• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@mysojc no hele my máme Míšu a osobnost je to taky teda, tak to už nás nic novýho kdyžtak nečeká :grinning: :grinning: no vidíš, svět je malej :slight_smile: Driák byl v pohodě, dokonce napsal nějakou knihu, co mi hned nabízel - jak být krásná v těhotenství nebo tak něco :grinning:
18. srp 2010 v 15:35  • Odpověz
@ma12 Jj, ze Kbel. Porody se v Medě zařídit dají, ale stojí 30 tisíc a stejně rodíš na BUlovce, jen tě rodí dr. z Medy. je sice soukromá, ale přístup doktorů, sester, prostředí...já jsem spokojená.

@majucha No to si přece nemusíš kupovat, krásná jsi i tak, ne? :wink: :wink: :wink: Já jsem velryba. Nemůžu na pláž, Greenpeace vy mě odtáhli zpět do moře :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@mysojc ja z libne, pres kbely jezdim cca 2x tydne do skladu :slight_smile:

jo a k velrybe se hlasim taky. Jak budu vypadat za 5 mesicu si radsi nepredstavuuju :confounded:, njn, nemam tolik zrat no
18. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@sabcav kuknu na ni v knihkupectví, díky za tip :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@mysojc jé ty jsi z Kbel jo, to je kousek od nás a mám tam kamarádku v Olešnický :wink: no knihu jsem nezakoupila, i když nějaká rada by mi možná prospěla, s mojí vejškou budu na konci celkem legrační kulička :grinning: :grinning: velryba mě teda fakt rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: vždyť to neni taková hrůza, ty kecáš :grinning:
18. srp 2010 v 15:55  • Odpověz
@majjka24 jsou i jiné přebaly :wink:

Zvíře po 3 hodinách vzhůru, tak krásný den všem :slight_smile:
18. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@sabcav 3 hodiny? Tak to si o tom muzu nechat jenom zdat. Jsem rada, kdyz da pres den Hodku a pul
18. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holciny,

