• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ma12 taky mám lepší nápady jak utratit litr :grinning: :grinning: jestli jsi v gyncentru objednaná na utz, tak na něj půjdeš určitě, já se objednávala taky na utz a k tomu je poradna, jen mi nebudou brát tu krev
24. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@majucha to stoji litr? Tak to budou 2 vecere :grinning: :grinning:
Tak jo, jdu na UTZ. Takze jeste poradna, Diky za upozorneni, pujdu tam driv. Jdu tam s Anou, tak to bude zajimavy :sweat_smile:
24. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@sabcav :slight_smile: ...moc gratuluji :dizzy_face: !tak to máme obě na 70% :grinning: ...jsem zvědavá, které vyleze z buchtičky pindík :grinning: .
fotečka nádherná..to je opravdu pohodička :grinning: .

pindruzka :slight_smile:...jj, někoho to špinění v těhu holt potrápí :frowning2: , ale s matýnkem to bylo stejné a jaké je dnes šídlo :grinning: :wink:.

hezký večer a dobrou noc všem :slight_smile: , pááááááááá
24. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@jiitkka Jééé Jituš tak to je super, že Ti to vyšlo s tím soudem, teď si užívej to těhu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Teď už určitě všechno zmáknete a budete se mít dobře :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jsem pojedla už před 2 hod. a v tom břuchu to vypadá jak by ... takové divné bublání či co....
24. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@ma12 tak teď jsem se nasmála"ona měla na hraní jen jedno dřevo" :grinning: Nejhorší je,že někteří řeknou, že dřív to nebylo... Dřív nebylo tolik nemocí, těhotné nechodily na vyšetření žádné, dřív nebylo tolik potravin, oblečení,obchodů, prostě všechno...ale dnes to prostě je, tak proč některé věci neuvyužít,když ulehčí práci a jsou lepší.
@majjka24 -Díky, jsem také ráda :wink: fakt je to úleva mít tohle z krku. Přecejen nešlo o žádnou prkotinu... Hlavně ať ty to máš také ok!! Teď ještě brigádku, peníze na jídlo, chlap aby dostal pořádně rozum, nebyl občas sobec, mamku abych měla doma a mímo bylo zdravé a bude vše fajn... :slight_smile: ale to bych těch zázraků čekala až moc. Jinak já ráda koukám na www.maminkam.cz , je tam hodně info. I video porodu živě, ale na to nemám odvahu koukat :confounded: Koukla jsem jen na porod kreslený :grinning:
Tak dobrou noc :wink:
24. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz
@jiitkka a jeste tomu veri to je to nejhorsi :sweat_smile:
hele na porod se nedivej, je to zbytecny
24. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz
@jiitkka teda hlavně, že ten soud dopadl dobře. Neboj, vždycky když je špatně, tak musí být líp. Držím pěsti.

Jinak všem dobré ráno těhulky, koukám, že jste se bavily o svatbě, no já jsem červstvě 3 týdny po svatbě. Měli jsme 40 hostů, ale snažili jsme se ušetřit, kde se dalo. Hostinu jsme měli domluvenou na myslivecké chatě, sami jsme si připravovali výzdobu, chlebíčky, sladkosti, tak jsme platili jen jídlo a nakonec to nebylo tak hrozně drahé. Svatební cesta se nekonala, ani jsme jí neplánovali, opravujeme starý statek, a navíc když se nám splnil sen a čekáme mimíska, tak se nám ani nechtělo.

