• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
juuuuuu mě už leze pupisko, no třikrát sláva :grinning:
25. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@alienka24 velkááá gratulace :grinning: :wink:
25. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@alienka: tak to velke gratulace, tak sup a nejakou fotecku :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
budu fotit zas v neděli tak si počkejte, at to mám pěkně po týdnu :wink: no sice je to pidi pupík ale už leze
25. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
dočítat opět nestíhám, jako vždy :sweat_smile: .
odpoledne jdu konečně ke kadeřnici, tak jsem zvědavá co se mnou provede :grinning: .

@alienka24 :slight_smile: ..gratuluji k pupíku :grinning:.foto bude? :slight_smile:
zubaře jsi zvládla pěkně :slight_smile:.já byla u zubařky dva dny předtím, než jsem dostala průkazku, tak si tam budu muset skočit ještě pro razítko :sweat_smile:.také jsem zastáncem preventivního chození...byla jsem na tom přesně jako
@jiitkka :sweat_smile: a od té doby se fakt snažím chodit poctivě.teď je i fajn, že musím chodit s matýnkem, tak to vždy vezmeme jedním vrzem :grinning: .

@jiitkka :slight_smile: ...super že soud dopadl dobře :slight_smile: .ostatní bude časem také určitě v pořádku :wink: .

@mistinka :slight_smile: ..a ty nemáš v průkazce kolonku na razítko od zubaře, obvodního a plicní? :confused: u nás to teda musí být vyplněné :fearful: .a myslím si, že pokud by zákrok byl nějak obzvlášť bolestivý a bylo by možné ho odložit na dobu poporodu, tak že by to zubař nedělal :wink: .každopádně bych ale zuby v těhu nepodceňovala..takový zánět za prvé fakt příšerně bolí, ale hlavně může ublížit i mimískovi :frowning2: .
25. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
no tak sem to blejskla :slight_smile:)))
25. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@alienka24 je ten je krasne malinky, takovy pupicek jsem nemela ani pred tehu :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
@cutce no já jsem ráda že už tam aspoň něco je :grinning:
25. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
kdyz vy mate vsechny tak krasne kulaty briska, ja ho mam dole a jeto placka :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
@ined77 Mám tam kolonku na zubaře, samozřejmě. Povinný to není, jen mi řekl doktor, ať si tam zajdu, že těhotný maj větší sklon ke kazům...Nikdy jsem žádnej zánět v puse neměla, ale vy mě tu zase děsíte, že to může ohrozit mimčo...tak si tam snad zajdu.
Já jen, že jsem se objednávala a zubařka mi řekla, ať si to nechám na potom, že mi nebude moci dát ani injekci proti bolesti, kdyby mě vrtala...tak nevím :confused:

@cutce Nic si z toho nedělej, já taky břicho kulatý nemám, spíš vypadá jako velkej špek:slight_smile:
25. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@damaska - no jdu až 6.9.... asi to bude normál ty prsa. A v noci mě taky bolel podbřišek jako na menstruaci, i dneska mě bolí...je to pěkně nepříjemné :frowning2: ach jo, kdyby alespoň sme věděli my prvorodičky, co je normálka a co ne...vím že křeče jsou normální,že to jsou stahy dělohy (pokud teda nejsou neustálé). A zas mám trochu výtok... :confounded:
@cutce
@mistinka -taky nemám ploché břicho a je mi to šumák :slight_smile: spíš pozoruju,jak ta pneu se vyplňuje :grinning: Ale těch mých prsou si všímá čím dál víc známých...včera mě kamarádka viděla po 14dnech a vykulila oči a říkala, že dítě mi roste asi někde jinde než v břiše..
@majjka24 - moc na Tebe myslím s tím soudem!!! A co si to psala, že čekáš chlapečka,nebo že by jsi chtěla?? Teďka jsem to nějak nepochopila!!
@ined77 - jinak já tam mám kolonku plicní a na gyndě mi ji doktor proškrtl a zubaře tam nemám. Ale vzadu mám kolonky na jiná vyšetření. K zubaři nevím zda půjdu, nemám na to prachy....takže spíš ne...

