• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
dobré ránko holky, tak jsem blejskla i pupisko do alba, celý den tu nebudu tak se tu mějte krásně a přeji krásnou neděli :wink:
22. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahojky, taky se tu budu pohybovat jen tak do dvou hodin, jdmeme opět grilovat, už ať je pondělí, jdu na screening a potom to můzžem oznámit, už mě nebaví, se pořád vymlouvat :grinning:
potřebuju něco udělat z rajčat, nějak se přemnožili, neznáte něco?
22. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré dopolko :wink:
@angelina987 - dala bychsi grilovanou krkovičku :grinning:
Já jdu chystat oběd mužovi a okolo 15hodiny vyrážíme na Štikov za mojí ségruší se juknout. Mají baráček rok postavený a my jsme tam ostudy byli jen 1x. A je celej víkend sama doma,ten její v práci tak jí je smutno. A v týdnu už začneme balit na stěhování, takže pak už zas jen tak čas nebude. Tak toho využijeme dokud je hezky. Ale už jen dva dny a juchůůůů chladno, už se těším!!! :wink:
22. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@alienka24 opozdene gratuluju k holcicce :sunglasses: :grinning: skvely!!!takze by opravdu to maly brisko znacilo tu holcicku,to bych byla moc rada a nadeje tu jsou,kdyz ti to takhle pekne vyslo..tak ja snad budu vedet za tyden :grinning: :sweat_smile:

@jiitkka taky mi to horko nedela nejlip cely tehotenstvi, leto sem stravila vicemene zalezla a to normalne jsem uz za cernocha :sweat_smile: :confused:

tak peknou nedeli!!
22. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@bubanek - tak to já vůbec!! Nesnáším vedra, válení u vody, opalování...taky jsem celoročně jako plíseň od hermelínu :grinning: Hlavně jsem na sluníčko alergická, takže neriskuju, že budu pár týdnů osypaná. A jak byli ty děsný vedra,tak jsem zrovna zvracela a v 1kk jsme měli pořád okolo 30st., ve dne i v noci - děs!!!! Jinak já mímo budu vědět až za 3týdny... :frowning2: Pokud bude dobře natočené...
22. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Hojda treperendy :slight_smile: :wink:
Tak už jsem okroužkovaná :slight_smile: pak tu hodím nějaké foto. Kupodivu jsem na ten dopis se soudu vůbec nemyslela, ani jsem neměla šanci :slight_smile: , super den, akorát bylo na mě moooc dlouhý, šli jsme spát kolem 2 ráno a vstávala jsem před půl 5 :sunglasses: v pátek jsem taky neodolala a koupila první obleček ,úplně krásňoučky tak tež ho tu hodím :slight_smile:
Jinak takové teplo já můžu :grinning: , ale už nevydržím tak dlouho ležet na slunku jako předtím.Mimuško taky potřebuje vitamín D na kosti :slight_smile: Máme celkem chladný byt, jěště když otevřu všude okna, tak je super průvan :slight_smile:
Jdu k Dr. ve čtvrtek, už se těším až prďolku uvidím :slight_smile:
22. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
@majjka24 Moc gratuluju ke svatbě, teď už si ten manželský život jen užívej :wink:
22. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@angelina987 kujíííí, budu se snažit :wink: :wink:
22. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@sabcav no muze to byt prave pekny svinstvo no. Ja na to chtela prave upozornit, ze se to muze paradne rozjet - Ana mela ocicko a hlavne okolo nej uplne cerveny, natekly. No fuj :confounded:, snad bude mit Andrejka lepsi prubeh.

Majka: gratuluju k okrouzkovani.