Zítra konečně na 3D , jsem zvědavá kolik budu doplácet, jedu ke svému doktorovi, jen do modernější ordinace. Tak jsem sama na to zvědavá, hlavně aby bylo vše v pořádku. Dneska mám docela velké bolesti v břiše, tak snad to bude dobré. Ráno jsem ani nemohla dojít do práce - ono možná je to tím, že v práci je to čím dál horší. Myslím, že jsem psala, jak se mě chtěl šéf zbavit. No, od té doby jsem s ním nemluvila a co nejhlavnějšího - stále nemám celou výplatu a docela mi to chybí. Tak dneska se musím informovat na sociálce, jak s mateřskou a kdyžtak půjdu na neschopenku, co nejdřív :frowning2:
25. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak mě čeká zubař za chvíli, já se tááááák bojím až je mi blbě
25. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@alienka24 na zubaře držím palce, taky se ho bojííím i když mi krom trhání osmiček a klasika vrtání nikdy nic horšího nedělal... já půjdu až někdy po 24 týdnu
@jiitkka na porod se fakt nedívej, akorát na to budeš myslet a ono to pak bude stejně úplně jinak :wink: já ho teda viděla, ale tak, že jsem u něj přímo byla (nemyslim ten můj :grinning: ) a to jsou teprv emoce :dizzy_face:
25. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
tak jsem zpět, přežila jsem to ale je mi pěkně blbě :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@alienka24 tak hlavně že už to mas za sebou, me to teprve ceká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@alienka24 no vidíš, šikulka, mě to čeká za 14 dní. Vždycky jsem si říkala, na křesle u zubaře, že porod bude horší, teď to budu muset asi obrátit :grinning:
25. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
dobre ranko, koukam tady skoro nikdo :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@alienka: zavidim, ze uz to mas za sebou. ja bych se mela objednat, ale nejak se mi nechce, zuby me neboli :sweat_smile:
25. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
no já byla u zubaře asi po osmi letech, mám z něj fakt hrůzu :frowning2:
takže to se mnou málem seklo jak jsem slezla z křesla a pak jsem seděla půl hodiny venku a váhala jestli zvracet nebo ne, no a vrtal mi jeden kaz, jinak zuby prej krásný :sweat_smile: :unamused: tak aspoň něco, fuj je mi děsně
25. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@alienka24 aha, tak to já chodím každý půl rok, ale stejně to není moje oblíbené místo. Ale máš to za sebou :wink:
25. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
no a prej mám přijít příští rok v létě
25. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile: Já bych ještě spala jako špalek... Martin seděl do 1hod u pc, pak jen co usnu tak skočí králík do postele, pak opět usnu a Martin nemůže spát a pustí si tv...... :confounded: děs!! Jsem docela na nervy,že se ještě novej majitel bytu kam půjdeme bydlet neozval...Ikdyž smlouvu máme, potvrzenou jistnu taky...no navečer mu kdyžtak zavolám. K zubařce bych se měla taky objednat, ale nevidím to moc reálně, je hrozně drahá. :angry: Jinak jsem setaky bála vždycky,ale pak jsem si jednou husa nechala v puse zlomenej zub a dostal semi do toho příšernej zánět, že jsem pak musela napohotovost a 8dní každé odpoledne jsem musela jezdit na nějaké to světlo a čistění.Od té doby chodím zavčasu a nebojím se :slight_smile: Jsem zvědavá, zda porod bude horší bolest než těch příšerných 8dní breku a bolesti :grinning: Ale asi bude :slight_smile: Dneska udělám řízky k obědu a už chci něco sbalit. Hlavně nebudeme mít skříně zatím, tak pořád nevím,jak to udělat....kam je pak dát ty hadry v novém bytě...Hlavně bych ty hadry měla protřídit. Mám jich tam příšerně moc a nosim asi jen čtvrtinu... :confounded:

Jo a to jsem se chtěla optat - máte u prsou růžovou kůži + mě často do pravého prsa,tak divně vystřeluje...docela to i bolí a hlavně je to nepříjemné. Jak kdyby mě tam někdo řezal,taková hnusná bolest. A už zas začínám mít dost citlivé bradavky, jako nepříjemně.... :confounded:
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@alienka24 Já se rozhodla k zubaři nejít :zipper_mouth: Volala jsem tam a řekla mi, že by mi nemohla dát ani umrtvení ani léky na bolest, tak to asi nedám a dojdu si za rok...:slight_smile: Snad mi zatím zuby nevypadají :wink:
Jinak já zítra podle té tabulky, co je na těhotenství začínám 5.měsíc, hujááá :wink:
25. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@mistinka no tak pro mě zas těhotenství byl hodně silnej impuls k tomu abych se konečně donutila tam jít, ono přeci jen jakýkoliv zánět v těle je pro mimino nebezpečný
25. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@mistinka no, u nás jsou hrozně dlouhé objednací lhůty, jsem objednaná od května a jdu v září, tak to nějak přežiju.
@jiitkka růžovou kůžu nemám, ale dneska mám taky podobné bolesti, fakt hodně nepříjemné. Docela mě to zarazilo, protože to normálně nemám.
25. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@damaska - já právě už asi týden...a nevím zda to tak má být nebo nemá....jako prvorodička fakt netuším.... :confounded: a tu růžovou kůži mám už od začátku....
25. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak mi tu mame zubare zdarma jako tehotna, ale stejne me tam asi nikdo nedostane :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz
@jiitkka to mi povídej, taky jsem mimo :wink: Mě to teda bolí jen dneska, a od rána se zlepšilo. Jestli to nepřestane, tak se zeptej na kotrole, kdy tam jdeš?
Jinak mě dneska zase divně bolel pobřišek, skoro jako při MS, myslíte, že ještě roste a natahuje se děloha?
25. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
ahoj,jsem zpátky z dovči...holky já myslela že se k zubaři musí...já bych tam totiž taky nejradši nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
já vás vůbec nestačim dočíst... :sweat_smile: jinak mě taky bolí prsa,někdy mě to i budí,mudra mi řikala že je to normál..
25. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz
k zubaři by se jít mělo 2krát po dobu těhotenství, jak jsem psala jakýkoliv zánět se přenáší na miminko a může ho tím ohrozit a v těhotenství je ten záběr na zuby přeci jen větší takže by ta kontrola být měla, povinné to není, v podstatě to ted není skoro nic, třeba ani tripl testy
25. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahojki
Dneska je asik něco ve vzduchu, protože mě je taky nějak divně, ráno mě bolelo trošku břicho, ale to už přešlo, naštěstí.Možná tobude tím, že jsem toho moc nenanspala, pořád jsem se budila, zdálo se mi, že ten právník se ne a ne ozvat ( a fakt jětšě nic nevíme :frowning2: ) aža jsem šla na UTZ a že mám kluka a že mi z toho UTZ mával :grinning: . K Dr. jdu zítra tak jsem teda zvědavá jestli se vůbec ukáže.
25. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.