• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
děkuju holky za gratulace
20. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@alienka24 taky moc gartuluju :slight_smile:
Dneska je teda den. Ráno super - konečně nám přišli opravit zámek od hl. vchodu, tak to jsem byla ráda. Už jsem se bála že zítra svatebčany budu vodit hnusným sklepem, špinavým, smradlavým od sousedovic koček(mají jich 6).tak naštěstí ne. Tak si tak vesele uklízím, zpívám si, zvonek a pošta. Měla v ruce blahopřání a dpis se zeleným pruhem(soud). tak sjem si říkala, že to bude ohledně tchána, (dluží státu Přes 10 mil.)a s tchýní jsou pořád svoji, ale nežijou spolu 15 let(nechápu proč se nerozvedli..), tak jsem si myslela, že to máme asik někde dosvědčit, protože jinak se ty jeho dluhy má i tchýně, že?Tak to otevřu, jsem myslela, že mě klepne. Máme zaplatit 193 tis. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: Jak jsme bydleli v Ludgeřovicích(barák v os. vlastnictví)ten píí...(tchán) si na něho vzal hypotéku, jenže nesplácel, samozřejmě exekuce, policie....pak dražba(2006), no akoupila to jedna realitka, tak jsme se domluvily na vystěhování všechno notářem ověřeno , sepsáno, že se máme vystěhovat do listopadu 2007.a odhlásit si tam trv. bydliště. všechno jsem to do termínu to zvládli, sice s vypětím sil,ale jo( měli jsme na to měsíc), a oni nás teď žalujou, že jsme od toho roku 2006 ten dům užívali neoprávněně. Loni to už zkoušeli, tak to tchán nějak udělal, že byl klid, ale asi ne dobře, když nám to přišlo rovnou ze soudu. tak sjem z toho totálně na nervy, malej dělá paseku v břuchu, jěště jsem nic nejedla......no a zítra se mám vdávat a má to být můj jeden (už :slight_smile: )z nějšťastnějších dnů???vůbec se mi tam ani nechce, abych řekla pravdu. kua(promiň te) vždycky se musí něco posr. nejde to být chvíli v klidu. ach jo....toho nechcu tak moc, nebo jo??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@alienka24 gratulace:slight_smile: a je to holka nebo kluk?
20. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@majjka24 ach jo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Koukám že já zelenej pruh, teď ty...ta spravdlnost snad nikde není! A máš pravdu, mě už taky přijde že nemůže být nic normálního!! No každopádně se příští týden odvolejte a s nějakým odborníkem se poradte!! Bůh ví, jak to ten tchán udělal všechno okolo! Teď se hlavně nabašti, ať nemá mimčo hlad a ať Ti není špatně!! Pokud to jen malonko půjde,schovej tu obálku někam na pondělí a nemysli na to(ikdyž vím,že to jde velmi těžko)! Zítra je Tvůj velký den a nenech si ho ničím ani nikým skazit!!!!!
20. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@majjka24: teda to je docela šok. No, co poradit - odvolat se a nenechat to na sobě, řešit co nejdřív.
Chápu, já 2 dny před svatbou řešila rodiné rozpře,ale i přesto se svatba povedla a Tobě přeju, ať si ten Váš den nenecháš nikým zkazit. :wink:
20. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@alienka24 já jsem opožděná, gratuluju k holčičce:slight_smile:)) já už to chci taky věděěět...:slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
@jiitkka nejde se proti tomu odvolat :frowning2: :frowning2: :frowning2: máme se k tomu do 14 dnů vyjádřit, ach jo, že já to dneska brala...
20. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , včera po kontrolách jsem byla tak ko, že jsem ani večer nezapínala pc :wink: , nicméně prcek je ok :slight_smile: , odpovídá velikostí podle utz stáří podle ms (což je vzhledem k té cukrovce je fajn, že nepřerůstá, abych nerodila slona :grinning: :wink: ), na dia jen nějaké prášky, což je furt lepší jak inzulín :wink:, no a tip na pohlaví máme taky, aniž jsme se koukali mezi nožičky :grinning: . Ta hlavička, to je přesně tvar manželovo hlavy a potažmo Andrejky, takže zkusíme v pondělí na genetice hledat pipinku :slight_smile: . Jo a jako bonus kontrolovala nt, je jen 1, takže super :dizzy_face: , takže jestli nebude nějaká blbá krev, tak víme dopředu, že to je negativní :pensive: :slight_smile: . S A. jsem měla 2,1 a vyšlo to ok )limit je myslím 2,5, co je nad, vypadá na problém :wink: ). Jdu trošku zkusit dočíst, dokud zvíře spí :slight_smile: . Včera u tch spala jen 1,5hodiny a to jí tam tch šoupla spát už před polednem, takže večer byla pěkně přetažená :unamused: :frowning2: .
20. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz
@majjka24 jakto že se nejde odvolat?? :fearful: Vždyť po každém rozsudku máš právo se do 15dnů odvolat....
20. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@majjka24 tak to je mazec :frowning2: , koukej se nejdřív najíst a do pondělí to obálku někam schovat :wink: a nekaž si svůj velký den :slight_smile: . Držím palce, ať to dopadne dobře :slight_smile: .
20. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@alienka24 velká gratulace k holčičce :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@majjka24 tak to je mi lito, ale ted na to nemysli, dopis dej do supliku a vytahni ho az po svatbe, ted se soustred na svatbu :wink:
20. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@damaska tak to je tedy něco s prací, ale když jsi těhotná, vyhodit tě nesmí :wink: . U nás na úřadu práce je jedno odpoledne v týdnu právník a ten bezplatně radí s takovými věcmi :slight_smile: , ale nevím, jestli to je na všech úp nebo jen někde :confused:
20. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
Nevím, proč se nedá odvolat...,taky to nechápu. Díky všem za podporu. Myslet pozitivně!!! .....zatím mi to jěště pořád nejde :unamused: :frowning2:
20. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@majjka24: podle mě se odvolat můžete, ale je jasné, že je to lepší řešit s právníkem :wink:
@sabcav: tak o tom nevím, že by u nás šlo, naštěstí v oboru mám docela dost kolegyň, co se v tom vyznají. Já vím, že mě vyhodit nesmí, ale poruč mu. No, je to trouba, snad tu pár měsíců ještě vydržím, no musím :unamused:
20. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
Těhulinky, pro dnešek se zase loučím. Přeju všem krásně prožitý víkend. :slight_smile:
@majjka24: Ať se svatba povede, tak jak si přejete a hlavně si ji vychunej. Uteče to jako voda, ale vzpomínky zůstávají, tak si je nenech nikým a ničím zkazit. Držím pěsti. :wink:
20. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
jsem si to zase četla, to není rozsudek , protože nemůže udělat rozsudek o nás bez nás. My jsem ze soudu ani loni ani letos nic nedostali.je to jen ( :unamused: ) návrh na vydání platebního rozkazu. :rolling_eyes:
20. srp 2010 ve 14:36  • Odpověz
@majjka24 - no mě na ty prachy od pojištovny přišel "elektornický platební rozkaz" že mám prostě zaplatit a na to jsem se odvolala a teď mám v úterý stání u soudu.Takže se určitě odvolejte!
20. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
Budem se radit s jedním právníkem a podávat na ně hromadnou žalobu za urážku na cti a budem chtít písemnou omluvu a každý 100 tis., my máme všechno podloženo, ověřeno, naštěstí, všechno od notáře. a nemají právo to po nás chtít!!! teď už jsem akorát nasraná s prominutím. :angry: :angry: :angry:
20. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
Si naštěstí všechny doklady a důležité účtenky schovávám.
20. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@majjka24 no tak vidíš, neboj se!!Bude to dobrý!
20. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@jiitkka musí to být dobrý !!! Nějak to uděláme. děkuji Jituš. :slight_smile: Idu na chvíli na zahradu, v bytě je mi kosa.tak se zatím mějte :slight_smile: večer tu zase juknu. to je jak droga tady :wink: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@majjka24 preju ti, aby ten zitrek se povedl, zapomen na vsechny starosti a hlavne si ten zitrek uzij aby byl ten nejkrasnejsi den v tvem zivote (zatim) :grinning:
20. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@majjka24 :wink: Já doufám,že ten můj úterek taky nějak zmáknu! Nesmíme se dát!! :wink: Já uklízím,tak je mi teplo až až. Pak ještě do krámu a než přiede ta slavná návštěva, tak snad si ještě lehnu na hodku. Kdybych tu už nebyla, tak Ti moc přeji, ať se Ti zítřek krásně vydaří. Ať je to den první D ve Tvém životě a ať Tě k druhému dni D v únoru provází jenom štěstí!! :wink:
20. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak předně gratuluji k vytoužené holčice alience a moc přeju krásnou svatbu bez starostí majce.
Jinak u nás nic nového, včera i dnes mě bolí hlava, včera jsem to zaspala, ale dnes topřišlo nějak brzy - to jsem byla ještě v práci, ještě že si neobjednávám zákaznice na odpoledne v pátek - trošku si ti prodlužuju víkend.
Jinak zítra jdeme kmamce na grilování a v neděli ke kamarádovi taky na grilování, tak s takovou se asi nepohnu :grinning:
co jste vařili dnes, nebo vaříte na večeři? Dochází mi nápady...
20. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@angelina987 my dostali papriky a rajčata, takže to bylo jasné - lečo :wink: . Zítra u tch bude hovězí guláš a na neděli netuším...

