• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@angelina987 - jé, to je hezké :slight_smile: Martin by nešel do ordinace....on na to není. My jsme teda nepočítali prstíčky..doktor zkoumal sám a i tak věřím, že je vše v pořádku :slight_smile: Co pohlaví, nebylo vidět?? :slight_smile:
@pindruzka já na to také nevěřím :grinning: protože podle jedné pověry bych měa mít holky, podle druhé kluka... :wink:
Jinak dobrou noc všem
23. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz
no prave jsou to jen babsky kecy, ale skoro vecne tema :grinning: kazdy ma nejakou tu svoji teorii
23. srp 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , dočtu během zítřejšího A. poo spaní :wink: . My taky byli dneska na nt a podle utz vše ok :dizzy_face: , ještě holt počkat na tu krev (až do pondělí :frowning2: ), ale snad to bude ok :pensive: :slight_smile: . A víme pohlaví, sice tak na 70%, ale na to, že začínáme 13.tt, tak je to myslím vysoké číslo, tak si zkuste tipnout, kdo chcete...odhalení zítra po o :wink:. já jdu zalehnout, pokouší se o mě nějaká chřipka :angry:, mám skoro 38 a klouby jak důchodce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, takže si dám oscillo a jdu zalehnout a doufám, že to bud eok :slight_smile:. Hezký den všem :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz
@sabcav ahoj :slight_smile: pověz teď co to je :slight_smile: jéééé Ti závidím, že to víš ikdyž jen na 70%....já mám tu prďolu v sobě ještě nevyvynutou mezi nožkama asi,že pan doktor nic neviděl:grinning: Jinak teda tipuji klučíka :slight_smile: Jinak moc fajn, žeje vše v pořádku. Krev bude taky :slight_smile: Mě také škrábe v krku...ale snad to zmizí! Smíš mě trápí pořád hlava,slabost a mžiky před očima asi dva dny... Dobrou noc :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz
ja tipuju taky kluka :grinning:
a taky se loucim
dobrou noc
23. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz
autor
taky tipuju na kluka, já jsem se dr ani neptala, zkusím se zeptat mojí za 14 dní na prohlídce, jinak všem přeji hezký den :wink:
24. srp 2010 v 07:21  • Odpověz
@sabcav taky tipuju chlapecka,kdyz uz ted bylo neco videt,tak to byl asi fakt ten chlapecek :grinning: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
Hezký den všem :wink: ,u nás od rána jen lije,vypadá to tak na postel a odpočívání :wink: ,ale malá mě hned zaměstná :sweat_smile:
Jinak já tipuji také chlapečka,co tak čtu od sabcav,jaké má příznak atd. :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@sabcav: tak já jsem na rozpacích, tipuju tedy chlapečka :grinning:
24. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
dobré ránko holky :wink:
24. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
dobre rano, tady to nejak zamrzlo, ale aspon toho nemusim tolik docitat. tak ja uz jsem se rozhodla, ze okoli to urcite nerekneme co to bude a my si to asi rict nechame, ja bych to ani vedet nechtela, ale manzel jo a kdyz to bude vedet on a ja ne no to bych nevydrzela - ale treba se nam ani neukaze a to by bylo asi nejlepší :grinning:

@sabcav jsme nedočkavé :wink:
24. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
sabcav....tak já si tipnu holčičku páč jí tady ještě nikdo netipoval :slight_smile:

a jinak mě zas bolí břicho :pensive:
24. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
dobre ranko
@sabcav ; no kdyz uz to vis takhle brzy, tak jediny co mohl doki videt je fifalek, takze klucik :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobre "rano" holky, jak se mate?

@jiitkka - uz vis neco o te brigade? Snad budes na kase, ptz doplnovani zbozi kde se ohybas apod by ti mozna nesvedcilo. A co ten soud?

@sabcav - jee, ty budes mit urcite kluka. Taky bych chtela klucinu. A gratuluji k uspesnemu NT, krev budes mit taky urcite v poradku ;)
24. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@alienka24 no jsme dve,taky me boli bricho zas i v noci..hruza.. :angry:
24. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
holky, mě taky od včerejška bolí v břiše, takové píchnutí při rychlé změně polohy v noci, nebo to můžu přirovnat k pocitu neustále plného močového měchýře, máte to některá taky tak?
24. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
Dobré ránko. Dneska budu mít den debil...před spaním mi bylo zle,až jsem 2x šla na wc,že budu zvracet, žáha mě pálila o stošest, bylo mi slabo...v noci sny že jsem se budila ubrečená a spocená...a ikdyž jsem dneska vstávala v 10hod,tak jsem jako přejetá a jak se nervuju z toho soudu,tak mě děsně píchá spodek.....chudák mimčo... :frowning2: Asi mě z nervů klepne pepka do 13:15h...

