• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
autor
@petamaskova vítej mezi nás, tak to jsi taky ccca 7tt
10. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz
@angelina987 děkuji.no já právě nevím kolikáty to tak je.asi 5-7tt.
10. črc 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
@petamaskova Vypočítej si to zhruba na netu, podle poslední MS, nebo podle oplodnění, pokud to víš :grinning:
11. črc 2010 v 10:56  • Odpověz
@angelina987 dík,tak podle toho výpočtu by to mělo být 12.3.2011.
11. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
@petamaskova No vidíš, tak to je o něco později než já,kdy se chystáš k dr?
11. črc 2010 v 11:08  • Odpověz
@angelina987 za týden jedem na dovču,tak hned potom,v pondělí 2.8. už máme chlapečka,tak by jsme chtěli holčičku,podle čínského kalendáře to tak vycází,tak jsem zvědavá:slight_smile: ale samozžejně zdráví je důležitější.
11. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
@petamaskova No vidíš, super a kam jedete na dovču?
11. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: , manžel v pátek na služebce v Brně koupil okurky a meruňky, takže jsme včera celý den zavařovali, v tom horku děs :rolling_eyes: , ale zvládli jsme to :sunglasses: . A udělali jsme i meruňkový knedlíky a byly super :dizzy_face: . Jen mi po nich bylo pěkně zle, ale aspoň prcek o sobě dává vědět . Večer jsme byli v Chebu v letním kině na Bobulích (jsou tu bratři Čadíkové v Krajince), hlídala tchýně a bylo to super :dizzy_face: . Venku je horko až moc, tak po sváče možná vyrazíme na Kladskou, tam je to vysoko a stromy, takže by tam neměl bejt takovej hic :confused: :pensive: :slight_smile: . Hezký zbytek neděle všem :sunglasses: .
@petamaskova: vítej :slight_smile: , to jsem zvědavá, jestli to ti vyjde s párečkem, jdu mrknout na nás, jak nám to vychází :wink: .
11. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
@angelina987 jedem do Chorvatska,do Promištenu,s malým poprvé,tak jsem na něj zvědavá,miluje vodu :slight_smile:
11. črc 2010 v 17:24  • Odpověz
@sabcav to já jsem taky zvědavá jestli to bude holka :slight_smile: bylo by to super,ale jak říkám,známou frázi,důležitý je aby jsme byli všichni zdraví.
11. črc 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
jak píšeš, nejdůležitější je zdraví :grinning:
11. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
@petamaskova tak já jsem teda na to koukala, podle toho kalendáře by měla bejt Andí kluk :grinning: a teď mi tam vychází taky kluk :grinning: . Já si myslím, že je náš prcek kluk, ale u Andí jsem si to myslela taky, tak si radši počkám na utz :wink: . No 6 tejdnů to ještě doufám vydržím nevědět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak snad budou na genetice tak šikovný jak minule a prcek bude spolupracovat :wink:.

