• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@damaska teoreticky jo :slight_smile: , ale až se krokouš vyspí, teď tam nebudu štrachat :wink: . Akorát jsem ostuda, nevím, kde ho mám :confused: , dlouho už nenosím...při těhu mi natekly ruce, jak jsem přibrala a pak už jsem ho na sebe nedostala a pak jsem ho nenosila kvůli manipulaci s A., abych jí nějak neškrábla a teď ho nenosím, bo jde šíleným způsobem po hodinkách, řetízkách atp....
24. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
To nevadí, nedělej si s tím starosti - už jen 2 noci a tajemství pohlaví bude snad prozrazeno. :grinning:

No, loučím se pro dnešek. Jdu z práce na autobus a doma většinou padám brzo do peřin.
Tak se mějte všechny hezky a zítra zase papa :wink:
24. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@sabcav prosím tě, nevíš náhodou, kde je na UTZ fotce napsáno (jak) jestli to bude holčina nebo kluk??
24. srp 2010 v 15:57  • Odpověz
@majjka24 pokud vím, tak to nepíšou na utz...jen po amc do zprávy(po plodovce) plod xy=chlapeček a xx = holčička :wink:
24. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@sabcav no to jsme teda byli skoro vsechny vedle. Gratulace k holcicce :grinning:
24. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
Hezké odpo všem :slight_smile: , zvíře vzhůru, tak posvačíme a pro změnu k dr., tentokrát svému :wink: .
24. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@cutce no hezky jsem vás zmátla :grinning: , ale nechtěně :wink:
24. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@sabcav no to jo, protoze ja jsem si myslela, ze co jineho dr muze videt nez pindika :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
mi to udělal manžílek a zase to stejné, první bude holčina :slight_smile:teda by měla být :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@majjka24 tak to jsem v háji, nejsme s přítelem zasnoubení, nemám prstýnek :wink: Nejde to nějak jinak? Já si budu muset na pohlaví počkat asi až do půlky září :unamused:
24. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@mistinka ja budu cekat az na konec zari, jdu az 24.09. :cry: , taky uz jsem tak nedockava, ze jsem chtela jit za 3000,- na 3D jen aby mi rekli, co cekame :grinning:
24. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
Tak začínáme uvažovat o svatbě. Jsem už dva roky zasnoubená, ale do manželství jsem se nehnala protože mi "svoboda" byla příjemnější, no ale teď když čekáme mimíska tak mě to asi nemine. Jen nevím kdy se vdávat a hlavně kde a jak velkou hostinu udělat protože moje famílie je velká, ale přítel tam bude mít maximálně matku a sestru s dětma a manželem... Tak jsem z toho nadivoko. Nejradši bych to odbyla jen obřadem, ale zase nějaký posezení s famílií by asi mělo být no jsem z toho hotová.
24. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
@cutce ty brdo to je nejakej drahej 3D ultrazvuk,my ho mame za 1500 vcetne dvdcka a fotky...a hlavne doktorka ma normalni ultrazvuk i 3D a vzdycky mi to tam prepne takze mam ultrazvuk kazdou navstevu ob 3 tydny,takze super..a fotku sem platila za 150 korun...
24. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
@mooby My jsme taky zasnoubeny,pristi rok jsme premysleli,ale pro me svatba dulezita neni..a presne mame domluvu, obradem,pouze blizky pribuzny ,svedci a platime si Maledivy nebo neco co by nas stejne stala svatba a poletime :grinning: :dizzy_face: tak to udelala kamaradka a uplna spokojenost..preci jen jsme spolu 5 let a kvuli tomu mejdan delat nemusim,i kdyz by se treba ty penize vratily,ale mame tolik znamych co bych tam jinak chtela,ze radsi nic..
24. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@bubanek no protoze ja ziju v Anglii, tak to tu mam trochu jiny, musela bych k soukromnikovi :angry:
24. srp 2010 v 16:43  • Odpověz
@cutce jo to je fakt,ja si to neuvedomila :angry:
24. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
@sabcav ja to schvalne zkusim a zitra kdyztak se to potvrdi.

