• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@cutce ajoj, svadba byla super, byl to hodně dlouhý den, včera jsem byla jak praštěná :sunglasses: Ti víš, že tu hodím nějaké fotky, ale jdu si pro ně ve čt. a já blbec u sebe nemám ani jednu, ani v mobilu, vůbec mě to nenapadlo, že bych se taky mohla vyfotit.... :unamused: ach ta skleroooza.na obřad jsem přifuněli tak tak a svědek si zapoměl OP, tak pro něho musel letět(naštěstí bydlíme cca 5 min od úřadu), ale pak už to bylo v pohodě i počasí bylo super, to nám fakt vyšlo.

jitkka - držím palce :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@cutce - to neříkala, tak já tam chodím každý týden pro žrádlo kocourům...a teďka tam mají ještě týden brigádnice z léta..
@majjka24 díky :wink: už se těším na fotečky :wink:
23. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
jsem vyfotila ten obleček pro mimi a moje břucho, ale tel. se mnou odmítá komunikovat :frowning2: ty fotky má, ale jakmile připojím kabel, už tam nejsou a za boha nemůžu přijít na to, jak se ukládají na paměťovku.... :confounded:
23. srp 2010 v 11:34  • Odpověz
@majjka: tak to je super, ze jste si to uzili :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@jiitkka neboj se těch triplů, určitě dopadnou v pohodě, jsi mladá, takže si jen věř a bude to ok :wink: a nevycházejí blbě v 90% to určitě nee, nevím jaký je procento špatnejch výsledků, ale určitě o hodně menší než těch dobrej, ale z těch co vyjdou špatně, je pak 90% falešně pozitivních, takže jen 10% z těch špatnejch je opravdu problém, nemysli na to a bude to ok :wink: a k tomu, že u tebe nic neviděl, tak fakt bylo ještě brzo, v tý době by to poznal jen u kluka, protože tam je co hledat a navíc by musel mít ideální pohled a stejně by ti to asi neřekl na 100%, jestli nic neviděl, může to bejt holka, protože v tom tejdnu, cos tam byla tam ještě u holčiček nic moc není vidět, ta čárka neboli kávový zrno :grinning: se ddá vidět až později, v tom 16 týdnu už to jde krásně vidět, pokud je pěkně natočený, ale třeba sestřenka je v 25 tejdnu a ještě se jim ani jednou neukázal/a a to byla na nejlepších ultrazvucích v Praze, prostě se nechtěl/a předvádět :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
mě čeká odběr na tripl testy teď ve čtvrtek
23. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@Jiitkka - drzim palce na tu brigadku! Co bys delala? A drzim palce na triple testy, me cekaji az za 3 tydny

@majjka24 - gratuluji ke svatbe, kde jste to meli?

Hezky den vsem :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@jitule obřad klasický na úřadě u nás , pak oběd v jedné restauraci a pak párty u našich :slight_smile: :slight_smile: , moc se mi to líbilo, ale ten jeden den to stačilo :wink: Jsme pak měli pokračování se známýma v hospě u nás
23. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
Chtela jsem se vas jeste zeptat. Mela jsem posledni sono, kdyz jsem byla na tom screeningu pred dvemy tydny a na dalsi kontrole mi sono uz nedelal, jen me vysetroval prohmatem a dalsi kontrolu mam az za 3 tydny. Neni to divne, nemit sono a tim i kontrolu srdcika 1,5 mes. :unamused:
23. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
..tak sem se na Vás přišla zase po pár dnech podívat :wink: Zítra jdu na kontrolu, na krev .. A chci se domluvit na screeningu, na který jsem se Vás tu zrovna naposled vyptávala :slight_smile:
U mě změny žádné.. furt se cpu a cpu.. :cry: poraďte mi jak, ovládáte chutě? :wink:
23. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@zet83 Ajoj :slight_smile:
Jak ovládáme chutě? nic moc doma nemám :wink: :wink: :wink:
23. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@jitule neni to nic zvlastniho, ja mam pauzu 2 mesice :frowning2:
@zet83 neboj jez, ale malo. ja teda jim mene, ale casteji :wink:
23. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz
@cutce - aha, tak asi to je normalni. On doktor rikal, ze ty vnitrni sona nejsou moc zdrave v tehotenstvi, ale i tak bych prcka nejradsi videla denne :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@jitule to je v pohodě, já mám taky mezi kontrolama teď už pět týdnů, po tom 12 týdnu už je miminko hotový a nestává se, že by mu přestalo být z ničeho nic srdíčko jako se to stává předtím. Pokud by se něco dělo, tak bys měla problémy, navíc už se brzo dostaví pohyby, tak můžeš prcka kontrolovat sama :wink: já tomu nevěřila, že to může být tak brzo, protože všude říkají, že nejdřív v 16tt a někdo to cítí až kolem 20tt, ale jsem 14 a vážně už třetí den prcka cítím, je to max jednou, dvakrát za den, když ležím na zádech a delší dobu jsem úplně v klidu, většinou ráno, je to takovej nezaměnitelnej kopaneček, jako mi dělala Míša, už to poznám, poprvé jsem si dlouho nebyla jistá, ale teď už to rozlišuju jasně, vždycky mě to uklidní :slight_smile: přesně mi to připomíná to, co jsem viděla, že dělal/a posledně na utz, takový sklapovačky :grinning:
23. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
ja mam pauzy 4, 5 tydnu mezi kontrolama. A pohyby uz citim taky. Takovy ty malinkaty kopanecky.
Na tripple jdu ve stredu. NT vysel dobre tak se ani tak nebojim (snad se nerouham)