Manžel mi udělal na véču topinky a byly tak dobrý :dizzy_face:, akorát je mi po nich tak moc zle, že nemůžu spát :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no i tohle patří k těhu :slight_smile:. Jdu zkusit zabrat, nebo budu ráno jako mátoha :wink: . Jediný moje štěstí, že mám vařeno ze dneška - rajskou s kolínkama, a pro Andí udělám nějakou rychlovku, dneska mi tu rajskou zrovna moc nejedla :rolling_eyes:. Hezký začátek nového týdne :sunglasses: .
11. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz
autor
Krásné dobré ránko všem, za chvilku valím do práce, ale naštěstí tam mám chládek - ale dneska to mám až do šesti a už teď vím, že budu ko :unamused:
12. črc 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobrý ráno
Mohla bych se přidat.Čekám dvojčátka v březnu po ket.
12. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
@anevin Jééé, no jasný,dvojčátka jsou nádhera - gratuluju, jak ti je?
12. črc 2010 v 08:00  • Odpověz
@angelina987 Pořád na zvracení :frowning2: .Za 14 dní mam kontrolu na potvrzení srdíček už aby to bylo.To čekání je hrozné.
12. črc 2010 v 08:04  • Odpověz
@sabcav já na to taky moc nevěřím,sice u prcka mi to vyšlo ,ale manžel mě tak zmanipuloval,že věřím,že to bude zas kluk :slight_smile: on to tak tvrdí. už přemýšlím o jménech,ještě to nemám potvrzený a už takhle přemýšlím :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z dovči ze slovenska, koukám že jste toho dost napsaly a nějaké ové tváře tu jsou :wink:
12. črc 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, protože my budeme tři také v březnu.
12. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
Hojky, opět jsem ráda, za pozitivní zprávy a vítám nové tváře, já jsem před chvilkou dofrčela z práce - v autě 350 stupnů, tak jsem ráda, že sedím v klidu u PC :wink:
12. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: .Mě se dneska nic nechce dělat a už vůbec nevím co budu vařit. :cry:
13. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
@anevin takový stav znám.musíme se ale přemoct :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
S dovolením se taky přidám. Dneska jsem byla na ultrazvuku a máme srdíčko, za dva týdny se mám stavit a dostanu těhotenskou průkazku. Podle mých výpočtů jsem dnes 6+6, takže termín 1. března 2011. Jo a jsem z Brna.
13. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky, rada bych se take pridala, ikdyz jsem z Prahy, jestli neva. Dle doktorovych vypoctu jsem v 10tt, ale dle ultrazvuku jsem jen v 7tt - je to vubec mozne, ze to takhle dle menstruace nevychazi? V patek jsme videli prvni srdicko a bylo to neco nepopsatelnyho, vsak vy vite. Termin mam tedy na konec unora.
Holky, taky mate strach? Myslim, takovy ktery vede k dennim nocnim muram apod. Ja jsem totiz mela nehodu v dobe, kdyz jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna a byla jsem cela polamana, takze jsem mela asi 8 RTG a do toho haldu prasku proti bolesti, tak mam porad nocni mury, ze to bude mit nejaky spatny vliv na mimco. U mne je to trochu zazrak, ze se mi povedlo otehotnet. Protoze jsem byla vdana a ex mne po 5 letech a dvouch nevydarenych IVF poslal do haje s vetou: good luck s hledanim chlapa co chce neplodnou zenskou a nyni s pritelem jsme spolu 8 mesicu a stalo se to naprosto prirozene, coz i doktori krouti hlavou, protoze jsem se dlouho lecila a byla 4x operovana, etc. Takze asi o to vetsi strach mam.

Je tu take nekdo na rizikovym doma? Omlouvam se za dlouhy prispevek :slight_smile: a krasny den a hodne zdravi vsem tehulim :grinning:
13. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz
@petamaskova já se dneska nepřemohla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Po sváče jdeme ke tchánům, tak třeba tam véču dostaneme a když ne, v lednici je nějaká šunka, sýry atp., tak bude studená mísa :wink: .

@xovička vítej :slight_smile:

@anevin, koukám, taky okres Cheb :slight_smile:

@jitule vítej :slight_smile: . Záleží, kdy byla ovulace :wink:. Tak možná ti pak v tom 12.tt upraví termín porodu podle utz a ne podle ms :wink: . Koukám :astonished: , jak ex perlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . U nás je to taky zázrak, my jsme s manželem 14let, z toho manželé 7 a Andí se narodila po 8 letech po 3.ivf a teď najednou taky takový krásný šok :dizzy_face: . Snad ty léky vliv neměly :slight_smile:. Možná ti budou častěji dělat utz a víc "hlídat", možná ti doporučí amnio... držím palce :slight_smile:.

