• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
koukám, že je to malé..no na měsíce vidíte asi a věk jeod 18ti..kdyžtak si to uložte do pc :wink: No my by jsme radši holčičku :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já se jdu k vám přidat :slight_smile: jsme ve 14 tt a termín nám zatím vychází na 17.2.2011 :slight_smile: Ale už teď se strašně moc těšíme :slight_smile: já asi nejvíc na to až začnem pořádně nakupovat věci pro malé :slight_smile:
17. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@jiitkka tak me jednou dle tabulek vysel kluk a jednouholka, tak nevim a dneska s emi zdalo, ze to bude kluk hahaha a nejak citim, ze to bude kluk, ale to nemusi nic znamenat :grinning:

@areviv vitej mezi nas
17. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , jsem vytočená doběla, teď jsem tu psala dlouhý příspěvek a než jsem ho odeslala, tak to celé spadlo :angry: :frowning2: . A krok zpět taky nešel dát :rolling_eyes: .
17. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
@areviv vítej :slight_smile:
@areviv ahojky :wink: Máš termín o den dříve než já :wink: JInak Tě vítám :dizzy_face:
@pindruzka - no měvyšel kluk, radši by jsme holčičkukdyby jsme si mohli vybrat, ale taky tak nějak vnitřně cítím že to bude kluk...u přítele jsou leta už jsem samý kluci...ale u nás holky...Snad už 6.9.budu vědět :wink:
@jiitkka mě podle tohohle taky vychází holka :slight_smile: . Ten hermelín se nemá jíst kvůli tomu, že není pasterizovaný :wink: . Já si občas dám, ale tak jeden za měsíc a tepelně upravený (smažený) :slight_smile: . Gratulace k pohybům :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@jiitkka: me vychazi holka, ale kazdy mi rika, ze to bude kluk a ja si to taky myslim :grinning:
17. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@dress teoreticky jo, ale prakticky to bylo prý asi 5* za tu dobu, co je Loch otevřený, paradoxně jednou to bylo, když jsem nastupovala na vyvolání já :sweat_smile: . Já tam mám místo jisté :grinning: . Pozítří tam jdu poprvé na rizikovku, už se těším na tu frontu na ambulanci a na ten úžasnej lístečkovej systém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@mysojc haha, já a málo práce :grinning: . Já se s Andí nenudím a na pc jdu na pár minut ráno, když je kouzelná školka a pak po o, když spí a pak někdy večer (spíš v noci), když vytuhnu u tv a pak se mi nechce spát :wink:.
17. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak u nas to jsou samy holky, u manzela sami kluci , tak my bychom to mohli mit parecek :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@pindruzka - tak jste nato majko my :wink: co by jste radši???
17. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
no ja jsem chtěla vic holčičku, ale ted kdyz jsem tak nejak vnitřně přesvedčená že to bude kluk :grinning: tak mi to je jedno
manzel asi po sobe kluka jiřiho :sunglasses:
17. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@pindruzka :wink: No ten můj chlap by chtěl hrozně moc holčičku :dizzy_face: Malou Paťulku :wink:
17. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@jiitkka
@pindruzka

