• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majjka24 tak gratuluju k uspěšné kontrole, já jdu na kontrolu zítra, ale ne na screening, jen beznou

holky tak dodělávám poslední várku řízků z hub - opět :slight_smile: tak jsem zas měla bohatou večeři
17. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@pindruzka zasejc mi tu děláš s houbama chutě :wink: jak já bych si dala :frowning2:
17. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
jako na řízkách si pochutnám, ale jinak ty houby už nemužu ani vidět, už jich je nějak moc
17. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@pindruzka - já fakt ještě neměla letos ani jednou a to snad poprvé v životě :confounded: :frowning2:
17. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: přidávám se mezi Vás :slight_smile:
Tak dnes máme za sebou screening ve 13+4tt a panu doktorovi se mimísek moc líbil. Ještě jsem nervózní z výsledků odběru krve na downa to se dozvím až příští týden, ale věřím že to bude ok. Jinak mi polevily nevolnosti huráááá :grinning: takže konečně baštím normálně, ale ty první 3.měsíce byli masakr... mám dole 5kg a fakt to je znát :cry: nemám sílu a hned jsem unavená.

Jinak houbičky můžu minulý týden jsem dostala krabici k narozeninám tak jsem hned čistila a dělala je na cibulce a šoupla do mrazáku, ale řízečky jsem neměla už takovejch 5.let mňammm tichá závist :wink:
17. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@mooby - ahoj :wink: Máme stejný termín :wink: :dizzy_face: tak to s tím žaludkem mám uplně stejné :wink: já taky pořád zvracela a mám dole 5,5kg...až teďka týden už jím normalně - no už se malonko přežírám a jím k sobě věci, co se opravdu nejí :grinning: Ale nic jsem zatím nepřibrala. No a zjistila jsem, že něktré věci v těhu fakt nemohu - mléko,kafe, jogurty,smažené hranole, sm.sýr,mastné.... fuj fuj!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem na screenengu nebyla, nevěděla jsem o něm a tady jsem se o něm dozvěděla až v 13tt. Ještě jedna mamina tady na něm nebyla jinak všechny jo. Takže mě teďka 6.9.čekají TRIPL testy. Musím věřit, že vyjdou dobře a plodovka mě mine.
17. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
Tak jsem zpet od doktora - UTZ mi nedelal, takze musim pockat na pristi tyden, jdu na tripple.
NO ale je vse jak ma - hrdlo dlouhe a zavrene.

Na houby pujdu ve ctvrtek, poprvy, se tesim :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@jiitkka já zvracela jen 3x ale to nechutenství a v puse jak v polepšovně bylo děsný, že jsem myslela že to nepřežiju. Jen jsem ležela a "umírala" do toho se mi proklatě otevřeli čichové buňky a to byl konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: všechno mi smrdělo a zvedalo kyblíček několikrát denně. Přítel byl ze me hotovej, pořád vyvařoval a cpal mi že jsem těhotná že musím jíst, ale kdyby si to chlapec na týden vyzkoušel tak by pochopil, takhle jsem byla už nařčena, že nemám nechutenství ale že jsem vybíravá :grinning: protože krupicovou kaši jsem si dala ale řízek jsem odmítla to jsem si dovolila dost :grinning:

