• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka no mě přijde že poslední tři dny co jsem v práci tak furt jen něco jím :slight_smile:
24. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
@cutce No já bych šla taky hned na 3D, ale koukala jsem, že ho dělají až od 20 týdne:/ tak to mi nepomůže:slight_smile: Já jdu 14.9., to je ještě celý tři týdnyyy...
24. srp 2010 v 18:00  • Odpověz
@mistinka to je nejaky divny od 20.tydne..ten screening ve 13.tydnu a pak ultrazvuk 20-22.tydne je 4D vcetne mozku,organu,kosti..a klasicky 3D ultrazvuk jde kdykoliv a mne ho doktorka z normalniho prepina pomalu od zacatku,mam i fotecku 3D ve fotoblogu ve 14.tydnu :sunglasses: tak to asi jak kde..
24. srp 2010 v 18:02  • Odpověz
tak ne kazdy ma asi nejaky novejsi UTZ, kde to jde prepinat, moje ho taky nema, takze bych si musela nekam dojet
24. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
@pindruzka to mas urcite pravdu,jen si myslim,ze jde nekam dojet kdyz to clovek chce a driv nez ve 20.tydnu..kamaradka taky musela jet pak az k ty moji,ma novejsi ordinace a vybaveni..
24. srp 2010 v 18:06  • Odpověz
@jiitkka Velká gratulace k tomu, že soud dopadl tak dobře... :wink:
@bubanek No já koukala na Gennet (pražskej) - mám ho kousek od práce a tak píšou 24.-28.týden..
http://www.gennet.cz/3d-a-4d-ultrazvukova-vysetreni-1404036230.html
To já bych si i klidně dojela, abych malýho viděla:wink:
24. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
no tak tohle se plati, takze si taky myslim, ze to jde driv nez v 20tt, proste asi kdyz se objednas
24. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@bubanek A screening jsem si taky nechala udělat v Gennetu, doktorka ukazovala i budoucí mozek a tak, ale 3D to nebyl...
24. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
Ja jdu na 3D taky okolo 25 tydne. Myslim
Jo a tripple - nejak jsem pozapomnela jak probihaj? berou i krev? Asi jo co?
24. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
no pisou že nejvhodnejsi, tudis se muzes objednat i driv, ale po tom 20 je treba ten oblicejicek videt asi nejlip - driv by si videla spis ufounka
24. srp 2010 v 18:14  • Odpověz
@ma12 jo na tripl berou krev
24. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
@mistinka aha,tak nevim jak to maji v tech centrech..tam to prave myslim je 4D ulrazvuk..ja byla u Brestaka pres Pronatal..tak uvidis,asi to tak bude takhle v tech centrech..nechci rikat blbosti...ten moji doktorky tam zas nejak neukazuje vyslovene organy,mozek az tak detailne jak v tom centru,ale vypada dle fotky jako 3D :grinning: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
Jo presne jak pise pindruzka,asi je to proste lepsi na ten 3d/4d chodit a platit si ve vetsim stadiu..jinak je to opravdu ufounek :grinning:
24. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
@pindruzka a tusis esi pred tim nebo po tom ci je to jedno? Ja nejaky instrukce dostala, ale jaky to byly :confused:
No radsi tam prijdu driv a ono se uvidi
24. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@ma12 Já byla na tripplech minulou středu a jen mi brali krev, žádný ultrazvuk...ten až ve 20.týdnu..tak aspoň u nás na severočesku :wink:
24. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
@ma12 ted ti nerozumim pred cim nebo potom ???
24. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
já jedu ve čtvrtek na odběr krve, měla jsem to mít i s poradnou, ale jelikož jsem měla problém tak mi tu kontrolu udělali už v pátek a ted kontrola až ve 20tt
24. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@mistinka na 3D nebo 4D muzes jit kdykoliv, vzdy si to platis tak jim je to jedno. :wink:
24. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@pindruzka no ta babča - on je Martin její nejmilovanější vnouček,tak i tim to je... :grinning: No ale myslím si,že se těší. Přecejen bude prababičkou poprvé :slight_smile: Rozhodně se těší víc,než Martina rodiče... Jooooto jsem Vám vůbc psala?? Bavila sem se s Martina máti a ona že postýlka je ve sklepě a že tam je i matrace, tak ji říkám, že tu asi koupíme novou (rozhodně koupíme novou!!!) a ona že je to velmi kvalitní matrace a že bude pořád dobrá ... a víte jak je stará??? 28LET!!! ještě po Martinovi, má ji v igelitu ve sklepě! No kouknu na ní,ale rozhodně chci novou.Martace by se měla používat 5let a dost...chudák naše mimi,by mělo zdevastovaná zádíčka :confounded:
Jinak děkuju :wink: :wink: Strs to byl fakt příšernej,ještě teďka mám v podbříšku křeče... Teďka jsem se vychrupčila a mám děsnou chuť na něco sladkého, a teda
@alienka24 pohár bych sidala- mňáááááám :grinning: Ale doma nic sladkého nemám... hernajs,jak to vymyslet,chuť je nezkrotná :grinning:
@mistinka - jinak mě neděs, že při TRIPL žádný ultrazvuk! :frowning2: Já půjdu po měsíci,tak doufám,že mi ho udělá...chodím tam cca 3-4roky a vždy mi ho dělal,nikdy kontrola jen pohmantem. Tak doufám,že to tak bude i teďka.No kdyžtak ho prostě budu chtít a basta :wink:
Jinak já 3D foto, nebo nějaké video nebudu chtít... mě stačí obyč fotečka :slight_smile: A stojí to dost peněz na mě...
24. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@jiitkka a jen si něco dej, zasloužíš si :wink:
24. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
jiitkka tak postylku jeste mozna, ale matraci urcite ne, do ty se rozhodne vyplati investovat
24. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
Jako pred UTZ nebo po :grinning:
UTZ urcite, jsem na nej objednana.

