• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jiitkka já ale datum početí nevím....napíšu dle PM a hotovo :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:20  • Odpověz
@dress děkuju :wink: no mě nikdy extra nijak nebolela, jen jednou za čas a teď už od soboty :confounded: ale prášek si nevezmu,to prostě ne...dopovat miminko paralenem. Jedině bych už musela lést po čtyřech,abych si ho vzala. Jinak já taky tak nějak vnitřně cítím,že to bude kluk,ale oslovuji mimi spíš Paťulko = Patricie :grinning: No kdyžtak to změním na Dáďulku = David :grinning: Snad toho 6.9.budu vědět,jsem fakt zvědavá :wink:
18. srp 2010 v 18:21  • Odpověz
@dress - no však to berou jako datum počení,den menstruace...přesně pokud to sama nevíš,kdy jste měly styk,tak nikdo neví přesně,jakej den se to povdlo,jakej den si otěhotněla...prostě to jsou odhady všechno. Nikdy nikdo neví,jak se mimču bude chtít a neznám ženskou,co by odrodila v termínu co má v průkajdě :wink:
18. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
@mooby teda chudák sestra, takhle si vytrpět...a péče v některých nemocnicích, raděj nehovořit...hlavně že si stále stěžují na malé platy
18. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@jiitkka jo, to já taky, hlavně jsem zvědavá, jestli mám dobrého tucha nebo ne...ale to málo oblečení, co jsem už nakoupila, je stejně v neutrálních barvách, takže by to nevadilo, kdybych se pletla....snažím se nakupovat jen akční věci a postupně...nemyslím, že je dobrý nápad nechat nakupování na poslední dva měsíce, protože to pak bude pro rodinnou kasu dost velký záhul najednou.....jo a s tím paralenem sdílím stejný názor, taky jsem si ho nevzala i když mi už tekly slzy bolestí...nejhorší mám snad za sebou, tak teď už to vydržím bez něj každopádně...ale doktorka říkala, že paralen se dává i čerstvě narozeným dětem, proto by to ani na mimi v bříšku nemělo mít žádný vliv
18. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
Jiitkka - 21let, 1.dítě 18.2.2011, pohl.zatím neznáme, Jičín
Pecička-38let, 4.dítě 9.2.2011, pohl.chlapeček, Olomouc
Civinka- 23let, 2.dítě 2.2.2011, pohl.zatím neznáme Komárov
Majjka24 - 26 let, 1 dítě, 22.2, 2011, pohl. neznáme , Bohumín
Angelina987 - 27let, 1 dítě - 3.3.2011, pohl. neznáme, okr. Hodonín
Damaska - 24 let, 1. dítě - 20.2.2011, pohl. neznáme, okr. Strakonice
Mistinka - 27 let, 1.dítě - 27.1.2011, pohl.neznáme, okr. Louny
Alzbeta82 - 27 let, 1.dítě - 7.2.2011, pohl.neznáme, Ostrava (ale jsem z Olomouce, takže jsem často i tam)
Jandalinka 31let,1dítě-2.2.2011.poh.chlapeček,Olomouc
Majucha 29 let, 2.dítě-22.2.2011, pohl. neznáme, Praha-východ
cutce 32 let - 11.02.2011, pohl. neznáme, Anglie
mysojc, 33 let, 15.2.2011, pohl. neznáme, Praha
ined77, 33 let, 2. dítě - 21.2.2011, asi holčička, okr.Zlín
jitule, 27 let, 1.dítě - 24.2.2011,poh.neznáme, Praha
sabcav, 29 let, 2. dítě - 3.3.2011, pohlaví neznáme, okr. Cheb
xovicka, 28 let, 1. dítě - 2.3.2011, pohlaví neznáme, Brno
zet83, 27let, 1.dítě - 13.3.2011, pohlaví neznámé, Tábor
ma12 30 let 2.dítě - 13.2.2011, pohlaví neznámé, Praha
bubanek 30 let,1.dítě - 8.2.2011, pohlaví neznáme, Praha
lumpajda 29 let, 2.dítě-14.3.2011,pohlaví neznáme, Karlovy Vary
imzadi, 28 let, 1.dítě - 30.1.2011, chlapeček, Králův Dvůr
