• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@bubanek - no musela sis taky doma projít teda věcma....To jsem nevěděla,že přítl je mladší...No oni někdyvyzrávají pomaleji než my ženský. :frowning2: A ty nemoce...ach jo... Ale díky bohu,že to vyšlo a čekáš mímo :wink: No nejhorší je,že já jsem silná povaha(ikdyž si tak teď nepřipadám,když Vám tady píšu)...říkám co si myslím, za svým názorem si stojím, jsem neoblomná, dokážu mu vše vysvětlovat v klidu,ale když bouchnu tak to je něco....nechci ho omlouvat,ale doma to neměl taky lehké...a hlavně v něčem žil 26 let a je to pro něj normální a vysvětlujte mu,že jeho rodina normální co se týče života fakt není!!! Má o 10let mladšího bráchu,jen co se narodil tak Martin byl na druhé koleji..a je to i do teďka...brácha je Ondrášek, táta ho pohladí, máma mu dá pusu,má všeco chce a vždy měl... a co měl Martin...doma nic. Vím že ho to mrzí doteďka,ale hraje si na hrdinu a neřekne to! Ale zas měl babču,co mu prachy cpala, byl u ní každej vejkend, mohl co chtěl, vše mu nosila pod nos...A doma viděl jen mámu, která kmitá jen co táta přijede, vše zařizuje od oblítávání věcí okolo bytu,vaření, nákupu, uklízení(ikdyž na úklid to tam moc není...)a táta se válel(a válí) a absolutně nic nedělá, jen lemtá pivo celej vejkend a vše se mu nese až pod nos(je taky řidič nákladáku)... minule mi řekl,že cosi stěžuju,že vše okolo bydlení zařizuju, když doma hovno dělám... :angry: Tak to si nepřejte,jaký sem mu dala jména!!!!Ale že je doma uklizeno pořád, uvařeno,to ne...A pak se minule malonko napil,ale málo a povídá mi se skleněnejma očima, že se hrozně bojí být tátou...že se moc těší,ale že neví co ho čeká. Že má strach,aby to zvládnul,třeba naučit dítě mluvit,co když mu to prý nepůjde...až mě to rozbrečelo...A druhej den už hrál hrdinu a dělal že nic. prostě někdy je milionovej,ale někdy mám sto chutí křičet ať zmizí napořád!
19. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@bubanek: no, jsi mi povědová :wink:
neboj, budu držet pěsti a navíc, jestli jsi byla na Frantíkovi, tak ten mimčo chrání :wink:
Já byla v lázních od konce května do začátku června a tam jsem to zjistila :dizzy_face: Ale myslím, že hodně na to měly vliv procedury, ale to jen tak mimo :wink:
19. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
Holky, jste tak hodné!!! :dizzy_face: To co Vám tu píšu nikdo ani pořádně neví...nemám to komu říct...kdyby tu byla mamina,ví to...ale kdybych jí to řekla,když je chudák v nemocnici, tak by se zbláznila,že tu nemůže být se mnou a pomoct mi! něco říkám ségře...a něco kamarádovi nejlepšímu - je mu 34 a jelikož je metrosexuál děsnej :grinning: tak si s ním můžu vše říct jako s kamarádkou,ale přecejen je to chlap a neřeknu mu vše...a nepochopí mě tolik...
19. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@jiitkka No Honza je mladsi a uz bych ale zadnyho mladsiho NIKDY nechtela a to on je milionovej..ale ten vek se odrazil prave u toho ditete,ja uz stara v uvozovkach 29 let a on mladas 26 let,ktery zacina podnikat a chce delat jiny veci nez deti..ale nastesti vztah k detem ma,ma dva synovce ,umi prebalit,nakrmit vsechno :grinning: :confounded: :astonished:
No to je jasny,ze ten tvuj kluk za to tolik nemuze,kazdej si neco neseme z detstvi..o myho Honzu se nikdo moc nestaral,tak se postavil na vlastni nohy brzy a hodne tim dospel..a nejhorsi je,kdyz maminky ty svy kluky v tom podporujou,pritom sami vedi jaky meli s tim tatou zivot..a kazdej se boji mit dite,ja se taky bojim,je mi sice uz 30 let,ale je to poprvy,bojim se at to dobre dopadne a az ho vyprdnu,tak taky si rikam,zvladnu to,vychovam ho,co kdyz zustanu sama..preci jen my zensky to mame tezsi o dost.. :unamused: :unamused: kazdej ma strach z neceho novyho a dite neni hracka,je to do konce zivota..
@damaska jo procedury pomohly urcite a psychika,ja mela posledni vikend ovulku ,pritel prijel a bylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@jiitkka :slight_smile: ...no ty rozhodně nic hlavně nenatírej a netahej :sweat_smile: .
seznam je dobrá věc...ale rozděl to, např.kočárek koupíte až naposled..postupně oblečky atd.a´t nemá šok :wink:

