• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Já vím, myslet pozitivně, ani nevím, proč jsem to tu dala, celkem mě to dostalo. Věřím tomu, že to všechny dotáhnem do úspěšného konce(začátku :wink: )... a potom, že naše dítka budou růst a hlavně budou zdraví. :wink: :slight_smile:
Majucha - obdivuju tě, žes to tak zvládla, jste silné holky :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
@majjka24 jé tak já to popletla :sweat_smile: To ty strašíš stabulkou, ne
@majucha
18. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@jiitkka zvládnout se to hlavně musí, protože přístup maminky je půlka úspěchu a fakt to tak je :wink: :slight_smile: ale opravdu netřeba se děsit takovejch věcí dopředu a já vím o čem mluvím, protože šance, že se to u mě zopakuje tu je :unamused: , ale věřím, že tentokrát budeme mít štěstí a nic se nestane :dizzy_face: jo a jinak jsem koukala, že i nadměrný pití nedoporučujou, optimum, je 2-3 litry, prý se jinak zatěžujou ledviny :fearful: tak se brzdi v tom lemtání :grinning: :grinning: :grinning: ba ne, já ti závidim, že to umíš, to mě to fakt nejde, ale je pravda, že teď by ti to mohlo časem způsobovat i víc otoků a tak
@ma12 ano, doktoři, kteří se o nás starali opravdu umí zázraky :slight_smile: , to potvrzuju, nikdy bych nevěřila, že je u nás tahle péče na tak špičkový úrovni, vážně jsou to profíci neskutečný :wink:
18. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@majucha - mě rozhodně ledviny mé pití 3-5litrů denně nezatěžuje. Už leta s nima mám problémy, takže pro mě je důležíté je neustále proplachovat, aby v nich nic nezůstalo za svinstvo. A doktorka mi to jedině schvaluje. :wink:
18. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@majjka24 všichni ti prckové z tý tabulky jsou malý zázraky a na druhou stranu je to důkaz toho, že i když se něco takovýho stane, může a většinou to i má dobrej konec i když to stojí trochu víc sil než obvykle, takže je to vlastně pozitivní tabulka :slight_smile:

brďo jsem se lekla, malá spí a venku ječí nějaký dítě, ale jak... má podobnej hlas, že jsem myslela, že je to Míša, no fuj ve mě hrklo :zipper_mouth:
18. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@jiitkka tak to pak jo, já jak zkoumala, kolik bych měla vypít, tak jsem si na tebe vzpomněla, když to tam psali :wink:
18. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
Tak a je po klidu a po praci :frowning2:, jdu na odpoledni smenu. Uz je rev a lidlik lidlik.
18. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@majucha no každý člověk by měl denně vypít přes 2litry, samozřejmě se jinak pije v zimě jinak v létě- V léěkdyž je vdro,tak by se mělo pít okolo 4litrů-každý :wink: No jdu do hajan, zas mě zlobí spodek :angry: mě picne, ani v těhu mi to nedá pokoj :angry:
18. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás dočíst. Byla jsem dnes na kontrole a vše je o.k., miminko na nás krásně mávalo a kopalo nožkama, máme 4 cm a doktor mě dostal, zeptal se mě zda jsem už objednaná na genetický screening, jak mi prý při první kontrole říkal, tak jsem ho upozornila,že nic neříkal,že na to asi zapomněl, ale že jsem se objednala sama a on mi dal doporučení, tak ani nevím jestli to budu muset platit, ale je mi to celkem jedno, hlavně, že miminko krásně roste, je tak nádherný vidět toho drobečka, už sme počítali i prstíky.Jo a za fotku chtěl 100 kč :angry:
18. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
Tak já jsem při poslední KO dostala fotečku zadarmo, ale screening mě bude stát 1450,-, ale co bych pro fazolku neudělala, že?
18. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@angelina987 teda, to je pálka.
18. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@lumpajda gartulace ke kontrole :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
ja jsem za tehotenstvi zaplatila 3700 - mam v tom fotky, screeningy, i 3D UTZ na kterym jsme poprvy nebyli :unamused:
Planujeme vzit na pristi UTZ Anu s sebou, at se podiva na sestricku ci bratricka
18. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
koukám, že neumím už psát :unamused:
18. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
@majjka24 Nj, ale co nadělám, ptala se mě sestřička jestli chci jen UTZ . to je zadarmo, nebo i krev - dohromady je to těch 1450,- :unamused:
18. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@ma12 páne jo, a za co jsi to dala?? A pak že ve zdravotnoctví nejsou peníze. já za toho mojého upírka zaplatila cca 9OO. (600 screening, 200 že budu mít fotky na USB a 100 za listovku :wink: )
18. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
@ma12 ty chodíš do gyncentra asi co, podle tý sumy za těhu kartu :wink:
18. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@angelina987 teda to je darda :angry: , taky by to mohly začít platit pojišťovny, když to je přesnější než triply :wink: . Ale to u nás asi nehrozí :rolling_eyes: .

