• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ma12 - no mě to malonko povolí po spánku, ale žádná sláva.... :confounded: No prý to k těhu patří a prý bude hůř!! Užijeme si. Do toho mě svědí prsa jako blázen, asi jak se napíná kůže,jak se zvětšují, pálí mě žáha, bolej mě záda v kříži, strií mám požehnaně.... :confounded: no není to jen procházka růžovým sadem to těhotenství. Ale vše vydržím, jen ať je mimísek v pořádku! :wink:
17. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz
@jiitkka 2. trimestr je pry nejlepsi obdobi. Ja mam teda tuk tuk od vseho toho pokoj. Obcas jen zaha, ale o se da zvladnout. Uplne neco jinyho nez prvni tehu. :grinning: :grinning: Ale bude hur, zacne bolet panev a kycle, jak se bude rozevirat panev a nebudeme moc spat, jak bude bricho velky a jak budou prdolkove kopat :sunglasses:. Ale hlavne at jsou v poradku
17. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
@ma12 - mamča mi říkala, at si užívám malé kopanečky,než přijdou velké do močáku, žaludku apod...že je to pak záhul :grinning: No jo, pak už budeme jako velryby velké, nebude moci spát, pořád budeme běhat čůrat, mímo nám bude tlačit na žaludek, v zimě to oblékání... :sunglasses: ale těším se :grinning: Mě snad nejvíce trápí ty strie, mám jich moooc a ta hlava :confounded: žáha pálí jen večer...Jinak jsem četla,že v 2.trimestru už není žena tak unavená,ale mě přijde,že jsem čím dál víc... Naštěstí už neklečím pořád u mísy,jako ještě před 14dny :wink:
17. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz
@jiitkka ano, to je pak taky lahudka :grinning: Jestli te to uklidni, strie jsem mela (poslednich 14 dni a pri porodu potvory vyskaly) a ted to neni skoro videt. Zkus mazat a mazat a mazat. Nj, velryby budem, ale sexy velryby :sunglasses:
17. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz
teda holky, kdo si prečte vase poslední 4 příspevky, tak pochybuju, že bude chtít někdy otehotnět :grinning:
17. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz
@ma12 :grinning: jo jo,to budeme :grinning: Já mažu,mažu a mažu :sunglasses: a .... nic :confounded: Přitom jsem ještě nepřibrala ani deko...nejhorší jsou u kolen...No ty už víš co Tě čeká, pro mě je vše nové :wink: áááá už mě zas lochtá v břiše jako ráno, mimísek asi válí sudy, nebo dělá kotrmelce?? :grinning: To je dnes poprvé co to cítím :wink: Kdy jsi v prvním těhu cítila kopanečky???
17. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@pindruzka :grinning: :grinning: No my už s tím nic neuděláme, jen si to užijeme :wink:
17. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
presne taaaak. my si to ted uz uzivame :slight_smile:
ja jsem v prvnim tehu cejtila az nekdy ve 20 tejdnu neco, ja nevedla ani co
Ale ted uz 4 dny NECO citim. Je to krasny. A vlastne ted uz zacina vazne hezci obdobi - kdyz zacne kopat, je to hezoucky :grinning: a vime, ze je v pohode a nebudem se stresovat.

No nic. Jdu spat, pro dnesek mam padla :sunglasses:
17. srp 2010 ve 23:03  • Odpověz
Holky, vy si děláte sradnu, že jste zasejc nažvanily 3 stránky. no to po mě nikdo nemůže v tuhle hodinu chtít.

Právě jsem se rozčílila u fotbalu, tak jdu spát. chodili jako panímámy po hřišti nebo stáli jak betlém....prej Liga mistrů...prd bude. :unamused:

Ad řůžová. Já mám k ní averzi. Několikrát když mi některá babka říkala, že máme hezkýho chlapečka, jsem poznamenala, že to je holčička, že má náušnice...a na to mi bylo řečeno, že nemá růžovou. No nevím, asi jsou slepý nebo blbý...když viděj dítě v sukýnce a s náušnicema. A just nebude růžová. Jen tajně na doma zděděný věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ona nás dostihne. Stejně jako ty děsný kýčovitý Hannah Montany, Barbie a Hello Kitty, který z duše nenávidím. Asi budu matka nezávislačka, zruším televizi úplně a bude klid :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz
@ma12 -já právě cítím takové lochtání - ráno jsem to cítila porpvé a teď večer. Je to tak zvláštní,že se u toho musím smát. :grinning: Já jdu taky do hajan.Dobrou noc :wink:
17. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz
@mysojc -áááá Hannah Montana...to je hrůza... :sunglasses: Hello Kitty by bylo hezké, kdyby to neměla skoro každá holčička :wink: No já to prostě nepreferuji, holčička růžová, kluk modrá... je tolik krásných barviček! A že si někdo poplete dítko? - blbouni :grinning:
brou noc
17. srp 2010 ve 23:09  • Odpověz
mysojc no jsme desny drbny no :slight_smile:
jo a z tech 3 veci co jsi psala znám jenom barbie (jeste z dob mého mladí , :grinning: ostatni jde nejak mimo mě