Jinak až ted mi nejak tak trošku dochází, že asi čekám miminko podle toho co jsem dnes viděla :slight_smile: ale jinak mi to pořád nějak nepřijde... Ale hned jak trošku nabobtnám tak ten pocit asi nastane, že teda asi jo :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@mooby no to chapu, odmitnout rizek :grinning: :grinning:
ja ujizdim na kakau a to hoodne oslazenem. Normalne nesladim.
17. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@ma12 no kakao neodmítnu nikdy :slight_smile: a nesmí chybět rohlík s máslem to je pak lahoda :grinning: Já si přišla už jak ve cvokhausu protože jsem celý den ležela pak se dokopala do kuchyně a tady na stole bylo 5 jídel připravených a já ani jedno nechtěla a to jsem si dovolila dost akor když to jedno byl řízeček :grinning: to bylo hlášek na moji adresu že jsem myslela že ho trefím :grinning: mamka se mu to snažila vysvětlit a marně takže jsem ráda že už můžu konečně jíst a nemusím poslouchat jak jsem vybíravá a že miminko potřebuje papat :grinning:
17. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@mooby - jj přesně, ten čich to je něco. :wink: To mě nikdo nevyvařuje, to se máš. Já jsem tu 5, někdy 6dní sama-mám řidiče nákladáku.teda ale krupičku jsem neměla dlouho,to je dobrý nápad :wink: Mě to už od minulé kontroly došlo a i dneska když jsem mímo cítila v bříšku, mazec :wink:
17. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak tohle mě holky uchvátilo!!!! Mít penízky, tak už objednávám... Já to chcíííííííí :grinning:
17. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz
@ma12 ááá kakao... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždy jsem milovala mlíko,jogurty,jog.nápoje,ale od té doby co jsem těhu,ani za nic!!
17. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@jitule tam se registruje normálka na ambulanci, to je takový veřejně tajný když máš domluvenýho doktora :grinning: já mám jinýho, ten můj vede rizikový, já mu budu pak volat po registraci a domluvim se s ním sólo, ale díky za info :wink: a je super, že už je ti líp :wink:
@jiitkka zkus ještě mimibazar, tam se sice musí hledat, ale taky se tam daj sehnat dost slušný kousky za pár korun a taky je to pak jak závislost, vim o čem mluvim :sweat_smile: :grinning:

jinak my byly dneska v průhonicích v aquapalace jéé to bylo radosti :grinning: jsme vyplavaný ažaž, musíme zase brzo zas :grinning:
17. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky, tak vám musím napsat dnešní story....šla jsem k té doktorce se zády...objednala jsem se na třetí hodinu...dvacet minut mě nechali čekat, aby mi pak obvoďačka řekla, že mi v těhotenství na to nic nedá, že se mám objednat ke svému gynekologovi, aby se na to podíval a za tuhle větu neopoměla vybrat 30Kč...jo, takhle se vydělává....no nic, volám gynďasovi, má dovolenou až do pondělí a náhradníka žádného, tak prý ať jdu do nemocnice....valím na Lochotín, tam mě na gyn. ambulnci řekli, že teda oni mi nic dát nemůžou, že se mám jít nahlásit na jiný blok k neurologovi....tam jsem vyseděla hodinu a půl frontu, abych se dozvěděla, že jediný, co můžu, je paralen, všechny ostatní léky na bolest zad jsou až od 6měsíce, kdy je plně ukončen vývoj dítěte....tak a domů jsem dorazila po sedmé hodině....super, že? ale abych doktorům nekřivdila, ta neuroložka byla jediná dobrá, opravdu mě vyšetřila, jestli to není něco vážnějšího a pak se poctivě dívala do seznamu všech možných utišujících léků, ale bohužel všechny v těhotenství zakázané....no tak kdybyste měly podobné problémy, tak abyste si ušetřily čas, nervy a peníze za poplatky... jo a totéž prý platí nejen na bolest zad, ale i na migrény..já na ně teda netrpím, ale někdo jste tu psal, že ano
17. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@majucha díky, už jsem tam koukala :wink:
17. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@jiitkka to mě vyvařuje až mi někdy leze na nervy :grinning: ale je to zlato moje, užívá si to a je z toho hotovej. Musím říct, že jak mi bylo zle, tak jsem z toho byla psychicky včudu. Místo radosti mi to lezlo na nervy, že mi je furt zle a dotoho jak bylo to vedro tak jsem myslela, že je po me. Ale ted je to lepší i když mám zase nekdy pocit že se mi divne zachveje srdce takže plasim že mám infarkt :slight_smile: no je semnou veselo protože trpím panickou poruchou takže mi stačí rýma a plašim se že umřu :stuck_out_tongue_closed_eyes: njn.
To já sama doma nejsem a už mi to nekdy leze na mozek. Přítel dělá z domova, takže ho mám furt na očích a někdy je to psycho... co bych za to dala kdyby na týden vyšupajdil :grinning:

No já mimi zatím necítím nebo si to myslím páč jsem tak nafoukla že jediný co cejtim je jak mi tam lítá vzduch než nějaký hemžení mimíska :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@dress - nooo tak toje teda něco!! Naše zdravotnictví!! A 30,-pokud Tě nevyšetřila,tak nemá právo je od Tebe vybrat!! No na tu hlavu vím, že můžu jen paralen no...ale ani to neberu,snažím se to vydržet. Ale třeba kdyby jsi byla nemocná - angína,apod.tak ATB dostat můžeš,ale musí být pro těhule nezávadné- i takové jsou. Ale je to opravdu výjimečné,když je dávají. No snad Ti alespoň ten paralen pomůže!! :wink:
17. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@mooby - jééé co já bych dala za to, kdyby mě někdo opečovával a vařil mi :slight_smile: Místo toho jsem tu pořád sama :frowning2: Jinak v tom vedru mi taky bylo hrozně. V bytě jsme měli přes den 31st., v noci 28-29st., takže jsem ani v noci nespala-hrůůůůza!!! Naštěstí, už je lépe :wink: Až na bolesti hlavy a příšernou únavu!
17. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@jiitkka bumbat bumbat a bumbat já má bolehlav když málo piju a že ted fakt skoro nepiju :frowning2: voda mi nejede, limča je moc sladká a čaj pro tehulky tankovat porad dokola se taky neda :grinning: jinak zatim me nic netrapí jen občas ta hlava z nedostatku pití. Zkus se zeptat na Panadol ten by nemel mit kofein a nedrazdi zaludek, když nechceš Paralen.
17. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
dress: tak to je sila.

Holky prazandy: kde se budete registrovat? Ja uz mam stempl v prukajde, ale to vstavani bylo hrozny. Vybrala jsem si Podoli
17. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
hmm kofein? Ja ujizdim na kofole a Cole. Kafe zase nepiju.
17. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@ma12 jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile: cola a správně vychlazená... :wink: :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@majjka24 spravne. Ale zadna lightka, hezky ta spravna colicka. Mnam
17. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@jiitkka, opírá se to o výměnu krve po 7 letech, ten z partnerů, který má mladší krev,toho pohlaví to bude.Mě je 29, tak mám rok starou krev a manžovi je 34,tak už má 6 let starou krev, takže by to mělo být mé pohlaví holčička :slight_smile: . Ale je to babské počítání.
17. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@ma12 tak to já jak kdy, někdy se ve mě hne svědomí ať se tam bobek "neutopí" v cukru a sáhnu po light, Bysme doam potřebovali dojnou krávu, a automat na colu :wink: , Jsem měla dneska zajímavou kombinaci - nvo na těch chutích v těhu bude - okurky s lentilkama, no síla. ale to bylo poprvé a chvilkové, ted si to zas nedovedu představit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lumpajda tak to u nás vychází zase na holčinu, to už snad není možný..... :grinning:
17. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
:slight_smile: @lumpajda - no pokud teda počítám podle Tebe, tak by to měla být holčička. Říkám to dobře?? Mě je 21(září 22) a Martinovi 27(květen 28)...

@mooby - já piji 3-5litrů denně,takže u mě to pitím opravdu nebude :grinning: :grinning: Já kafe přestala pít uplně - fuj, a to jsem byla závislák na kávě...sladké nápoje nepiju, nikdy jsem je nepila...piji jen čaje - všechny možné a vodu - čistou :wink: Já tu bolest hlavy radši zaspím, protože se nechci dopovat léky, kvůli miminku!
17. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak u nas by to byla taky holcicka. Ja bych asi radsi parecek.
Jiitkko: me bolela ted 2 dny v kuse hlava, hrozny, spala jsem co se dalo. Manzelovi jsem predala Ani, ze je nechci cely odpo videt a spala jsem. Nepomohlo :frowning2:
17. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@dress takze jsi nic nedostala a trpíš dál, ani nejaky cviky nebo tak, no každopadně obvodák se vytahnul

@moby no tak to znam s tim masem, taky ho od zacatku tehu nemusim, sice ted uz to je s jidlem o hodne lepsi, ale maso mi porad smrdí
17. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.