• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@bubanek ahoj a vítej, to si to teda dáváš :unamused: tak snad už budeš mít pokoj, držím palce :wink:

@mooby no jo, Podolí, tam je málo míst :frowning2: já se chystám ve středu k Apo, tam berou ve 14+0 a maj víc míst, registrace je
od jedný, takže to jde, předpokládám, že se snad vejdu a když ne, tak se tam prostě vtlačim i tak :grinning:

@mooby to je strašný :astonished:

@jiitkka mě říkal doktor, že statisticky rodí přesně na termín 5% ženskejch a taky mi to přišlo moc, já znám jednu :D

@berulenicka jéé první dvojčátka, gratulace :grinning:

jinak já mám taky tak nějak trochu pocit, že to bude kluk i když bych radši holčičku. Poprvé jsem netušila a nemyslela si vůbec nic, netroufala jsem si doufat v holčičku asi :sweat_smile: a vyšla, teď už na tom tolik nevisim, ale z holčičky bude o maličkato větší radost případně :sweat_smile:
18. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
holky ja se loucim,zitra paaa
18. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@bubanek tak uvidíme, jakou máme intuici...snad už co nejdřív

holky, já vám závidím, že můžete cvičit....já jsem teď ráda, že vůbec chodím...a to jsem byla zvyklá chodit cvičit 2-3x týdně..je to jako absťák u feťáka, když po pravidelném cvičení najednou dva měsíce nic :(
18. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@dress ...mě chybí jumping, strašně, ale na ten už chodit nesmim :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak alespon mojžíška zůstala
18. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@alienka24 mě zas volejbal... :(
18. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@dress no a ty nesmíš vůbec nic? si najdi nějakou alternativu, plavání, joga, pilates? což?
18. srp 2010 v 19:36  • Odpověz
@bubanek -díky. Já si na sociálku zajdu až budem přestěhovaný(za 14dní) a budu mít smlouvu jen na sebe a budu dělat že jsme jen sama...řeknu že bydlim sama, jsem těhotná, otce dítě bude mít, ale nežijeme spolu a nazdar! Martas je doma stejně jen dva dny v týdnu, tak ikdyby přišli na kontrolu,tak ho tam nenajdou...Prý ale příspěvek na bydlení dávají těm, co bydlí na místě,kde je zároveň trvalé bydliště...což já nemám :unamused: Tak nevím,co jiného je za příspěvky...Přeci nemůžou lidi nechat bez koruny...připadám si fakt jako sociál :frowning2: Hlavně jiný, naše menšina dostává prachů dost,cpou to do chlastu a cigaret,na děti serou a ty prachy dostávaj...a my normální můžem klidně chcípnout hlady... Sice vlastním věci v bytě,ale jen díky mamce,co my vždy dala k vánocům, narozkám,apod...do bytu jsem koupila jen jídelní stůl a stolek konferenční při stěhování...Martin TV koupil, no a ledničku nemáme,tu si půjčíme mamky malinkatou,když je v nemocnici a skříně nemáme..tak zatím asi budeme mít věci v krabicích...co sedá dělat...
No máte to teda taky pěkný. V Praze ty ceny jsou fakt mazec!!!! Nechtěla bych tam bydlet :unamused: No my budeme mít 3kk,alemalinkatý byteček,asi jako naše 1kk teďka-cca 45m čtver.Je ale útulný, podkrovní, fakt moc pěkný. A na co velký, budu tam pořád sama jako jsem tďka, když je Martin pořád v práci. Pouze já, má malá zoo a v únoru mímo. No a nájem 5500,-+ 600,-voda+ 1000,-plyn+ 800,-elektrika+ 50,-světlo na chodbě. Pak x dalších věcí,ale tohle je co se týče bydlení. A v září musíme zaplatit 700,-revizi kotle a pak každej rok. Takže pořád za bydlení méně,než platíte vy...hypotéka 3mil.je fakt mazec!!! :frowning2:
18. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@alienka24 teď ne, protože mě před pár dny chytly záda a jsem ráda, že chodím, i když shrbená....ještě v pondělí mi tekly slzy při sebemenším pohybu páteře...byla jsem s tím u doktorky, psala jsem vám tady o tom včera a ta mi řekla, že je to svalová křeč, ale na rozvolnění svalů mi nic dát bohužel nemohla (normálně dávají injekce)...nezbývá mi než čekat, až to samo povolí...takže se teď modlím, aby to bylo co nejdřív a aby se mi to nevrátilo, až budu mít velké břicho nebo až se malé narodí, to bych ho ani nezvedla
18. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@jiitkka nájmy jsou drahé a o hypotékách ani nemluvě....když je maminka v nemocnici, tak nemohli by jste bydlet u ní?možná by to bylo levnější a zároveň byste se jí o byt postarali.....my bydlíme s přítelem u mých rodičů v rodinném domě...máme takovou malinkou samostatnou "buňku"...v Plzni bysme se nedoplatili
18. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@dress - mamča bydlela v nájmu a já jsem musela zařídit vystěhování bytu, zrušení energií,plynu...atd atd...na to, abych ji držela byt není 7000,-/měs a hlavně k ničemu by to bylo,když nevíme kdy bude doma...až ji pustí z nemocnice,bude u mě než se zmátoří a vydělá si korunky na své bydlení. My by jsme vlastní bydlení plánovali tak za 5let, ale hypotéka mě děsí...ještě před 2měsícema by mě nenapadlo,že takhle dopadnu a najednou je to tak.Nikdy člověk neví co přijde...ale pokud chce člověk bydlet ve vlastním,nic jiného nezbývá než hypotéka.. :confounded:
18. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@jiitkka aha, tak to je od tebe hezký, že budeš mít maminku u sebe...jsem teď říkala přítelovi, že nemáš někdy co jíst, tak je mu tě úplně líto...hlavně aby malé nestrádalo
18. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@dress - :frowning2: jééé, jen ať mě nikdo nelituje... Sice je to pro mě všechno hrozný a nevím jak dál a co bude....ale pořád jsou na tom lidi hůř...co jsou postižení, děti v africe, co jsou vážně=smrtelně nemocní... :frowning2: No je to moje mamča že jo, kdo jiný byji měl mít u sebe a pomoct jí,než její děti...no se sestrou je to složitější :confounded: ,ale u mě mamča bude moct být. Né že by z toho přítel byl nějak extra nadšenej=tchýně je to že jo,ale ví, že by šel proti mě kdyby ceknul!! Kočíci jsou moji, ale měla je u sebe mamča aby v bytě nebyla sama - ona je zbožňuje a jak se jí to stalo,bylo pro mě jasné,že si je musím vzít já. A Martin ví, že pokud by řekl jen slovo proti, tak by bylo moc zle! Co se týče mé rodiny a mých zvířátek tak jsem neoblomná a jdu přes mrtvoli, pokud někdo něco řekne proti nim!! Kdybych tu ty zvířátka moje neměla,tak bych se už tuplem zbláznila. Kolikrát když brečím,tak si lehnou ke mě všichni tři (králíček na postel nevyskočí :wink: ) a jsou se mnou- takový jsou šikulkové :wink: Mám u sebe fotky jejich,kdyby jsi sechtěl juknout :wink: Jinak přítele pozdravuj :wink:
18. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
Tak připočítává se v této tabulce číslo 1 k věku??? Protože jsem ji teďka našla u jedné maminy a ani zmínka o tom...pokud nepřipočítává,tak mi vychází holčička.Paní tam píše,že je to na 99%spolehlivé- nevim,nevim teda :grinning:
18. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@jiitkka to chápu, my máme zlatýho retrívra...každou chvíli na zahradě vyhrabe nějakou díru něco překouše kytky...ale i kdybych neměla do co pusy, tak se ho taky nevzdám...to se prostě nedá, zvířátka jsou členové rodiny...a ono zas bude líp, můj děda s oblibou říká, že peníze jsou a budou, jen my nebudem :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
píšu jak tatar :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@dress - jooo to říká i můj chlap,ale sám ví že to je jen věta,nic víc...spíš my jsme pořád a peníze ne. Jéé retrívr, ty se mi moc líbí :dizzy_face: No já miluju všechna zvířátka. To u nás je největší ničitel králík Chicco. Ze začátku byl navolno po celém bytě (ještě když jsem bydlela s mamčou,s přítelem bydlím od 1.9.09)a překousal 5nabíjček, 2x kabely od pc, anténu, 2x lampičku,udělal díru v koberci, no malej ničitel :grinning: Teď má pořád klec otevřenou,ale má svůj kobereček a jinám nejde,máme tu plovoučku a ta se mu klouže :dizzy_face: . Jen teda nevím,v novém bytě, kde jsou všude koberce,kam ho dám...By mě Martas zabil,kdyby mu překousal kabely od domácího kina co dostal od babči :confounded: :grinning:
18. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
@jiitkka tak pokud bych měla brát dle tohoto kalendáře,tak mám sice termín 2.února,a vychází mi holčička,ale už ted tedy vím,že se mi narodí v lednu,poněvaž čekáme z 99%kluka :wink:
18. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@jiitkka hotová pohroma ten tvůj králíček :slight_smile: ..pro dnešek odcházím...pa zítra
18. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@jandalinka - takže tabulka kecá :grinning: ale nechápu ,že termín máš 2.2.11 a píšeš že víš že se narodí v lednu, jakto? :confused:
18. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@dress - on hlavně kouše jen ty kabely, co jsou pod proudem a nic mu není :grinning: Zato mě lampička nakousaná málem zabila :grinning: Tak papa, dopbrou noc a díky :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
můžu se přidat?
18. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@jiitkka no pokud tabulka je z 99%přesná,tak se mi malý narodí v lednu a tabulka bude sedět a budu jí věřit :wink: ..jinak mám termín 2.února,ale klidně můžu porodit dřív :wink:
18. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@janitchka ahojky, jasně :wink: vlož se do tabulky, ať víme o tobě info. je na předchozí stránce myslím. Jen ji okopíruj a dopiš info :wink:
18. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz
@jandalinka - tak já v tom mám teďka guláš jak to myslíš... :sweat_smile: psala si,že máš termín 2.2.11a vychází Ti holčička,ale že víš, že se narodí chlapeček v lednu... tak sem asi trubka,ale nechápu Tě. :sweat_smile: Mě je 21, měsíc početí květen a tak mi vychází holka
18. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jiitkka - 21let, 1.dítě 18.2.2011, pohl.zatím neznáme, Jičín
Pecička-38let, 4.dítě 9.2.2011, pohl.chlapeček, Olomouc
Civinka- 23let, 2.dítě 2.2.2011, pohl.zatím neznáme Komárov
Majjka24 - 26 let, 1 dítě, 22.2, 2011, pohl. neznáme , Bohumín
Angelina987 - 27let, 1 dítě - 3.3.2011, pohl. neznáme, okr. Hodonín
Damaska - 24 let, 1. dítě - 20.2.2011, pohl. neznáme, okr. Strakonice
Mistinka - 27 let, 1.dítě - 27.1.2011, pohl.neznáme, okr. Louny
Alzbeta82 - 27 let, 1.dítě - 7.2.2011, pohl.neznáme, Ostrava (ale jsem z Olomouce, takže jsem často i tam)
Jandalinka 31let,1dítě-2.2.2011.poh.chlapeček,Olomouc
Majucha 29 let, 2.dítě-22.2.2011, pohl. neznáme, Praha-východ
cutce 32 let - 11.02.2011, pohl. neznáme, Anglie
mysojc, 33 let, 15.2.2011, pohl. neznáme, Praha
ined77, 33 let, 2. dítě - 21.2.2011, asi holčička, okr.Zlín
jitule, 27 let, 1.dítě - 24.2.2011,poh.neznáme, Praha
sabcav, 29 let, 2. dítě - 3.3.2011, pohlaví neznáme, okr. Cheb
xovicka, 28 let, 1. dítě - 2.3.2011, pohlaví neznáme, Brno
zet83, 27let, 1.dítě - 13.3.2011, pohlaví neznámé, Tábor
ma12 30 let 2.dítě - 13.2.2011, pohlaví neznámé, Praha
bubanek 30 let,1.dítě - 8.2.2011, pohlaví neznáme, Praha
lumpajda 29 let, 2.dítě-14.3.2011,pohlaví neznáme, Karlovy Vary
imzadi, 28 let, 1.dítě - 30.1.2011, chlapeček, Králův Dvůr
dress, 26 let, 14.2.2011, pohlaví ?, okr. Plzeň-sever
janitchka, 27let, 3.3.2011, pohlaví neznáme, Ústí nad Labem
18. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
tak jsem se tam připsala :slight_smile:
18. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
AHOJKI
Vítám nové mamušky :slight_smile:
Člověk vás chvíli nechá bez dozoru a pak dočítá šílenej román :wink: , ale zdárně jsem to zmákla.
Po přečtení některých příspěvků od Vás si připadám jako sobec, sice neplavem v penězích, ale úplně špatně na tom nejsme, na byt si nemůžem ztěžovat( 3 plus 1, cca 120 m. čtver.)sice podnájem (10.000 platíme) ale máme zahradu a super sousedy.A jsme zdraví. Holky já Vám tak držím palce ať Vám to všem dobře dopadne, to byste nevěřily....(mám slzy na krajíčku :frowning2: ). Určitě všechny porodíme zdravá a krásná miminka :slight_smile: :slight_smile: ...a všechno se to zlepší :slight_smile:
Holky , já začínám být nějaká přecitlivělá, se mi chce pořád brečet, všechno mě to hned dojme. a nedá se tomu poručit.
18. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@majjka24 ahojky, mi povídej. Já bulim pořád. I teď když jsem četla Tvůj příspěvek a i když jsem sem dneska psala já své příspěvky...a že dress si na mě vzpoměla :frowning2: u oběda...chjooo. To máte veliký byteček teda :wink: My budeme mít tak 45m čtver. v tom novém podnájmu 3kk,ale mě to neva. ještě bych se tam stratila,když tam budu pořád sama :wink: Také Ti přeji zdravé miminko, i Ty ať jsi v pořádku a všichni okolo Tebe a pohodičku doma a korunky-jsou fakt potřeba.
18. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@jiitkka kujeeem, no a brečím zas.......
18. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@janitchka - už je nás tu dosti :wink: Koukám, že jména již máte vymyšlená :wink:
18. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.