• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Holky ja pri prvnim tehu pohyby citila az ve 22 tydnu :wink: , porad jsem nevedela, ze je to ono.

Jinak me picha taky pri prudsich pohybech
23. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@zet83 nijak neovládám chutě,pokud ale mě přepadne chuť na čokoládové věcičky :grinning: ,tak a vím,že jsem měla už dost za ten den,tak si dám raději jablko nebo ujíždím ted na rajčatech :sweat_smile:
Jinak jsem dnes po dalším a myslím posledním ultrazvuku,prý říkal doktor jen přes pochvu už příští kontroly.Ptala jsem se na pohyby,ale prý je to moc vyjímečné v 16.týdnu a mám je očekávat spíš až kolem 18.-20týdne nejdřív. :wink: To co cítím jsou prý žaludeční šťávy,nedostatek magneska,takže sem tam bolest apod. :confused:
@majjka24 přidávám se ke gratulaci a šťastnému manželství a také se těším na fotečky :wink:
23. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@yfka30 zdravím a jak ti je? :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@jandalinka ahojky, no nebudu lhát, že je to nějak moc super. Předevčírem na mě zrovna zase padla taková depka, že už sem radši moc nechodím, abych si to moc nepřipomínala :pensive: . Ale včera dorazila mrcha, tak se pak můžem vrhnout na další snažení :dizzy_face: . Ještě, že nemusím čekat ty 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@yfka30 - drzim palce, aby se to povedlo co nejdriv, urcite od nas budes mit zpozdeji jen par mesicu ;)
23. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@jitule děkuji, no doufám, že se zadaří co nejdřív, ráda bych měla mimi ještě před létem, si to nedovedu představit v těch horkách s velkým břichem. Přes zimu je to fajn, sice jsem v bundě vypadala jako balon :grinning: , ale nemusela jsem se potit v těch horkách :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@cutce snažím se, když si uvědomim. Jím míň, ale častěji. I tak si ale přijdu jako soudek už teď :cry: Stále myslím na to: kdo to pak bude dávat dolu??!! Tý dříny :frowning2:
23. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
@majjka24 né že bych toho doma měla dost, ale vždycky se něco najde :cry: ..sem děsná, ale představa narůstající váhy, mě trochu vždy odradí :grinning:
23. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@majjka24 k té knížce.. Za cenu jen poštovnýho 120,- za to stojí :wink: myslela jsem si, že když je zadarmo, že to bude jen brožurka, ale přišla normálně velká kniha, takže jsem byla mile překvapena. Pro mě jako prvorodičku zajímavé typy atd.. Je ale pravda, že většinu z toho se už dočtech na stránkách babyweb.cz :wink:
Jééé teď sem z toho jelen, nevím, jestli už jsem Ti na tohle neodpovídala, krapet jsem zabrousila asi do historie :D
23. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@dress no tak vidis,takze ja taky teda zacnu mit magnesii nebo sem tam lupnu ty vitaminy :grinning: vcera v noci sem to mela hrozne vlevo,hruza..tak to je asi normalka :confounded:
23. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
@zet83 to jestli priberes 10 nebo 20 kg je jedno, nekdo to schodi hned nekomu to zustane at delas cokoliv, moje mamka kdyz se vdavala tak mela 50 kg a po nas uz ji to zustalo a brala dietu a buh vi co a nepomohlo to, a ja jsem postavou po ni, takze vim, ze uz nikdy hubena nebudu, samo, ze se budu snazit a cvicit. Ale mimcu nic neodeberu, kdyz mam na to chut tak si to dam. :wink:
23. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@cutce Já s váhou nějak tak válčím celý život.. :unamused: tak v tomhle mám trošku blok :confounded: ..hold se budu muset krapet víc hlídat a nebo to nahrazovat zeleninkou :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@zet83 ja si zase rikam, ze na co mam chut, tak je tam asi neco co mimco potrebuje :wink:
23. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
ja jim vsechno, ale snazim se jist mene, coz se dari velice dobre, protoze zaludek se mi asi scvrkava :grinning:
23. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
tak se taky přidávám, i když tu budu služebně nejmladší... ale zrovna je mi tak špatně, i když v práci, že se mi ani nechce nic jinýho než si povídat se stejně trpícíma :slight_smile: Termín mám až ke konci března, teda první ultrazvuk ukázal 2. dubna, ale nevěřím mu to, protože to v podstatě není možný, haha... tak nám všem hodně štěstí!