no a pláče mi matýnek, letím
19. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@damaska a ted jsme byli s jeho segrou na obede a ona jo vy takhle v tech laznich :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Honza na to,se divis,ze se to povedlo?vzdyt tomu Frantikovi denne chodila ohrabavat koule a nosila mu kytky :grinning: :sunglasses:
19. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@bubanek: já chodila také ošudlávat Frantíka denně a někdy i vícekrát :wink: Bylo to tam ale krásné :wink:
19. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@damaska jo super,my jsme si docela fakt velka particka z konika dost uzily..vylety,kone,kaficka,kinicka,divadlo bomba..nikomu se nechtelo domu a porad jsme v kontaktu a sem tam se s nekym vidame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@bubanek jo jo,přesně tak. Hlavně oni se jen bojí,ale my to dítě nosíme v sobě, porodíme ho - což rozhodně nebude procházka růžovým sadem, pak každá po porodu to snáší jinak a MY musíme být 24hodin v pohotovosti... Ale fakt kdyby ta jeho máma mu alespoň necpala do hlavy takový kraviny!! Od té doby jak jsem otěhotněla a ani nám nepopřáli nic,tak mám na ni příšernou averzi!! A mám co dělat,abych ustála se normálně před ní chovat!! Já jsem si vždycky říkala,že musim mít staršího chlapa,žádný nevyzrálí ucho.protože už i ve školem,jsem byla jinde než spolužačky...a vždy jsem se přátelila se staršíma...a jsme o 5,5 roku a přijde mi to že mě je těch 27 a jemu bude 22teďka...martin má taky vztah k dětem dobrej, to jsem moc ráda!! Ale přebalovat nikdy nebude a k porodu nechce, protože by to s nim seklo :grinning: Vím že se těší,ale jen o tom to není...Stejně tak,jako já říkám ževztah rozhodně není jen o slově "Miluju Tě"to je to nejmenší....
19. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
komu co jste byli ošudlávát???? :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@jiitkka No mluvi mi o veku,ja mela vsechny chlapi starsi i dokonce o 10 let muj prvni kluk v 15 letech a byla jsem s nim 3 roky..takze Honza jen vypada starsi a choval se tak,ale pak se taky ten vek na necem odrazi nekde..ale je to individualni,mam nej kamaradku je ji 36 let,ma holcicku 6 let ,zamilovala se fakt do kluka o 12 let mladsiho,rozesla se s tim tatou holcicky,Jirkovi je 24 let,dre,stavi barak,umi se postarat,jsou spolu 1,5 roku uz manzele,cekaj mimco 5 mesicu a JIrka ji pomaha vychovavat i dceru a je fakt vyzralej ten kluk..a o 12 let..takze nekdo bude magor a nebo nebude vyzralej jeste ve 40 letech kdyz se necha strhnout od kamaradu,maminky..drzim ti palce,aby ten tvuj se srovnal a tobe bozi trpelivost,ja uz bych ji v mym veku nemela.
No a opravdu slovicko MILUJU TE..to umim rict 100x,ale kdyz se budu chtit chovat jak krava,tak to tomu druhymu radost delat nebude..je to o tech gestech,podpore a jinyh vecech..slovicka jsou pekny jako tresinka na dortu,ale pro me to jsou kecy,pokd se clovek tak nechova :confounded: :dizzy_face: a treba ti i to mimco prebali,hlavne do ty doby musite vydrzet, spoustu lidi se hada kvuli penezum a hlavne kazdej ma ve vztahu problemy bud s penezna,s pribuznejma,detma,v posteli to uz je jedno..jen spoustu lidi mlzi a hraje na okolni svet,jak maj vsechno idealni..nic neni idealni,ale zaklad je kdyz se maj lidi radi a nejak to pretlucou spolu a nebo to nezvladnou a jdou od sebe..
19. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@majjka24 prirozeni,nozicku a tak..Frantika ve Frantiskovych laznich, tam chodi holky co jsou neplodny a chteji miminko a Frantik je soska a prinasi plodnost..a kdyz jsme s holkama odjizdely tak jsme mu kupovaly i kytky v kvetinaci :unamused: :angry:
19. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@majjka24 - no přece Frantikovi - všechno, co se leskne :grinning:

