• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@alienka24 :slight_smile: ...také moc gratuluji k holčičce :slight_smile: .máte už i jméno?

@majjka24 :slight_smile: ...užij si krásně svůj velký den a starosti na chvilku hoď za hlavu :slight_smile: .určitě to bude všechno dobré :dizzy_face: .

já jen nakukuju...kluci jsou ještě venku, já se pracovně činila a teď maličko odpočívám před večerním zápasem :grinning: .
dočetla jsem nazpět jen dvě stránky... :sweat_smile: ...není tolik času :wink: .
jinak všem krásný víkend a pohodu s bříšky :dizzy_face: , pááááááááá

@angelina987 :slight_smile: ...my dnes měli plněné závitky z panenky a v neděli budu dělat zapékané brambory s kuřecím masem, žampiony a smetanou :slight_smile: .zítra nevařím, jedeme pryč :grinning: .

já tu přes víkend nebudu, takže v pondělí nakuknu, ale dočítat stíhat nebudu, to už vím teď, kecky :grinning: .
mohl by tu někdo napsat vždy takový souhrn co je nového a co se řeší :grinning: .
a už fakt pá :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@jitule :slight_smile: ...ještě jsem našla něco na co jsem zapomněla reagovat :pensive: .
to je teda pěkný bordel s tím otcovstvím :angry: ...opravdu..proč to dělat jednoduše když to jde složitě že :confounded: .
no snad tvůj ex bude opravdu rozumný a nepřeletí mu něco přes hlavu :unamused: ...stejně by mě zajímalo jak se tvářil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,chytráček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
matýnek...no on ví že mám v bříšku miminko.večer před spaním na něj nakukuje a do pupíku mi dává dudlík :grinning: .(ovšem za malou chviličku ho bere zpět).ale stejně tak si myslí, že miminko má v bříšku i tatínek(káka) a taky on sám :grinning: .je ještě maličký, takže rozoumek z toho moc nemá.ale povídám mu vždycky že bude velký bráška a že s miminkem bude mamince pomáhat , že miminko bude pít z prsíčka mléčko atd.a to poslouchá poměrně zaujatě, bobek :dizzy_face: .ale bude to určitě masakr, neboť on je mamináč a žárlifka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to se poddá :wink: .
20. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@cutce - tak návštěva se nekoná, onje prý unavený :grinning: Tak Ti ale řeknu, že jsem docela ráda :wink:
20. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
Holky jak je to s PRENATAL BOXEM?! Všude čtu jak se v ordinacích rozdávají prenatal boxy při vystavení těhotenské průkazky, ale já dostala kulový tak by me zajímalo jak to je. Zkusím se zeptat mojí gyndařky jestli je v tom projektu vůbec zahrnutá, udělalo by mi to radost dostat kufříček s letáčky a vzorky produktů...
20. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
@mooby taky jsem nic nedostala a to chodím k ředitelce nemocnice a primářce gynekologie, tak myslím, že kdyby to měla, tak mi jej dá, ale je pravda, že jsem se taky těšila. :confounded:
20. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
@angelina987 já se schválně zkusím zeptat mě to nedá... lína huba holí neštěstí a oni jsou lakomí tak se zkusím optat jak to je... minule jsem viděla paní s kufříkem, tak jsem taková nadivoko, že ho měla a já ne a ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 18:45  • Odpověz
@mooby - já nic nedostala a moje kamarádka až v 5.měsíci
20. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@alienka24, mooooc gratuluji k holčičce, šli jsme ven, tak dočítám až teď a vy jste toho zase nakecaly,drbničky :slight_smile:
20. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@mooby no ja ti klidne letacky z toho poslu, teda co jsem jeste nevyhodila - napr. prirucka "jak dobre kojit" letela hned do kose :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
@alienka24 tak gratuluji,jsem to včera tipovala,když jsi říkala,jak máš malej broušek :wink: .Jsem to tušila :wink:
20. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@jandalinka jj sice malej ale mímo se tam vejde celý a má se dobře, takže to je fajn :wink: a děkuju :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@mooby prenatal box jsem dostala při prvním těhotenství zhruba až tak kolem 6.měsíci,co si pamatuji,já si myslím,že to dávají doktoři různě :slight_smile: a jestli tedy vůbec.Má známá o ničem takovém nemá ani potuchy a jde za chvíli rodit :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@alienka24 jsem už zvědavá,jaké budeš mít napsané jméno v profilu při pohlaví holčičky :wink:
20. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@jandalinka jee nojo to bych tam mohla asi napsat :slight_smile:
20. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@mooby já ho dostala s průkazkou ve 13 tejdnu, vůbec jsem netušila, že se teď něco dává, tak jsem čučela, že odcházim s kufrem :grinning: jako byla tam lahvička pro mímo a vzorek Caro nápoje + hromada letáků, pro prvorodičky určitě užitečný, mě zaujala asi jenom ta flaštička :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@jandalinka já boxíky dostala 3, ale všechny v porodnici až po porodu :slight_smile: . Ale od mého gyndr. nic... :frowning2:

