• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Holky jak to tu čtu, tak fakt nevím,na co si stěžuju, že bydlíme ve služebním 2+1...držte se!

Dneska je to na zabití...to mrňavý, tak moc nestíhám...
19. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@majjka24 :wink: to jsi hodná. No já mu to říkám pořád, kolik co stojí, ale sama nechci nic drahého, koukám po levných věcech. Novej kočárek si nemůžeme dovolit,ale koukala jsem, že novej do 5000,-se dá sehnat,nebo bazarovej taky...a on že se musíme vejít tak do 4tisíc...postýlka bude pobráchovi-ok.ale řekla jsem že ji obrousí a natře+nová matrace takdržkoval...! Pult je prý nesmysl, že jeho mamka říkala,že se dá přebalit na posteli :angry: ale kde pak vezmu nová záda,to už neřekla! On vůbec neví co vše je potřeba a hlavně tomu absolutně nerozumí!!! a plno věcí,ikdyž nebude vědět na co jsou budou podle něj drahé zbytečnosti :confounded: Naše dítko bude asi malej sociál... :frowning2: Hlavně bych tchýni nakopala někdy do pr...takhle ho vychovat do života k ničemu a ještě mu cpe stupidní názory a já jsem pak jak kráva,co by chtěla všechno... :confounded:
19. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@jiitkka No to je na houby,je videt,ze fakt neni vyzralej,nikdo tady preci nemluvi o nadstandartu,ale zakladnich vecech..ale ted se soustred na maly a sebe,blby je,ze jses v tom tak trochu sama,kdyz ho v tom jeste jeho mama podporuje ...hele sestrenka jezdi do Polska nakupovat veci pro malou a kocarek novej-trojkombinace tam vysel na 5 500!!!a fakt peknej,dobrej..sama se tam pojedu podivat,protoze hodne veci z Chicca atd.je polskejch..je to sice pro nekoho dal,ale jen napad,ze by ses tam mohla vlezt do tech penez nebo jestli on tam treba nekdy nebude mit cestu,je to normalne ze zarucakem atd....no vydaje to jsou..jasny,ze nemusis mit vsechno,ale je to tvoje mimco a chces pro nej taky maximum a to neznamena to nejluxusnejsi,ale taky dobry..
19. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
@jiitkka jsem právě včera koukala na mimiaukci,cz , a byla tam ta 3 kombinace , sice po jednom dítkovi, ale za 3000, a že akorát to mělo nějaké malé tečky po pampelišce kajsi a u pláštěnky tam kdesi byla dírka. ale jinak byl opravdu krásný (šedožluty). Někdy tam fakt seženeš pěkné i nové věci za hodně dobrou cenu.
Kamarádka měla taky kočárek z polska a nemohla si ho vynachválit, klasická záruka na dva roky, i servis tam byl gratis po tu dobu.a prý těch barevných kombinací...a mají tam ty větší rozměry, ta korba má 97 cm, některé u nás mají 80 cm. I další kamarádku mají kočárky z Polská a jsou spokojené, sice té jedné sem tam upadlo kolo, ale jinak prý v poho :slight_smile: Další jedná známá si kupovala kočárek za 17 OOO a líbil se jí týden a pak jen nadávala, a nadávala.
19. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak se hlásím z dnešní kontroly :slight_smile: .
sice teda mimíska jsem neviděla :cry: , dr. mě vyšetřil jen pohmatem, ale děloha pěkně roste a odpovídá tt :slight_smile: , váhový přírůstek 0, otoky, 0, moč v pořádku, tlak 160/70...a vnitřní hlas napovídá, že je vše tak jak má být :slight_smile: .
jsem už objednaná i na velký utz ve 20tt...jdeme 8.10.-ta doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a další ko ''až'' 16.9....samozřejmě při nějakých potížích dříve.
pokusím se něco dočíst, ale bojím se, že jsem bez šance :sweat_smile: ...tak alespoň zatím všem ahojky :slight_smile: .