3D mam uz v cene ty karticce, tak aspon neco bude mit mrne "lepsi" nez Anicka.
U nas ticha domacnost, ani vlastne nevim jestli tam zitra pri tom UTZ chci manzela nebo ne :rolling_eyes:

@jiitkka urcite matraci novou - u nas mame novou ve stary postylce a u nasich veeelmi starou postylku (cca 30 let, ale kvalitni ze dreva) s cca 3 roky starou matraci
24. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@alienka24 že jo, po dnešku po těch nervech. Spíš hlavně chudák mimčo... :confounded: No teďka jsem volala Martinoj, šel na pivo před chvílej...a prý mám přijít,koupí mi dort, prý mimčo po dnešku potřebuje sladké :slight_smile: Tak jdu, ikdyž si u jídla při zbytku týdne kvůli korunkám utáhneme opasky. Ale mám opravdu příšernou chuť!
@pindruzka - no jo,ale nejhorší je že i Martina babička dneska že matraci maj určitě taky k postýlce a tak ji říkám,že ji nechci,že nebudu mít pak z dítěte Quasimoda... :angry: A tak na mě koukala...To zas pak budu za rozmazelnou a vybíravou...Ale klidně! V tomhle budu neústupná!! I Martas už vidí, že prostě u některých věcech budu neoblomná, už i pochopil přebalovací podložku, její funkčnost... No a nejhorší je,že vysvětluju a ukazuju na netu, Martas to pochopí a pak se to zmíní před jeho mámou a ona hnedka jen vychrlí,že je to zbytečnost,že to dřív nebylo...Ale to mě nezajímá že jo! No myslím,ale,že s Martasem a chápáním věcí potřebných mi pomůže jeho babča :grinning: Dneska mi říká, že viděla obleček za 550,- do porodnice a tak ji říkám, ať nic nekupuje draze, že já už mám vyhlídlé levné a krásné věci..a uplně jsem viděla jak se rozzářila a hnedka,že škoda že jsme přijeli nečekaně,hned by mi dala peníze,abych si něco koupila už :slight_smile: Alespoň někdo kdo si uvědomuje,že bude rodina toho prdíka malého...zatím to docvaklo jen Martasoj(ještě aby ne :grinning: ),mé mamce,ségře a babičce...
Tak pádím, ještě jednou díky za držení palců!! :wink: Hned jsem v autě říkala,jak Vám to musím napsat až přijdu domů :slight_smile: Hezký večer Vám přeju a mimískům pohlazení :dizzy_face:
24. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@ma12 chlapi bláznivý..(tichá domácnost).. tak uvidíš až se ráno vzbudíte. Držím palečky k doktoru :wink: A děkuju za držení palečků :wink: A přesně tak, matraci novou!!! A postýlku Martin oškrábe a natře na bílo :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
na triply je jenom odběr krve a normálně se utz nedělá, ale když poprosíte určitě ho udělají :wink: a poradna by měla bejt každopádně. Já triply odmítla, tak se těším jen na utz, půjdem tam s taťkou i s Míšou, tak by to mohlo bejt fajn, snad se mimi ukáže, ale taky až v půlce září
jinak pro nedočkavý, co jim neni líto peněz... :grinning: http://www.prozdravi.cz/intelligender-prediction-test-test-pohlavi-ditete.html
a jinak mě teda taky hrozně chytaj chutě, poprvé jsem to rozhodně tolik nevnímala, dneska jsem měla hroznou chuť na chlebíčky, tak jsem si dva koupila :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@jiitkka jasny, neco je zbytecny, neco je dulezity. Hele a ten prebalovak - mame asi za petikilo babypoint a je uplne roztrhanej, takze si myslim, ze je jedno jakou znacku koupis :rolling_eyes:
JJ, taky jsem si musela spoustu veci obhajit pred mamou, ale ted uz je v pohode, jen vzdycky rekne, skoda, ze to za nas nebylo, v dobrym :wink: . A strasne jsme se zhadali kvuli monitoru dechu, pak to pochopila :slight_smile: - jo a ten jsem btw koupila v Anglii za pulku - tady 4 litry, tam 2....
24. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
hele driv taky nebyla pračka a pralo se na valše a pochybuju, že ji tchyně doma ještě má :grinning:
24. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@majucha to jsme videli, ale nejak rekli, ze si radsi zajdem na veceri :grinning:

Holky nedeste me s tim UTZ, ale ne ja jsem fakt objednana na UTZ - ja UTZ chci, jsem nevidela mrne uz 5 tydnu....
24. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
@pindruzka - valchu nemá,ale kdyby se nám nedejbože rozbila pračka a měla ji, tak mě na ní bude nutit prát :grinning:
@ma12 - jj přesně tak. Monitor dechu jinak mám slíbený od kamarádky,že mi ho na rok za 500,- půjčí a prý za malý poplatek půjčují i u nás v porodnici :slight_smile:
24. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
A nejlepsi je moje babi - Anicka je rozmazlena, ma spousta hracek a hlavne ji PORAD taham v aute. Nasi stoji za mnou,ale ty utoky....ona mela na hrani jen jedno drevo...
24. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.