jsem tady nova v teto diskuzi,zatim jsem se pohybovala v neplodnosti a laznich :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ktere pomohly :wink: a rada bych se s vama podelila o svoje zazitky a pocity..Zacinam 16.tyden,termin porodu 8.2...Jsem po operacich endometriozy,mam problemy s jatry( a to nekourim,nepiju) a snazila jsem se otehotnet 1,5 roku...vyslo to normalne za coz jsem vdecna,mela bych problem mit IVF kvuli hormonum na jatra..Kazdopadne zatim to prozivam spis ve stresu, zvracet jsem prestala az tento vikend a mam problem s imunitou - zacalo to totalni alergii na jablko,koprivkou-kterou jsem nikdy predtim nemela, pak anginou a nyni opet selhani imunity zanet duhovky a potvrzenej nejakej blbej gen,ze by mi mohl zpusobit i jiny problemy..Takze mimco od zacatku ctu srackama a nejsem schopna to ovlivnit a kazdy ultrazvuk se modlim,aby bylo vse v poradku - vzhledem k tomu mam ultrazvuky opravdu od 2-3 tydny a jsem doma na dobu neurcitou :zipper_mouth: do zdrava kamaradka prisla o mimco ve 24.tydnu,takze mi to moc nepridalo :unamused: Proto jsem zasla i sem,abych si pocetla jak to zvladate a nasala i ty pozivni zpravicky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@bubanek vitej mezi nami. Koukam, ze si tehotenstvi neuzivas ani omylem, to je skoda :unamused: . Ja jsem na tom opacne, ja skoro ani nevim, ze tehotna jsem, kdyby me nekolikrat nepichlo brisko :sweat_smile: , ani jednou jsem nezvracela, jenom mam problem se spanekme, ale to asi kazda
18. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
No mas pravdu opravdu neuzivam, mimco jsem si prala,ale zatim to moc fyzicky a kvuli tomu psychicky nedavam..az ted par dni mam klid a cekam co zas bude..a za dva tydny mam zas dalsi ultrazvuk pro kontrolu,protoze musim kapat pitomy kortikoidy :zipper_mouth: :dizzy_face: JInak jsem koukala na vas seznamek,takze pro doplneni je mi 30 let,Praha,pohlavi neznam...
Jinak ja mam vetsinu kamaradek,ktery si to taky uzivej a uplne v pohode, ja komplikace pred tehotentstvim i ted,takze NIC MOC :grinning: :sweat_smile: Ale musim to zvladnout..
18. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
Tak přátelé v pátek vypukne boj o registraci v porodnici. Jelikož máme auto v opravě tak už vidím jak vstávám ve 4.h abych po 5.h vyrazila a hodinu se kodrcala do porodky... a byla mezi prvníma 12.ti rodičkama... Už ted jsem z toho hotová a mám nervy z pomyšlení jak vstávám tak brzo :frowning2: je tu ještě někdo kdo se ted chystá v Praze k registraci?? Já chci do Podolí...
18. srp 2010 v 16:52  • Odpověz
@mooby: ty blaho, vzdyt ja si myslim, ze je to jedno, ty se zaregistrujes na den D a co kdyz porodis driv nebo pozdeji? Co se stane potom?
18. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
Mooby , ja v Podoli uz registraci mam a to jen diky kamaradce,ktera mi to pres znamou zaridila,jinak je to masakr..berou opravdu 12 rodicek na termin a kamaradka tam prijela v sobotu v 7.hodin rano a byla uz 8 v poradi,protoze hodne rodicek to ma pres znamy jak sem mela stesti ja nebo pres doktora :cry: :confounded: Je to proste masakr, ja tam byla a na vsech 3 operacich,tak si zaplatim primo i porodnika,ktery me normalne operoval,at mam klid..ale je to fakt masakr tady..
18. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@cutce - no a je jasny,ze termin bude mit kazda jinak a ty podplaceny doktori musi mit nekde misto pro svoje pacientky,oni uz to tam nejak vymyslej..ale proste podle prvniho terminu porodu chteji presne v ten den registraci..Ja mam i doktorku co s Podolim dela a ma tam kontakty a rikala,ze to je cim dal horsi..
18. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@cutce jde o to, že když nastane nejaký problém tak máš svoji porodnici kde jsi registrovana a atam se o tebe museji postarat. 12.rodiček se bere pro to aby si chranily zada, je jasný že opravdu každá neporodi na den a minutu :wink: ale takhle to delaji, aby se to zvladlo. Může se stát cokoliv a já chci byt registrovana v Podolí, když to neklapne chci Krč a když ani to ne hodím si mašly :grinning: v blízkosto jsou porodnice, ale do těch nechci- péče na bodu mrazu tak snad tam neskončím...
18. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@bubanek jj je to tak je to masakr ty Pražský porodnice... u Apolináře berou ve 12.tt a to je taky mazec. Jsem zvědavá jak dopadnu, radost z toho nemam, ale musím bojovat a vydupat si místo :grinning: no nějak to dopadne, snad to přežiju to vstávání a cestu tam... sice to bude psycho a asi budu blbě spát, ale co bych pro drobečka neudělala :sunglasses:
18. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@mooby Kdyz mas v planu jet tak brzy tak to snad mit misto jeste budou..Krc je volna,aspon kamaradky tam problem nikdy nemely,ale mam kamaradku co tam o mimco prisla a chytla opravdu spatnou pani doktorku,ktera ji moc teda nepomohla,uz to vypadalo na zalobu,tak ja bych do Krce uz asi nesla- to jen co vim od kamaradky...ja jsem z Prahy 9 a spadova je pro me Bulovka a tam je to taky tragedie :cry: :confounded: ,to i moje doktorka je proti. No pozor ani registrace ti nezaruci,ze te vezmou - chytne te porod v jiny termin, pokud budou mit plny saly ,tak stejne muzou poslat do jiny porodnice,musi te vzit hlavne ta spadova porodnice dle bydliste..aspon v Podoli to tak je, vetsi klid je pokud mas zaplacenyho porodnika,ktery ti to zaridi..
18. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
@mooby ja to mam za sebou. Pro me byl den D 15.8. A razitko mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sla jsem tam na sestou a byla jsem prvni, ale byl nejakej slabsi den, bylo nas tam dohromady 10
18. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@bubanek ja mam spadovou taky bulovku a tam me nikdo nedostane. Nemam s ni dobre zkusenosti

