• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka - diky, oni sice rikali, ze tyhle se nedoporucuji pro tehotne, ale ze je jim normalne davaji, tak asi vedi co delaji na porodni ambulanci :slight_smile:

@cutce - ono je to opravdu lepsi nechat az po vysledku, zda to bude kluk nebo holka, ale myslim, ze stejne pri prijmu musis vyplnit i holcici jmeno v pripade ze cekate kluka, kolikrat se stalo, ze rikali, ze to bude kluk ci holka a bylo tomu naopak :slight_smile: No my tomu od zacatku rikame misto fazole lentilka :slight_smile: abychom to omylem potom nenapsali do tech papiru v te euforii, to by nas to mimco moc rado nemelo :D
17. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@cutce my chceme taky vědět, jsem děsně zvědavá :slight_smile: a taky kvůli oblečení, co máme po Andrejce :wink: .

No a soused odnaproti tu projel se svým natuněným autem, takže my jsme po spaní :rolling_eyes: . Manžel za chvíli dorazí domů, tak jen dáme sváču (už se těším, jak do ní zase budu rvát přesnídávku :angry: ) a pak hurá ke tchánům :sunglasses:. hezký den všem :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@jitule lentilka :grinning:

a potvrzuju, v papíru o jméně musí být vyplněna obě jména :wink: . Bacha na to, známým tvrdili, že budou mít holku, tak tam ze srandy napsali Čenda a ups...dr. se sekli a mají Čendu :grinning:
17. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@sabcav :grinning: :grinning: tý jo, tak to je mazec - Čenda :grinning: No to by mě kleplo, mít nakoupeno do barvy, podle toho co mi řekl doktor a pak by se narodilo opačné pohlaví...

Já říkám pecička a prďolka :wink:
17. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@sabcav uzij si to. Ja jsem taky strasne moc zvedava a dobry je, ze i manza to chce vedet :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@jiitkka - jj meli by, protoze jsem uz od 17.cervna v neschopnosti, takze mi uz musi platit socialka, protoze jsem byla zamestnana jen do 30.6. a jsem pracovne neschopna, kdyz jsem na rizikovym, takze jsem vlastne nemohla jit ani na UP. Jsem zvedava kolik mi vubec prijde, jak to vypocitavaji. No hlavne aby uz to prislo at je to cokoliv :slight_smile:
17. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@sabcav a to to nemohli dodatečně změnit???? to je divné, my když vyšetřujeme novorozence, ak se nám stalo, že jeden den to byl tonda a druhy den se prejmenovat na jardu :grinning:
17. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@jiitkka jé, prďolka říkám taky :dizzy_face: :wink: . A ještě taky mimísek :slight_smile: .

My měli Andrejku hodněkrát potvrzenou od různých doktorů, takže to bylo ok, ale ti známí měli veselo :grinning: .

Tak mám ještě pár minut veget, jé vzhůru, ale ještě se doprobouzí, no nebude trvat dlouho a začne mě volat :wink:
17. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@jitule - mě to doktor nabízel a já blbka to odmítla...že to není akutní jít na rizikové,když mám brigádu občas...a teďka kdybych na rizikové šla,tak už nedostanu žádné peníze, protože jsem 6měsíců na ÚP :confounded: chjooo...takže doufám,že mi něco na sociálce v září nabídnou!! nebo ať si mě nepřjou!
17. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
@pindruzka taky pěkný :grinning: , ale holt jak kde :wink:

@cutce co si mám užít :confused: ? Myslíš to krocení zlý zvěře, aby snědla přesnídávku :grinning: ? A. jí dobře, jen to ovoce nechce :angry: :confounded:
17. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@sabcav ne, ze jdete k tchanovcum :slight_smile: to jsi psala zvesela :grinning:
@pindruzka co delas za praci? Ty jsi porodni asistentka?
17. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
Tak už jsem žádaná, papa a hezký den všem :slight_smile: .
17. srp 2010 v 15:41  • Odpověz
@cutce aha, tak to jsem nepochopila, njn, těhotenská demence :grinning: . Jj, děkuju, těším se, tchýně s tchánem nafasujou Andrejku a já si chvíli natáhnu nohy a pak půjdu smažit ty langoše :slight_smile: .
17. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@sabcav - langoše pošli směr jičín :grinning:
17. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@sabcav a smer UK :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@sabcav - nojo lentilka, to vzniklo od prvni velikosti co jsme videli, ze je velka jako lentilka a nejak to zustalo, ikdyz ted uz si delame srandu,ze je to spis velke jak minibananek v cokolade nebo nakladana okurka :slight_smile: to vis, my musime mit vzdycky neco spesl :slight_smile:)) Tedy a s tema tvyma znamyma, jak to udelali potom s holcickou Cendou? Prejmenuji ji nejak?