tak jsem zvedava kdy ty pohyby ucitim, zatim si myslim, ze je to jen zaludek a střeva :grinning:
17. srp 2010 ve 23:13  • Odpověz
Screening mi dopadl zatím dobře a dokonce už tušíme pohlaví. Vypadá to docela přesvědčivě na kluka, toho pindíka jsem viděla dokonce i já. Nosní kůstka byla a projasnění pouhých 1,1 a veliký už je 5,5 cm. Mimís měl zrovna nějakou akční hodinku, tak tam fakt řádil. Tušila jsem, že už se bude hýbat, ale že tam bude dělat pomalu i sklapovačky, to mě nenapadlo. V pátek si mám volat na výsledky krve a když to bude dobré, o vikendu to řeknu rodičům a v pondělí v práci. Jméno zatím vypadá na Matouše.
18. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
Hezké ráno :slight_smile: , kecalky :grinning: . Andrej vstávala už v 6,30 :angry: , to bylo moc žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska budeme vařit bramborovej guláš :slight_smile: , snad tam jsou nějaké brambory, abych si je nemusela letět nakopat na zahradu :confused: :grinning: . Dopo by měl dorazit můj ta´tka, babičce - mámě se nechce :rolling_eyes:, tak jsem zvědavá, jestli a kdo dorazí :confused: :confounded: . Jdeme vyndat myčku a vařit :wink: . Hezké dopo všem :slight_smile:
18. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
@xovicka velká gratulace k ús´pěšné kontrole :dizzy_face: , tak chlapeček :slight_smile:. Já jsem zvědavá, jak bude spolupracovat náš mimísek v pondělí :wink:. Pohyby zatím kde nic, tu nic :cry:, holt mám hezký
ch pár k
il navíc a špeky to tlumí :wink:. Však se taky dočkám :slight_smile:
18. srp 2010 v 07:51  • Odpověz
u nas vstavacka v 5,45, ach jo.
HM, Barbie a Hello Kitty nesmi k nam pres prah :grinning:.

Holky musim dneska neco uvarit, nemate nekdo tip? Neco aby to mel i muj drahy na zitrek a pripadne se neco dalo i zamrazit?
18. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@xovicka gratualce ke kontrole :slight_smile: kamarádka má Matouše, říká mu Maty nebo Matýnku :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko...zasejc jsem usla někdy v půl2 a teď jsem jako praštěná motikou :confounded: No ale musim do města,takže dneska žádné vyspávání. Na oběd kašlu, co si pořád sama pro sebe vařit...ach jo. @xovicka-gratulace :wink:
@ma12 - nějakou omáčku - kuře(vepřové) na paprice, žampionovou,rajskou...to se dá zamrazit :wink:
18. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
dobré ránko holky, tak mě ta ranní vyloženě nesvědčí, ježdění busem je hnus
18. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky všem, jak se máte? Já sem vždycky jen nakouknu po ránu v práci a pokaždé zjistím, že jste napsaly zase další 3 stránky - holky to se fakt nedá dočítat :sweat_smile:. A nedej bože, když to nestihnu o víkendu - to je pak v pondělí nářez. Nám podle toho čínského kalendáře vychází holčička, ale úplně na začátku jsem měla hrozně silnej pocit, že to bude kluk a teď pro změnu vůbec nevím. S manželem je nám jedno, co to bude, hlavně ať je všechno v pořádku a miminko je zdravé. Jména máme zatím vybraná Adam a Sofie - někdo z vás je má vybraná také, ale už nevím kdo :grinning: . Je nás tu čím dál víc, už se vůbec neorientuju. Tak jsem zvědavá, jestli u nich zůstanem nebo vymyslíme ještě jiné varianty :wink: . My zatím na mimčo nic nepořizujeme, ono je ostatně ještě brzo. Až budeme po tom screeningu v 1. trimestru, tak možná začnu brouzdat po obchodech a na netu. Navíc to jistí vánoce.
Holky, závidím vám všem, které vstáváte kolem 9 - 10 hodiny. Já vstávám do práce před půl šestou a odpoledne jsem totálně k.o. a většinou mám ještě nějaké ježdění, takže se dostanu domů v 5 hodin a kdybych si šla lehnout, nebudu moct spát v noci. A dneska jsem jak praštěná už od rána. Přechodně jsme u manželovo rodičů v baráku, protože odjeli do Chorvatska, takže hlídáme babičku a zvěřinec :grinning: a jak nejsem ve své postýlce, spí se na prd. A navíc od 5 hodin kokrhal kohout. To fakt nas..e.

