• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
jééé koukám, že tady už jsem v 15 tt :slight_smile: , aspoň něco pozitivního
24. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@sabcav tak gratuluju k 70% holčičce :grinning: vidis a my jsme si všichni mysleli, že když už to je vidět, že je tam vidět ten pindík

@ined77 tak hlavně že je všechno v pořadku, ja jsem taky hnedka jela, s nervama bych to nevydržela, ted taky zobu ascorutin, ještě občas zašpinim, ale snad to nic nebude
24. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@pindruzka no to jsem tady koukala, že jste tipovaly jen pindíka, jako kdyby už nemohla být vidět buchtička :grinning:

24. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@sabcav gratulace k holcicce, ja taky doufam, ze zitra by se mohlo neco videt :grinning:
@majjka24 budu drzet palce, ale samosoudci to je blby :frowning2:
Jiitkko: myslim na tebe

Ana spala hodku a pul, chtela jsem si jit ted dachnout, clovek mini, deti meni. Uz slysim z postylky hopi hopi. Tak se jdu prepnout zas do modu matky :wink:
24. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
To je ze včerejška ze 3D, taková pohodička :dizzy_face: (akorát já mám teda pocit, že mi prasknou boky, jak se mi natahujou vazy, jak se tam furt protahuje :grinning: )
24. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@sabcav krásnááá fotečka, gratuluju
24. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
@sabcav to je nádhera, roztomilá princezna. Jé já se zrovna chtěla zeptat ve čt jdu na 3D a chci tam vzít manžela, zároveň tam doktor udělá i poradnu (vážení a tak.), tak nevím zda se bere patrner hnedka nebo až potom se zavolá jen ten ultrazvuk?
24. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@ma12 mód matky :grinning: . Držím palce, ať už je pohlaví vidět :slight_smile: . A co to je hopi hopi? jako že chce dolů? Andí volá mamíííííííí ci bá (mami chci dolů). Teď začíná opakovat,je to sranda, třeba dneska : volám na ní:
Andrejko, obejdi to= Andí zopakovala: Ája, abedííííí :grinning:
@sabcav no asi jsme si mysleli, že takhle brzy bude dobře vidět jenom pindik :grinning:
@damaska asi jak kde :wink: , já teda manžela volám jen na utz - řeknu dr. a ten zavolá zvonkem sestru a ta ho přivede, nemusí mě tam zrovna vidět na koze s roztaženejma nohama :stuck_out_tongue_closed_eyes: , i při iui čekal při výkonu na chodbě a pak přišel do ordinace (po iui se tak 30-45 minut má ležet na koze a nohy nahoru, tak jsme to prokecali :wink: )
24. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
teda fotecka nadherná, jak se tam prdolinka roztahuje :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@pindruzka děkuju, jen maminka úpí a bude úpět daleko víc :grinning: , ale ráda si zaúpím, jen když bude mimi ok :dizzy_face: :wink:
24. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@sabcav aha, je teda fakt, že já od 10 tt na kozu nelezu, ale jen na lehátko. Tak to tak nevadí, ale asi půjdu nejdřív sama a pak ho zavolám jen na utz. Stejně to budu řešit až na místě, protože jedeme do jiné ordinace :wink:
24. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@sabcav hopi je houpy houpy - ma v pokojicku houpacku a to je jeji nevetsi zabava :grinning: , mmch krasna fotecka :wink:

Ale jo, ja myslim, kdyz bude necudny/necudna, tak to uz bude poznat :slight_smile:, manzel jen nevim jestli to stihne. Byla bych rada, ale...
24. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@damaska mě teď už taky od minule vyšetřuje jen na lehátku u utz, ale zase mě čeká někdy brzy cytologie a pak taky ke konci těhu ten odběr na streptokoka, tak to na tu kozu budu muset vylézt, s břichem fakt chuťovka :confounded:
24. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@ma12 aha, no A. má zatím pokojík malej, novej dostane k vánocům, jestli teda najdu nějakej hezkej, kvalitní a levnější nábytek :confused: , nebo se holt naštvu, řeknu manželovi, jak to chci a postýlku koupíme a zbytek udělá on, akorát na nás pak bude mít míň času :cry:
24. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@sabcav no to si nedovedu představit škrábat se tam s bříškem - zrovna ta koza je taková předpotopní :grinning:
Takže zatím si užívám lehátka :wink:
24. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@sabcav no my se rozhodli koupit levnej, a poradne se pokoj bude delat pro obe deti naraz. Takze ma komodu, postylku, postel, koberecek, skrinku na hracky a na knizky a spousta hracek :grinning:
24. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
http://www.naseporodnice.cz/tehotensky-kalendar.php

jste se tu bavily kdo jak chodí na kontroly
24. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kalendar

a tu si můžete vypočítat v kterém týdnu jste přesně, protože tady to nějak divně ukazuje
24. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@majjka24 mě to ukazuje dobře :confused: , tady 3/3 a podle toho "kolečka" 4/3 :wink:
24. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@majjka24 no, mě to také ukazuje dobře. Jen TP mám o 3 dny dřív, tak uvidíme :wink:
24. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
24. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
Teď bavím s tetkou a ta mi řekla ať si navléknu snubní prstýnek na šňůrku (poku někdo nemá tak si ho může půjčit) a levou pěst 3X pomalu zatnout a pomalu ( aby se co nejméně hýbal) ten prstýnek přiblížit k palci k té (nad) jamce jak je to rozevřené a pokud se začne točit tak to bude holčina a pokud se začne kývat ze strany na stranu tak to bude kluk a i počet dětí(pokud se to samo nezastaví), mě vyšla holka ( opět, znova zase :slight_smile: ) a pak že budu mít jěště kluka. A dělala to hodně těhulkám a vyšlo jí to všechno na 100%, tak jsem teda zvědavá :wink:
24. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@majjka24 já sobě nekyvadluju, pže si to umím sama ovlivnit, mě to musí udělat někdo jiný :wink:

24. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@sabcav a jak to ovliňuješ? tak ať ti to někdo udělá, jsem zvědavá jestli ti to výjde , když už víž co budeš mít :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
@majjka24 no já nevím jak, asi silou vůle, ale podvědomě :wink: ...prostě místo aby se mi objevil objektivní výsledek, tak se tam ukáže, to co chci, aby se ukázalo...né pravda :frowning2: :wink:

tak se na mě zeptej ty :wink:
24. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
@sabcav ty kyvadluješ jen ostatní? :wink:
24. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@damaska jj :slight_smile: , mě "dělá" většinou manžel :wink:
24. srp 2010 v 15:27  • Odpověz
@sabcav můžeš kyvadlovat na dálku, třeba mě? :wink:
24. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.