@jiitkka: ani nevím, jeslti to dopíšu, nějak nám tu dneska vylítáva elektrika, ale chtěla jsem vám napsat. Můj manžel je sice jen o půl roku mladší než já, ale je hodně zodpovědnej a starostlivej než kluci v jeho věku. I přesto má strach, jak to bude až se mimi narodí. K porodu jít chce, ale říkal, že se bude bát si ho pochovat a tak celkově, vůbec netuší, co to obnáší. Já děti miluji od malička, a protože jsem měla sourozence docela dost od sebe, tak jsem je měla jako vlastní miminka.
Neboj, nedělám si iluze, že manžel bude přebalovat, ale kdoví jak mě překvapí.

Tak já se pro dnešek s vámi se všemi louším, než mi zase vypadne elektrika a jdu dom. Mám to dovolené od šéfa, tak toho musímm využít.

Tak těhulky, žádné stresy a jen samá veselá břiška, to mají miminka nejraději :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@jiitkka do kocaru jen fusak. Perinky jsou na draka, holky potvrdi. Ana doted na polstari nespi (kvuli pateri se to nedoporucuje) a v lete do kocaru jen deka.
19. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@bubanek -přesně tak, i pro mě to jsou jen slova a dá se říci,že nic neznamenají...na co to slovo, když moc věcí je k prdu...já se prostě modlím, aby dostal rozum! Třeba roka půl hrál automaty, nadával mi do ...... , pokud jsem mu nechtěla dát peníze,pujčoval si kde mohl, pobral výplatu a jeden večer 8tis,pak 9tis další a tak rok a půl... pak další den vystřízlivěl, byli omluvy, prosby ať ho neopouštím...a zas další víkend nanovo...fakt silnej gembler. Ale já věděla,že se z toho dostane a vydržela jsem, ikdyž to stálo přemáhání a taky že jo - Už dva roky je čistej!! (díky bohu) Tak si pořád říkám, že zkusím vydržet i tohle a budu věřit ve svůj 6.tý smysl,že se probere z té růžové bubliny, ve které žije... a pokud ne,tak toho prostě jednou bude hořce litovat!! Hlavně už nejde jen o mě, nemůžu si říct dneska že na to prdim,zbalit se a jít bydlet k ségře...Prostě se uvidí, vím že na jednu stranu mu vše dochází-má čas v nákladáku dost přemýšlet, ale pak machruje před "kamarádama",a hraje si předemnou na tvrdáka a přitom moc dobře ví,že beze mě by byl nula a z automatů by se nikdy nedostal. Budu věřit v lepší dny...že mu dojde,že už to není jen o něm, že už jsme rodina, ať s papírem jako manželé,nebo bez! Ta kamarádka,to je mazec :slight_smile: Ale jo, jsou takové vyjímky :slight_smile:
19. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@jiitkka No ver mi,ze kdybys byla starsi a byl to treba tvuj nekolikatej vaznej vztah,tak bys ho vykopala,at se treba znici automatama i vsim a mimco by si s nim nemela....rikam taky sem takhle byla 5 let,sice to nebylo az takhle,ale spoustu znamych mi rikalo,proc s nim sem,ze to nemam zapotrebi atd..a nakonec to stejne skoncilo a ja ztratila pet let zivot ,ale musela jsem si to projit abych byla vdecna,protoze si o to vic vazim chlapa,kteryho mam ted..ale tohle si clovek musi projit sam..a pravdou je,ze ted uz je pozde,jses tehotna a stuj si za tim..jestli se nesrovna a bude chtit odejit,udela to i s ditetem nebo bez..proste to ty neovlivnis,snazila si se dost..Hresi na to,ze si to s nim vsechno vydrzela a drzis dal nebo ted vi,ze ho uplne potrebujes :confounded: :angry: Kazdopadne tak nebo tak i s mimcem si muzes jednou najit fajn chlapa,ktery ti naopak bude pomahat a nebudes muset resit jeho prusery,pokud ten stavajici te zklame a nesrovna se..nebudes jedina,vetsina mych kamaradek maj druhy deti s jinym nez mely ty prvni deti,jsou starsi,rozumejsi a vztahy se jim rozpadly..a jsou spokojeny..a nebo naopak za dva roky sem napises jak je to vse super,akorat bohuzel takovy pruserari a povahy v tomhle litaj vecne a nekdy ani to mimco je nesrovna..UVIDIS..spis by te nemel nechat ted bez prijmu nebo jidla,i kdyby on nemel nikam jit a sedet doma na prdeli....
19. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@bubanek - no věř mi, že ikdyž mi je 21, tak jsem si toho prožila až až(nejlepší kamarád mi říká,že mi není 21,ale že jsem starší než on,jemu je 34,taky ví o mě vše) a i díky jednomu sviňákovi...takže kdybych byla přesvědčená,že se na něj mám vyprdnout,tak už to dávno udělám. Sám teď nemá peníze, platil jistinu, musí zaplatit nájem, a sehnat na něj peníze...a co vím jistě tak to,že on mě neopustí, na to není takovej hrdina a ví že beze mě by byl nic...a jelikož o mém životě vše ví, tak si vůbec není jistej,že s ním budu...Prostě teďka za posledních půl roku je to těžký...no od té doby co jsem přišla o práci. Pár věci už mu trklo, ty závažnější bohužel ještě ne..ale když se lepší jiné,tak proč ne tyhle...proti dřívějšku se zlepšil, že nakoupí bez keců sám,zaplatí věšinu věcí co se týče bydlení,apod...ale musí mu dojít i plno věcí co se týče miminka a ty jsou mnohem závažnější! Nežiju v pohádkách, nevím co bude za rok,dva....a ani nad tím nepřemýšlím. Protože vím,že stačí vteřina a vše je jinak. Žiju tím co je a budoucnost pouze teď vidím tak,že budu mámou a on tátou.....
19. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz
@jiitkka jo jo, to beres dobre..tak se nenervuj,je skoda,ze jses doma a takhle clovek vic premysli nad blbostma nebo nad problemy...kazdej to ma nejak a jak sem psala,nikdo to nema idealni :confounded: :dizzy_face: teste se do novyho bytecku,hlavne at se mamca uzdravi a ty jses v poradku i s mimcem :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@bubanek - no na byteček se těším, ale na to stěhování ne-e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: stěhovali jsme se před rokem a mám toho už teďka plné kecky :grinning: Prostě budu věřit, že vše bude lepší :wink: Jo a přesně tak, mám moc času na přemýšlení...a toje někdy fakt k zbláznění...a to mě ještě v 17hod čeká ten dopis ze soudu..... :angry: No jdu si schrupnout :wink:
19. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@jiitkka taky se uz odpojim,visim na to cely den...a sama doma premyslim nad blbostma a pro zmenu sjizdim stranky,co se mi muze stat a jak nemoc zas muze prijit :grinning: no magor no..
19. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@bubanek -jééé na to vůbec nekoukej, to se pak ženská začně až moc pozorovat a nad každým píchnutím se zarazí!!Pryč od toho!!!! Já tujsem taky od půl11...co by jsme bez netu dělaly :grinning:
19. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
Ahojte, vy tedy jedete, clovek tu jeden den neni a aby si to cetl dalsi den :slight_smile: Jak se vsechny mate, zkusim si vetsinu precist, ale je toho dost :D Ja jdu zitra na tu kontrolu, ktera se mi zrusila v pondeli kvuli memu blinkacimu maratonu. Jinak uz mi je fajn, vcera uz jsem mela normalni veceri a nic, tak snad pro tento tyden mam odbyto :slight_smile:

@jiitkka - tak co mamca? je to lepsi aspon trosku? doufam, ze ano ;) A jak to udelas s tou neschopenkou, nechas si ji udelat, at ti plati aspon neco socialka? Ja si to zjistovala a penize mi maji dojit do 2 tydnu, takze po 2,5 mesicich na neschopence, to jsem zvedava, kdy mi prijdou penize za srpen, to asi az na Vanoce :slight_smile:

@ined77 - vse s Matyskem v pohode? Neplace doufam z nejakeho vaznejsiho duvodu. A dokaze treba vubec pobrat, ze bude mit sourozence, jak na to reaguje?