Tak všem přeju hezký den, ať jste všechni zdraví a mimísci pěkně rostou. Jdu zase makat :unamused:
18. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
tak jsem to stou hlavou zakřikla :frowning2: ráno se vzbudím a je to tady... bolehlav :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám teda radost. No ale myslím, že vím odkud vítr vane. Včera jsem byla už děsně utahaná po ceste k doktorovi a zpet MHD kde jsem jela hodku tam a hodku zpet do toho bylo hnusne a poprchávalo a mě pak už byla zima, takže mám možná bolehlav z toho no uvidíme.
18. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@mooby: to je mi lito, a nebo to muzes mit i z tlaku. Tak si vezmi paralen a zalehni do postylky :wink:
18. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
@xovicka gratuluju ke kontrole, naše mimča jsou stejně velké :wink: :slight_smile: a výsledku už víme.
jen to moje spalo a spalo....jestli bude v tomhle po mamči i jak se to narodí, tak to bude pohodka :slight_smile:, jsem prý i jako malá krásně hajala. Ono se prý říká, že pokud je mamča v těhu v klidu a v pohodě, tak to dítko bude taky v klidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:......ale znáte to,babský povídačky :wink:
Ten bramborový guláš není špatný nápad, a navíc už jsme ho nějakou dobu neměli...
Sakryš u nás je tak necelých 20 stupňů , vítr, přeháňky...vítej podzime :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
holky, co jste tu nové, najděte si tabulku, a doplňte odkud jste, kolik Vám je...atd....ale jelikož píšeme rychle, tak určitě bude někde 15stránek dozadu :grinning: Ať víme, kolik nás tu je a odkud :wink:
18. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
našla jsem Vám ji, byla na stránce 41 :grinning: :grinning: Tak se doplňte, vy co tam nejste :wink:

Lumpajda- 29 let, 2.dítě- 11.3.2011, pohl-zatím nevíme, Karlovy Vary
Jiitkka - 21let, 1.dítě 18.2.2011, pohl.zatím neznáme, Jičín
Pecička-38let, 4.dítě 9.2.2011, pohl.chlapeček, Olomouc
Civinka- 23let, 2.dítě 2.2.2011, pohl.zatím neznáme Komárov
Majjka24 - 26 let, 1 dítě, 22.2, 2011, pohl. neznáme , Bohumín
Angelina987 - 27let, 1 dítě - 3.3.2011, pohl. neznáme, okr. Hodonín
Damaska - 24 let, 1. dítě - 20.2.2011, pohl. neznáme, okr. Strakonice
Mistinka - 27 let, 1.dítě - 27.1.2011, pohl.neznáme, okr. Louny
Alzbeta82 - 27 let, 1.dítě - 7.2.2011, pohl.neznáme, Ostrava (ale jsem z Olomouce, takže jsem často i tam)
Jandalinka 31let,1dítě-2.2.2011.poh.chlapeček,Olomouc
Majucha 29 let, 2.dítě-22.2.2011, pohl. neznáme, Praha-východ
cutce 32 let - 11.02.2011, pohl. neznáme, Anglie
mysojc, 33 let, 15.2.2011, pohl. neznáme, Praha
ined77, 33 let, 2. dítě - 21.2.2011, asi holčička, okr.Zlín
jitule, 27 let, 1.dítě - 24.2.2011,poh.neznáme, Praha
sabcav, 29 let, 2. dítě - 3.3.2011, pohlaví neznáme, okr. Cheb
xovicka, 28 let, 1. dítě - 2.3.2011, pohlaví neznáme, Brno
18. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
ja bych to psala tak, ze pokud cekas prvni dite, tak tam zadny dite nenapise, takhle me to hrozne mate, si myslim, ze vsechny mate uz dite :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@mooby -ahojky, mě dneska taky zasejc třeští a už mě to pěkně štve. Dneska už 5.den. K tomu se mi motá. No a teďka jsem byla ve městě, spěchala jsem, já splavená, do toho vítr...asi sem tomu moc nepomohla a to musim letět zas do města...
@amazonegirl -ahojky :wink: no toho kohouta Ti nezávidím :grinning: Já sice vstávám v 9-10hod, ale spát chodím až po půl noci. Navíc včera jsem si trubka lehla do půl7 a pak jsem samozdřejmě asi do půl3 do rána čučela do stropu. Ale práci bych si s Tebou klíďo vyměnila. Už mi hrabe z toho být pořád zalezlá doma a nic nedělat!! :confounded: Je to děs!! Jinak my už máme jména dva roky :grinning:
18. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahojík holky, hlásím se živá a zdravá z dovolené, bylo to super, dneska mám ještě volno a čt pá dopráce. Jinak v pondělí jedeme na screening, moc se těším, protože manža ještě fazolku neviděl, tak se těším na jeho výraz a jinou, než dobrou zprávu od doktrora si vůbec nepřipouštím. Měla jsem snahu vás dočíst, ale nedá se to, jdu vařit houbovou omáčku, ale průběžně tady budu celý den, Nemáte nějakýdobrý tip na těhu rifle? Mě už všechno katastroficky tlačí a dneska jsem se vážila a obrečela jsem to, protože to číslo je katastrofa, v životě jsem tak nevážila, ale musela jsem to zapsat do průkazky :frowning2:
@cutce - :grinning: ale nene, vždyť mezi 1.dítě a datumem není čárka :wink: :dizzy_face:
18. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.