• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majjka24 - dneska je fakt dost bulící den... :cry: no jdu na telku a zalezu přitom do pelechu...Nějak mě vše dneska zmohlo. Dobrou noc :wink:
18. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz
@jiitkka jenom dneska??? Tak Já to mám častěji.. :wink: :slight_smile: přeju ti krásnou noc.
18. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@majjka24 já taky bulim často,dá se říci každej den u všeho..i u komedií..ale dneska je to i smutnej den, plnej depresí a stesku... :cry: Tobě taky krásnou noc :wink:
18. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@jiitkka no mě vychází holčička,ale pokud by tedy mělo to vyjít dle tabulky,tak by se mělo mimi narodit v lednu,víš....tak dle mě je ta tabulka,kdy se ti narodí mimi....když v únoru,tak to bude holčička a když v únoru tak kluk,,,,,ale pohlaví mám skoro jisté,tak očekávám tedy porod v lednu,víš :wink:
18. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@jandalinka jo tááák :wink: no je tam ale měsíc početí,né porodu :grinning: Stejně je to jedno,nějaká tabulka :grinning: Dobrou noc
18. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@jandalinka mě vychází celoročně holka na můj věk, jen v lednu kluk...Ale už mi bude 22 v září, tak těžko říct...to už je tam únor kluk :grinning:
18. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@jiitkka jeee,tak sorry,já myslela,že je to dle toho kdy se mimi narodí,,,,a to je měsíc početí,tak už jsem doma :grinning: :sweat_smile:
18. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@jandalinka - :grinning: já si říkala, že si to tak myslíš...ale nejdřív jsem to právě nepobírala, jak to, že Ti to tak vychází :grinning:
18. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jěště vyvenčit chlupáče a vzhůru do říše snů :slight_smile: dobrou
18. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz
jj,ta už jsou daná :slight_smile: chtěli jsme jiná,ale bohužel oba shodou okolností našich exmanželů.já chtěla Terezu a přítel Tomáše..takže to se nehodí,vysvětluj to pak všem okolo :sweat_smile: koukám kolik Vás tady je,překvapilo mě to :grinning:
18. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz
@janitchka to já bych se na to vyprdla, nějaké vysvětlování-co je komu do toho :wink:

Teda teď jsem koukala naNovu a jsem z toho uplně hotová :frowning2: ty tři lidi - 17tiletý co mu rostou různě kosti po těle a má ohromnou hlavu a ohnutá záda,asi nádory.. pak muž se znetvořenou půlkou obličeje a nakonec malý chlapeček s nezhoubnými nádory po tělíčku, který odnarození žije jen díky lékům,ale má nahrudi mnoho boulí...a nidko neví,jak dlouho tu budou, co se snimi bude dít...hrůůůza :fearful: :frowning2: Dobrou noc
18. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
@bubanek @ma12 Já jsem rodila na Bulovce a zas budu. Byla jsem spokojená :slight_smile: To je fakt případ od případu. Stejný věci slyším o Podolí, s tím má zas strašný zkušenosti moje nejlepší kamarádka. Tý nedali ani sanitu, ani papíry (chodila tam na rizikovou prosadnu), nakonec po strašným přemlouvání jí teda nějaký papíry dali (cestou se ukázalo, že někoho jinýho), vezl je taxík a rodila nakonec v krči....
18. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz
jiitkka no ono nám to taky nebylo příjemné...on nechtěl mojí Terezu a já zase Tomáše,takže bude Eliška a po tatíkovi Vašík :dizzy_face: :dizzy_face: a chtěli bysme holčičku,tak snad to klapne...ikdyž mě to začíná být jedno,jen tatík se s tím jenn tak nesmíří,je přesvědčenej že to bude holka :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky, ty jo, člověk tady den není a hned má deset stránek na dočítání :sunglasses: No snad Vás během dne dočtu.
Jinak jsem včera byla na tripple testech a výsledky až v pondělí, tak uvidíme. Sestřička mi je ani dělat nechtěla, když mám prý screening v I.trimestru, tak to není potřeba, ale do výsledků mi to tam napsali, ať mi je ještě udělaj tak teda řekla, že jo...
19. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno, těhulky. Teda, to je stránek k dočtení. Už jsem z toho úplně zmatená, ale ta tabulka je hrozně fajn :wink:
19. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj všem :wink: !No já už tedy nestíhám dočítat :grinning: .Stačí abych tu půl dne nebyla a je tolik stránek.Se tedy činíte :wink: .Ono je pořád o čem psát,že jiitkka :grinning: .Přeji krásný den všem!!!Dnes se chystáme s malou už potřetí na houby a snad už naposled.Ono by pořád chtěla do lesa a já už tedy jsem přehoubovaná :sweat_smile: .A malá mi houby nejí,prý to není maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ale sbírat jí baví.Stačí,že nasbírá 2malé hříbečky a můžem domů :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@mysojc Ahojky, tak to je jasny,kazdy mame jiny zkusenosti a pribehy,zaklad je,abychom my byly spokojeny a byly tam,kde jsme presvedceny,ze je o nas nejlip postarano :sweat_smile: :dizzy_face: vsude se najdou blbci a nesympaticky sestricky,co cloveka jeste vic vydeptaj :angry:
@jiitkka Vis co mi radila kamaradka,kdyz jsem nemohla otehotnet a porad jsem brecela a trapila se a resila ,ze tahle ma dve deti,tyhle maj svuj byt, ze nemam resit ostatni ,at si kazdej ma to co chce a zamerim se na sebe,at jses treba v garsonce s mamcou,pritelem,zviratkama..neni to do konce zivota a ber to jako prechodny obdobi..ja taky hodne veci spatne prozivam,hlavne zas ty moje nemoci a zavidim vsem kamaradkam jak maj vsechno bez problemu a ja jsem porad po operacich a doktorech a jsem magor,protoze uz se bojim kazdyho vysetreni..ale fakt se musi clovek od toho odprostit a zit si to svoje a jednou jses dole ty a jednou bude dole zas nekdo jinej..MUZU TI RICT,JEN TO CO MI RIKA MAMA A RVE NA ME, uz se prestan konecne nervovat a nebo ohrozis mimco i sebe..vim,ze to moc nejde..sama celych 10 tydnu co vim,ze jsem tehotna prozivam psychicky i fyzicky spatne,ale MUSIME TO ZMAKNOUT..Jdi na tu socialku, zkusit to musis,ale tenhle stat je fakt na hovno- vetsina romu proste nepracuje a opravdu tam prijdou z 9 detma a maj vsechno,moje mamca pracovala tvrde cely zivot jako prodavacka za par korun, na stary kolena dostala vypoved z prace minuly rok a brala od statu 3,500 podporu z platu,nemela ani na najem a nemit nas tak ji vystehujou,proste nezajem..Mas pravdu,ze pridavky se hodne vztahujou na trvaly bydliste,ale zkus se poptat,treba nejaka alternativa bude..A s mamcou te chapu,jdu taky pres mrtvolu mam jen mamu abrachu a kdyz HOnza rekne doma slovo proti nim,je ohen na strese, nezajima me ze on na matku kasle,ja to delat nebudu a pokudby byla nemocna nekompromisne by byla u me a bude se s tim muset srovnat..nikdo nerika,ze bude bydlet cely zivot s tchyni :rolling_eyes:

Jinak dotaz? me na triple testy nikdo neposila,mam za sebou screening v tom 1.trimestru/ten special ultrazvuk,krev) to mam v poradku a dal se nic nedeje az zas ten velky ultrazvuk ve screeningovym centru kolem 20.tydne..Ja myslela,ze jsou jinak nad 35.let pro jistotu..
19. srp 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko holky, tak jsem šla spát v jednu, jsem musela přečíst knihu :sweat_smile: a pak jsem se musela zamknout páč sem se bála :grinning:
19. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@jandalinka ahoj, jj je o čem psát, takovej je život...

@bubanek -ahoj :wink: Máš pravdu, nějak je,nějak bude...kvůli mímu se snažím nenervovat, ale jak říkáš,jde to těžko...Ale to mimčo za nic nemůže,takže kvůli němu musíme být silné a věřit v lepší zítřky.Moje mamča mě porodila o měsíc dřív kvůli mému fotrovi,kterej ji zmlátil... :angry: Já mám taky jen mamku a sestru...jinka už nikoho. Od fotra ses nikym nestýkám,je to banda idiotů a pak máme rodinu v Klášterci n.Ohří-od mamky sestra,její děti,jejich děti...ale to je taky kapitola sama o sobě...Už ani nevím,kdy jsem je viděla naposledy. Na tu sociálku si určitě zajdu,jen co budu mít tu smlouvu na byt sama na sebe,abych měla alespoň nějakej papír sebou,takže za14dní tam hned půjdu. No jsem na to opravdu zvědavá,co mi nabádnou. beztak tam budou sedět nějaké pipiny... Ty nemoce máš hrozné!!! :frowning2: Ach jo...Ten svět je fakt bláznivej - feťačkám, romkám se roděj zdravé děti jako na běžícím páse...nebo psycho ženskejm, které je pak odloží...a všechny tyhle si žijou v klidu... Jinak já jsem na screenengu nebyla, jdu jen naTRIPL 6.9.takže netuším. Ale myslela jsem,že se i těm co ho mají za sebou dělají. Radši se optej u doktora, zavolej si tam. Hlavně tripl se mají dělat v 16, nebo 17tt, takže to máš akorát.
19. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@jiitkka No doma si to mela pekny..to si clovek nevybere do ceho se narodi,moji tetu prvni manzel zmlatil a o mimco v 6.mesici pred 30 rokama prisla a moje sestrenka je adoptovana ,protoze uz nemohla mit deti -des..na socialce uvidis..
Jo kamaradce delali screening i tripple testy,ale jen proto ze ji je nad 35 let--k doktorce jdu az za tyden a v rozpisu od ni mam,pokud bude screening v 1.trimestru v poradku tak se v 16.tydnu krev brat nemusi..jak je videt,kazdy to dela jinak..doktorka ma ted dovcu,jdu k ni za tyden, to budu pomalu zacinat 18.tyden,tak uvidim..ultrazvuk a krev pred 3 tydny mam uplne v poradku..
No a mas pravdu,tady clovek vecne po doktorech,nekourim,nepiju,snazim se jist zdrave,musela jsem prestat chodit do prace a mam porad nejaky komplikace a pak vidis ozralku,ktera na gyndu ani nechodi a ma vse v poradku,i kdyz ty deti jsou treba pomalejsi atd..ale vetsinou nevidim zadnej defekt a normalni dite a pak je normalni zenska,ktera se o to snazi kolik let,na posledni chvili otehotni a je to treba pruser..no neda se nic delat..je to nespravedlivy. :cry: :unamused:
19. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@bubanek - no to s tou tetou je taky strašný!!! A je to přesně tak, Ty co nechtěj děti tak je maj a je jim to šumafuk a ty co je chtěj, často jsou i vymodlený tak je něco špatně, nebo si to nemohou užívat na 100%. Teď jsem přišla z města a další perlička-mám dopis na poště od soudu,ale bude tam k vyzvědnutí až v 17hod,takže mě asi do 17hod klepne pepka, uplně se klepu. Nevím,zda jsi četla,jak mi přišel dopis od soudu,že mě žaluje pojištovna, částka celkem přes 30tisíc a že mám zaplatit...no pak jsem si vyžádala kopii smlouvy a podpis není můj,takže nějaká svině, něco na mě uzavřela,asi ze srandy,nebo nevím proč jsou lidi tak hnusný...takže sem podala začátkem června odvolání a čekám co mi přijde...a dneska tam mám dopis od nich...takže jsem teda zvědavá, bůhví jak se to bude řešit...
19. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@jiitkka No to sem nejak necetla..hm,tak to je pekny,ale stava se to..treba to bude kladny vyrozumeni nebo se to bude muset resit dal no..fakt se takhle nenervuj - jeste nevis nebo promluv si s pritelem,at te trochu taky podrzi i kdyz to ma i on treba tezky..oni ti chlapi jsou nekdy jak na baterky :unamused: Pokud to neni tvuj dluh,nesmis si to nechat libit,pokud je to dluh,tak jsou splatky nebo zadost o odlozeni na pul roku z duvodu socialni tisne...
19. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@bubanek - není to můj dluh, podpis na smlouvě není můj a že tam někdo na mě něco uzavřel jsem se dozvěděla až když mi přišel dopis ze soudu, že mám do 14dnů zaplatit...to byla první písemnost,cojsem dostala...no podle mě to bude nějaké předvolání, nebo na mě budou tlačit,ať to zaplatím...no takse zas odvolám...Jinak můj chlap jezdí náklaďákem a s ním někdy mluvit o takhle závažných věcech je problém...protože si myslí,že jeho starosti jsou horší,ale co já bych za ně dala!!! Jako mladej blb si nasekla půjčky, teď to splácí s problémama...v české spořitelně neplatil pravidelně a přišlo muže má platit 52000,-,tak platí 8000,-měsíčně a ještě 2měsíce a je to splacené-konečně. Ale takovéhlepeníze navíc jsou znát,takže je týden po výplatě a nemá ani korunu...Ale dělá jak když za to někdo může a heká furt,jak je to v prdeli, co má jako dělat atd...přitom si za to může sám! S chlapama je to někdy fakt těžké!!
19. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
@bubanek je to šílený na tom světě kulatým :unamused: . cigana se jen podívá ne trenky a už je těhotná,je to nespravedlivé. jedná známá se snažila přes 10 let, a dočkali se, Tetce řekli, že v životě nebude mít vlastní děti , adoptovali kluka,a do 2 let se jim narodila holčina. My se taky snažili skoro 3 roky, do toho jsme se málem rozešli,a probémy s tchýni, s tchánem( jsou pořád)ale je jak čtu tak jsou to menší problémy oproti některým s vás.
Můj Dr. mi říkal, že na ty tripple testy nemusím, ale kdybych chtěla, tak prý není problém, hodně pohodový Dr. vše vysvětlí, doporučí, poradí, a nenutí. Se musím tež pro jistotu pozeptat jak je to u nás s těmi porodnicemi, já chcu jen tu jednu,a svůj porodní pokoj. je super (800/den),vlastní sprcha, krásně zařízený, klídek(...no uvidíme jestli to bude v Klidu :wink: :slight_smile: )Sice než se tam(do Ov) dostanem z Bohumína, to abych měla kufry nachystané už v autě - radši :grinning:
19. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@jiitkka držim palce ať je to dobrá zpráva ze soudu :slight_smile: . kámošce se stalo něco podobného.Jsem k nám přijali pečovatelku, zdála se celkem v pohodě. Každý měsíc od našich klientů vybíráme úhrady a poskytnuté služby za měsíc, samozřejmě s podpisem, datum, kopie...a pak se to odevzdává vedoucí oproti podpisu. Šefka tam ale párkrát nebyla a kámoška ji zastupovala, atk ta nová zfalšovala její (kámošky)podpis a ty vybrané peníze si nechala - cca 15. 000 kč , jěště další kolegyni ukradla mikinu a jěště něco. Jak se na to přišlo, tak samozřejmě policie.....a teď dokazuj, že to není tvůj podpis,(byl hodně přesvědčivý) takže grafolog , soud.....a je to přes 2 roky nebo dokonce 3, nevím a ona taky jěště nic neví. Náš úžasný systém.
19. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@jiitkka no hele ja mam brachu ,ktery si takhle nasekal dluhy -par pokut na dopravnich podnicích,soud,zdravotni pojistovna a lita v tom za 180 tisic a ma exekuci na plat 10 tisic mesicne nekdy i vic,takze to tahnou taky jak muzou a maj drahej pronajem s tou holcinou.je to bida a hodne lidi si to naseka kdyz jsou mladsi a pak se jim to vrati.. :confounded:
Hele ja mam chlapa uplne pohodovyho,ale podnika..a proste presne jeho problemy je to nejhorsi na svete a vzhledem k tomu,ze 5 let se mnou prochazi moje depky z nemoci,tak uz ho to ani moc nerozhodi a je zvyklej,nekdy me serve,ze se nesmim tak hroutit ale v zaveru me za tu ruku drzi,ale taky to byl boj..mimco nechtel pred dvouma rokama,kdyz sem si dupla po tech operacich a uz sem si stehovala veci,ustoupil...a ted je to zatim v pohode,ale nikdy clovek nevi...
@majjka24 no to je presny s tema cigorama..a vy jich tam taky mate co jsem slysela v Bohumine,brachy holka je z Ostravy a ma tam rodinu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@bubanek to je fakt, je jich tu dost,ale to máš všude. Oni jsou jen v té určité části, tam kde bydlíme my na té straně, tak naštěstí ne :wink: v Ov je to stejné, taky tam jsou ty jejich gheta a v některých částech na ně nenarazíš ...
To máš těžko. Oni by měli být v jedné časti, ale republiky a ať se starají sami o sebe, a to bysme viděli jak by se vyhladili sami :wink:
19. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@majjka24 - ahojky díky :wink: No než mi odpověděli na odvolání, tak to trvalo 2 a půl měsíce. Taky jsem fakt zvědavvá,co v tom dopise najdu. Beztak něco proti mě. Hlavněkdybych alespon věděla, kdo to podepsal... Nás úžasný stát prostě, ale kdyby jsme byli podvodníci, zloději a bůhví co,tak se máme mooooc dobře!! Jinak s těma cikánama a trenkama si mě rozesmála...Já jsem ve 14ti chodila půl roku s cikánem(mamku málem klepla pepka,ale věděla že dostanu rozum),takže moc dobře vím,jak to u nich chodí. Měla sedm dětí, dva v dětském domově, když pobrali přídavky nakoupili cigára a kafe a dětem čočku,těstoviny k jídlu a malé 3měsíční holčičce dávala studené mléko s cukrem.Když jsem dětem koupila čokoládu,nevědeli co to je.Hlavně byli všichni po roce a kousíček od sebe...jen dva byli starší...A řezala děti hlava nehlava..kopala do nich...no děs!!!!!!!!