dress, 26 let, 14.2.2011, pohlaví ?, okr. Plzeň-sever
18. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@dress - jj já vím,že extra škodlivý není,ale chemie v něm je...a prostě je to lék..radši ne-e :wink: Já zatím nic nemám, jen to,co mi mamina napletla než ještě věděla,že otěhotním a pak co mi dala kamarádka a tam je mix-holka/kluk...to samé v pleteném. Já nevím kdy začnu nakupovat,zatím nemám ani pro sebe na jídlo,natož pro mímo... uvidí se no :confounded: No s těma zádama to musel být děs :frowning2: Mě pobolívá v kříži,tuhle jsem se sekla nějak na posteli,že mi to nešlo se otočit a mamka říkala,že určo budu mít křížové bolesti po ní a že si teda užiju :confounded:
18. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak mě už je konečně líp, dneska jsem měla asi nízkej tlak páč se mi zas motala hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@jiitkka no my taky nemáme peněž nazbyt, ale na jídlo je...dnes jsem na tebe myslela, jak jsem jedla oběd a měla ho zbytečně moc (někdy to neodhladnu)..tak jsem si říkala, škoda že nebydlíš blíž, bych tě pozvala :slight_smile: ...jinak buď ráda, že máš aspoň něco od kamarádky, já co si nekoupím sama, tak mít nebudu
18. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@jiitkka s těma křížovýma bolestma na tom budem podobně...ale já narozdíl od tebe jsem prcek necelých 170 cm
18. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@alienka24 príma, že se ti ulevilo..tak už je to jen lepší :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@jiitkka ...kdyžtak na to bolení v zádech je dobrý pár cviků od mojžíšové, nebo třeba těhu joga nebo pilates, ono tím cvičením si ty záda posílíš a neměla bys pak mít takové bolesti a čím dřív s tím začneš tím líp, jelikož s rostoucím miminkem to bude čím dál tím větší zátěž na záda
18. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@dress ...děkuju, no já jsem jak barometr, každou změnu počasí prostě poznám a ted v těhu je to o to horší :sweat_smile:
18. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@dress - jé, ty jsi hodná...až mě to dojalo :cry: no já už i na tom jídle škudlím jak se dá...kolikrát obědvám rohlíky, zítra to vidím na chleby ve vajíčku.ale ty mám ráda :wink: Prostě se vše sešlo naprd totálně!! kdyby tu byla mamča pomohla by mi! Martinovi rodiče...škoda mluvit,abych si jim řekla o pomoc...sestra sama moc nemá,občas mi dá alespoň stravenky z práce...Martin takly už ted nemá..kde vememe na nájem za týden,to netuším...už aťje listopad,ať už neplatzí ten hroznej dluh navíc 8000,- měsíčně,to už by snad mohlo být lépe..snad. A teďka platil 5000,- jistinu na ten novej byt a to je taky znát. Ale potřebovala bych něco někde na pár hodin týdně najít. Ikdyby mi to dalo 2tisíce, to by mi stačilo. No a ještě živím kocoury a králíčka. Těm nevysvětlím že nesjou peníze a to je chudinky už omezuju v jídle až až... No ty bodýčka jsem dostala od kamarádky proto,že ona pracovala v second handu a jednou přišla do práce a krám prázdnej,jen dětské tam zbylo a tak to přebrala a asi 10ks mi vzala. Měla šéfa Araba, podvodník...do teďka ji dluží 4výplaty a nikdy je neuvidí..jinak taky od nikoho nic nedostanu jen tak na mímo...ale co,to je jdno. Jen aby bylo už líp...
18. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@alienka24 najdu něco na netu?? Kamarádka mi půjčila knížku od Kynychové "cvičení v těhu" ale nezabírá nic na uvolnění té bolesti. Děkuju :wink:
18. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@dress - jinak měřím 178cm :grinning:
18. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@bubanek ano, rodila jsem v podoli, rodila me Kucerova, byla super, strasne mi pomohla, ja to v pulce chtela zabalit a se slovy ja jdu domu me teda nepustila :grinning:
vyhodou je, ze tam jses od zacatku do konce

Jdu na tu vecu se nabastit
18. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@jiitkka ....to mě moc mrzí v jaké si situaci :frowning2: hlavně aby jste to fakt nějak zvládli a bylo co nejkdřív dobře, v jídle se taky nebudeš moc omezovat věčně, chjo to se občas ty blbý okolnosti tak sejdou :pensive:
18. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@jiitkka :frowning2: co to ctu. tak at je lip
18. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@jiitkka http://www.cakry.cz/cviceni-mojzisova/zakladni-cviky-podle-mojzisove nevim jestli ti to pomůže hned, ono to chce většinou delší dobu čas aby si tělo zvyklo že zas něco dělá
18. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
@jiitkka neboj, ono určitě bude líp, coby dup - uvidíš :wink:
18. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@dress Ja normalne taky od zacatku citim,ze to bude kluk,i kdyz bych si prala holcicku(samozrejme na tom nezalezi),ale proste citim,ze to je kluk..a vsichni,ze to bude holka,jak vypadam a jak mi bylo blbe :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se nechame prekvapit..
18. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@jiitkka ....samo že ty cviky na břiše bys nedělala :wink:
18. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
Můžu se k vám přidat? Termín ještě nevíme, ale protože to jsou dvojčátka, tak čekám, že to bude nejpozději v únoru. :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:10  • Odpověz
@alienka24
@ma12
@angelina987 -děkuju :wink: zatím to na "lepší zítřek"nevypadá...snažím se na to všechno moc nemyslet, abych se nenervovala kvůli mimču. Tohle všechno kdyby mamča věděla v nemocnici,tak se zblázní, že mi něco chybí. Před ní jsem hrdinka-musim!
18. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@alienka24 -děkuji za civky, už jsem je stáhla na plochu a zkusím je :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-tehotne docela fajn cviky a ukazou to..uz jsem to zkousela pomalu..
18. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@jiitkka no uvidíš no, já mojžíšku cvičím už hodně dlouho takže v tom jen pokračuju v těhotenství, ale určitě nějaký cvičení doporučuju
18. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
@jiitkka to se urcite vyresi,nemuzes jit na socialku nebo tak?ze jses tehotna atd..jestli manzele,tak jses jako sama...
my zas bydlime v drahym pronajmu 16 tis mesicne, prijem oficialni mam jen ja,pritel nema ,podnika a jednou je to tak a podruhy jinak..do toho vysokej leasing na auto..je to masakrt..takze vydaje vysoky a ja ted budu milostive cekat na socialku kolik mesicu nez ta neschopenka dorazi jak to chodi..planovala jsem,jak budu chodit do prace a zatim prd a musim bejt doma..URCITE SE TO VYRESI,NENERVI SE..ale chapu te,prvni co bylo kdyz jsem otehotnela,panika,ze nevlastnim ani tu postel na ktery spime a ze jsme tu hypoteku meli vzit driv..ale co je to za vyhru,hypoteka za 3 miliony,kdyz chcem zustat v Praze (ja tu ziju cely zivot a pritel odtud nechce) a trochu vetsi byt s mimcem..
@ma12 Kucerova to mi neco rika..vim,ze je tam Kucera snad ne? jo doktori tam jsou fajn,musim rict,ze vetsina ktery jsem videla tak fajnovy doktori,ktery pomuzou a vic podrzej... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
Ja taky cvicim Mojzisku a dneska jsem nasla par ostatnich cviku,ale chodim taky kazdy dva mesice primo k Babickovy,ktera mi rika co kdy muzu cvicit za cviky, vsechno se nema a hlavne se nema stahovat a tolik pracovat s brichem,ale hlavne stahovat panev atd..
18. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.