• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@cutce - já růžovou miluju, ale s mírou...a nemám ráda,když jsou miminka jak cukrové panenky :grinning:
17. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@jiitkka neterinky chodi skoro jen v ruzove i tata ma ruzovy tricka :grinning: :grinning: :grinning: a vypadaji v tom kouzelen, jedna je tmavovlasa s cernyma ocima a druha blondynka s modryma ocima :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 16:23  • Odpověz
@jiitkka tak to Ani fakt neni - snazim se kombinovat. Ruzova a neco k tomu. Vzdy jen jeden kus ruzovky. No nekdy se mi to nepodari (kdyz se nekde sprasi a ja mam nahradni jen opet ruzovou)

No nic jdu jeste poskladat pradlo. Zatim cus. Pak jedu k doktorovi, tak uvidime co rekne
17. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@ma12: hodne stesticka na kontrole :wink: . Pa
17. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@cutce
@ma12 - no každý má na to názor jiný :wink: Vypadá to hezky, ale jak říkám, pro mě míma celá v růžovym jsou jako cukrátka. :wink: A co jsem dělala v krámku pro míma, tak jsem si všimla, že většina mamin nekupuje věci pro miminko, ale předhání se s ostatníma maminama co která koupí lepšího... no hrůůůůůza :confounded: :angry: Na praktičnost a funkčnost a taky aby to mimískovi bylo příjemné často nemyslí!

Jdu do hajan, už mi padá hlava na klávesnici :grinning: zatím papa :wink:
17. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
Tedy, dneska to tu opravdu jede. Ja se jdu rozloucit, jdu zase do pelechu, tedy, ja v nem jsem skoro celu dobu, ale jdu zavrit oci, zaludek se zase hlasi, takze jsem dala cipek a jdu to radsi zaspat. Mejte se vsechny dobre ;)
17. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@jiitkka ja to tak beru :wink: Jen jsem chtela rict, ze jsem rikala, ze moje ditko NIKDY v ruzovy chodit nebude. No a chodi. Jasny, ze prakticnost je predevsim - kdyz jsme u toho, holky nekupujte nic, co se zapina vzadu. Az se zacnou pretacet je to jiny. Ale zezacatku je to blby. Nakupuju obleceni zasadne na ebay, ale Cutce se tu o tom urco uz zminila. A ted je treba bila hooodne neprakticka :grinning: :grinning: :grinning:
@cutce jo a co ty a kocar? uz jsi pokrocila :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
@jitule - já jdu taky do hajan :wink: jsem jak praštěná a mě se zas hlásí hlava, už 4tý den :unamused: Hlavně ať Ti je už dobře!!!
17. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
tak dobrou holky :grinning:
@ma12 ; jojo, uz mame asi vybrano, je to ten cernofialovy co mam v albu :sweat_smile:
17. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
@cutce no tak ten vypada luxusne :slight_smile: , tady moc Mama Papas nejezdi....