To je takovy krasny - ucime se odnaucovat dudlik behem dne. Tak Anicka ho hodi po spani do postylky, udela mu papa a jde si hrat. Obcas si vzpomene ze dudlik -a ukazuje smerem do pokojicku a rika papa :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@jiitkka No jasny slunicko je u more jiny a to horko,ale stejne je to slunicko a ja sem tmavovlasa,tmavooka a casto sem se spalila i s kremem v Recku..a to jsme nebyli nikde v Egypte,kde jsou mega vedra..kdyz mas tu alergii na slunicko,tak bys ji asi mela i tam a nemohla se poradne ani v ty slany vode koupat,ale je to o poprvy..rozhodne je to lepsi vedro nez ve mestech tady v Praze..tam se 35-40 stupnu da vydrzet.. Jinak ja taky nemela na velkym ultazvuku nic mezi nohama videt a doktorka mi rikala,ze je brzy,tak asi jak komu se rychle mimco vyviji,preci jen nekdo to ma rychleji nekdo pomaleji :sweat_smile: :dizzy_face: takze to budou holcicky :sunglasses: :grinning:

Ja mam od vcerejska hrozne nafoukly bricho a mozna mi taky tvrdne,ja to ale nepoznam,jestli to je z jidla nebo ta deloha,magnesium doma mam,ale zatim sem si nebrala,doktorka ma dovcu,tak uvidim co mi pak povi.Mam jeste nejaky odbery krve,protoze mam vic tech problemu a nejaky testy mi nevysly ok a pokud by to vyslo pozitivne,museli by udelat kardiologicky vysetreni srdce mimca uz ted v brisku a sledovat,pry jestli uz ted neshledaji nejakou vadu atd..parada :confounded: nestaci moje nemoci,jeste nejaky ty geny co mam pozitivni muzou vyvovlat tohle..tak uvidime,dala jsem si predsevzeti,nestresovat se,cekam na vysledky..
23. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky, přeji krásný den....po delší době je mi dnes na zvracení...chjo :(

@jiitkka držím palce, aby ti vyšla ta brigádka a taky ten soud zítra
@majjka24 dodatečná gratulka ke svatbě...obdivuju tebe i ostatní holky, co jste to zvládli během těhotenství...já to odložila až se malé narodí a trochu vyrosle...a já shodím nabraná kila :slight_smile:
jo jinak nevím jak rychle se počasí sune, ale doporučuju tu zahrádku zkulturnit co nejdřív, u nás v západních čechách už prší, tak aby ti to nepřekazilo plány

pokud jde o tripl testy, tak o nich minulý týden psali v novinách a taky tam hovořili o tom, že jsou málo přesné a zbytečně vystraší spoutu nastávajících maminek....já na ně jdu až příští týden, zatím se nebojím, věřím prďolovi...