@bubanek - no na Martina exekuce díky bohu není,ale už to,že mu přijde z vymáhací společnosti dopis a složenka na 52000,- je hrůza!! :confounded: Platí toho měsíčně děsně moc! Nebo chtěl auto,vzalsi ho na leasing, auto ok-pěkné,bezpečné,ale posrala se jedna věc, a další a další a teď je auto v dezolátním stavu,oprava by přišla tak na 25tisíc,bez technické jezdí...a hlavně že ho musel mít! A to bude platit až do března 2012 2900,- měsíčně :angry: To samé karty úvěrové jako je cetelem, notebook na splátky, apod...No škoda mluvit...Kdyby to neměl,tak teď na jídlo máme a žijeme normálně. A samozdřejmě je svou blbostí v registru neplatičů. On je na jednu stranu milionovej,ale na druhou tak moc na zabití!!! Hlavně je sobeckej no...a za tomůže úúúžasná výchova jeho matinky a babičky! :angry: A rád si zajde na pivo v so večr,což o to,ať jde,já jdu s ním si posedět,ale vracet se až ráno nemusí že jo...a jde ikdyž nejsou peníze...no doufám,žeho dítěprobre do reality! Taky vše je pro něj zbytečné(díky máme jeho)-přebalovací pult--prý máme snad postel, matrace do postýlky po bráchovi kterému je 18-proč nová když tam je,kde na to všechno má vzít,apod... :confounded: :angry: Hlavně jeho kamarádi jsou spratkové,co všude možně lítaj po disko,vysedávaj na pivku,flákaj se,bydlej u rodičů...a tahaj všude furt Martina,ať jde s nima a on si neuvědomuje,že už je sakra někde jinde! ... V čem podniká přítel?? Je to jistě náročené, v dnešní době podnikat. :confounded:
19. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@jiitkka Oni ti tmavší spoluobčané jsou opravdu divní, a zbožňuju jak na všechno odpiví --eeee to je rasismus. To bych rostla, to my jsme spíš od nich utlačovaní, než oni od nás. Kamarádka dělá sociálku v takové jendé populárné částí Ov,a co ta mi vykládá, to je celkem síla. Mě stačí jak jdeme nakoupit k nám do kaufu, ve čt. začínají ty akce tak to máte vidět ten roj a těch děcek.....šílené. někdo má problém dopřát jednomu to co potřebuje, a někteří neřeší jestli jich mají 5 nebo 7 a jeslti jsou umytí a mají co jíst.... bych se musela rozčílit :angry:
Zkus tomu tvojemu chlopkovi ukázat co všechno potřebuje ten malej prďola a kolik to stojí, třeba nebude tak dlouho na tom pivku. Bych ti tak ráda pomohla... :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@jiitkka No pritel ma reklamni agenturu se segrou v Praze- 6 let,ale ze zacatku taky se zadluzili a hodne dlouho splaceli,drahy pronajem kancelare,musi platit zamestnance,vybaveni a mit klietny a reklamek je tu mraky..ale nastesti se to zlepsuje a zlepsuje,zatim je nezastihla ani ta krize,ale pres leto taky treba praci nemaj,delaj od internetovych stranek,po reklamu v mediich,konference..jeho segra je o 10 let starsi a ma v tom velkou praxi a kontakty..ale taky jednou ma z toho vic penez,pak zas kolik mesicu nic,priorita je zaplatit zakazky a dostat penize od klientu..
No jo no,jses mlada a mas asi mladyho i kluka,oni nez se vyblbnou tak to trva..to ti nezavidim,preci jen mi je 30 a uz tohle mam za sebou..ja pred Honzou chodila 5 let s klukem,fakt skvelej kamarad,zabavnej,jsme stale kamaradi,starsi ,ale i v tom jeho veku to mu bylo nejakych 26 let az 31 let presne kamaradi,bandicka,hulenicko a ja byla jen ve stresu a pokud ten kluk je takovej,ze se necha strhnout je to na houby a on musi chtit..Ja uz mam pet let klidek,fakt rodinu a jsem na prvnim miste pred klukama a vsim,jde se opit,jede si s klukama na hory,ale je to i o povaze,co je pro nej priorita...takze zkus bejt trpeliva a uvidis jak ho mimco zmeni ci ne :unamused: :confounded:
19. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.