• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
ahoj holky, jsem tu jen na skok, přeji krásný večer..

@jiitkka ohledně toho soudu doporučuju podat trestní oznámení na neznámého pachatele pro podvod (co nejdřív)...nevím čeho se týkala ta pojistná smlouva, kterou jsi měla údajně podepsat, ale podívej se na datum a místo, kde mělo dojít k podpisu a zkus si vzpomenout, co jsi ten den dělala, zda je možné , že jsi byla na tom místě....navíc si zkus vzpomenout, jestli jsi někomu nepůjčila občanku nebo jestli jsi jí neztratila, aby se vysvětlilo, jak ten dotyčný moho přijít k číslu tvého OP
19. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@dress ahojky, já už nad tím dumala tolikrát jako divá a nevím. Je to již dva roky co to bylo sepsáno. Pořád nad tím přemýšlím a nevím... No už vidím, jak se tam do mě ten právník té pojištovny obuje. Teďka jsem mluvila s kamarádem, co se mi na to ptal právníka a prý se takové věci dějí a často jdou po tom člověku co za to může neprávem...A prý každé odvolání stojí další náklady na desetitíce, takže ty lidi to často zapltí strachem. No to já teda nezapltím, pač nemám z čeho. Takže se budu odvolávat, ikdyby to šlo do milionu. Jen aby neposlali nějakou exekuci na mě...
19. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@jiitkka nic neplať, dokud není pravomocný rozsudek, tak exekutor nemůže přijít, protože nemá žádný exekuční titul..jinak ze zkušenosti vím, že grafologický posudek trvá klidně i půl roku a pokud je toho písma málo k porovnání, tak výsledky nemusí být průkazné...určo podej to trestní oznámení, aby soud věděl, že jsi učinila patřičné kroky
19. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@dress -díky za info. No mě kamarád asi domluví schůzku se svým kamarádem právníkem,tak se s ním poradím jaké kroky mám udělat. Ale sejdu se s ním asi až po tom,co zas rozhodnou ze soudu...pochybuji ale,že rozhodnou hnedka v úterý... mě by zajímalo, proč tohle někdo dělá,co z toho má...o to písmo si určo řeknu a podle toho co je na té pojistce to rozpoznají raz dva že to není moje písmo, pač mám naprosto jiné.
19. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@jiitkka tak ti budu držet palce v úterý, ať ti to dobře dopadne...
19. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@dress děkuju :wink: ! No už vidim, jak se mě ten jejich právník buse snažit zahnat do kouta,ale já se nedám ani za nic :wink: Dobrou noc
19. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@lumpajda - no ja jsem z toho vyjukana kazdy den. Dost se toho bojim a strasne me to i stve, protoze nebyt toho kretena soudce, tak je bez problemu. Awhh

@jiitkka - omlouvam se, ze ti odpovim tak zkracene, ale padaji mi oci. Tedy mas to hodne tezky holka, rada bych i nejak pomohla, ale sama cekam na tu socialku jak na smilovani bozi. Ach jo. Ale pockej, myslim ze je nejaka pojistovna, ci nadace, ktera pomaha takhle lidem ve financni tisni. Videla jsem nekde nedavno program o svob.matce dvou deti, jak neni schopna splacet najem a tak se sepise zadost a oni ji nejak na 6 mesicu nez se vzpamatuje. Zkusim si vzpomenou co to bylo a dam hned vedet, jak se mi rozsviti zarovka. A neda se sehnat nejaka brigada, kterou zvladnes? Zkus obejit firmy dum od domu a treba nekdo nekoho bude potrebovat na administrativu ci tak neco, hm? Dobrou noc kocko a drz se.

Dobrou noc vsem :wink:
19. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@jitule - no nějaká brigádka by určo bodla, už jsem se někde ptala,zatím nic... Ale 8hod., denně 5dnů v týdnu bych nezvládla i doktor říkal že to ne-e...ale něco bych potřebovala. Ještě se budu ptát. Všude možně mají do konce sprna brigádnice, pak už nepotřebují většinou :confounded: ale budu se ptát, i koukám na net :slight_smile: No já na Tebe hlavně budu myslet, ať Ti to vyjde s tím příjmením pro malé. Snad bejvalej nebude dělat problémy a uvědomí si, že tady nejde o žádný rozmar!! :angry: :confounded: Tak papa a dobrou noc a díky :wink:
19. srp 2010 ve 22:31  • Odpověz
ahoj holky, teprve dnes dočítám, bylo mi včera zle, tak jsem šla brzo spát.@jitule, já ti ještě nic nepsala, heleď zkus nějakého právníka, mám pocit, že pokud by jste se vzali do narození mimíska, tak ta ochraná lhůta padá, ale jistá si tím nejsem, jen mám pocit, že to takhle vyřešila má známá.