nám je to jedno, manželovi úplně, já bych asi o trošku víc chtěla chlapečka, ale ze začátku jsem si myslela, že to bude kluk, a teď podle příznaků (je mi blbě po stejných jídlech jako s A.) si myslím, že to bude spíš holčička :wink: . Akorát se mi začalo líbit jméno Viktorie, jenže ta má svátek 10.3., což je moc blízko narozenin, takže nic :cry: . Holt zůstaneme u těch našich původních favoritů :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sabcav - Jaké máte favority s manželem?? My už máme vybráno přes dva roky a nebude to měnit - Patricie x David :wink:
17. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
Vy jste teda ukecaný, vzdávám to, nemám šanci Vás dočíst... Konečně jsem přesunutá na nové pracoviště, takže už celý den jenom nekoukám do počítače. Dneska jsem pracovala s líhem a ten tak úžasně voněl, že jsem měla co dělat, abych neochutnala. Každopádně odpoledne jdu konečně na toho screeninga, tak se těším. Co se týče jmen, tak to my se asi nedohodneme. U holčičky bych chtěla Libuši nebo Zoe a manžílek Štěpánku nebo Kateřinu.
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@jiitkka kluk je jasný: Martin , holčička buď Barborka nebo Tereza :wink:...mě se líbí tolik jmen, ale buď jsou blízko narozek, což nechci nebo je mám spojené s určitými méně příjemnými lidmi:wink:
17. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
Teda holky vy jste rozjetý :slight_smile: děkuju za přivítání ... když ot tady tak čtu,tak nevím my bysme raději holčičku ale ani z jedné strany holky nejsou,já jsem jediná a u manžela není žádná,tak by to byl asi zázrak :slight_smile: no uvidíme i ty se dějí :slight_smile: jména máme taky vybraná už dlouho a měnit nebudem Sára x Jakub :slight_smile:
17. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@areviv Jakuba bych taky ráda, ale toho má už sestra a taky se nám líbí Lukáš, jenže toho má zase brácha :grinning: . Třeba se zázrak stane a budete mít holčičku :slight_smile: .
17. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
Me dle kalendare vychazi holcicka, no nebudu lhat, ze bych porad radsi toho chlapecka, ikdyz si stale rikam, hlavne at je to zdravi, at uz kluk ci holka. Ve jmenech zatim schodnuti nejsme, ale jelikoz oba dost cestujeme, tedy cestovali, ted nevim jak to bude, kazdopadne jsme planovali se do budoucna prestehovat do ciziny a zit stridave tam a v CR tak jsme chteli nejake jednoduche jmeno, ktere je i v nasem kalendari a hlavne ktere nebudou v anglictine komolit jako to moje :slight_smile: Takze kluk asi jednoznacne: Adam nebo pripadne potom mame jeste Nathan a Tadeas a holcicka bud: Valerie nebo Sophie/Sofie.

@jiitkka @cutce - teda Jito, taky jsi si zazila sve vid. No ja bych osobne taky nikomu nerucila, hlavne protoze vim jake to je z nekoho ty penize dostavat a ja jsem jeste takova hloupa na ty penize, ze si o ne malokdy dokazu rict razne a tak mi byvaly muz, kteremu jsem nechala byt a vsechno aby mi nedelal jeste vetsi peklo s tim, ze mi to do roka splati naivne duverovala a za trictvrte roku mi zatim splatil 10t ze 700t co mi dluzi za byt, no asi uz je neuvidim i diky ceske justici, kde sice na nej zalobu muzu podat, ale to vyprcha za tri roky a pak mi to je stejne na nic. No mamka je v tomhle bohuzel naivne duveriva, prestehovala se kvuli nemu z Prahy, kde mela prijemnou praci do nejake vesnicky u Pribrami, kde je nestastna v praci, byt je na ni, ale jelikoz on je jeji muz a ma tam trvale bydliste, tak kdyz na ni poslou exekuci tak to schyta i ona. Tak jsme do ni huceli, aby ho napsala na obec, ze tam muze zit dal s ni, ale takhle se vyhne exekuci, jenze to ona ne. No jsme zvedavi jak to cele dopadne, kazdopadne ja jsem uz rezignovala, fakt se tim ted nemuzu stresovat, kdyz jsem sama rada ze vyjdu. Socialka mi za posledni dva mesice neposlala zatim ani korunu a prvni vyplatu za tu praci na dohodu dostanu az v rijnu. No zivot nas zkousi, ale co si budu stezovat, budu mit mimco, nic lepsiho nemuze byt a lidi maji mnohem horsi potize a my, ty co jsme jakztakz zdrave resime porad penize, obcas se za to stydim, hlavne kdyz se potkam po dlouhe dobe s lidma po raku, tak se profackuji, co jsem to zase blbla :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@areviv - ahoj, co ty vis, vyjimky se deji, kdyz se muze cernosske rodine narodit bile dite a bile rodine cernousek, tak proc ne vam holcicka :slight_smile: Sara se mi libi uplne ze vseho nejvic, ale ma ji moje kamaradka a ikdyz rikala, ze by ji to nevadilo, tak me by to bylo asi blby, kdyz si pomyslim, ze si spolu budou hrat a my na ne obe Sarinko :slight_smile: achjo
17. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
sabcav : teda z tohohle důvodu jsem ráda že budu první v rodině kdo bude mít miminko :slight_smile: ikdyž manžel už má jednou dítě z rvního manž. ale to jméno bychom stejně nedali,takže o nic vlastně nejde :slight_smile: je pravda že kdyby to byla holčička naše rodiny by se totálně složili,první holka po 23 letech :slight_smile: je je luxus :slight_smile: ale jak píše jitule hlavně ať je to zdravé
17. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
jitule : no jo s těma jménama je to opravdu těžký,ale co naděláme nějak těm drobečkům říkat musíme...a zase když ta Sárinka není v rodině tak bych na to asi až takový ohled nebrala...nebudou příbuzné..a kdo ví jestli se pak jako starší budou kamarádit..
17. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@jitule tak to je teda síla :frowning2: , tak držím palce, ať vše dobře dopadne :dizzy_face: . Přesně proto nechci malou Sabinku, ani ne tak kvůli sobě, jako spíš že sousedi v dvojdomku jí mají, takže bychom volali Sabi a buď by přišly obě nebo žádná :grinning:
17. srp 2010 v 15:09  • Odpověz
@jitule tak to je fajn, ze ty cipky zabraly