Spadovost uz ted vubec neni, spis te vezme ta, kde mas registraci, ale kdyz je stop stav, dej se vule bozi. I kdyz mas porod presne v terminu a je stop stav mas smulu. takze asi tak. Vezme te ta nemocnice, kde je volno, na spadovost kazdej kasle
18. srp 2010 v 17:11  • Odpověz
@mooby Ja mela v Podoli primo i obvodniho gynekologa pres tu kamaradku,vydrzela jsem to pet let tam chodit,ale nikdy jsem toho svyho doktora nechytla a kdyz jsem mela akutni problem,vzdycky jsem tam skoncila na tzv.zurnalu-pohotovosti,kde me videl pokazdy jinej doktor a objednani znamenalo,ze jsem cekala stejne 4 hodiny nez prisel od porodu nebo tak..takze jsem stejne skoncila u doktorky,ktera s nima spolupracuje a ma to mimo a k mimcu mi pomohla hlavne ona tou peci, Podoli a Apolinar jsou extrem,ale proste kazda chcem to nejlepsi a ta pece tam o mimca je a ja po operacich taky mela vybornou peci i kdyz operatera jsem mela predem domluvenyho ,at je to jak to je, tady je to hodne o uplatcich a v Podoli je oficialni taxa 10-15 tisic za konkretniho porodnika..kazdopadne je dobrej hodne i Motol a tam to pry k registraci mela kamaradka co je ted tehotna uplne v pohode..
18. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@bubanek jééé já jsem taky z Prahy 9 :slight_smile: a Bulovky se bojím jak čert kříže :frowning2: takže víš o čem mluvím. No spolužačka tam rodila a nemůže si Bulovku vynachválit, ale já bych tam nešla ani zadara :grinning: takže budu bojovat. To by bylo abych se nedostala mezi první 12ctku když kvůli tomu obětuju svůj milovaný spánek :grinning: :slight_smile:
18. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
JJ jako druhy mam Motol, pak asi apolinare no a pak fakt nevim :unamused: asi Neratovice
18. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@mooby jdi tam 2 hodky predem a to das. ja se taky bala, vstavala v pet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@ma12 No hele nevim, kamaradka mela termin v Podoli,nemela nic podplacenyho a prvni kam ji poslali byla Bulovka,protoze tam maj povinnost ji vzit,kdyz uz rodi aby neobjizdela nemocnice a malem porodila v aute jak to mela rychly a v Podoli ji odmitli..asi zalezi na koho clovek taky narazi,nekdy to jsou fakt kravy..na Bulovce jsem skoncila ted na pohotovosti s tim zanetem duhovky a sobota i nedeli co doktor to jinej nazor a ja tam byla jak pokusnej kralik...
18. srp 2010 v 17:14  • Odpověz
@bubanek tak mela asi bulovka volno, ale tam fakt neeeee. Je videt, ze mame na Bulovku vsechny stejny nazor. I kdyz se proflakne nejakej prus.r, tak v tom vetsinou jede bulovka. My s malou jezdime na pohotovst zasadne do motola. A to mam bulovku 3 stanice tramvaji....

Porodnika si platit nebudu. Minule to probehlo v poho, tak bude i ted. :sunglasses:
18. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@ma12 Neratovice pry super sestricky a prijemny doktori,ale nemaji tu peci o predcasne narozeny mimca a pred 36.tydnem posilaji vetsinou jinam..mam zrovna vsechny s dvouma detma nebo co zrovna rodily,takze to taky vim od kamaradky..do Motola sla kamaradka uplne v pohode a byla snad 3 v poradi,pry zadnej stres jak to Podoli no..tak zalezi asi na tom terminu porodu kolik se nas tam sejde..
18. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
@ma12 No taky jsem uz doma rikala,ze az me zas neco chytne o vikendu tak me odveze radsi do toho Motola nez na Bulovku,ja jsem z Vysocan,takze prave taky kousek Bulovka..ale uz me tam neuvidej a i ta gyndarka me rikala,pokud me chytne neco gynekologickyho tak me musi osetrit i jinde na pohotovosti...jde spis o ten cas,ze je to nejbliz..
No ja si podplatila i k operaci vyhlasenyho na endometriozu a asi se mi to vyplatilo,mela jsem proste jinou a lepsi peci a doktor za mnou porad chodil a konzultoval a nemusela jsem cekat na vizitu a cizi doktory..takze ja si porod zaplatim urcite i z tohohle duvodu..asi kdybych rodila podruhy,tak uz taky neee...ale ted se i bojim aproste jsem takhle klidnejsi,ze vim,kdo mi tam prijede a hlavne tenhle doktor me prave operoval a dobre ho znam..
18. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@bubanek ja vim ja vim. Vsechno mam o porodnicich zjisteno. Doufam z eproste nebude stop stav a budu v podoli . prvni krok mam, mam to razitko :slight_smile:
Jo a jako ty saly jsou tam vazne super.
18. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
ty blaho, co to tady ctu, oni te muzou odmitnout, to prece ze zakona nejde, aby ti odmitli lekarskou peci, ne? :astonished:
18. srp 2010 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.