23. srp 2010 v 16:54  • Odpověz
@ofelieee: blahopreju k tehulkovani. se mnou si moc nepokecas, me bylo dobre, ani jednou jsem nezvracela az se celkem stydim, protoze tady vetsina trpela jako pes :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
ofelie....gratuluju k těhu, no a já už naštěstí netrpím, sice mě to přešlo teprve minulý týden a furt to ještěnení uplně ono :slight_smile: tak snad ti to bude útěchou že to nebude trvat věčně :wink:
23. srp 2010 v 17:13  • Odpověz
@ofelieee Ahoj vítej těhulko :slight_smile:
s tou nevolností ti opravdu přeju hodně štěstí a pevné nervy. Já trpěla jak kuň první 3.měsíce teď jsem ve 4.tém a už 14dní jakž takž jím všechno, ale mám dole 5kg 3x blindila a vím co to je když je ti jak psovi :confounded: já myslela, že umřu nebo půjdu na kapačky. Ležela jsem skoro pořád a tím mi šla svalová hmota do pápá takže teď pomalu nabírám sílu protože jít ven se psem kolem baraku je pro me nadlidský výkon. Jsem jak somálec všechno na mě vysí tak už abych zase nabrala a bylo mi fajn. Jinak jíst jsem nemohla, jen malé porce a něco na co jsem dostala teď hned chuť protože mi všechno strašně smrdělo a zvedalo zavazadlo. Co mělo úspěch byla polévka at zeleninový nebo kuřecí vývar s nudlema po malých porcích a pak krupicová kaše s kakaem :wink: to jediné mi nevadilo a nedráždilo žaludek. V puse jsem mela jak v polepšovně takže jsem drhla zuby snad 100x za den a nebo žvejkala žvejku ta taky trochu pomohla. Trošičku mi pomáhaly těhotenská lízátka a zázvorová limonáda jinak to bylo peklo co ti budu vyprávět. Držím palce at je ti co nejdřív nejlépe :sunglasses: dokáže to fakt pěkně otrávit život
23. srp 2010 v 17:22  • Odpověz
@mooby tak jsem zvědavá,co pak napíšeš,jaké pohlaví čekáte?! :wink: Tyhle příznaky jsem přesně měla u prvního těhu a zhubla 10kg.a máme holčičku :wink:
23. srp 2010 v 17:37  • Odpověz
tak vaha a ja je odveky problem :unamused: , jsem holt slovansky typ, krev a mliko, no toho mlika je nekde vic :grinning:
Po porodu to slo samo, sla jsem jeste na operaci zlucniku, takze jsem byla zas hubenejsi :sweat_smile: , ale ted to dotahnu zas k tomu metraku :angry:
23. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
Přidávám se k majitelkám těhotenských kalhot. Už se vlezu pouze do jediných svých předtěhotenských kalhot a ty taky musím někdy prát. Takže poté, co jsem dnes byla nucena vyrazit do práce v jiných riflích, odpoledne jsem s přiškrceným břichem nakráčela do obchůdku s těhotenským oblečením a už mám své první těhotenské rifle. Ještě jim večer zkrátím nohavice a zítra už budou v plném provozu. Jo a zítra se jdu přihlásit do předporodního kurzu, v září začíná. No a zbytek měsíce mě asi bude živit muž, neb těhotenství zdá se být docela nákladné. Nákup větší podprsenky odložila jsem raději o měsíc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 v 17:40  • Odpověz
@ma12 tak to jsme na tom stejne, neboj :wink:
@xovicka gratulace, ja si taky koupila jedny, ale jsou mi strasne velky v pase, jak se zapinaji pod pupikem, a na to ja nejsem zvykla, tak jsou mi strasne velky, muzu je normalne slict a oblict a do zadnych dzinu se moje stehna a zadek nevejdou :frowning2:
23. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@jandalinka no jsem zvědavá co to bude :grinning: zatím si říkám, že jsem chlupatá jak opice (pupek a ruce) tak si říkám, že ve mě řáděj klučičí hormony a kdyby to byla holčička tak jsem samej beďárek, že by mi brala krásu, ale fakt nevím a jsem zvědavá co paní doktorka poví až to uvidí :slight_smile: já chci holčičku, ale hlavně aby to bylo zdravé to je hlavní v dnešní době. Teda 10kg dole bych nepřežila a skončila fakt na kapačkách teda klobouk dolů!!! Ted mám 54kg a jsem jak chodící stojan na hadry :frowning2:
23. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
no tak já bych si zas třeba chtěla koupit těhotenský tričko a mám na co? no nemám :sweat_smile: :grinning:
23. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@mooby kdyz vice rostou chlupy tak to bude kluk? me se zda, ze jsem jak opice hlavne mi rychle rostou a jinde nez obvykle :astonished:
23. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@ofelieee taky gratuluju..zvracela sem dokonce opet dneska po tydnu a pauze a zacinam zitra 17.tyden,ale to nejhorsi je snad uz za mnou, hrozny migreny,unava, rano-odpoledne-vecer kybl a zachod nebo aspon pocit chtit porad neco zvracet,i kdyz neni co :unamused: tak ti preju,at ti to skonci drive..ale zas aspon vis,ze mimco roste a zvysuje se ti hormon a tim ti je taky tak spatne :grinning:
23. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@jandalinka no taky ocekavam holcicku,kdyz podle predpovedi dle zvraceni a malyho bricha je to holcicka :grinning: :dizzy_face: tak schvalne jak se nam to tady zadari odhadnout a doplnovat seznamek...
23. srp 2010 v 17:52  • Odpověz
@mooby vsechny moje kamaradky co maj deti a tech je dost,meli uplne cistou plet,taky chlupateli a maj holcicky,takze ono to je tezky odhadnout..zrovna pred chvili mi volala kamaradka a dozvedela se,ze ceka druhou holcicku - zvracela minimalne,ma peknou plet..takze tejne to muzem jen hadat :grinning:
23. srp 2010 v 17:54  • Odpověz
@cutce já nevím to je jen moje dedukce co vidím, že jsem jak opičák :grinning: tak jsem fakt zvědavá co to bude :slight_smile: ale co ať je to holka nebo kluk hlavně zdravé ať to je :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:55  • Odpověz
@alienka24 ja sem se dneska vazila a mam 59 kilo,vychozi 60 kg pri my vysce jsem vychrtla a doktorka mi rikala,ze to prijde..neboj pak budeme mit pupky,ze budem koukat :grinning: :sweat_smile: mozna..uvidime..moje mamca pribrala jen 9 kilo pri obou a z toho jsme s brachou vazili necely 4 kg ,takze z porodnice sla se svoji vahou,tak uvidime.hlavne,at jsme v poradku..mam taky kamaradku vychrtlinu a tak se zavodnovala,ze mela 30 kilo na konci tehotenstvi ato proste moc neovlivnime..
23. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.