užijte si grilčo a ať hlava nebolí :slight_smile:
20. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
@sabcav dala jsem si slabé kafe, snad to poůže, no vidíš, lečo bych taky mohla, mám tolik rajčat, že jsem včera už z nich i dělla omáčku na špagety :unamused:
20. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@angelina987 no vidíš, tak já zase v týdnu udělám špagety :wink: :grinning: . Akorát jsem zvědavá, jak pak bude vypadat Andrej, jak zkouší sama jíst...to bych jí dala nějakej neopren asi :grinning:

Hezký den všem, musím letět, zvíře vzhůru :slight_smile:
20. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
juj, vy jste toho tady teda popsali
20. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@alienka24 juuu tak vime prvni pohlavi. Gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ja myslim, ze pristi tyden ve stredu, kdy jdu na velky UTZ by to taky mohlo byyyt.
Ana ma vztekajici se objdobi, asi me brzo odvezou do Bohnic, jeste ze jsou kousek

@sabcav: zkousela si bryndak s rukavkami anebo plastovy s "korytkem" - ten se nam osvedcil nejvic :slight_smile:
@majjka24 Esi sem to dobre pochopila, tak se zitra vdavas. Tak si moc uzij den. My jdem taky na svadbu. Jeste ani nevime kdy a kde mame byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: , organizace trochu vazne
20. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.