@jiitkka :slight_smile: ...jen vidím, co jsi psala naposled...tak mu navrhni, pokud je teda na ruce šikovný ať ti např. přebalováček udělá :wink: .já měla a snad i budu opět mít půjčený od švagrové z IKEA...zprvu byl hodně levný, ale hlavně..je to jen pár desek...nahoře rám a dole jedna polička a bohatě to postačí :wink: .šupne se tam přebalovací podložka a paráda.
na posteli přebalovat..no za prvé hrozí neustále pád miminka(to samozřejmě i z přebalováku, ale tam máš vše při ruce), ale hlavně...mimo samozřejmě bolest zad...mimčo se bude za chvilku přetáčet, natahovat atd..což na přebalováku tolik místa na blbinky nemá...já ho používala myslím do 15 m a díky bohu za něj, jinak bych matýnka naháněla po celém letišti :grinning:.
nemáte nějakého kamaráda třeba s mimčem nebo dětmi? třeba by si to od něj nechal spíš vysvětlit jako od člověka ,který to už zná :unamused: ...jinak teda názory :rolling_eyes: ...měl by víc asi myslet než poslouchat maminku :frowning2: .
19. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz
@bubanek - tak reklamku :dizzy_face: já jsem vyučená aranžérka a v jedné u Ml.Bolslavi jsem měla praxi od školy :wink: Hnedka bych to dělala,kdyby bylo kde. No v malém městě se aranžérka neuplatní ani za nic!! No Martinovi je 27. Někdy mi přijde fakt jak malej kluk a z marzu. Já mu vysedávání na pivku nezakazuju, ale všechno s mírou že jo. Teď už řeší, jak mimčo zapije,že to bude rachot....a že třeba až usne,tak v 20hod půjde na pivo,ale že by řešil,že já budu doma pořád uvázaná (dá se to tak říct) a že by řešil věci postatné, ne slavení mimča,které je ještě a ještě bude chvílu v břiše, to ne! kdybych tu měla mamču, ta by mě pomohla...ví co všechno je potřeba a že rozhodně nejde o zbytečnosti!! Taky že mimčo bude v postýlce celej den,tak na co potřebuju kolébku,nebo tak něco do obýváku :angry: vysvětluj to tatarovi! naštěstí sestra usoudila,že něco takového bude potřeba a koupí mi ji k vánocům. No jási neumím přdstavit,co a jak bude,pokud se nestane zázrak!On si myslí,že každá věc stojí max 100,-. Když jsem otěhotněla,byla jsem uplně hotová, mamka v nemocnici,já bez práce,doma sme se hádali...a nevěděla jsem,zda to dítě chci(odpol.po ultrazvuku jsem věděla že určitě jo) a on na mě řval,že mám snad mít radost a ne bulet a přemýšlet nad potratem...a že ať se nebojim,že vše zařídí,koupí,že se o nás postará...a teď??? odpoví mi "kde na to mám asi brát?" chceš toho strašně moc....včera - "musíš to nějak vydržet,taky nemám peníze"- já vím že nemá,ale ať pochopí,že je jedinej koho mám a že pokud mi tu nenechá najídlo,tak jíst nebudu...a nezmůžu nic, nemám kde si ty prachy vycucat z prstu... Modlim se každej den,ať se stane zázrak a mám mamku co nejrychleji doma!! Jinak o tom polsku vím,ale on by tam se mnou nejel, na to je moc línej a nákladákem tam jezdí 1x ročně. Jak budeme bydlet za 14dní,tak v tom baráku má paní krámek s dětskýma věcma -kočárky-nové,i použité,oblečení-a za hubičku nové zboží!! Tak snad ho tam někdy vytáhnu něco nakoupit!
19. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
ahoj holky, vcera jsem tu nebyla a nemam silu vas docist, je toho strasne moooooc

jinak ja jsem vcera byla na kontrole, vse bylo ok, tak jsme radi, 2.9. jdu na tripl testy a o tyden pozdeji se dozvim vysledek
pekne to naskakuje ty tydny, fakt se mi zda, ze to leti

@jiitkka manzel je taky nekdy jak z jiny planety, mysli si, ze dite asi skoro nic nepotrebuje a ze vystacim s malem a ostatni ze uz je rochcapenost, ale to jsou chlapi, nektery veci jim proste unikaj
19. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
@jiitkka 27 let? tak to by se fakt mohl vzpamatovat,myslela jsem,ze je mladsi 22,23 to bych jeste chapala....no nebudes to mit jednoduchy, chlapi jsou v tomhle srabi a proste kolikrat dostanou strach ze zodpovednosti....ted uz je pozde neco vymyslet,jses ve 14.tydnu a cekas miminko a on se bud postara nebo v tom budes sama,coz je pruser,ale nebudes jedina..muze se to stat komukoliv..vetsina chlapu zacne reagovat a uvedomovat si az se to narodi,ted si to on neuvedomuje,ale mel by ti bejt vic oporou a mel by pro tebe zacit delat vic veci,aby ses citila lip..to je pak jasny,ze jses takhle rozhozena,kdyz je mamca v nemocnici a on takhle..je to tezky no..reknu ti to takhle - videt takovy naznaky,tak uz s nim nejsem a vyseru se na nej,ted ale cekas miminko a bude i jeho a jsou to i jeho zavazky,hlavne si dojdi s nim na matriku na podzim nebo cim driv tim lip,kvuli priznani otcovstvi,jak nejste manzele,aby mel k diteti proste povinnost,kdyby cokoliv....a odpoved musis to nejak vydrzet? VZDYT CEKAS JEHO DITE ,TO MEL ROVNOU RICT NA ZACATKU ,ZE DITE NECHCE a nebo to necha jen na tobe,potrebujes ziviny,vitaminy a klid..
19. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@jiitkka Treba az opravdu splati dluhy tak se to otoci,jasny je,ze je ve stresu i on..ale nemel by te odpalkovavat..
19. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@ined77 gratuluju ke kontrole, ja vcera mimiska videla, ale tak divne se vrtel, ze ani fotku nemam, ale to neni to hlavni

