• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@mooby já ještě jeden postřech. Já se ze začátku taky bála, je fakt, že doktor mě hned na první prohlídce upozorňoval, že se stykem opatrně, do té doby jsem se nebála, ale pak mi zněla v hlavě jeho slova.
Teď už to neřeším a užíváme si jak je chuť a pokud se cítím dobře :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@mooby zkus to a uvidis,zas aby si z toho byla ve stresu a vubec si to neuzila nema cenu :dizzy_face: :zipper_mouth: je to hodne o psychice a mimco to zvladne..ja na Honzovi spis vidim,ze rozhodne neda sex az budu mit velky bricho,to zas vadi psychicky jemu,ze uz je tam velky mimco a rikal,ze mu to bude vadit asi...tak uvidime no :confounded:
24. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
@bubanek no manžel taky spíš myslí na moje bříško než na užívání. Teď to ještě jde, ale pak si myslím, že to nedá :confused:
24. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@damaska no minule mi rikal,ukaz bricho (zatim ho fakt nemam,jen vetsi prsa),ale uz me kontroloval a ja mu rikala,co budes delat ,az ho budu mit velky,tak on,ze to neda,ze nepatri mezi ty co si tohle musej zkouset a myslim,ze je to hodne opet u nej psychicky,ne ze by mu vadil pupek,ale to ze tam je to dite a kope :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidime,sem mu rikala,ze pokud mi to ma trochu pomoc k porodu a treba i ty cesty otevrit,tak to bude muset zvladnout,samozrejme,jestli ja to vubec budu chtit :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@bubanek no já právě břicho docela velký mám, teda znatelný. Manžel taky myslí spíš na mimi, neustále se mě třeba ptá, jeslti mě nic nebolí a tak. Je hrozně moc ohleduplnej. Taky jsem mu říkala, že se to doporučuje před porodem - to se mu moc nezdálo, ale uvidíme co bude. :grinning:
24. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@damaska hele treba budem radi,ze budem radi a nejaky mazlenicko me ani nenapadne :sunglasses: lepsi nez kdybychom meli sobce,ktery myslej jen na sebe a ne na nas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
@damaska to je hezké jak jsi to napsala :slight_smile: tak budu miminko zvykat na "obětí" zevnitř :slight_smile: no s těma chutěma, o utopencích jsi neměla mluvit :grinning: bože mě tak tečou sliny budu muset zaject nakoupit nějaké čuničárny a utopence nebudou chybět :wink:

@bubanek no stím velkým břichem to bude asi zajímavé i u nás, protože Viki má pupendo :grinning: takže vidím dva vorvaně jak se o něco pokoušejí :grinning: to teprve bude mazec :slight_smile: Jinak más pravdu, nesmím se tím stresovat a nutit se pak by to bylo na prd. Už takhle beru slabé AD jelikož trpím panickou poruchou takže vím jaká je psychika potvora... ale my to zvládnem :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@mooby jjj, taky mě to uklidnilo. Četla jsem to v knize o těhotenství, péči o dítě - sponzor je Johnson. No, jak nad tím přemýšlím tak by k svačině nebyly špatné :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou potvory ty chutě, co? :wink:
24. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz
@mooby no hele ja taky nemam hubendiru,ale chlapaka,to me taky napadlo,ze to bude sranda :grinning: :rolling_eyes:
proste si udelejte hezkej vecer,zkuste to,pritel urcite pochopi kdyz se na to nebudes citit a jsou jiny varianty,aby se mu to mohlo libit i bez pohlavniho styku pri nejhorsim,kdyz ti to bude vadit,bolet atd..ja se taky bala ,ale kdyz uvidis,ze to jde spadne to z tebe,kdyz to nepujde,tak proste to chce cas..
24. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
@mooby s tim salatem jsi me rozesmala, zrovna nedavno mi mamka rikala, že se mnou nejedla nic jineho
jinak sexu bych se take nebala pokud ti to dr nezakazal, zalezi jak se citis, ale pokud jsi ok, tak by to uskodit nemelo
24. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
já to tu nějak vůbec nestíhám a dočíst už vůbec ne :sweat_smile: .
u nás je vše v počádku, ačkoliv teda jsem neplánovaně navštívila v neděli nemocnici :fearful: ...v sobotu večer jsem začala špinit a maličko i zakrvácela :frowning2: ...bylo to po té práci na zahradě, tak mi to nějak nedalo a v neděli už jsem byla k neudržení a raději tam zajela.ale vše je v pořádku :dizzy_face: ...buď zazlobil opět ten polyp nebo to mohlo být z větší námahy.sice já nic těžkého nedělala, ale je fakt, že jsem se prakticky celý den nezastavila.na utz byl vidět mimísek jak krásně kopká a ždný hematom či něco podobného se neprokázalo :slight_smile: .dostala jsem ascorutin, tak budeme zobat :sweat_smile: .
jinak vše při starém :slight_smile: .
co se týče šmoulování...to je u nás tabu, neboť s polypem máme opět zákaz :unamused: ...ale je pravda, že bych se měla MM také více věnovat, chudáček odstrčený :grinning: .no každopádně mimísek je to poslední a pak bude ještě šmoulování ažaž :wink: .
teda až děti dovolí :grinning: .

sabcav :slight_smile: ..moc gratuluji ke screeningu! :dizzy_face: a i já jsem zvědavá! :confused: :grinning:
ale raději už netipuju... :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@ined77 no jasne,mimisek je dulezitejsi..chlapi to zvladnou,zalezi na nasem stavu jak psychickym tak zdravotni a kdyz to nejde,tak to nejde :sunglasses:
24. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@bubanek :slight_smile: ...co jim zbývá taky že :grinning: .ale ne...ono třeba po porodu to taky nebývá pár měsíců nejrůžovější, je to vypětí všech sil u obou rodičů, takže kolikrát člověk už ani neví co to sex vlastně je :sweat_smile: .
ale život je poměrně dlouhý :wink: .
24. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@damaska ty chutě jsou strašný!!! já včera večer kolem 23.h se vzbudila po hodině spánku a měla jsme takovou chuť na pochoutkovej salát, že jsem myslela, že fakt neodolám a půjdu ho sníst :grinning: ale pak jsem se překecala, že ne, že by mi bylo zle a dam si ho až druhý den a pak jsem s klidným srdcem a žaludkem ulehla a spala dál :slight_smile: a to je teprve začátek... co já budu dělat až se ty chutě rozjedou na 100% fakt nevím :grinning: asi budu spát u ledničky :grinning:

@bubanek no když to nevyjde zlobit se nebude, už si semnou užil dost díky té panické poruše, takže když to nevyjde tak si nevyslechnu žádný komentáře protože je zlatej chlap :slight_smile: a ví co semnou dokáže udělat stres. V tomhle ho obdivuju, že je takovej kliďas :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
@mooby já má chutě taky večer, ale zatím jsem se překecala na to ráno a to pak stojí za to. Prostě miluju úplně všechno kyselé a slané. Dneska jsem snídala brambůrky. Jinak sladké mě neláká, vadí mi ta sladkost. :wink:
No, ani nechci vědět, že by to mohlo být ještě horší :grinning:
24. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@damaska to já nepohrdnu ani sladkým :slight_smile: takovej kakaovej koláč od maminky s mlékem juchuchůůů :grinning: to je pak něco :grinning: no teď mi strasně zachutnala malinová limonáda. Nikdy jsem ji nikaj nemusela minule ji Viki přinesl domů a já celé dva litry vyžuchla na posezení :grinning: až mi pak ze sebe bylo zle ale bodla :grinning: takže opravdu jestli se to rozjede ještě víc mám se na co těšit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Hojda mamušky
tak dneska jsme posílali veškeré dokumnety k právníkovia uvidíme co vymyslí, jsme to četli několikrát a právo je na naší straně, ale jak Miša mluvil s tím právníkem a domlouval se, tak se divil že to přišlo z ostravského soudu, protože tam kde jsme bydleli, tak to patří pod Opavu a Bohumín pod Karvinou, takže je prý jasné - je to samosoudkyně, že je to nějaká známá :angry: :angry: :cry: , nevím, jak docílíme toho aby to měl někdo jiný. Jsem z toho úplně na prášky.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Jinak chutě mám jen občas, jinak jím normálně, no vlastně... ovoce(všechno možné), to musím mít k životu kyždý den. Jinak nechlupatím, pleť mám normální a břuško mám taky občas jak balon, někdy zase jak prkno. tak jsem zvědavá co to teda bude :slight_smile: Podle těch kalendářůa takových těch prkotinek mi vychází že budu mamča malé slečny :slight_smile: Doufám, že nebude ve čtvrtek spát a už to budu vědět. Sexujem normálně od začátku, ten můj Dr, je na jednu stranu dobrý a na jednu... na co se nezaptám to mi neřekne :confounded: Co nadělám
24. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tak zvíře spí :sweat_smile: , konečně, období vzdoru vrcholí a mě to leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No a jak jsem to prolítla, tak jen jediná správná odpověď :grinning: - - od alienka24, jj, je to holčička :dizzy_face: :sunglasses:. My už měli podezření ve čt na rizikovce, kvůli tomu tvaru hlavy - přesně jako manžel a Andrejka :grinning: , no včera na genetice se doktor koukal a je to na 70% procent holčička :slight_smile: . Věříme mu, pže to je ten samý, co nám u A. taky ve 13.tt řekl, že to je holka :wink: . No a manžel i dr. tam tu rozpůlenou švestku (nebo taky kávové zrno) i viděli, a kouličky to nebyly, pže pindík nad tím nikde nebyl :grinning: , no jo, holt chlapy, že, holt ví, co hledat :grinning: :wink: .
24. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@majjka24 tak to bude ještě náročné, ale všechno jde řešit, tak snad vám ten právník poradí, aby to dopadlo dobře.
24. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@sabcav jé, tak gratuluju k holčičce. Teda, já doufám, že se nám mimísek ve čt taky odhalí. Já si byla ze začátku jistá holčičkou, ale teď vůbec netuším. Chlupatím, víc jak nornálně, a přesto mám na čele akné jak v pubertě. Tak to třeba bude holka divoch :grinning:
24. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@sabcav jeee, gratuluji k holčičce :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
@damaska chlupatím taky a o akné ani nemluvím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jj, to bude :grinning: , obojí jsem měla i s Andí je to pěkné akčňátko a mimísková taky, pěkně se tam mele, nechce se nechat v klidu změřit, dr. říkal, že to bude druhé éro :confused: :grinning:
24. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@damaska ....ani mi nemluv, tu svadbu jsme měli celkem zařízenou, tak jak jsem zjistila, že jsem těhu, tak už chyběli jen takové dodělávky.....ale toto, to nevím jak to dám....chudák malej :frowning2:
24. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@damaska no ještě jsem zapomněla dodat, že se Andí nechtěla dívat na obrazovku na mimi, to jí nebralo, lepší bylo tam lézt po utz, dr. a všelijakých přístrojích, ale dr. měl pochopení a bral to v klidu:grinning: :dizzy_face:, tak proto říkal 2. éro :wink:
24. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@majjka24 samousoudkyně a samosoudci jsou nejlepší :rolling_eyes: :confounded: :angry: . Držím palce :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@sabcav to už se tak pozná jaké to bude??? :slight_smile: Tak jestli je to pravda, tak to moje to všechno prochrápe :wink:
24. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@majjka24 no v tom případě velká gratulace :dizzy_face: :slight_smile: :grinning: , já nevím, jak jinde, ale u nás to sedí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@sabcav no, já jsem zvědavá, možná bych chtěla víc kluka, ale budu ráda, když to bude zdravé, ať je to co je to :wink:
Třeba se to Andí tak líbilo, že z ní pak bude doktorka :wink:
24. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@sabcav ....tak to se mám na co těšit, Míša mi psal, že s kýmsi mluvil a že se mám připravit že to budem muset platit, tak jsem nspala, že ani omylem, že NE, že i kdbyych to měla hnát až do Strasburku a mělo to tvrt bůví jak dlouho, nikomu nebudu dávat 193 tis. i kdybych je měla ...... Nervy moje, jestli mě neodvezou, tak to bude fakt zázrak....Nebo pokud mi nešvihne v bedně a neuškrtím toho PÍ.. tchána....... Ve mě to teda vře....
24. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
@damaska možná jo :wink: ? Nebo možná veterinářka :wink: ? Moc miluje zvířáta :slight_smile: :dizzy_face: A. poprvé na ctg kopala do sondy tak, že jim to málem rozbila :grinning: :confused: a měla přes 180 tepů za minutu :fearful:, tak mě doktorka poslala ven, ať jí nějak zklidním a za 2 hodiny přijdu :wink: a naštěstí se teda nechala přemluvit a podruhé už to bylo ok :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.