@jiitkka - ja jsem ani netusila, ze to tak je, me to ze zacatku dost vydesilo, ze co budu delat, kdyz jsem dala k 30.cervnu vypoved a tyden predtim jsem zjistila ze jsem tehotna :slight_smile: ale na socialce me prave ujistili, ze to vlastne potom resi oni a ze bych mohla potom i zkusit zazadat o materskou zpet ke svemu zamestnavateli, haha, no ten bude mit radost hajzlik :slight_smile:) Akorat jak rikam, uz jsou to dva mesice a penizky zatim nikde :/
17. srp 2010 v 15:46  • Odpověz
@jitule - no já jsem to věděla, že musim do půl roku co budu na ÚP kdyžtak jítna rizikové, aleříkala jsem si na co, když mám brigádu, která mi stačí...hmmm a vyšlo to přesně o týden,co mi ta husa řekla,že vzali jinou kvůli dotaci od ÚP...no jako klidně na té sociálce budu lhát, to je mi jedno (že žiju sama...) protože poctivě člověk s úřady málokdy vyjde a korkdyž jde o peníze... Ségra mi říkala, že musím být jako menšina - postavit se tam a buď mi něco daj, nebo neodejdu :grinning:
17. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
opět jdu jen pozdravit :slight_smile: .
kluky jsem vypravila ven a čeká mě moře práce...ne že by se mi chtělo, ale ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
jen zběžně jsem zkukla co tu řešíte...no ono s tím pohlavím je to těžké..když už to má pindíka tak jen málokdy ''upadne'', zato narůst může kdykoliv :sweat_smile: .na jiném téma máme holčinu která čekala 100% holčičku a ejhle, narodil se chlapeček :sweat_smile: ...takže já to beru tak na 97%...určitě bych nekupovala vše v růžové, ale většinu raději v neutrálních barvičkách :wink: .
čenda mě fakt pobavil :confused: :grinning:

@jitule :slight_smile: ...doufám že už ti bude líp chuďátko :fearful: :dizzy_face:

všem krásný zbytek dne :slight_smile: , jdu na to :unamused: :sweat_smile:
17. srp 2010 v 15:54  • Odpověz
@cutce ne, dělam v laborce
17. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@sabcav :slight_smile: ...a směr zlín :grinning: , díkýýýý :grinning:
17. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
Cus,
muzu se pridat? TP mam 13.2. Jedna rostanda mi beha doma.
Cutce znam a mozna i ostatni z unor/februar 2011, ale pak ten februar zacal prevladat :wink:
17. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@ma12 ahoj :wink:
17. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
ma12 Ahojky :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@ined77 tak tady uz od obeda prsí :unamused: počasi tak na to jít spát :grinning:
17. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
jeste si tam az bude cas pridam nejake foto, abyste vedeli s kym mate tu cest. Jen nejakou najit :grinning:
dik za privitani
17. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@ined77 - ahoj :wink: já taky nechci kdyžtak kupovat buď modré,nebo růžové, to fakt ne ... ani se mi to nelíbí! je mnoho neutrálních barviček :wink: A je fakt, že znám taky případ (ikdyž jen jeden, že kupovali růžové a pak lítali jak blázni pro modré po porodu) :grinning: No nechtěla bych to zažít :slight_smile: Ať Ti práce utíká :wink: Já tu lítala s hadrem a smetákem dvě hodiny a teď směr postel :wink:

Jinak pána na byt jsem tu už teďka měla a přišel s nějakou paní...asi teda nový nájemníci-spíš mě připadlo,že by tu bydlela jen ta paní a on je její mluvčí :grinning:
17. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@jiitkka a dala jsi mu co proto za ten vcerejsek?
17. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@cutce - na něj jsem byla nepříjemná, na ní ne... choval se jako mistr světa (amoleta) dědula jeden... :angry:
17. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
Ja taky chtela jen neutralni barvy, no clovek mini a ted mi Anicka beha prevazne v ruzovy :sunglasses:

Anicka je u tchyne, tak jsem vyuzila cas a uklidila cely byt. Dalo to fusku, ted mam nohy hore a vyrizuju maily a tak
17. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
me ruzovaq nevadi, ale urco bych to vymenila za fialovou nebo zlutou a oranzovou a cervenou i modrou :grinning:
17. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.