Jinak všem ahoj:slight_smile: , u nás byla v noci buřina (prej, já nevím, já v noci spím, narozdíl od manžela :grinning: ), po ránu mraky nikde a pařák, ale už tam zase jsou :sunglasses: . Jájsem hotová, Andí vůbec nic v poledne nejedla, ona, takový jedlík :- (:astonished: . A ještě zase od čt nekakala, tak jsme zkusily rourkovat a stejně nic :-/ . Chudáčka, to jí už asi musí bolet bříško :cry: . Jenže s tím, jak je teplo a ona celkově málo pije, zlepšení nevidím :pensive:. Po sváče vyrazíme asi ke tchánům, mají se jim narodit králíčci:dizzy_face:. Hzeký den všem :sunglasses:
13. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky ,můžu se přidat? 2.7. jsem si dělala první testík a byl tam slabý duch, ani jsem tomu nechtěla věřit, příští měsíc jsme měli jít na naše 2. IVf, hned jsem si v práci nechala nabrat HCG a bylo jen 23, takže jsem hned volala Dr a po týdnu musela být kontrola, byly to nervy, dělala jsem si průběžně testy, abych se alespoň trochu uklidnila a tmavly, a minulý čtvrtek HCG přes 1000. Pořád se sleduji a už se nemůžu dočkat sona jdu 21.7., tak doufám, že už tam bude srdíčko. Pořád se tomu bojím věřit, máme už jedno dítě, chlapečka, po téměř roční léčbě hormony, tak tohle je vážně zázrak. Všem moc držím palečky, ať krásně těhulkujete :slight_smile:
13. črc 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahoj všem!Vítám nové tváře :slight_smile: .Já tedy musím říct,že jsem měla dost silné čárky na testíku už v 6.týdnu,takže to fakt záleží,jak komu se ukáže slabé či silné....Už jsem byla na krvi a začátkem srpna se dovím výsledky a jsem objednaná na genetiku,tak to už se těším.S malou mám nahráté i video v 12.týdnu na genetice a je to nádhera :slight_smile: .Ty penízky za to stojí.Jinak když jsem se byla objednávat na genetice,tak jsem hleděla,že přede mnou stáli 2těhulky a byli ve stejném týdnu jako já a na bříšku nebylo shola nic vidět :unamused: .A já,aniž bych nějak vyloženě se přežírala :sweat_smile: ,tak mám pupek nafouklej a tak jsem si připadala,že si musí myslet,že jsem nějaká žravá.Večer dokonce ani moc nejím,to se mi zdá,že vše vyzvracím.Ráno v pohodě. :slight_smile:
Jo a už mám těhotenskou průkazku :wink:
13. črc 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
@jandalinka Gratuluju k průkazce, já zítra volám k dč. tak uvidím, kdy mě objedná
@lumpajda gratuluju moc a vítám tě mezi námi
@jitule pokud ta tvá nehoda byla ještě před cca 6tým týdnem, tak by mělo být vše ok, nic se k mimi nedostane, tak nezoufej :wink:
Jinak u nás opět slunko a nic víc, trošku se zatahlo, zpadlo přesně dvacet kapek a toť vše - už mě to fakt zmáhá :frowning2:
13. črc 2010 v 19:03  • Odpověz
@angelina987:tak pak dej vědět,věřím,že budeš radostí bez sebe a už se nemůžeš dočkat :wink: .A řekni,at tě objedná,co nejdřív :wink: ,to čekání je hrozné.......
Ty vedra jsou fakt hrozná,pamatuji,že s malou jsem měla těhotenské problémy jen tak do 12.týdne a pak v pohodě,jako bych ani nevěděla,že jsem těhotná.Bříško začalo růst pomalu až tak v 7.měsíci a jinak v pohodě.A ted,jsem nafouklá už jak dyňa :grinning:
13. črc 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
@jandalinka :grinning: mě takto nic není, ani při prvním těhu, prsa citlivá na dotek, semtam podbrisek, navecer blivno ale nezvracím a břicho mám jak ve 4 měsíci :grinning:
13. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.