• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
no tak já nezvracela ( mám k tomu z duše odpor už od mala) ale blbě mi bylo pěkně, pleť mám čistou a vlasy pěkný, prý mi to mos sluší takže mi všichni hádali kluka, no a bříško teda zatím moc nemám, to se můžete juknout v albu :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@bubanek no já mám kamarádku co vždycky měla krasnou pleť a v těhu byla jeden velkej beďárek a má holčičku a druhá právě měla beďárky v těhu ji zmizely a byla chlupatá jak opičák a má kluka :grinning: no je to individuální tak se necháme překvapit aspoň je veselo, když se furt večer ve sprše zkoumám a přemýšlím podle změn co to asi bude :grinning:
23. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@bubanek no já jsem ráda že nepřibírám, jsem z toho měla strach jelikož mám široký boky tak jsem si říkala abych nebyla hned jak sud, no a zatím si malá bere ze mě a místa má taky dost :slight_smile: akorát mi pěkně vyrostli prsa tak mám radost :grinning: :sunglasses:
23. srp 2010 v 17:59  • Odpověz
ono je to hlavně všechno tím vlivem hormonů, prostě ted je ten stav jiný tak se to i na každé projevuje jinak :wink: :sweat_smile:
23. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@alienka24 no taky mi vyrostly hlavne prsa a jde mi nafoukly bricho do sirky,takze mi vyroste zadek jak se to bude roztahovat,protoze mam trochu sirsi panev :sunglasses: :grinning: tak uvidime..jo ja jsem taky radsi,ze to je zatim takhle uz kvuli jinym komplikacim a ja mam treba blby jatra a to bylo prvni co mi bylo receno,ze nesmim hodne pribrat a mit velikansky bricho,pokud to pujde,protoze to vic tlaci na ty organy :confounded: tak zatim je to ok a to fakt jako ze jim hodne,ale ja uz sem jedla hodne predtim,mam dobry spalovani :dizzy_face: :sweat_smile:
23. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
no tak to já jím vlastně furt stejně, akorát teda častějc a hlavně se furt cpu ovocem a zeleninou :wink: ze mě by ted měla radost každej dietolog :wink:
23. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@alienka24 Ja si zacala ulitavat na bilych jogurtech a tvarohu - predtim sem mela radsi sladkyho Mullera atd..ale nejakym hambackem,knedlickem ze zelickem(to jsem mela dneska) rozhodne nepohrdnu :grinning: :dizzy_face:
23. srp 2010 v 18:12  • Odpověz
@mooby já i když jsem čekala holčičku,tak jsem měla o hodně lepší pleť,proto mi také každý tipoval kluka,ale chybalávky :wink:
23. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@bubanek no tak to já teda nemohla maso první tři měsíce vůbec, ani kuřecí nic, ze všeho mi bylo zle, ted jím alespoň ryby a kuřecí ale furt tak opatrně :wink:
23. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@alienka24 no ja taky jak sem zvracela,tak kdyz sem si dala rizek,bylo jasny,ze pujde - protoze sem to nejak vubec netravila to maso,takze jsem ustoupila a zacala jist taky lehci varianty a jiny druhy jidel,ale ted si zas mesic ulitavam na knedlu,zelu/ svickovy atd..ale to ja mela rada vzdycky - neni to tehotenstvim..,ale taky mi je vzdycky po tom hur nez po salatu se syrem :grinning: :dizzy_face: kamaradka nesnasela hranolky a MC Donalda a v tehotenstvi na tom byl zavisla,ja zatim az takovy extremy nemam, nic extra novyho krome tech bilyho jogurtu a tvarohu nemam..
23. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
doktora dnes překvapilo,že jsem od minule vůbec nepřibrala a to já pořád něco baštím,snažím se tedy zdravě,i když někdy absťák na čokoládku je :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes mi doktro naměřil tlak 80/50,což chápu,že mám nízkej,ale až tak,no už mě pohrozil lékami,ale já se cítím dobře,tak uvidím :confused:
@cutce já mám taky velký zadek a tlustý stehna, normálně velikost 39. Po návštěvě CaA jsem byla poněkud zoufalá, neb tam měly velikosti 36 a menší a pak 42 a větší a střih buď lacláče nebo takové ty rifle obepnuté od zadku až po kotníky. Jednak nemám šanci je obléct přez lýtka, protože na nich mám ještě trochu svaly z dob cyklistikování a druhak i kdybych je oblekla, tak bych vypadala poněkud divně, jsem totiž navíc ještě malá. Cestou domů jsem ale narazila na jeden obchůdek s čistě těhotenskýma věcma a tam měly hned dvoje rifle, které mi slušely. Teď mám takové hodně plandavé nohavice, obepnuté jen kolem boků a zadku a s tím pruhem elastické látky až pod prsa. Na věšáku vypadaly divně, ale fakt mi sluší.
Holky, já měla vždycky rozhozené hormony, takže bez antikoncepce mi rostly chlupy vždycky na nejrůznějších nezvyklých místech, o beďarech nemluvě. Takže podle toho bych nic nepoznala.
Ja zatim mizim,hezky vecer..jsem slamena vdova dva dny,protoze pritel je pracovne v Brne se segrou,tak mam klidecek a nozky nahore..i kdyz to ja mam asi porad,chudakovi dva mesice moc ani nezehlim a nevarim,nastesti je fakt zlatej a postara se on..no ale jel na dulezitou dvoudenni akci a ja mu vcera pripravila formalni obleceni,sako,kalhoty,kosile - no a nezkontrolovala to a dala mu kalhoty co mu jsou uz rok maly a praskli mu na svatbe kamaradky a nepatri k saku..takze pruser,protoze je v Brne a prisel na to vcera v noci na hotelu a v 8.hodin potreboval bejt nastoupenej pred klientem,rano mi volal,ze ho to nenapadlo,ze mu dam spatny kalhoty,ktery jsme zapomeli vyradit a lital do desiti po hypermarketech v Brne a jeste ,ze tam mel segru se kterou dela..takze je na me opravdu posledni dobou spoleh a rano jsem mela uplne spatny svedomi,ze mu ani tohle nepripravim poradne a to jsem druhy mesic doma,tak snad se to uz zlepsi :rolling_eyes: :sunglasses:
23. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@xovicka ja sem taky chlupata jak opice a antikoncepci neberu 6 let,nemuzu ani zdravotne na jatra,i kdyz na endometriozu by bodla..kazdopadne ja se neoholit,tak mam chlupy vsude,jak sem tmava a ted jeste vic to chmyri na zadech a brisku atd..neda se nic delat,patri to k tomu a k nam...zadnej stres.. :grinning: :dizzy_face: ja sem zvedava jak se neoholim pres bricho mezi nohama a se zrcatkem se tak mozna riznu,tak mi to poroste ke kolenum :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuujj....ale nekdo ma ,nekdo nema..
23. srp 2010 v 18:28  • Odpověz
@pindruzka
@dress @jitule - díky holky za držení palečků na brigádu. Určo bych tam buď doplňovala zboží, nebo byla na pokladně. Uvidí se...Jinak z toho soudu zítra mám už pěknej břichobol :frowning2: Ach jo!!!