My jedeme ráno nejspíš na pohotovost, Andrý má asi hnisavej zánět spojivek, vzbudila se se zeleným hnusem v očíčku a co půl hodiny se jí to tam objeví znovu, to není zbytí, do pondělí k dr. to nechávat nebudu, snad jí to v Chebu moc nesprasí a dostane nějakou mastičku nebo kapky a zabere jí to :pensive: :slight_smile: . Hezký víkend všem :slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz
@sabcav: pozor na to, je to extremne nakazlivy, myjte si poradne po kazdy co se Andy dotknete. A pak vsechny jeho luzkoviny perte a perte a perte. Vim o cem mluvim - Ana to mela v 8 mesicich, chteli si ji nechat v nemocnici, nakonec pomohli antibiotika a kapky a masticka. Ja jsem to chytla v lehci forme (navsteva na pohotovosti + nejaky kapicky), manzel se s tim lecil 6 tydnu a doted ma poskozenou rohovku :unamused:
21. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ránko :wink: Jedeme mýt náklaďák, tak přeji hezký den :dizzy_face:
21. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@ma12 to je to až takovej hnus:confused: :confounded:??? Ještě začala pšíkat, tak snad je to "jen" nějaká alergie, ale vůbec nevím, co teď kvete :confused:. Večer jsem si byla ještě po konzultaci s dr. u kamarádky půjčit opthalmoframykoin a ráno už to bylo alespoň bez hnisu, ale očičko červený a dost nateklý. Na pohotovosti nás chtěli hnát do sokolova, v Chebu je totiž oční zrušeno :rolling_eyes: , to je fakt nemocnice na heslo :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded: , nakonec jsme je ukecali a zkoukli jí na všeobecné dětské pohotovosti, máme dál dávat tu mastičku a navíc kapat nějaké kapky :wink: . Už to má lepší, po víkendu si máme zajít k naší dětské na kontrolu, snad už to bude ok :slight_smile:.

21. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@jiitkka mýt náklaďák??? :confused: . Doufám, že ho bude mýt jen přítel a ty na něj budeš jen koukat :sunglasses: , takové věci si nech, až budeš přenášet :wink: .

Měla bych jít žehlit, ale mě se tááááááák nechce :rolling_eyes:, tak uvidíme, jestli se k tomu dokopu nebo si to nechám na večer :wink:. Jinak přeju hezký den všem :dizzy_face:.
21. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@sabcav - já jsem jen stříkala chvílu vapkou :grinning: Pak sem cejtila jak se mi připalujou záda a šla jsem si sednou do stínu :wink: teďka jsme přijeli, byli jsme ještě na chalupě u jeho rodičů a teďka sem osiřela doma. jsem hotová, nikam se mi nechtělo. Martina mamka mi řekla,že postýlka je a že je i matrace a že bude jistě dobrá.....tak ji říkám,že se mi to nezdá ta matrace a ona že je kvalitní, zabalená v igelitu ve sklepě a oba kluci na ní spali. Takža ta matrace je 28let stará a já na ní mám spát nechat své dítě jo?? :fearful: určitě!! :angry:
21. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
kuk holky, dneska se mi povedl výbornej nákup tak jsem neodolala a koupila i když je ještě brzy :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj holky, přeji krásný sobotní večer...my dneska dvě návštěvy v jednom, do toho to vedro...máme tady hrozně včel i vos...nakonec jedna štípla naší fenku do tlapky, tak z toho byla celá nesvá, pajdala, ale už je to snad lepší...

@alienka24 copak jsi koupila hezkého? :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@alienka24 -koukala jsem na foto,objevili se mi hned na první stránce :grinning: pěkné, hlavně ten setík oblečků :wink:
@dress - také hezký večer :wink: ty vosy, komáři, klíšťata = děs!!!! My by lina chajdě a jsem poštípaná a jelikož jsem alergik, tak vypadám, jako když mám mega neštovice :confounded:
21. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@jiitkka jejda, tak snad ti to brzo splaskne....já jsem taky alergická, ale nastěstí se mi to dnes vyhnulo..ale abych to nezařekla, že :slight_smile:
21. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@dress - no upřímně se už docela dost těším,až se ochladí. Vedro nesnáším odjakživa a v těhu dvojnásob. + i to co s těhu souvisí-hmyz! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@jiitkka já se taky těším až se ochladí...kdyby mě aspoň nebolely ty záda, tak bych se šla vykoupat, ale takhle...se tam člověk akorát potí a odhání hmyz, zvlášť teď když se přemnožily ty vosy
21. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@dress mám to v albu, ta poslední fotečka :wink:
21. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
@alienka24 aha, hezká barevná kombinace...akorát je to trochu velká velikost, ne?
21. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz
dress....myslíš že mi do toho jako dítě nevyroste jo? :wink:
21. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.