My meli pomerne velkou svatbu (40 lidi na obed a vecer cca 90) a bylo to super. Nemenila bych. Chteli jsme pak jet na svatebku za velkou louzi, ale clovek mini a priroda meni (byla jsem ve 13 tt), takze jsme to prelozili. A na Maledivy bych se taky rada nekdy podivala.
24. srp 2010 v 16:45  • Odpověz
@bubanek No já právě nevím zda se vzít ted než bude mimísek venku nebo pak až budeme mít "dáreček" ke svatbě. A hlavně nevím jestli ted než budu kulatá nebo v zimě až budu kulatá abych mela i fotečky s pupendem... no jsem z toho hotová :grinning:
24. srp 2010 v 16:48  • Odpověz
@mooby ja bych se vdavala ted a s pupendem muzes mit profi fotky, ja je taky budu mit o profika at jedete na maledivy s prckem v brisku aspon si to uzijete :wink:
24. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@mistinka můžeš si i půjčit, nejlepší je kroužek bez kamínku. :wink: :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@bubanek my jsme pozvali nejbližší příbuzenstvo,oběd, pak party na zahradě a večere se známýma.a bylo super:slight_smile: Já byla zasnoubená skoro 5 let, ale pořád nám to nějak nevycházelo finančně, pak přišla krize....., no a už to máme za sebou:slight_smile:
24. srp 2010 v 17:02  • Odpověz
@mooby jé že by byla svatba?? :slight_smile: To u nás to zas je že já bych tam měla jen mamku, ségru,jejího Radka a Martin dost lidí z rodiny... Jinak svatbu plánujme,až z toho miminěco budemít - tak za 3-4roky
@sabcav - tak to je super, gratuluju k holčičce :wink: Já tipovala kluka, protože u mě nic nebylo vidět v 13tt.
@majjka24 - moooooooooc držím palce, ať Vám to klapne a máte klídek!!! Jinak podle odkazu co jsi sem dala, mi opravdu vyšel termín porod 18.2.2011 :wink:

Jinak děkuju všem za držení palečků kvůli tomu soudu... :slight_smile: No než přečetla všechno co svědčí mě, trvalo to 20min..pak se optala,zda trvám na svém odvolání a pak jsem dostala slovo a vše jsem tam na ni (státní zástupkyně) vychrlila...asi deset důvodů proč s tím nemám nic společného...než to zapsali dalších 20min... já rudá, splavená, klepala jsem se, mímo mi příšernýma křečema dávalo najevo že se mám uklidnit,že mé nervy se jí/mu nelíbí...pak jsem se tam šla podepsat,aby viděla,že podpis není můj na té smlouvě...pak se mě optala co navruhuji jako důkaz na mou obhajobu, tak ji říkám, že rozbor písma...a pak jsem měla jít na 5min na chodbu...Pak mě zavolala a že soud zamítl rozbor písma, z důvodu toho, že by ho měla vyžádat žalobce a že já přeci nebudu platit kvůli tomu 8000,-...no a pak další dotaz, co navrhuji,aby soud rozhodl - tak říkám, že chci aby soud zamítl žalobu proti mě...a zas sem šla na chodbu...Martin tam byl na chodbě, čekal na mě a myslel,že mě bude křísit, jak mi bylo zle...a pak zas dovnitř mě zavolali a stálo se a pronesla rozsudek, že žaloba se ve všech věcech zamítá, že žalobce (zástupce pojištovny) se nedostavil, a písemné formě pouze napsal to, že chce soudní jednání z důvodu konfrontace a mého názoru na věc...a jelikož nic víc a já svůj názor podala + prý je jasně viditlné že podpis není můj, žeby na mě spáchán podvod + všechny mé důvody jsou srozumitelné. Tak mi dala občanku a že rozsudek mi přijde poštou...a tak se ji ještě ptám jak blbka s rozklepaným hlasem "a to nic teda platit nemusím?" a ona se začla smát a že nemusím, tak jsem se rozbrečela radostí a moc jsem jí poděkovala a šla jsem :wink: Martin mě za to pozval na oběd, měl taky velikou radost, že to máme z krku :slight_smile: No a pak jsme jeli ke kamarádovi pro krabice na stěhování, k babičce jeho co prodává ve stánku, tak jsem dostala 3 tekuté prací prášky, aviváž a sypký prášek+ jsem jí řekla že k vánocům,apod nic nechceme pro nás, ale pro miminko. A ona že určitě s tím počítá a že jen co budemít peníze,tak nám dá abych si něco nakoupila :slight_smile: Ona je babča sice drbna a hypochondr,ale není lakomá :slight_smile: No a Martinjakna mě hodinu čekal, tak se zrovna na patře soudili manželé o majetek a říkal,že mazec...že se tam začli hádat jejich právníci, pak se do právníků pustili rodiče každého z manželů...Martin říkal,že to byl mazec...a že co pochopil, tak ženská mu byla nevěrná, on za své peníze postavil barák a ona ho teďka chce o co nejvíc peněz oškubat...no masakr!!! :confounded: Tak a teďka jsem tak vyřízená jak dlouho ne,takže jdu zaplout do pelechu. Ani netušíte, jak moc se mi ulevilo!! :slight_smile: ještě kdyby i ostatní věci byli tak fajn!
Jo a já teda nechlupaním,ani nemám akné...ale příšerné strie - Martin se včera nad mýma nohama zděsil,prý kdo mi vzal ty moje :grinning: Né fakt,mám je příšerné...No já ještě 2týdny,než budu vědět pohlaví. A to se budu modlit,aby mímo bylo hezky otočené.Jinak jsem sice nic npřibrala, ale jak jsem měla tu svou menší pneu na břiše, tak bych řekla,že se mi pěkně vyplňuje a je tvrdá jak beton :grinning:
24. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
hergot, me nic nejde pridat
24. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
jee mě se to nepřidalo

jittko....mám velikou radost že to dopadlo dobře a nemusíš nic platit :wink: :wink: a jen pěkně odpočívej, stresu si užila až až
24. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
a já si musela jít koupit zmrzlinovej pohár s griliášem, měla jsem chut na něco nechutně sladkého :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@alienka24 :grinning: :grinning: :grinning:

@jiitkka velikananska gratulace, jsi holka sikovna :wink: :grinning:
24. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
@jiitkka take gratuluju ze to u soudu dopadlo takhle dobre, musel to byt pro tebe i pro mimiska velkej stres, tak ted hezky odpocivej
a s babcou to je take dobré, dalsi clovicek, který vam fandi a který vam prilepsi, i kdyby jen malem
no me uz taky pekne leze bricho, ten 15tt byl nejaky zlomovy :wink:

jinak my mame svatbu taky uz za sebou, uz skoro rok a klidne bych si to znova zopakovala, bylo to moooc fajn. mely jsme ji teda docela velkou, necelych 60 lidi hostina a necelych 100 pak navecer i s kamosema a nemenila bych. jen ted vim, ze bych se tehu nevdavala, mozna nejaka mala svatbicka jo, ale takhle ve velkym, bylo plno zarizovani a ted jak mi bylo zle a ze zacatku jsem byla unavena, tak vim, ze by to pro me bylo moc narocny
24. srp 2010 v 17:46  • Odpověz
@jiitkka dobra zprava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Spravedlnost existuje

@alienka24 ja mam deeesnou chut na karamelovy pohar
24. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
no já už to zbouchala a jsem maximálně spokojená :slight_smile: je to peklo dělat v hypermerketu kde ti prodaj všude cokoli na co máš chuť :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
@alienka24 no to verim, že je to horší, takhle kdyz neni tak neni, ale tam je pořád něco
24. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.