@majucha
@bubanek -dneska jsem mluvila s kamarádkou, co má skoro roční holčičku a říkala, když nic nebylo vidět v rozkroku, že si na 100%myslí, že to bude holčička. Tak mě potěšila a uvidí se :wink: Já o tom teda dumám taky...když jiné už vědí v mém týdnu, že to bude kluk...a u nás prsotě ani známka pindíka... No to by všici u nás čučeli a konečně by někdo narušil rod mého přítele, což mám v úmyslu. Maj tam samý chlapi a konečně by tam byla pořádná ženská :grinning:
@jitule - já jsem již taky od dosti kamarádek slyšela, že mímo neviděly třeba dva měsíce, že je vyšetřoval doktor pouze pohmatem. Já teďka na ty tripl půjdu po měsíci a ikdyby nechtěl, tak mě vyšetří!! Chci vědět mimčo a pokud to mímo dovolí, chci vědět pohlaví :slight_smile: Ale já si osobně myslím, že tam jak chodím, že ho můj doktor dělá pokaždé...uvidím :slight_smile:
23. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
Jinak jak je Martin doma, tak mi narušil můj klid co tu mám,když jsem tu pořád sama...jsem zvyklá si jít odpolko lehnout a najednou nejdu a už teď jsem zralá jít spát :slight_smile: A ve městě jsme potkaly kamaráda ao n se na mě podíval a říká mi "Tobě to těhotenství neskutečně prospívá, ty Tvoje prsa jsou neskutečný" ... tak jsem jen zalapala po vzduchu a žasla jsem...Je teda pro mě nevychované to někomu říci, ale on jeprostě takovej :grinning: No je fakt,že za ty 3měsíce a kousek se nějak naplnily a zvětšily :grinning:
23. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@jiitkka no tak uvidime na tom ultrazvuku...je videt,ze vetsina z nas myslime na holcicku,ale kluci jsou taky fajn :sweat_smile: :dizzy_face:
jinak drzim palce u zitrejsiho soudu ,proste doloze v jaky jses financni tisni,vem tam tehotenskou prukazk a stuj si za tim,ze podpis neni tvuj..a brigada taky treba nejaka vyjde aspon na par hodin...nebo se nekde nechat zamestnat na vybalovani zbozi i kdyby nekam do hypermarketu na oficilni smlouvu - tajit tehotenstvi :grinning: , nemusi vedet,ze jses tehotna a pak nastoupit za par dni okamzite na nemocenskou a z toho platu by mela nemocenska jit..ale ty zakony tak meni,ze nevim,jak je to ted..
23. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@jiitkka tak je hezky, ze ti chvali kluci,holky jak ti to slusi,aspon Martin uvidi co ma doma :sunglasses:
23. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@bubanek - já bych teda neriskla někam jít a zatajit těhu...to fakt ne. Nikdy nevíš na koho narazíš a hlavně Tě za to mohou zažalovat... S tou brigádou to taky není jen tak, když mi doktor zakázal dělat celej týden, třeba osm hodin denně nemůžu...a tahat těžké taky ne... No ale kdyby něco alespoň, bylo by to moc fajn!! Soud - No prostě zítra ať si do mě hustěj co chtěj ale já prostě budu tvrdit pravdu a jen to jedno "nic platit nebudu, nic jsem nepodepsala" pokud rozhodnou opět, že mám zaplatit, opět se odvolám! Ale je mi z toho hrozně, nic jsem neudělala a žaluje mě pojišťovna... a chtěj po mě prachy... :frowning2: Nic o mém těhu+finanční situaci tam říkat nebudu, až kdyžtak to zapojím v odvolání. Ale ono to stejně nikoho nebude zajímat...
No opravdu jak se říká, ať je to co je to, hlavně ať je mímo zdravé :wink: Ale kdyby to byla holčička :grinning: Kamarádka moc chtěla kluka a nakonec byla nadšená z holčičky :slight_smile: Jinak mě právě zas lochtá v břiše :wink: A to asi po dvou dnech...za chvílu už kopanečky přijdou :slight_smile: Jinak Martas taky čučel, jak mi to ten kamarád řekl :grinning:
23. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@jiitkka to posili sebevedomi co :grinning:

Ja bych asi taky tehu netajila pri brigade. ale nevim no. Hodne stesti u soudu. Nejak jsem prehlidla - o kolik jde?