Ja jsem ted u nasich, uzivam si, ze Ani spi a pak jeste pujdem k baziku a vyrazime zas domu.
22. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jiitkka No jasne,jestli bude mimco dobre natoceny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je docela dulezity,takze ja jen doufam,ze za tyden to bude videt..kdyz sem byla na ultrazvuku zacatkem 15.tydne tak zatim nic nebylo videt..Jinak to je jasny,kdyz mas alergii na slunicko a jses svetla,tak radsi na to rozpaleny slunicko nechodit..ja jsem tmavovlasa,tmavooka,takze se dobre opaluju,ale ted jsem taky jak sejra,jak jsem celou dobu zvracela a i ted mi ve vedru neni dobre..jinak ja mam vodu a slunicko moc rada :grinning: :sweat_smile: jmy sme dokonce rusili dovcu do Recka,kde to mame radi,protoze jsem se dozvedela,ze jsem tehotna a bala jsem se nekam letet kdyz jsem na to tak cekala :angry: tak pristi rok s mimcem nekam snad....
22. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@bubanek - já jsem u moře ještě nikdy nebyla...Ani Martin myslím. No já byla na začátku 14tt a vidět by pohlaví bylo krásně, ale nerozpoznal co to je..asi nejsme ještě v dotvořeni mezi nožkama :grinning: No já ikdyby nebyli kocouři, tak s Martinem taky nejedu náklaďákem, prostě bych se bála, kdyby se něco dělo, tak kde bych naháněla doktory třeba po dálnicích v německu...někam zajet náklaďákem do města, není sranda.
22. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@majjka24 super, že sis to užila :wink:
22. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
Už vím výsledky screeningu. Dopadlo to dobře, riziko je 1:18000. O víkendu jsem to oznamovala rodičům. Ukázala jsem jim obrázek a nechala je hádat, co to je. Mamka na to přišla během chvilky. Taťka si to různě natáčel proti světlu, skoro jsem mu to prozradila, nakonec mu to ale došlo. Doma radost veliká, hlavně maminka začíná trpět syndromem prázdného hnízda, tak se začíná těšit, jak bude hlídat. Já se vdala před dvěma měsíci a sestra si našla práci mimo bydliště, před týdnem se stěhovala. Sice jí doma zůstal ještě brácha, ale to je trochu bručoun. Tak teď se může alespoň těšit na vnouče. Manžel to včera řekl svému taťkovi, jsou spolu na výletě. U nich už to bude druhé vnouče, takže až taková senzace to není, přičemž to první se má švagrové narodit každým dnem. Alespoň budeme mít kde čerpat zkušenosti.
22. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@jiitkka jednou se i k mori podivas s mimcem nebo do Chorvatska treba autem :grinning: :dizzy_face: ale zas kdyz mas tu alergii na slunicko,tak pro tebe lepsi asi hory :sunglasses:
@xovicka tak to ti brzy rekli nebo naznacili pohlavi, u me to na velkym utltrazvuku a screeningu nebylo ani omylem poznat a ani na tom zacatku 15.tydne 3d ultrazvukem to nebylo poznat :grinning: :frowning2: ale gratulace k vysledkum,taky to mam oki.. :dizzy_face:
22. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@xovicka - gratuluji k výsledku :wink:
@bubanek - noale žíká se, že u moře je sluníčko jiné, ne?? i to vedro prý. No Marťas říkal, že by se tam taky rád podíval, ještě také nebyl. Ale říkaly jsme,až dítěti budou tak 3-4roky.
Jinak jsem ráda, že ten screeneng máte všechny ok, ale čím víc Vás to sem píše, tím víc mě děsí, že já na něm nebyla a jdu teprva 6.9.na TRIPL testy a ještě budu čekat dobu na výsledky, které 90% vycházejí blbě.... :frowning2: a pak "riziková"+bolavá plodovka......
22. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@bubanek taky jsem čekala, že to ještě doktor nepozná, ale na té velké obrazovce jsem toho pindíka viděla i já, když mi ten obraz zastavil v pravou chvíli. První jsem myslela, že to je jenom kousek nožky, která je nějak stočená, ale prý že to bude opravdu spíš chlapečkův orgán.
@alienka24 krásné oblečky a roztomile malinkaté bříško, oproti tomu tvému mi to moje připadá poněkud rozplizlé.
@majjka24 gratuluji ke svatbě. Já měla týden před svatbou taky strašnou chuť to všechno zrušit, neb se mi zdálo, že se najednou všechno kazí. Ale nakonec to vyšlo. Koukám, že to tak mají asi všichni.
22. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@xovicka -tak v 13tt víš co to bude a u nás nebylo nic vidět...no bylo vidět tam kam mělo, ale poznat to nebylo...takže by nám tam nic už nevyrostlo?? :dizzy_face: A chtěla jsi chlapečka?
22. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@jiitkka spíš jsme čekali, že to bude holčička. Vůbec si neumím představit, jak se takový kluk vychovává. Jak ho budu jednou učit čůrat ve stoje, stahovat mu předkožku, a nedejbože jak kluci prožívají pubertu. Nicméně teď už se na kluka docela těším, zase nám odpadnou všelijaké ty čůrací a mluvící panenky, barbíny a podobné vymoženosti. Kluci ty módní hračky snad až tak moc neřeší a autíčka jsou věčná. My se ani přímo na zvětšený rozkrok nedívali, ale jak byl natočen z profilu, tak když uhnul nožkama, tak bylo vidět, že mu tam něco navíc přebývá. Narůst to ještě může kdykoliv, ale upadne to už těžko.
22. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
@xovicka -no umě se na mimi rozkrok díval zvětšeně a nic tam zatím asi nebylo,nebo já nevím, proč to u nás ještě nebylo poznat :frowning2: snad je vše ok, trošku mi to trvá hlavou.... je pravda, že ti kluci jsou asi méně nároční na hračky a oblečení :grinning: A i se jím lépe čůrá :grinning: No já jsem vážně zvědavá, co se u mě vyklube. Radši by jsme holčičku, ale dá seříci, že je to jedno! Hlavně ať je rpstě vše ok! Zrovna dneska jsem si říkala,že jsem tu ani jednounečetla,že by si to některá z nás nechtěla nechat říct :slight_smile:
22. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme z5 z grilování - bylo to super, zítra nás čeká screening, tak držte palečky, potom se hned ozvu :wink:
22. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holčiny, šance, že dočtu ty tři dny co jsem tu nebyla je asi miziva :slight_smile: ale doufam, ze jste se měly všechny fajn a užily si horký víkend. Já jsem pátek měla zase pracovní a musím se přiznat, že mě to dost unavuje a to je většinou pár dní denně, ale jak lítam po městě tak nic moc. Včera jsme byli na šlapadlech a lenošit na "travě" mezi novou a starou scénou Národního divadla, jak to bylo v telce. Překvapivě, tam ještě nerozkladli všechny míče z otevíračky, tak si tam dětcka hrály a starší jako my jsme vytuhli :slight_smile: Dneska jsem si šla koupit těhotenské jeansy do H&M ikdyž od začátku protestuji jak si těhotenský věci kupovat nebudu, tak ty jeansy už opravdu tlačily a v HM je mají hezké, žadné pytle a neodolala jsem bodíčku s nápisem I "srdičko" my daddy, takže už máme první obleček :slight_smile:

S tím zapsáním býv. manžela do rodného listu, jsme to zatím vyřešili tak, že se před porodem vezmeme jen my dva někde na úřadě a v létě si to i s fiktivním obřadem zopakujeme i s rodinou a přáteli protože při představě, že bych s malým běhala po soudech a potkávala se tam s exmanželem, brrrr.

@jiitkka - no po létě to určitě bude lepší. Studenti se vrátí do škol a nějaká brigádka se určitě najde uvidíš

@ined77 - určite se do mladšího sourozence zamiluje a bude to velký bráška

@xovicka - gratuluji k úspěšnému screeningu, ho máš lepší než já :slight_smile: A ty už víš co to bude?

@angelina987 - držím palce na screening.

Všem dobrou noc. Já teď spořádala sklenici okurek a zajedla to pytlíkem Haribo, tak ten žaludek zase pokouším :D Dobrou
22. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
dobré ránko holky, tak já jsem celá bolavá ze včera, natírali jsme celej domeček na zahrádce a tak mě pěkně bolí ruka a rameno a záda a břicho a tak mám dneska povině odpočívat dopoledne než půjdu do práce :grinning:
23. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
aaaa vypadá to že mám o půl kila víc :slight_smile: tak snad konečně přibírám :sunglasses:
23. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
krásné dopoledne všem :slight_smile:
Tak jsem konečně ten za ten víkend vše dospala :wink: teď mám zase nějak moc energie (jsem se vzbudila ve 2 ráno spořádala delisu a šla spát :grinning: ). Při pohledu z okna jsem usoudila , že je třeba posekat trávu a zkulturnit moje záhony s kytkama, už tam nejde skoro poznat co je tam má být a co ne :dizzy_face: . Ale musím jěště chvíli počkat až se mi dopere pračka( kdo má pořád lítat sem a tam) a tráva jěště trošku proschne od rosy( je tam dlouho stín)
My máme přímo přes ulici obchůdek s těhu modou a věcma pro mimuška, jsem tam byla v pátek , tak mi právě říkala, že ruší těhu oblečení , takže tam má až 80 % slevy, tak jsem si tam odložila krásné tričkon a měla tam i rifle, ale nevím jestli mi budou, vypadali celkem velké. No uvidíme :wink: :slight_smile:
alienka - vítej mezi nás přibirající :grinning:
23. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Dobré ránko :wink: tak já se taky vážila na lačno a přibrala jsem půl kila bez deka :grinning: Teďka jsem přišla z města, byly jsme s Martinem nakoupit oběd(řízek+brambor),koupil mi zeleninku,ať má mimi vitamínky.....on má ještě teď nějaké zařizování a já jako vždy 11hod a jdu teprva snídat :grinning: A byla jsem kocourům pro jídlo v Rosmenu a ptala jsem se na brigádu a paní si vzala mé telefonní číslo, tak prosíííííííím držte palce!!!
23. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojky
@majjka: a co svatba, jak sis ji uzila a kde mas nejake fotecky? :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@jiitkka držím držím aby to klaplo :wink:
23. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@jiitkka: tfuj, tfuj, tfuj :wink:
23. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@cutce
@alienka24 Děkuju :wink: a tam by mě to zrovna bavilo v Rosmenu :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@jiitkka a kdyby se ti mela ozvat?
23. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.