jinak holky sestra me dostala, ja driv chodila jinam a ted jsem sla poprve k me dr k ni do soukrome ambulance a ta sestra, no
hele jak je to s moci? ja jsem oprve dostala zkumavku na moc a ona ji pak vylila, vyplachla vodou z kohoutku a vratila mi ji, tak ji jako rikam co s tim a ona ze v tom donesu moc priste a pokud se mi nerozbije, tak ji budu nosit celejch 9 mesicu :grinning: no me to teda rozesmalo, delam ve zdravotnictvi a tohle byl pro me sok
dalsi kdyz jsem ji rikala, ze bych potrebovala zadanku ta ty tripl testy, ze si na odbery dojdu k nam na oddeleni, ze je to pro me jednodussi, tak mi rekla, ze by ji musela vypsat - no a od ceho tam jako je že, když ji je zatězko vypsat jednu zadanku - nakonec zjistila, ze ji ma uz vytisklou od dr a musi tam dopsat jen vahu, no docela jsem nestacila valit oci

@jiitkka z toho si nic nedelej, ze zatim mysli na zapijeni - manzel nebyl jiny, hned se chtel pochlubit a vsem to rict, proste to budou pysni tatinkove
19. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak já mám chlapa naprosto senzačního, už taky vybírá a kouká kde co je a co kolik stojí....finance má na starosti on a já domácnost. úklid máme taky napůl.do hospy nechodí, když už tak jdeme spolu.(samozřejmě ho doma nedržím) Taky má své mouchy, jako každý, ale jsou to prkotiny.Možná to bude tím, že se od 15 musel o sebe starat sám.
@majjka24 - taky koukám na ty kočárky a opravdu tam někdy maminy dají krásnej kočárek za 3000,- až 4000,-ale já se bojím obědnávat a kor kočárek.. :sweat_smile: no asi koupíme od té paní jak budeme bydlet,opravdu tam má výběr - okolo 50-70kočárků pořád tam má :wink: a dřív ke mě chodila nakupovat do second handu a zná mě,takže by mi neprodala něco špatného :slight_smile: No z lacliku.cz objednám pak určo nějaké oblečení,tam se mi moc líbí :wink: Já osobně co mám kamarádky, tak ty ktéré si koupili drahej kočár tak nadávají jako mohou :grinning:
@ined77 ahoj :wink: tak to je supr, že vše v pořádku!! Jsem se lekla,že jdeš až v říjnu na kontrolu.Ale ne, jdeš i v září :wink: Hned to potěší vid a nabijenovou energií, když víš od dokotra že je vše jak má být :dizzy_face: Jinak ruce by i měl šikovné,ale je to lenoch!! NEž ho dokopu aby natřel tu postýlku, tak si to snad udělám sama-už to živě vidím. No on je tak vychovanej prostě, nikdy nic doma nemusel dělat a máma jeho se chovala doma tak,že mu vecpala do hlavy názor - ženská má dělat doma vše, chlap nemusí nic :angry: jeho táta se doteďka doma celej vejkend válí v posteli a čumí na bednu a do toho pije pivo... Hrůůůůůza prostě!! Apak ho v 27letech převychovejte že jo. No něco se mi povedlo,ale to hlavní ne-e... :confounded: A právě že žádného rozumného kamaráda co má doma mimi nemáme...Jen tupce,co doma žena kmitá a oni si myslej,že když vydělávaj tak to stačí a můžou chodit po hospodách po práci a nic nedělat! A to příští týden stěhujeme, to jsem na to silně zvědavá. Od pondělka má dovču a už vidim,jak to všechno budu balit já! Ale stěhovat nic nebudu,max pytle s oblečeníma lehké věci! Někdo rozum musí mít a uvědomit si,že už nejsem jen sama!
@jiitkka Jituš, jak se to malé narodí, dřív než půjdeš do porodnice, zabav mu peníze(kartu) , nech mu tam jen něco málo na jídlo a ať vidí, jaké jsi to měla ty když byl pryč, a žádné zapíjení :wink: až vy dva spolu doma :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
holky ja si nemyslim, ze by to bylo az takhle, proste si to zatim jen neuvedomuje a chlapi jsou v tomhle nekdy pomalejsi (napr manzelovi je ted 32, ale rikal mi, ze si nedovedl treba v 25 nebo v 27 predstavit, ze by mel dite a rodinu)
jito tak nakupujte uz neco malo dopredu - pokud je teda aspon trochu za co, udelej si seznam co chces koupit, rozpocet a pokazdy neco nakupte, at se vam to pak nenahrne vsechno najednou
Cus holky.
Vidim, ze neprobirate zrovna vesele tema :unamused: .

