• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
autor
@sabcav jéé, moc gratuluju, vše bude tak jak má, uvidíš :wink:
8. črc 2010 v 07:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás musím trochu pobavit, včera jsem se tak pěkně najedla a moje skoro 6ti letá dcera mi tak hezky začla hladit ten můj těhotnej napapkanej zatím špek a povídá... "maminko ty máš krásný bříško... já ti povím tajemství, když ti pořád poroste, tak to v něm budeš mít určitě miminko"... tak mě mile pobavila- ještě jsem jí to neřekli na plno, ale tak trochu to tuší, doma o tom sem tam mluvíme, jako že v budoucnu někdy, ale ty potvůrky jsou chytřejší, než si myslíme :slight_smile:
8. črc 2010 ve 12:23  • Odpověz
jiank sabcav také gratuluji ke krásnému snímku, doufám, že se v úterý taky dočkáme :wink:
8. črc 2010 ve 12:25  • Odpověz
@dannys určitě se dočkáte takového krásného snímečku:slight_smile:. Jj, určo něco tuší, nikdy nepodceňujte děti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Andí jsme to řekli a na svůj věk je velmi zodpovědná, hladí mi pořád bříško a když se jí někdo zeptá, co má máma v bříšku, tak odpoví mimi, popř. ditéééé (=dítě :wink: ).
My byli na očko, vše ok :dizzy_face: , snad budeme bez reakce :pensive: :slight_smile: .
Po sváče budeme grilovat :sunglasses: , to sním zase masa na kila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
8. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
@dannys Krásná historka, já mám břicho fakt jak ve 4 měsíci a roste mi tak nějak z vrchu, či co :grinning:
Jinak všem přeju hezký zbytek dne :wink:
8. črc 2010 v 19:28  • Odpověz
@dannys no je moooc šikovná a je pěkné co řekla =) :hearts: mě taky poporoste vždycky když se i trošku najím
9. črc 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky, jak je? :wink:
@dannys je to beruška, a hrozně šikovná :slight_smile:
Já mám příští týden první poradnu, tak snad bude všechno tak jak má. Někdy cítím, že jo, ale někdy mám strach, jestli je všechno v pořádku. Máte to taky tak?
9. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Damaska já to mám úplně stejně, mám děsně citlivý bradavky, sem tampě pobolívá v podbříšku a je mi furt tak jako na nic,na nic moc chuť a když e najim tak je mi huř než předtím, já jdu poprvé v úterý, tak jsme na tom opravdu hodně podobně, strašně se těším a dost se bojím, trochu jsem ve stresu,protože bych chtěla zůstat doma, a bohužel můj gynekolog není z těch co by nechával doma, takže jsme z toho tak trochu ve stresu... no snad to dopadne a já tu budu moci naší Verunce říct na plno :slight_smile:
9. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
Damaska - já jsem na tom taky stejně, pořád se jenom o ty naše poklady bojíme :slight_smile: Já jdu příští úterý už na druhej ultrazvuk, tak pak mi bude hned líp, když bude všechno tak jak má. Jinak břicho už mi taky roste, někdy mi přijde že až moc:slight_smile:
9. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
Holky vy jedete, já ještě nejsem ani objednaná k Dr. pořád mám tak nějak čas :wink:
9. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
No, já že jsem to zjistila v lázních, tak už jsem byla u doktora 3 x :wink:
9. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
@damaska ty se máš, aspoň je vše v pořádku a jsi v klidu :grinning:
9. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
No, moc v klidu nejsem. Potřebovala bych chodit každý dne, abych byla v klidu.