@bubanek - nejak jsem postrehla, ze mas mladsiho pritele a jsou nejake problemy? Ono ani se starsim to nemas vyhrane, muj byvaly manzel byl o 10let starsi a choval se nakonec mnohem hur nez soucasny pritel, ktery jse stejne stary jako ja, z cehoz jsem ze zacatku mela strach, protoze jsem vzdycky mela o vic jak 5let starsi pritele, ale moje kamaradka, te je 28 a ma pritele 25 stareho a maji 2 letou holcicku a stastnejsi rodinu jsem snad nepoznala.

Jo holky, to Vam musim rict, jeste doplneni k me story, jak se se mnou byvaly muz loucil se slovy " good luck s hledanim chlapa co chce neplodnou zenskou " jsme od sebe od minuleho zari a od konce listopadu jsem se soucasnym pritelem, s kterym jsme toho zazili za ten prvni pul rok vic nez za 5 let s ex. Kazdopadne, jelikoz cesky justicni rad je porad tak inteligentni a soudci jeste vice, tak nam prodluzovali rozsudek, posledni stani jsme meli az v unoru no a nakonec se jim povedlo zabordelarit nase papiry a my jsme pak byli mesic ve Statech, takze k nabyti pravni moci doslo az 25. kvetna. No a zakon pise, ze do 300 dni od nabyti pravni moci rozsudku o rozvodu se zapisuje automaticky byvaly manzel do rodneho listu a to i kdyz prohlasi ze to neni jeho, ikdyz ja a pritel prohlasime ze to je pritelovo, proste nejaka zhovadela (pardon za to slovo) tzv. ochrana lhuta pro zensky po rozvodu. Ale proc to palti ikdyz rekneme ci to doopravdy je. Takze se musi po porodu znovu na soud na popreni otcostvi na priznani otcostvi a vse do 6mes. od porodu. Jenze ja se bojim, ze mi bude delat ex problemy a naschvaly. No vcera jsem mu byla oznamit ze jsem tehotna a fakt jsem se klepala strachy, protoze tomu cloveku neverim a nevedela jsem co udela, tak rikal, ze pry to u soudu podepise, ale co ja vim jestli mu do te doby nepreskoci. My se s pritelem chceme do budoucna, i kvuli nam, i kvuli prckovi brat, ale ne v zime az budu mit pupek, hlavne nedostaneme nase pribuzne a pratele, prevazne z ciziny tak rychle sem chjo. Takze asi se vezmeme jen ve dvou na urade pred porodem a pak si udelame svatbu v lete, pokud na ni bude s prckem :D No mam ja to o zabavu postarano vidte :s
19. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
ahoj, tak jsem dneska celé odpoledne poslouchala že nejsem normální že nepřibírám a nemám žádné břicho, že jsem prej unikát :unamused: kolegybě že prej nikoho takovýho nezná a že jí nikdo neuvěří že jsem těhotná, no tak jsem asi divná no :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@jitule Jo mladsiho mam o par let,ale jsem spokojena...sem tam to ma svoje negativa,ale nestezuju si :angry: :confounded: chapu,ze se ti to nechce cist nase komunikace,je toho hooodne,jak se flakame doma :wink:

@alienka24 No nemej strach, merim 175 cm,vaha pred tehotenstvi 59 kg, nyni 16.tyden vaha 57 kg ,bricho jen trochu nafoukly,nikdo na me nic nepozna,jak sem zvracela celou dobu,doktorka v pohode,rikala,ze to prijde...moje mamca pribrala pri obou tehotenstvich 8 kilo a z toho jsme s brachou 3,5 kila vazili a zbytek byla placenta,voda...kamaradka je ve 21.tydnu a taky nema bricho zadny a je hubena..
19. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@jitule jinak s tim manzelstvim,mimcem a soudem to vim..kamaradka to mela stejny,proste ze zakona je jako otec uvedeny byvaly manzel,pokud se to nevyjedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hlavu,ale zas tak aspon kryjou zensky,ktery se rozvedou uz jsou tehotny a je chlap,ktery musi platit :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@bubanek no já si taky myslím že zas takovej exot nejsem a j se prostě nebudu cpát jen proto že jsem těhotná když hlad ani chuť nemám :sweat_smile:
19. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@alienka24 Ja treba i jim,ale zas sem to hodne zvracela a jinak taky kdyz mam chut tak si neco dam,ale abych se prejidala jen proto,abych mela bricho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nekdo ma,nekdo nema...my ho budeme mit pozdeji,taky si rikam,kde to mimco je,ale kdyz vidim tu kamaradku o 5 tydnu napred,dite velky uz jak potkanek a bricho nikde..Sestrenka mi rikala,ze byla taky 5 mesicu bez bricha a pak se to vyvalilo,ze mala byla rozlozena nejak podel patere a najednou se jinak obratila a uz mela najednou pupek :sunglasses:
19. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
Mám úžasný tip na bolest hlavy! Poté, co se na mě v lékárně prodavačka dívala jako na vraha nemluvňátek, když jsem po ní chtěla paralen po tom, co mě už týden bolela hlava, jsem zašla do jiné lékárny a koupila si tygří mast. Zázračnou úlevu sice nepřináší, ale jak to pálí, tak to trochu tu bolest přehluší.