holky vy tak kecate ze vubec nestiham docitat
17. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
je vy uz mate vybrana jmena? mi ne, zrovna vcera jsem mu rikala, ze bychom mohli zacit vybirat, protoze se jen tak neschodneme a on nene az pozdejc, jinak byjsme se hadali celych 6 mesicu :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@cutce tak to si to opravdu nechte až na později chuám mimínek kdyby to musel pořád poslouchat :slight_smile: však ono je ještě čas...
17. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@areviv jj, nechame, zatim je cas a mi chceme vedet, co to bude, takze pak i budeme moci vymyslet bud jen na kluka nebo na holku :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@jitule - Tobě platí nějaké peníze ze sociálky?? Já bych až budeme přestěhovaný chtěla zažádat o příspěvek na bydlení,nebo tak něco...ale na to prý musim mít trvalé bydliště tam kde bydlím,ale to já nemám...no co to je za smysl,mít tam trvalé bydliště. Prostě si nechám smlouvu napsat jen sama na sebe a nazdar. A pak i příspěvek na dítě. Prostě otce dítě má,ale nežijeme spolu... :wink: Naše menšína dostává prachů jak sraček,že jsem tak sprostá a tak proč já bychsi nemohla říct na sociálce o peníze! Kolikrát nemám ani na rohlík(a to vážně) a tak za týden jsem uplně bez koruny,protože nemám brigádu, na nájem zatím nemáme....Už je mi z toho nanic!! Ale jak říkáš, pořád jsou na tom lidi mnohem mnohem hůř!!!!

Jinak Martinovi se líbila ještě Karolína,ale tu jsem zamítla a Ondra - ale to je jeho brácha, takže taky ne a mě se ještě líbila Ema a Jakub,to zas zamítl Martin...takže jsme řekli,že už nebudu zbytečně diskutovat, že krásná jména už máme vybraná Patrice (Patková) a David (Patka)... a teď uvidíme,co se mi tam klube, zda vysněná holčička, nebo kluk jako buk :wink: Hlavně ať je to zdraví a je jedno jestli s pindikem nebo bez :wink:
17. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.