Ale musím to brát tak, abych byla v pohodě a zbytečně nestresovala mimíska. Pokud se má něco stát, tak tomu stejně nezabráním. Ale stejně mám strach. :frowning2:
9. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
dsmsks, to je tvé první těhu, viď..... to je jasný, já to měla taky tak... ale teď při druhým se teda nemůžu dočkat první kontroly - i přes smíšené pocity strachu a radosti, ale už to úplně tak neprožívám, jako s poprvé s Verunkou... ale úplně si na to pamatuju a ten pocit toho očekávání prvního miminka si užívej, je to krásný, druhý je taky krásný, ale první je vždy první ..... :wink:
9. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
Tak dneska jsme byli u dr. tak to máme potvrzeno :slight_smile: 7 t t máme skoro 2,5 cm, a srdíčko nám krásně tluče :grinning:. Bylo to úžasné, taková "tečka" a tak nádnerná :slight_smile:za tři týdny jdeme znova, a mám si vzít s sebou flashku, budu mít celé těhu se vším všudy zdokumentované:slight_smile: Ale hlavně a by to malé bylo v POŘÁDKU A ZDRAVÉ !!!
9. črc 2010 v 17:16  • Odpověz
Byli jste někdo na ty genetické testy s tím prosvícením té míchy (nebo tak nějak) toho malého???jaké to je?
9. črc 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Dnes jsem 7+1TT u doktorky jsem byla v 5+4, ale na srdíčko bylo ještě brzy. Tento týden měla dovčku, tak jsem objednaná na příští. Bohužel jsme už o jedno mimi přišli v 6+5tt, takž tohle těhu si moc neužívám a jsem v neustálém napětí a pořád se pozoruji. V úterý se na intimce objevil hnědý hlen, druhý den na intimce nebyl, ale když jsem udělala stěr v pochvě, tak tam pořád byl. Včera to bylo dobrý, to byl jen slabě žlutý výtok, ale dnes mi to opět nedalo a udělala stěr v pochvě a byla tam opět trochu krev, na intimce nic. Manžel mi říká, že se moc pozoruji a že to mám nechat být. Máte některá zkušenosti s krvácením nebo hnědým hlenem. Moje přechozí jsou špatné. :o( Díky
9. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
@charlizet vítej a držím palce, ať je tohle těhu ok :slight_smile: .
@majjka24 gratulace k srdíčku :dizzy_face: . Já na tom nt screeningu byla a teď půjdu zase :wink:. Za 1/ je to úžasný zážitek, vidět toho malého človíčka ve 3d (4d). 2/ mě chtěli kvůli přechozímu nevydařenému těhu hnát automaticky na plodovku, což jsem teda nechtěla, tripply vychází často falešně pozitivní, tohle je přesnější, takže jsme se domluvili na genetice na tom nt screeningu a tripplech a častějších utz na genetice a vše bylo ok, tak mě nechali být (jako přišlo mi zbytečný jít plodovku, když jsem měla riziko 1:1000 na downa a riziko potratu po amnio je 1:100). A Andí je zdravá :dizzy_face: . A těch peněz (+-1000,-) nelituju. Za ten klid mi to stojí :wink:.

Mě dnes ani nebylo moc blbě, asi jsem prckovi posílala samé dobré věci, např. rajčatový salát prokládaný meruňkama a jiné chuťovky:grinning: . Na kosmetice chvilka relaxace :sunglasses: , Andí spala u tchýně přes 2 hodiny, takže super :dizzy_face: . Manžel dovezl ze služebky 10kg okurek, tak budeme zítra dopo zavařovat a asi uděláme meruňkové knedlíky, pže koupil po cestě i meruňky :slight_smile: . Hezký víkend všem :slight_smile:
9. črc 2010 ve 23:24  • Odpověz
sakra :angry: , ztratili se mi odstavce :confused: , omlouvám se :slight_smile:
9. črc 2010 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj všem. :wink: Vstávám do práce,takže jsem tu brzinko :slight_smile: a mám ještě chvilku,tak jsem Vás dočetla.....