Jinak já teďka dovařila a volala kamarád, co taky jezdí náklaďákem, že skládá v Jičíně a složej ho až zítra tak pro něj dojedeme a bude u nás...Martin si ještě nic nezbalil, prý je teprva středa! No já mu to balit teda nebudu!! Dneska alespoň zametl no... Teďka sjedeme do Teska ještě nakoupit něco a pak pro toho kamaráda... tak sem asi juknu až večer. Hezké odpoledne :wink:
25. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz
tak jsem zaregistrovaná u Apo, třikrát hurá :grinning: ale teda byla jsem tam o třičtvrtě hodiny dřív a už si nebylo kam sednout :confounded:, tak jsem neváhala a zavolala doktorovi a šla domu za pět minut i s razítkem, jsem myslela, že to nebude takový maso a že si to vystojim, ale tohle mě teda dostalo :rolling_eyes:

holky vy máte v průkazce plicní?? to jsem si vůbec nevšimla a co se tam řeší, já poprvé nestihla nic, ani toho zubaře, ani praktika, tak se teď budu chystat dřív, ale o plicním slyším poprvé, jen ekg vím, že mi musí natočit
25. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
já v průkajdě plicní nemám a ani mi nikdo nic neříkal že tam musím
25. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@alienka24 Ještě když Ti vrtal jeden zub, to normálně bez umrtvení nebo lokálně umrtvit může?
25. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@majucha O pllicním mi taky nikdo nic neříkal....
25. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
mistinka....lokálně umrtvit může, ale mě to ani neumrtvoval, neměla jsem to nijak moc
25. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
@alienka24 já bych bez umrtvení neotevřela pusu :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@majucha gratulace k registraci :dizzy_face: , jsem ráda, že u nás nic takového není, to by nebylo pro moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: . Já taky plicní v průkazce nemám:confused: :wink: .

@jiitkka tak to je dobře, že to u soudu dobře dopadlo:slight_smile:

@alienka24 jj, máš sice pidipupíček, ale roste :dizzy_face:. Až bude manžel doma, tak mu řeknu, ať vyfotí to moje obr břicho :wink:.

@ined77 užij si kadeřnici :slight_smile:, já jdu příští týden, konečně :sweat_smile:. Zato kosmetička mi štve, prootože se zatím neozvala s novým termínem, minulý zrušilo, pže nemohla :frowning2: ,jinam jít nechci, pže a/ mariánky jsou kvůli němcům a rusákům předražené b/ skoro po všem se osypu, takže nehodlám riskovat :wink:

@mistinka jé zubaře mi ani nepřipomínej, s těmi mám trápení :frowning2:, když jsem stimulovala na ivf s Andí, tak se mi udělal zánět, pak to vyšlo, já byla těhu, šla jsem na kontrolu a dr. zjistil, že je zub mrtvý a chtěl mi to vytrhnout, no bez injekce jsem to odmítla :confounded:, stejně by mi ani nemohl dát atb, pže v těhu se jsou bezpečné jen peniciliny a na ty já mám zrovna alergii, takže jsme počkali, až porodím a dokojím a zub jsme po roce loni na podzim vytrhli, teď jsme čekali, až se to zhojí, že uděláme můstek nebo korunku, jenže jsem zase těhu, no pěkný :unamused:, ale zase aby se mi v tom vrtal bez umrtvení opět nechci :wink:, takže holt až příští rok touto dobou...a to jsem ke všemu zjistila, že mi už 2 roky "přesluhuje" můstek na druhé straně, zatím drží a doufám dlouho bude :pensive: :slight_smile:. O peníze mi nejde, ale nechci, aby se v tom nějak angažoval...já mám takové "pěkné" zuby kvůli mámě, v těhu nejedla jogurty a nepila mlíko a mám zuby špatné geneticky- špatný základ, takže při A. i teď se snažím fakt jíst maso a pít mlíko, nechci udělat svým dětem, to co udělala máma mě :wink:.

My jsme už pár hodin samy, 4 ženský v baráku (já, A., fenka a mimísková :wink:), manžel jel na služebku a vrátí se v neděli navečer, už aby to bylo :slight_smile:. Nejhorší je, že mě bude mít a. za celý den dost, takže asi bude dost řvací, nicméně naše nenapadne přijet a trošku jí to zpestřit a tchánů nemůžou - tchánovi málem minulý týden amputovali prst a tchýně je mimořádně každý den v práci od 6 do 22 :frowning2: :angry: :unamused:, zrovna se to takhle blbě sešlo...