Dneska si chci udelat pohodovej vecer bez prace a bez kompu (ale asi se zehlicim prknem), tak jsem zvedava, jestli to vyjde :sunglasses:
23. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@ma12 No prvně šlo o 32tis...zítra tím soudem se to už tak o 25tis. zvýší-právník pojištovny+soudu...a každým odvoláním se to zhorší... no o tom těhu+penězích mluvit nebudu, znělo by to podle mě jako že se přiznávám,ale nemám na to... Prostě sem nic nepodepsala a basta! a je mi jasné, že po mě ten jejich právník půjde, aby to bylo vyřešené,já se přiznala! Ai jsem navíc v tu dobu ještě studovala a bydlela u mamky...No mě je z toho uplně nanic! Jdu si udělat salát a juknu na netu na Prostřeno. Jinak hezkej pohodovej večer :slight_smile:
23. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@jiitkka Jo mas asi pravdu,ze je to o hubu to zatajit,ale myslim,ze bys nebyla jedina..
Ja myslim,ze by se u toho soudu meli informovat jak na tom jses socialne a radeji bych jim to vpallla ted,nez aby pak neco rozhodli.. no a at Martas cuci a zarli poradne,oni to chlapi nekdy potrebujou si uvedomit jakou maj kocku vedle sebe :grinning: :dizzy_face: tak hezky vecer paa
23. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
holky já jsem na to teda zvědavá, mám břicho stejný, jako tvar myslim, i stejně brzo mi vyskočilo, i všechno ostatní se mi zdá stejný jako poprvé, akorát jak mám jinej režim s Míšou a nechodim do práce, tak to trochu jinak vnímám, takže jestli to bude kluk, tak těm pověrám fakt nevěřim :grinning:
a chutě jsou mazec, u mě jede hlavně čokoláda a chutě na omáčky s knedlíkem a spíš nezdravý jídla, ale cca od 4 už nemám chuť na nic a dám si max jablko nebo rajče, tak snad se to tím vyrovná :grinning: váhu mám zatím +0,5 kila, tak snad se to nerozjede, teď mě mrzí, že jsem si neokopírovala minulou těhu průkazku, bych měla aspoň srovnání :unamused: hlavně ten tlak netuším od kdy mi začal lízt nahoru, to by mě taky zajímalo :unamused:
23. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátili z chaloupky, kde bylo teda náramně a mám radooost:slight_smile: Dneska mám výsledky z triplů a je to v pořádku a ještě navíc už malýho (malou) v bříšku cítím:slight_smile:
Jinak mám už pěkný pupíno, proti alience úplně mega:wink:
Moje švagrová má speciální klíč k určení pohlaví - prý když je partner lenoch a k aktu dojde třeba jen 1x týdně, tak je to kluk a když do toho "bušíte" každej den, tak jasná holčička:D Vychází vám to některé?:slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@mistinka tak u mě tahle teorie neplatí :grinning: ale teda ani ten uplněj lenoch taky ne :grinning:
23. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
@mistinka u mě také to neplatí :wink:
23. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@mistinka - nemohu posoudit, protože mám řidiče náklaďáku :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@mistinka tak na poprvé by to sedělo, vyšlo to první měsíc, ale pokusů bylo dost :grinning: :grinning: :grinning: a teď se teprv uvidí, ale vzhledem k tomu, že to teď vyšlo jen na dva pokusy, co proběhly, tak by to podle tohodle měl bejt kluk :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
Tak jsem se teprve te´d dostala k PC, foto dodám později. Mímo spinkalo, takže jsme spočítali prstíčky na ručičkách a vše je tak, jak má být, pokud do středy dopo nezavolají, tak je vše ok, tak prosím ještě držte palečky. Manža to skoro oplakal, byl nadšený, jaký je to zázrak :wink:
23. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@mistinka zatim nemuzu posoudit, neb nevime co se nam narodí :grinning:
ale obecně na tyhle veci moc neveřim, takovy ty babsky povery a tak
23. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.