Já byla včera po 3x na prohlídce,2ulztrazvuk a mimi je v pořádku,uf,nějak se ted poslední dobou pořád stresuji,tak pjsem měla špatné svědomí :unamused: .Jinak mi mudr.posunul opět termín z 5.2.na 3.2.mimi prý nějak rychle roste :grinning: .Jinak na genetice-screeningu jsem byla u prvního dítěte a už jsem objednaná i ted,ty peníze za to stojí :wink: .Je to krásný se dívat na monitor a tam vidět mimi v úplné jiné podobě a jak se otáčí,směje,apod. :slight_smile: O nic nejde,jen že přejíždí mudr.přes bříško a měří různé věci na miminku :sweat_smile: .
@charlizet:já měla první 4týdny skoro špinění a občas krvácení ze začátku a stresovala jsem se s tím,ale nakonec prý můj mudr.říkal,že se to stát může,pokud ale nejsou žádné bolesti podbřišku,teploty,časté a silné krvácení....tak je to v pohodě,ale fakt záleží jak u koho,já ti přeji,at vše dobře dopadne a fakt se nesleduj :wink: ,akorát je vynervované mimi v bříško a ono to fakt cítí....četvou na MK jsem byla vystresovaná trošinku,když jsem tu četla,že dochází k potratům apod.ale pak mě i jíné maminy uklidnili,že fakt záleží na každém,co jim řekne doktor a jak se cítí......Je mi líto,co se ti stalo předtím,ale veř že bude líp :slight_smile:
10. črc 2010 v 06:05  • Odpověz
autor
Jé holky děkují za krásné pozitivní zprávy, taky se už němůžu dočkat první kontroly, včera jsme museli zajet na nákupy, protože se už do ničeho nevlezu a v pátek máme promoce, tak jsem musela nakoupit :wink:
10. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
@angelina987:ty jsi opravdu ještě nebyla u doktora? :dizzy_face: ani si potvrdit těhotenství? :sweat_smile: ,tak to já bych nevydržela a chtěla bych vědět,co je se mnou a jestli mimi je v pořádku apod.
10. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
@jandalinka nee, schválně čekám, protože si chci být jistá, že bude srdíčko :wink:
10. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@angelina987:tak to jo, :slight_smile: ,ale myslím,že v 7.týdnu už snad srdíčko jde vidět a poznat,a pokud máš příznaky těhotenství,tak určitě je už na čase,aby jsi byla šťastná ještě víc,když ti to doktor potvrdí :wink:
10. črc 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
@jandalinka Já mám za sebou samovolný potrat ve 12tt, tak se bojím vůbec k Dr. ale věřím, te je vše ok :wink:
10. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
holky moc děkuju za podporu, břicho mne nebolí.....pořád se uklidňuji, že to teď bude O.K., prsa mě pořád bolí, špatně mi je trochu taky, pořád chodím na záchod a mám neustále hlad....tak mi držte v úterý palce ať je všechno v pořádku a hlavě ať je už srdíčku.
angelina987 - tak to tě úplně chápu, že se bojíš, ale musíme doufat a trochu těm mimískům věřit, ale zase na druhou stranu si říkám, že jestli by mělo být něco s mimi později třeba v pátem měsící nebo po narození, tak raději ať to jde pryč teď, když je to maličký a ještě nejsou cítit pohyby.
10. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
@charlizet přesně tak, mluvíš mi z duše, půjdu už teď co nejdřív, jen se musím objednat.
10. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz
angelina987:jejda,tak to je mi líto,to jsem nevěděla :cry: .Tak to tě ted chápu. :confused: .Tak ať týdny rychle ubíhají a snad už po 12tt.se stát nic nemůže,ne?!Prostě je to osud,a člověk si to štěstí musí někdy "vybrat" :wink: Tak ted je na řadě to štěstí pro tebe... :wink:
10. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky,snad neva,že se k vám přídám.naše mimi by se mělo narodit v březnu 2011.k doktorce jdu až 2.8 tak uvidíme kdy přesně :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
@jandalinka přesně tak, díky, věřom tomu, že bude vše ok, všichni na této diskuzi budou OK :wink:
10. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.