Taky preju dobrou a musim na to pradlo, i kdyz se mi vubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@ma12 .jasně :slight_smile: to jsem taky koukala, když kupovali dupajdy se cvočkama vzadu, nebo já moc neschvaluji mikiny s kapucí pro lžící mimi. Ok v zimě,můžou je mít na hlavičce, ale v létě, když to ty maminy cpou pod záda...já koukala na laclik.cz, tam si pak něco objednám. Na ebay jsem nekoukala,co to je...já moc objednávat přes net asi nebudu...já radši co vidím tak pak koupím :wink:
17. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@jiitkka je to pres anglicky ebay - jsou to "noseny" veci. Jenze noseny - nektery jsou s visackama nebo jednou pouzity. Ty maminy v UK toho maj tolik, ze to nestihnou unosit. Takze koupim balik - a mam na 3 mesice vystarano. Treba 20 ks za 10 liber. Nejlip se kupuje na uplny mrnata. Tady v Cechach ze zasady nekupuju, je to drahy jak blazen :unamused:
17. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@ma12 - aha, no koukni na ten laclik.cz, tam mají hezké věcičky a nepřijdou mi drahé.Jinak mě sekáče nevadí. Dřív ano,ale pak jsem v jednom dělala vedoucí a často objevíš luxusní,krásné věci-i na prťata :wink: !!
17. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@jiitkka : co ja mam v albu je skoro vse z ebay a jsou to uplne nove veci ani jednou nenosene :sweat_smile: a jsou uzasny a za hubicku :grinning:
17. srp 2010 v 17:00  • Odpověz
@cutce a jak se tam objednává,když je to z ciziny?? ...jdu hajat konečně :wink:
17. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@jiitkka musis mit kreditni kartu, to je zaklad. Prihlasis se tam a zaregistrujes tam tu kreditni kartu to tzv. Paypalu a pak muzes nakupovat, ale pozor, musis se divat, jestli posilaji i do Cech, nekteri posilaji pouze po Anglii :wink:
17. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@jiitkka je to jednoduchy - zaregistrujes se a vyhravas aukce, zaplatis pres paypal a do tydne (nekdy i do 3 dnu) ho mas doma a kochas se. Kamoska na tom ujizdi tak, ze uz ma obleceni na zimu :grinning:
Diky za tip, treba vyuziju :wink:
17. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
jj jak pise Cutce - kdyz posilaji po UK, tak te to vetsinou ani nepusti na prihoz :wink:
a maj tam i super tehu obleceni. Uz mam 2 halenky nove za 9 liber s postovnym doma
17. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@ma12
@cutce NJ holky,ale když neumím anglicky... asi radši zůstanu u lacliku aobchůdků tady u nás :slight_smile: ale cutce máš u sebe krásné věcičky, to se musí nechat. Ty spací pytle - nádhera!!!
17. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@jiitkka a nebo existuje myslim i nemecky :wink:
17. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
tj, ale tam je to drahy

@cutce ty bodicka Early days i mothercare mam a jsou super. A ty spaci pytle taky a taky super :slight_smile:
17. srp 2010 v 17:15  • Odpověz
@ma12 skvely, nektery veci jsou naprosto uzasny. mam tam takovy bily teplacky a ty jsou tak malinkaty a dokonce maji na zadecku kapsicku :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
Tak Vás zdravím milé dámy :slight_smile:
Vy jste teda spisovatelky, to vám povím. To už je pomalu na knížku :wink:
Máme za sebou ten slavný screening,a dopadl víc než dobře. je negativní 1: 50 000. Super. Malej bobek spinkal a nešlo nám ho vzbudit, ani kašel, ani sed/leh nepomohl. Ani šťouchání ulltrazvukem nepomohl. Měl Dr. totálně na háku, takže nevíme co to je, a nešla zjistit ta nosní kůstka, jinak je prý vše jak má :grinning: a nevíme co to bude, ale na to je malinký(já vytamínky beru jen občas, i dle mého Dr. je lepší nechat to na přírodě a ne do sebe cpát chemii),Stejně mi to nedalo a papkám tu listovku :wink: Dle PM mám termín 22.2. a dle UTZ až 1.3., tak uvidíme, třeba to bobek dožene :slight_smile:
Jinak všechny nově příchozí vítám :slight_smile: a přeju krásné těhu.
Mě podle toho čínskoho kalendáře vychází holčíčka, a všichni mi to říkají. V rodině z naší strany jsou spíš kluci, od přítelovy zase spíš holčičky. Ale spíš chcem to "růžové" :wink:

17. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@jiitkka, jsi mě potěšila stou tabulkou vychází mi holčička, ještě jsem to počítala podle krve a taky mi to vychází na holčičku, tak uvidíme co uvidíme :grinning: . Už druhý den mě pobolívá celé břicho, zítra jdu na kontrolu, tak snad to bude vše o.k.

@jitule, to jsem moc ráda, že je ti už lépe, ty čípky jsou super, známá je taky měla, tak doufám, že už bude jen líp.

Vítám nové tváře a gratuluji ke kontrolkám, vy máte holky tak krásné fotečky.
17. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@lumpajda - já bych taky chtěla holčičku :confounded: a jak podle krve si to počítala???
17. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.