@jiitkka mozna lepsi nez kolibka je skladaci postylka. Kolibku vyuzijes jen chvili (do cca 3 mesicu), postylku, pokud bude mit polohovatelnou matraci od narozeni az treba do dvou let. Kdyz nekam pojedete, jako kdyz najdes :wink:

Mimino stoji fakt spousta prachu. Nechci holky nicim strasit, to vubec ne . Ja nemohla kojit. Strasne jsem to resila, ale proste neslo to. Takze lahvicky, odsavacka (dikybohu za ebay) a mliko - 230 Kc jedna pixla a vystacilo to na 2 a pul dne!!!! Jiny, levnejsi nechtela, nemohla. A jist musela
jo a k zapijeni - to se musi :slight_smile:, ale kdyz clovek nema na jidlo, tak bych to asi taky resila :frowning2:

Jasny, souhlas s Pindruzkou, seznam veci a kdyz nekdo bude chtit neco koupit, k vanocum, k narozeninam, k svatku, sup se seznamem
19. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@jiitkka tak správně, halvně nic netahej, oni jsou přece ti silní, tak ho nech, třeba tě jako že píchne v podbříšku :wink: :wink: :wink:
19. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@pindruzka - hodně věcí jim fakt uniká!!! JInak s tou močí je to u nás to samé. Zkontroluje, vypláchne, vrátí a příště znova :grinning: Taky jsem na to čučela jako blázen.Někdy opravdu člověk žasne. Mě tuhle doktor vyšetřoval, sestra si tam pro něco nakráčela a kam si myslíš že mi ta pipka čučela,když jsem ležela na koze s roztaženejma nohama... :angry: :grinning:
@majjka24 - máš to doma fajn, i sebemenší pomoc v domácnosti je dobrá a důležitá a kor když už je rodina!! Já teď Martina naučila vybírat hovínka po kocourech každou neděli :grinning: Ale to je jediné co dělá...spíš jen bordel dělá doma...
19. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
tak můj chlapák je asi z jiný planety , jsme spolu přes 6,5 rokua už po 2 letech chtěl mimčo.Ale já ne.musel počkat, a pak jsem čekali oba....a dočkali se
ihned, gratuluju ke kontrole :slight_smile:
19. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz
zapijeni je hezka vec, ale kdyz nejsou prachy, tak proste vybavicka pro mimi je prednejsi
a zdravejsi tim mimco stejne nebude
19. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@ma12
@pindruzka ten seznam je moc dobrý nápad!! :wink: Ale až ho Martinovi ukážu,tak ho klepne a pak mi vynadá,že půlka věcí je zbytečnost...a vysvětlujte mu že ne že jo... no teď zatím ještě kupovat nemůžeme,až v listopadu snad,až splatí tu spořku 8000,-/měsíčně ...
19. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
jiitkka no ja koukala jak blazen, tohle fakt hlava nebrala :grinning: ja ze jsem ze zdravotnictvi, tak mi to prijde takovy smesny vyplachovat zkumavky a opakovaně pouzivat
19. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak mu zkus ukazat nejaky seznam na internetu, co treba doporucuje porodnice nebo tak, at vidi, ze si nevymyslis a plno veci jiste dokazes obhajit sama - zimni fusak do kocarku (on taky nechodi v zime v tricku že) apod
19. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@pindruzka -což o to, já si obhájim každou věc co bych do seznamu napsala, ale tatar to nepochopí... :angry: Ale prostě ho sepíšu a bude! :wink:

Budete do kočárku pořizovat dečku a polštářek,když bude potřeba fusak???
19. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
No ja mam teda taky chlapa uzasnyho a to je mladej 28 let ,co mi vari,pomaha mi,podporuje a vsechno nam klapalo tri roky super,sem tam ITALIE,jsem hodne temperamentni,ale jinak pohoda..ja na prvnim miste,on zas zadnej backora,takovy vyvazeny..no a pak prisla prvni operace a ja hned vybalila,ze chci dite a nenapadlo by me,ze couvne..,mne v ty dobe bylo 29 let,jemu 26 let no a rekl mi,ze on dite jeste nechce az tak kolem tricitky(coz ja i chapu,proste sama bych si i pockala jeste par let,nemit problemy) no ale me v tom hrozne zklamal a a musel si sam v hlave par tydnu to projit, - ze ja za nemoc nemuzu a za par let muze litovat rozhodnuti a deti mit nebudem a ja bych se hlavne s nim natvrdo rozesla..pak povolil,pak dalsi kolo nastalo po roce,kdyz jsem zacala mluvit vzhledem k moji diagnoze o umelym oplodneni,takze znovu se zabejcil,ze on je zdravej a nikam nepotrebuje,takze jsem se opet sekla,on si to v hlave prosel a sel se mnou do centra,dal mi 2x sperma a v zaveru me fakt podrzel..nakonec to nastesti vyslo normalne ted v laznich..ALE PROSTE ONI NEKDY POTREBUJOU CAS NO..kdyz se hadame tak prvni co mi vpali,ze dite jeste nechtel,aby me vytocil,ale v zaveru v noci mi nosil kybl a vyplachoval ho,kdyz jsem nemohla stat jak jsem zvracela a drzel me za ruku pri vysetreni...takze se musi frajer srovnat,ale je fakt,ze je pak par pripadu,co ani dite je nesrovnalo..a on by te mel nosit na rukou a ne jen,ze je zparchantelej od mamy a kamaradu tak se takhle chovat..to na to budes sama porad..
19. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
kočky, dočítám jen pár stránek
@jiitkka - no, nemáš to vůbec jednoduché. Já jsem si prožila, taky ne jednoduché roky. V 19 mě naši vystrčili z domova, s tím že na mě nemají už peníze. Zrovna se mnou začal chodil manžel, tak jsem mu v podstatě zůstala na krku. Dodělávala jsem školu, babička nám dala k dipozici k bydlení starou chalupu, takže jsme se zařizovali z toho, co kdo dal, nebo chtěl vyhodil. Prala jsem jen na valše ve vaně, můj nejšťastnější den, když mi mamina mojí spolužačky, půjčila vířivou pračku se ždímačkou. Ale to už je všechno za námi. Zvládli jsme to, utužili jsme si náš vztah a postupem času, jsme mohli půjčené věci vrátit a pořídit si něco sami. Určitě to zvládnete, máte sami sebe a tvůj chlap je prostě chlap. Uvidíš, až se začne malé ozývat, tak bude mluvit jinak. :wink:

Můj manžel je sice úžasný, ale taky nedokázal pochopit, že potřebuju druhou postýlku do obýváku, že mi nestačí košík v ložnici. Ale neřeším to, vím jak na něj a nejlíp ho popostrčit tak, aby si myslel, že na to přišel sám. :wink:
19. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@bubanek: vyšlo v lázních? Mě také, já šupajdila po 14 dnech domů :grinning:
19. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
@jiitkka: no, třeba před chvílí mě psala švagrová, že mi domluvila s paní, co prodává věci po 2 holkách, že bych si od ní něco vzala.

No, docela jsem v šoku. Neříkám, že si něco určitě nepořídím z druhé ruku, pořídím a budu za to ráda, ale nesnáším, když mi organizujou co mám dělat. Tchýně se švagrovou jsou fakt hodné, ale tohle mi na nich vadí.
19. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@damaska Jo ja vim nejak ,ze ti to tam taky vyslo z diskuze Frantiskovy lazni...ja tam byla od pulky dubna do pulky kvetna a posledni vikend lazni se to povedlo a za 14 dni uz menstruace neprisla :dizzy_face: :zipper_mouth: po dvou letech snazeni a operacih..takze lazne super..docela nas tam bylo hodne kolika to vyslo.. :fearful: o to se ted vic o mimco bojim,at se nic nepodela,protoze bych nerada cekala dalsi roky na uspech..
19. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
Holčiny, vím že je to život, trošku optimismu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všechno to dobře dopadne, uvidíte :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.