@jiitkka nic ve zlém ale toho tvého Martina bych nechtěla ani zadarmo. Obdivuju tvou trpělivost a moc ti přeju, aby se napravil. Nicméně já moc nevěřím na to, že dítě nebo svatba chlapa změní. Přesně v tohle věřila moje maminka a ono se překvapivě nic nezměnilo. Čímž neříkám, že mám hrozného tatínka, jen maminka ho chtěla mít jiného. Většinou to bohužel chodí tak, že chlap se mění zřídka a spíš jen kosmeticky, zato ženskou dítě změní. Mému Martinovi je 29 a je naprosto úžasný, bude snad lepší otec než já matka, takže tvou situaci si skoro ani neumím představit. Já se cítím dotčená, když si dvakrát za měsíc vyrazí na týden na hory, a to mi vždycky před odjezdem zajede do obchodu a zásobí mě potravinami, abych náhodou nemusela nést tašku s nákupem. Vitamíny mi kupuje on a u doktora za mě taky platí. O víkendu jsem ho na čtvercové látkové plínce učila vyrobit novorozenecký sklad. Jsem na něj vždycky naštvaná, že kudy chodí, tam zanechává nepořádek, fakt po sobě neumí uklízet. Ve tvém případě bych ale možná milému Martinovi rázně naznačila, že místo aby pro tebe byl oporou, tak je pro tebe jen přítěží a že bez něj by ses měla lépe. Tys ho tahala z průserů, sponzorovala jeho hráčské závislosti a on se ti za to teď odvděčí tak, že tě doma těhotnou nechá hladovět? To mi hlava nebere, co na něm ještě vidíš...
19. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@bubanek - ano ja to chapu z hlediska ochrany pro ty zensky, co se rozvadeji a maji hovada, kteri by se s z placeni a starosti nejradsi vyvlekli. Ale mela by tam byt prece vyjimka, pokud prohlasi pritel i byvaly manzel kdo je skutecny otec, aby se to uznalo a nepsal se tam byvaly manzel ne. Achjo

@jiitkka - tedy ted jsem si precetla jako mas starosti s chlapem, to me mrzi, taky si pekny zkousis co. Chapu, ze to nechces hned vzdavat a teprve ted v tomhle stavu, ale jak rika @xovicka, tak mnohdy svatba a dite to nezlepsi, cimz te nechci ztrasit, ale ja se zila posledni dva roky v nestastnym manzelstvi, kde me muz porad ponizoval, ze jsem neschopna, neplodna, nadaval mi do k..ev a pod. a jsem rada ze se to nakonec ukoncilo, protoze jsem zustavala porad jen z toho duvodu, co kdyz si nikoho nenajdu kdo se mnou bude chtit do umeleho oplodneni a co kdyz si nikeho nenajdu vubec, etc. a hle co se stalo. Ale chapu te, vic nez si myslis. Sice te neznam osobne, ale uprimne ti drzim pesti palce at dostane rozum a jste stastna rodinka ;)
19. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@jitule ten zákon je fakt na hlavu, já minule po císaři ležela na jipce a tam paní po narkóze vedle mě řešila totéž, vůbec to do tý doby netušila, takže byla totál mimo chuděra... tak snad bude bejvalej v klidu :angry: i když to teda musí bejt případ, to ti řeknu :rolling_eyes:
19. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.