@lumpajda gratulace k úspěšné kontrole :dizzy_face:

@majjka24 musíš si říkat, že je vše ok a na takovýhle věci radši moc nekoukat :wink: . Je jasné, že takové věci se stávají, nad tím se nedají zavřít oči, ale zase proč si to přivolávat... :wink:

@jiitkka to jsi měla dneska pochůzek :confused: .

Guláš jsme nakonec nevařily, brambory jaksi došly a mě se taaaaak nechtělo ven do té zimy, naštěstí přijel děda a dovezl nějaké jídlo :slight_smile: . Zítra jsme stejně celý den v Plzni, A. bude doma se tchýní, buď jí tch udělá polívku nebo dostanou skleničku a my se večer najíme taky tam, až si Andrýska půjdeme vyzvednout :wink: .

Holky, taky se vám dělají takové zázraky na obličeji??? Já jsem jak puberťačka :frowning2: , ale pro mimíska vše :dizzy_face: :wink: .
18. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@sabcav určitě bude vše ok, to je jasný :wink: :slight_smile: :slight_smile: Však se říká, skoro všechny nemoci jsou psychického rázu :slight_smile: Takže si budeme opakovat : jsme zdraví, budeme zdraví :grinning: :wink:
18. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@majjka24 Knížku doma mám, je v tom docela zajímavé listování, ale popravdě většinu z toho už sem četla přesně na stránkách babyweb. Ale víš co, jen za tu cenu poštovného toho nelituju!! já myslela že to bude jen malá brožurka a ona je to normálně veliká A4 knížka z pevnejma deskama.
18. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@majjka24 je o tom i zajímavá knížka od L. Hay: Miluj svůj život :wink:
18. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@majucha trefa. Mela jsem tam super doktora, bohuzel odesel, pak si me presouvali, a skoncila jsem u primare. Premyslela jsem, ze odejdu. Jenze hledat si doktora je trochu nadlidsky ukon. :unamused:
@sabcav snad nad tim i uvazujou, ze to budou platit. Ale ze....

@angelina987 aspon mas klid na dusi. NT je fakt presnejsi no

No nic jdu varit, uz jsem to vymyslela. Jiitkko: nakonec to bude bramborova buchta, do omacek se mi nechce. Za hodku a pul ho mam doma, tak at to je hotovo. No a ja se jdu dneska nastouchnout do Ambi - sezer co muzes :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@ma12 a nejsi s ním spokojená? Já jsem tam chvilku a spokojená s doktorem jsem moc, jen má hodně pacientek, ale to asi každej dobrej doktor dneska... jako najít dobrýho doktora, co ještě bere je fakt nadlidskej úkon, já to měla na doporučení
18. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
@majucha jsem tam moooc spokojena. Jenze n toho ma strasne moc :-/, takze az se prijme novy doktor, posupajdim k nemu. Ty chodis do Gyncentra taky?
18. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@ma12 chodím právě, do Hloubětína, přijde mi, že teď tam právě nějaký noví doktoři jsou, konkrétně jeden co jsem u něj byla když měl můj dovču a byl taky v pohodě. Jako celkově s péčí tady a u mýho bejvalýho doktora se to absolutně nedá srovnat, sice si řeknou prachy, ale stojí to za to :wink:
18. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@majucha tak tam chodim taky :slight_smile:, ke komu chodis? Nejsou tam novy doktori, vcera mi to rikal primar. Jo je to tam moc fajn, uz tam chodim 12 let. Nejdriv na jiznak, ted tam
18. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@ma12 aha, já byla u nějakýho Driáka, nebyl ani na webu a ani na nástěnce, ale už tam je, tak jsem myslela, že je novej, normálně chodím ke Karhanovi :slight_smile: jů ty máš Aničku koukám, tu já bych chtěla taky :dizzy_face:
18. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@ma12 Koukám, taky Áňa :slight_smile: akorát o chloupek menší. Taky je taková osobnost?

@majucha Maju, na to jméno bacha :wink: :wink: prej jsou osobnosti, no ta naše teda je!!!

Jinak já jsem za foto platila na tom screeningu 150,- a normálně platím 100,- Ale já chodím na Bulovku do Medy a tam se hradí všechno. Jinak Driák je dr. z Bulovky mmch. A snad docela vysoko.

Jinak zdravím. Teda ty tři stránky jsem dočetla, ale jen proto, že si muž hraje vzadu s mladou...Chtělo by to, aby nám to večer někdo vždycky shrnul . Podstatná témata, výsledky. Analýza a syntéza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne???

gratuluju k úspěšným kontrolám a mávajícím mimčům.
18. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@mysojc Tak to s tou osobnosti musim jen a jen potvrdit. Je strasne samostatna, az me to desi :astonished:
hele a odkud jsi? Odnekud od Bulovky? Meda je uplne soukroma myslim a daj e tam i zaridit porody je to tak?

@majucha ja chodila ke Kacerovi a ted k Pichovi, zatim dobry
18. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.