@jitule ahojky, tak teprva včera jsem se tam byla ptát a nepočítám že se hned ozvou...Soud je dneska od 13:15hod :frowning2:
@damaska měla jsem to 2x, a trápil mě přitom i výtok..no ale pila jsem o stošest a druhýden už to bylo ok. Ato píchání mám taky... když to jsou křeče, jsou to děložní stahy.
@sabcav nenapínej nás :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@damaska jo ja to mam takhle uz tyden a dneska v noci hrozne vlevo,ze jsem si musela lehnout na bok :dizzy_face:
24. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
jjj, taky mi vadí levá strana - asi nejhorší je to v noci
24. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@damaska no ja hlavne v noci leva i prava strana..minuly tyden to byla porad prava strana,tak jsem se bala slepaku,kterej mi pri operacich nevzali...a ted je to leva strana,takze asi to tak ma bejt no:cry: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@bubanek já mám naštěstí slepák venku, ale i tak je to takové nepříjemné. Tak asi to tak má být. Třeba je to tím, jak mimi cestuje
24. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@damaska no ja taky nechapu,pro mi ho blbci nevyndali,kdyz me 2x otevirali..docela me to stve...ale to se neda nic delat..jo taky si rikam,ze aspon mimco citim,kdyz nerozpoznam pohyby :grinning:
24. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@bubanek no raději se o lékařích nevyjadřovat. Neboj, co nevidět začneš cítít jak ti tam řádí :wink:
24. srp 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahojky holky těhulky, hezký den všem :wink:
Mám takovej intimčo dotaz. Jak to máte v těhu se "šmoulováním" ?! Všude říkají, že to mimču nevadí atd ale já se prostě bojím šmoulovat. Mám strach, že budu krvácet nebo aby se něco nestalo... je fakt, že první tři měsíce jsem na to neměla ani pomyšlení jak mi bylo zle, ale už docela přítele lituju :grinning: jak chudák skučí jak by šmouloval :grinning: tak se chci zeptat co Vy a vaše postřehy ohledně šmoulování... díky předem :wink:

Jinak mám v poslední době strašnou chuť na saláty s rohlíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem zblajznula camping a tak spokojeně jsem funěla jako nikdy před tím :grinning: ty chutě jsou opravdu šílené... nikdy jsem nejdela krabí salát a dneska do mě padnul jak němec do krytu :grinning: až mi je ze sebe občas "nevolno" jaké jsem prasátko :grinning:
24. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@mooby no tak mi teda sexujeme uplně normálně, je fakt že se možná frekvence krapet snížila tím že mi nebejvá dobře nebo prostě tím že já jak lehnu tak usnu, ale jinak musím říct, že mám o dost intenzivnější orgasmus, nějak silnější než před těhu :sweat_smile: :sunglasses: takže pokud nekrvácíš, nemáš bolesti tak to zkuste a neboj se, miminku to neublíží :wink:
24. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@mooby šmoulování je jistě povoleno,pokud nezakáže doktor nebo nejsou nějaké předchozí komplikace,jen prý žádné "divočiny"mi mudr.říkal :grinning: .Já osobně musím říct,že jak u prvního,tak u druhého těhotenství mám větší chutě :sweat_smile: :sunglasses:
24. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
@mooby jo ja taky mam rada tyhle salaty a prasarnicky :sweat_smile: :rolling_eyes: no hele prvni tri mesice mi bylo fakt zle,ale sem tam jsme to zkusili a ted uplne v pohode, ne tak casto,nekdy me proste hodne picha v tom brise,ale jinak ok , spis nekdy citim bolest kdyz do me pronika (ale zas je docela hodne vybavenej,tak to asi mam ted citlivejsi)..a naopak fakt zacinam prozivat jeste vetsi orgasmy -ne pri pohlavnim styku,ty ja nemivam,ale spis pri mazleni,no znate to.. ,ale ted treba 4x za sebou zadnej problem, az sem si radsi cetla,jak to stahuje tu delohu,aby to nevadilo..vsude pisou,ze zalezi na konkretnim tehotenstvi a to ja ho mam rizikovy a doktorka mi to nezakazala a ani jednou sem nekrvacela nebo tak.. ale taky me to sem tam napadne,aby to nevadilo..ale zatim ok..jen spis jsem po poslednim styku mela vic vytok a svedilo me mezi nohama,tak preci jen nejaka ta infekce se muze objevit ,ale zas to do dvou dnu preslo..tak se neboj,kdyz ti to bude neprijemny,tak to delat zatim nebudes,ale zkuste to pomalinku..
24. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@jandalinka jo ja taky presne zacinam mi vetsi chut :grinning: ale je to i tim,ze mi je lip a proste to milovani je nejaky intenzivnejsi,asi jak neni porad..ja jak nemohla otehotnet,tak jsme to spolu delali 1,5 3x tydne a HOnza uz sel jak do prace, me to taky nebavilo,ale proste chtela jsem mimco a i mimo ovulaci jsem to zkousela jak rekli doktori a spis to byl takovej stres..ted si to zas uzivame jinak ,kdyz mame jen chut :grinning:
24. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Děkuji moc všem za vaše postřehy :wink:
Já jsem totiž hroznej srabík a fakt se bojím, tak už jedeme 4tý měsíc bez šmoulování až se stydím ho takhle zanedbávat :unamused: ale včera mě napadlo se vás zeptat co a jak, tak jsem dneska klidnější a vím, že to můžem zkusit :wink: jsem zvědavá jak to bude probíhat je jasné že nebudeme divočit :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ani náhodou :grinning: žádný problém nemám, doktorka nic nezakázala tak to by bylo , aby nebylo :grinning: jen ten můj strach musím překlenout.

Ještě jednou díky moc VŠEM :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
@mooby no, k těm salátům, taky mě můžu já nikdy moc nemusela maso a teď bych jedla jen to. Není na takové utopence s pořádnou dávkou cibulky k snídani :wink:
Jinak u nás to bylo se šmoulováním do 3. měsíce na štíru, předtím jsme byli zvyklí téměř každý den a ze začátku jsem se i trochu bála a hlavně jsem neměla chuť. Taky hlavně pořad jen spala.
Ale je fakt, že se to teď zlomilo, sice není žádné divočení, ale je to takové citlivější.
Já jsem četla, že mimi ty stahy při orgasmu cítí, ale nevadí mu. Je to pro něj jako objetí, tak když to dělá dobře nám, tak maličkému jen dopřáváme více těsného objetí :wink:
24. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.