@jiitkka, nechci ti brát iluze, ale já si myslím, že chlap se nezmění, třeba už nezačne hrát, ale sobečkem(promiň, tak na mě působí), zůstane.Přeji ti jen to dobré a aby ten tvůj byl vyjímkou. každej chlap má své mouchy, kdybych dnes hledala znova chlapa, určitě už bych koukala a hodnotila jinak, člověk se musí poučit sám a své štěstí máme v rukou jen my. Tak všem přeji jen šťastný život a co nejméně mráčků. :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@lumpajda - ahojky, díky za názor, ale dneska už to vážně nechci řešit. Včera mi z toho všeho bylo akorát na nic a říkala jsem si, že sem nic neměla tady řešit. Je to diskuze o našem společném tématu a to jsou miminka, ne kdo žije vedle nás! A myslím, nemůžeme nikdo nokoho soudit, když se známe jen odsud. Dneska je hezký den, tak si ho nebudeme kazit :wink: Co Ti včera bylo?? :fearful: Já se zas dneska vzbudila s bolehlavem auž toho mám plný kecky od soboty. Teďka si skočím pro rohlíky a pak musim uklízet, protože u nás bude spát (v 1kk) Martase kolega z firmy s "novou" slečnou. Ještě před měsícem žil s manželkou, ale už s ní nechce být...a najednou se zbláznil, potkal 22tiletou holku a je děsně zamilovanej. Takže už se fakt těším večer, na ty puberťácké komedie a to jejich muckování :grinning: No jo, chytil druhej nádech asi, to u chlapů bývá často :grinning:
20. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
@jiitkka: no to chudak manzelka
20. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@cutce - to jo teda! Hlavně je to úžasná ženská, moc hezká, ma doma dvě děti...ale on je prostě případ. Je mu okolo 35 myslím, a už leta ji podváděl hajzl a ona ho načapala jak se líbá u hospody s nějakou cuchtou a konec. Jeho rodiče ho vyhodili z baráku, kde bydleli s Pavlínou a dětma. Ale řekli jim, že prostě s ní už nechce být. Ao n si teď našel nějakou holku,co má prej vlastní byt,auto,dělá na soudě...a on je celej zblázněnej a prej děsně zamilovanej. Takže jsem silně zvědavá na večer! Jako já se s nima prdět nebudu, když se budou chovat jako dva puberťáci!! Když mě Martin vyprávěl jak se on chová, tak sem se fakt nasmála. Jak když mu je 15náct. Ale že má doma nádhernou ženu,dvě děti .... to nic... njn,takovej je život. Já jsem ráda,že se to Pavlína konečně dozvěděla a je bez něj. Na co vedle sebe takové hovado!
20. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@jiitkka: a kde je ted ta Pavlina? Urco se ma ted lip jak s nim. Takovyhle chlapi nechapu, opusti rodinu kvuli nekomu koho neznaji, protoze si musi dokazat, ze na to jeste maji nekoho sbalit a ze je to neznamo tak je to pritazlive?
20. srp 2010 v 10:26  • Odpověz
@cutce já to taky nechápu a k smrti nesnášim!! Taky mi Martin říkal, že mě prosí ať nejsem večer kyselá,ale já prostě tu Pavlínu znám, je to báječná ženská a krásná, po dvou dětech figura jak lusk, hodná,milá,prostě super baba a on tohle. No ona bydlí s jeho rodiči v baráku a s dětmi. A on si našel podnájem v místě kde maj firmu! No večer s ní určitě přijede jak s nějakou trofejí a já se směju už teď. Jaká to bude jedna velká komedie. Hlavně ta holka je v mém věku.No třeba ona bude v pohodě, ikdyž podle foto co jsem viděla namyšlená husa...ale nemůžu soudit, dokud ji nepoznám. Ale nevim no, já mít peníze,byt, auto a já nevim co,tak si najdu normálního chlapa,ne kurevníka,kterej má dvě děti, je ženatej! To mi hlava prostě nebere!!
20. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@jiitkka; no tak tomu nerozumim ani ja. ale je to celkem divny, ze ona bydli s jeho rodicema :sweat_smile: . me by to prislo blby, ale kdyz nemas kam jit, tak je to tezky :unamused:
20. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@jiitkka : tako to jsem zvedava co se vecer bude dit. :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
No tak nemá kam jít že jo,když tam bydlí okolo 15let a jeho rodičeho ho vyhodili, že Pavlínu už nechce. Ona s nima vychází moc dobře! A hlavně jde i o ty děti! A Pavlína by neutáhla ani nájmem.... No já jsem na to taky zvědavá. Hlavně pokud si nepřivzou deky, apod...tak nemaj na čem a pod čím spát. V 1kk opravdu nemíváme nocležníky často! A budou spát na zemy, tak už se těším jak slečna tady bude výskat,až po ní budou kocouři skákat... :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@jiitkka; chudinka Pavlina. No aby tam nedelali neco jineho :sweat_smile:
20. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@cutce ty kocouři,nebo oni dva na zemy?? :grinning:
20. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@jiitkka : oni dva na zemi :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:44  • Odpověz
@cutce no to by si snad nedovolili,když budou hned vedle nás a hlavně v 1kk! To by viděli teda fofr, jakym by byly venku na ulici!! :grinning:
20. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
no pokud jsou zamilovany jak rikas a jeste k tomu prasteny, tak si myslim, ze jim to bude jedno :sweat_smile: . No sem zvedava s cim prijdes :grinning:
20. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@cutce jéééé nestraš :grinning: No já bych je hnala svinskym krokem! No a hlavně ten kolega mě zná už dlouho a ví, že jsem od rány...takže si myslím,že by si to fakt nedovolil! Spíš jsem zvědavá, za koho vyměnil svou ženu :angry: Jééé teď koukám,že tu už mám 15tt :slight_smile: A jak Ti dnes je?? Jsi v práci??
20. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@jiitkka: nojo, zase v praci :angry: , tu budu az do konce :cry: . Tak sand si nic nedovoli. Tak tobe taky zacina novy tyden v patek? me taky dneska zacina novy tyden 16tt :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@cutce no jo,taky v pátek :wink: jak jsi v práci až do konce týdne??? Já jsem doma furt, už mi z toho hrabe...
20. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@jiitkka myslela jsem az do porodu tu budu, budu asi koncit posledniho januara a 11. februara mam termin, teda jestli nebudu rodit driv :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@cutce - jo takhle do konce, jsem myslela, že pracuješ do konce týdne až(až do neděle) :grinning: jedna o koze,druhá o voze :grinning: No uvidíš,jak Ti bude viď. No hlavně fakt nevíme, kdy to na nás přijde... :confounded: No jdu pověsit prádlo, pak vybrat kočíkům stelivo, vyměnit králíkovi plech, umýt nádobí, zamést, setřít... :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi chce ...
20. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
Tak kočky, dneska jen žasnu. Šéf chce se mnou ukončit pracovní poměr a zaměstnat mě u svého společníka. Když jsem těhotná, tak naštěstí má smůlu, ale teprve dneska jsem dostala sotva půlku výplaty za červenec, tak vůbec nevím, co bude dál, páč to chce položit. Tak volám na úřady, jak to bude s mojí mateřskou a co mám dělat. Tak zatím bojovat, nic nepodepisovat a pokud to nepůjde tu ještě vydržet, tak jít na neschopenku
20. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj, tak jsem jela na neplánovanou kontrolu k lékaři, bolelo mě bříško a mám výtok už asi týden tak jsem tam volala a říkali mi at raději hned přijedu
no takže jsem dostala čípky a magnesium na bolení bříška a tvrdnutí, mimčo strašně vyrostlo a je krásný :slight_smile: má uplně všechno co má mít a je v pořádku :slight_smile: a už i víme..... :wink:
20. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@jiitkka, omlouvám se nechtěla jsem soudit, jen jsem dočítala ten včerejšek a byla jsem z toho smutná. Nebudem to už řešit. Včera mi bylo zle od žaludku, mám to takhle nastřídačku jeden den mi téměř nic není a druhý den zvracím.Taky na mě působí změny počasí,ale to tu všechny znáte :wink: . Příští týden jedem na Šumavu, už se mooooc těším, konečně zase vypadnem někam do přírody.
20. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.