že jednou tam půjdu rodit :slight_smile: ..navíc už jsem se tam i zarezervovala na přeporodní kurz..píšou na netu, že je dobré se zaregistrovat do 20 týdne, aby bylo ještě místo
17. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
Fakt?Já chci jít taky tam...Dá se zaregistrovat na netu?a kdy se tam pak chodí?
17. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@dress ups jsem tu odpověd napsala jinam doufam žes to našla :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lasetka no na stránkách nemocnice je mail na porodní asistentku, která to organizuje, tam napíšeš, jestli chceš jít na krátký kurz nebo dlouhý...já se přihlásila na ten dlouhý...prý bude začátek na přelomu listopadu a prosince, konkrétní datum zatím nevěděla....ale ty máš pozdější termín porodu, tak nevím, jestli tě nedají do jiné skupiny...to si pak dáme vědět :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@dress Tak jo juknu na to...a tam se chodí s partnerama?
17. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@lasetka myslím, že to není problém, dokonce se za to ani nepřiplácí....přítel se tam taky chystá :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@dress No já spíš právě abych věděla jestli ho na to mam připravit nebo ne...on na tohle moc neni :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@lasetka aha,no však tam nemusí chodit, můžeš tam jít sama nebo si vzít s sebou kamarádku, to je na tobě
17. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
tak to jooo...tak já si to zkusim nějak zařídit...
17. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahojte, tak po trech cipkach se mi konecne ulevilo, dokonce jsem ted snedla i dva rohliky se diet.syrem, tak snad to bude dobry. Ale vypada to, ze cipky jsou opravdu ucinne a tak se hospitalizaci vyhnu....uff. Diky vsem za podporu ;)

@jiitkka - zpet k nasemu tematu :slight_smile: moje mamca se za poslednich par let probirala ve spouste zdrav.problemu a na to ze je zdravotni sestra, tak to vzdy podcenovala. Pred x lety mela selhani ledvin, z toho se jakztakz dostala a pak si umanula, ze dle nejake nove vyhlasky, pokud nemaji zdr. sestry vyssi odborne tak nemuzou pichat ani injekce a tak zacla studovat, coz je na jeji vek uctihodne, ale moje mamka byla vzdy poctiva, puntickarka a hlavne strasny nervak a s tim se ji zhorsil i zdravotni stav, nekolikrat skolabovala a podobne. Nehlede na to, ze si vzala za muze neskutecnyho joudu (slusne receno), ktery ted kvuli krizi nechal zkrachovat svou firmu, zadluzil se u nevericnych firem a dluh upsal i na mamku, takze jsme ji jednak cele tri roky pomahali se skolou, prakticky, jsme to za ni vse psali, protoze ona s pocitaci a uz vubec world a podoben programy ji nic nerikaji, jsme za ni delali my (jsme tri deti) na ukor svych praci a kolikrat do noci a ted jsme davali i penize dokupy abychom ji vydluzili a ona porad nema dost. No a posledniho pul roku zvraci tak, ze neudrzi ani detskou kasi v zaludku, protoze jeji sverace nejak nefungujou a tak ma ji uz x mesicu na operaci a porad rika, ze az po statnicich, ktere ma az v zari. Proste neskutecny, radsi umre nez aby odlozila statnice, coz je stejne jeji nejhlavnejsi pricina zdr.potizi ale ona si to nechce priznat :( No je to s ni tezky, uz jsme to trochu vzdali, protoze z toho mame pak jeste nervy my a u me je to to posledni co potrebuji. Tak jsem na ni vyjela, ze jsem tehotna a ze doufam, ze si uvedomi, ze potrebuji spis zdravou babicku ez babicku s lepsim vzdelani, ktere ji je stejne brzo na nic, protoze jde za mene jak rok do duchodu. :rolling_eyes:
17. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@majucha - jen pro tvou informaci. Vim, ze si riakla, ze tam nejak rpisti tyden pujdes k registraci, nevim presne ke komu, ale prof. Hajek tam bude az 13. zari :slight_smile:
17. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
@jitule: tak to ti teda nezavidim :cry:
17. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@jitule -ahojky, jsem ráda, že už Ti je dobře!! Čípky jsou opravdu dobré!! JInak co se týče mamči....ach jo! To je hrozné! Budˇ se lidi moc litují a nebo hrají hrdiny... Doufám,že Tvá mamča si uvědomí, že nejde jen o ní, ale o její děti a už i vnoučátko, které tu za chvilku bude a ona musí být v pořádku a fungovat na 100%!! Budu jí držet palce!!Jinak o tom zadlužení... moje mamka taky kdysy ručila jednomu pánovi "kamarád" a pak ho zavřeli za podvody a mamka (celej život na nás se ségrou byla sama) to musela celé zaplatit a rozhodně nešlo o pár desítek tisíc...pak taky že dělala pojištění, a jedna paní co s ní měla kancelář si z pojistných smluv vzala rodná čísla na mě,mého přítele,ségru a X dalších lidí a řešilo se to až soudně, každej byl na kriminálce u výslechu no děs! Takže my s podvodníky a tupci máme taky mnoho zkušeností!! :angry: Já pořád jednu věc řeším a mám z toho nervy jako blázen!! - před 3měsíci mi přišlo od soudu,že mám nějaké pojištovně zaplatit 7tis+13tis soudu + 15,5tis právníkovi pojištovny, tak tam volám zuřila sem jako blázen, ať mi pošlou kopii pojistky, samozřejmě přišla za 14dní a podpis rozhodně není můj!! Tak jsem se odvolala a čekám už dobu kdy mi konečně pošlou nějaké vyjádření!! Asi mají hodně času soudy naše!! :angry: +peníze do toho nejsou....Takže taky supr! No prostě mi přijde, že si člověk má užívat těhotenství, ale je moc starostí a problémů okolo a pak nervy z vyšetření,že si ho ženská ani nijak extra neužívá...že?? :confounded:
17. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
jezis, ty lidi dokazou byt takove svine. ja bych nikdy nikomu nerucila, mi meli neco podobneho :angry:
17. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@cutce - já taky ne! Po zkušenostech které máme, nevěřím jen tak někomu! Spíš nikomu!! A teď jsem s nervamavpr....pač čekám co mi pošlou ze soudu!!! kdyžtak se budu muset odvolat znova! Jako přes 30tis kvůli nějakému podvodníkovi platit nebudu!!!!! A ani bych je neměla! Nejhorší je,ža za nic nmůžu a jsem dlužník!! :angry:
17. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@jiitkka: podle me nic platit nebudes oni musi dokazat, ze je to tvuj podpis a to nedokazou, protoze pismo je uplne jine nez mas, dela se pak myslim i rozbor pisma :wink:

ale jestli uz to trva hoodne dlouho, zjistila bych, jestli dostali ten dopis
17. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@cutce já ten dopis dávala na podatelnu na soudě,takže ho tam mají na 100%.. no taky si říkám,že to nemůžou po mě chcít...ale já už nevěřím ani soudum,ničemu...ta ženská jak si vzala rodná čísla z mamčíných smluv,tak dostala podmínku jen :angry: :angry: :angry:
17. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@jiitkka no je to sileny co se deje a co si lidi dovoli :angry:
17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@cutce - dnešní doba je oprvadu otřesná!! :angry:
17. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Tak holky, co Vám vychází?? Mě kluk jako buk. Prý lunární věk je, že se k aktuálnímu přičte 1 :wink:
17. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.