gratulka všem k pohybům, já zatím nic necítím...já budu ten učebnicový příklad, že to ucítím až v tom 20.týdnu :unamused:
23. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
Ja zacinam zitra 17.tyden a pohyby a tvrdnuti bricha nepoznam,nevim :confounded: :grinning: vy druhorodicky mate uz praxi,kamaradka je podruhy tehotna a citi to uz od 14.tydne pohyby a ted ze ma tvrdy bricho vic nez by mela,ale cetla jsem,ze druhorodicky to citi driv a prvorodicka treba az 20.tyden,tak cekam a treba to rozpoznam,zatim si myslim,ze to je bublani strev :grinning:
23. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@dress presne to jsem psala,ucebnicovy priklad - nepoznam to nebo to je ono a nevim,ze to je ono :dizzy_face: :sweat_smile: Jinak pravdou je,ze je dulezitej a lepsi ten screening vve 13.tydnu krev+ultazvuk nez ty triplle testy,jsou vic falesne pozitivni a akorat nahani strach.ja na ne ani nejdu,jak mam tohle v poradku,kazdopadne urcite to vsechny budete mit v poradku!!
23. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
Diky holky za uklidneni :D pohyby zatim vubec necitim. Mam porad ty pichave bolesti, takze to je jedine co zatim citim.
23. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky tak se hlásím z práce, no já teda zatím nemám pohyby ale jen takové šimrání :wink: je to docela legranda ale je to prý miminko :slight_smile: no a bolení břicha a tvrnutí mě asi postihlo tak mi na to dr. napsala magnesium v pátek a je to lepší tak jsem ráda
23. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@jitule Jinak ja mam kontroly vcetne sona ob 3 tydny jen proto ,ze mam vic zdravotnich problemu a kapu kortikoidy,tak se musi mimco vic sledovat..dle pojistovny,dokonce zdrava zena ma narok snad na 4 sona za cele tehotenstvi - na pocatku tehotenstvi,ve 13.tydnu (to je ten specialni ultrazvuk) ,ve 20 -22 .tydnu (taky velky ultrazvuk),ve 34.tydnu...a pak podle doktorky,kdy to uzna za vhodne nebo podle potreby..takze bud v klidu,zalezi opravdu i na doktorce..ale chapu te,jsem klidnejsi jak to mam casteji :confounded: :angry: a ne vnitrni sono,ale pres bricho..
23. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@alienka24 no a jak te to boli to bricho nebo tvrdne,zda se mi,ze mi to zacalo o vikendu ted,ale fakt nevim,jestli to nejsou jen streva z tezsiho jidla,co jsem o vikendu mela.. :grinning: :cry: dneska sem si magnesium radsi dala a zavolam doktorce nebo vydrzim do pondeli.
23. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@bubanek no takovej hodně silnej tlak v podbřišku a já pak měla i křeče tak jsem na tu gyndu, nevim něco jako když máš močovej měchýř na prasknutí :sweat_smile: těžko popsat
no a ono to bolení je ted i normální tím jak se roztahuje děloha,a le pokud tě to bude trápit dýl tak si asi zavolej, mě to fakt bolelo asi týden
23. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@alienka24 no mam to narazove a hlavne v noci,kdyz vstanu na zachod,tak me uplne pichne vlevo nebo vpravo a mam bricho tvrdy a musim i letet hned na zachod..dneska to citim i od rana..no uvidim,jinak ji radsi brnknu.. :grinning: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
bubanek....no mě bolelo bříško furt, ale fakt nevim ono je to asi u každý jiný, pokud se ti to nezdá tak si zavolej at máš klid, mě už to přišlo divný tak jsem tam jela, tak asi tak no :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
@alienka24 no uvidim zitra pres noc a jinak ji brnknu ,diky :sunglasses: :grinning:
23. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
ahoj, tak jsem vas ani moc nedocitala

@jiitkka drzim palce at brigada vyjde
@majjka24 gratuluju ke svatbicce, ja bych t tehu asi nedala, teda dala když bych musela, ale když si představim toho zařizovani a tak, tak by se mi ted do toho vubec nechtělo

jinak ja pohyby taky stale necitim, rano treba chvili lezim a soustředim se, jestli neco, ale nic, clovek by byl fakt jistější
přistí týden jdu na odbery na tripl testy, ale nejak si nepripoustim, ze by dopadly spatne, tak snad to bude ok
23. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@bubanek mám přesně to samé co ty, když vstanu rychle z postele (zvlášť v noci), tak mě tam tak píchne (vpravo či vlevo nebo na obou stranách), že se musím předklonit, aby to přešlo...ale přechází to naštěstí rychle.....snažím se pít magnesku, ta mi docela pomáhá
23. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj těhulky, jdu se na vás jenom mrknout, jak se máte :dizzy_face: a zase mizím :wink: .
23. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.