Hezký den všem :slight_smile:

25. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@sabcav já na to taky nemám nervy právě, tak jsem z toho byla krapet nervózní, ale tím, že tam mám doktora od minule, tak jsem spolíhala, že mě tam kdyžtak dostane, ale když jsem to viděla, nestálo mi za to, ani čekat tu frontu a rovnou jsem srabácky zavolala... jé to jsem nevěděla, že když se v těhu pije mlíko nebo jí víc mlíčnejch výrobků, že má mimi lepší zuby, jako je to logický, jen jsem si to nespojila :slight_smile: to bude mít prcek dobrý, já piju mlíko každý ráno a furt se futruju sejrama :slight_smile:
tak to tam holky nějak vydržte samy, u nás je to naopak od pátku do včera měl taťka dovču, dneska a zejtra je tu s náma moje mamča a v pátek dorazí tchánovci a budou až do úterý, takže máme o zábavu slušně postaráno :slight_smile:
já jdu ke kadeřnici zejtra, taky se mooooc těšim :grinning: a dneska jsem si vyzvedla nový brejle, to je radosti :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
tak me by zubar bez injekce nevrtal :astonished:
25. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@majucha jé to se máte, takových lidí okolo :dizzy_face:. Nechceš mi sem někoho poslat??? :grinning: :wink: a s těma brejlema věřím, taky jsem to viděla v práci, jak se ty lidi vždycky úplně rozzáří )teda nemyslím důchodce a jejich brejle na čtení, které chtějí na pojišťovnu, myslím normální lidi :wink: ). Jsem totiž optička :wink: .

@cutce mě by i vrtal, ale já se nenechám, jsem srab :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jednou mě tahaly nervy ze zubu nějaký medici ve fakultce, byla jsem na křesle asi 2 hodiny, fakt lahůdka :cry: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak tedy o zubaři radši pomlčím. Mám zuby jak po výbuchu granátu a v září jdu na kontrolu (teda lépe řečeno k nové zubařce, která ze mě asi omdlí až to na ni otevřu) takže jsem zvědavá co se bude dít. Určitě nějaký kaz najde, ale já se jen tak vrtat nenechám takže to bude zajímavé. Ted mi do toho začaly zlobit dva horní tesáky asi paradontóza krvácej během čištění jak kdyby byli vyrvaný a dost mi tam zůstavá jídlo a pak to puší takže tohle vyřešit bude taky masakr no nechci to vidět. Já jsem domluvená se skoromanželem, že po mimi si nechám udělat zubyska je fakt, zubáka se bojím jak čert kříže a je to asi tím, že jsem si jako dítě dost vytrpěla se zubama takže kamarádi to moji opravdu nejsou... Takže se v září docela bojím co mě čeká :unamused:
25. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@sabcav no je to super, teď se nám to krásně sešlo a furt máme nějakej program, Míša je nadšená :dizzy_face: dědu (funkčního) máme jen jednoho, ale babičky máme dvě, tak třeba půjčím :grinning: :grinning: :grinning: já se na ty brejle tak těšila, nosim teda spíš čočky, protože jsem slepejš a je to pohodlnější, ale teď možná zase občas vyrazim i v brejlích :sunglasses:
hodila jsem čerstvý foto pupku do alba a jsou tam trochu vidět i ty breje :slight_smile:
25. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@majucha bříško pěkný :slight_smile: a brejliny moc sluší :dizzy_face: . A koukám teda, že dioptrií máš dost, to jsou aspoň -4 :confused: ?
25. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@majucha jeee ty máš krásný bříško :slight_smile: a brejličky sluší :wink:
25. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
hm, tak se Andrejka budí a asi ne s moc dobrou náladou :frowning2: ...no ještě jí nechám chvíli doprobrat a pak sváča a pak se uvidí, jenže na hřišti jsme byli dopo a nikdo tam nebyl a navíc v noci pršelo, takže si ani A. nemohla sednout na písek, pže by byla hned mokrá, takže všude lezla a mě pak z toho bolí břicho :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@majucha krasnoucky brisko mas

holky vy jste tak hubenounky :frowning2: :astonished:
25. srp 2010 v 16:15  • Odpověz
@sabcav jak to poznáš z takový fotky?? :astonished: to jsi dobrá optička teda :slight_smile: mám ale ještě víc 5,5 :rolling_eyes: tak držím palec ať se odpo zabavíte, my asi budeme taky doma, ale službu má babika :slight_smile:
@alienka24 ono mi to vystrčilo špek a vypadá to takhle, ale aspoň už je jasný, že tam je i mimino, nejenom ten špek :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@cutce počkej si na příští týden, až mě manžel zvěční, to uvidíš pěknýho vorvaně :grinning: , případně hrošici :wink:
25. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@cutce díky, jsem ráda, že už je poznat, že to je těhu, i poprvé mi takhle vyskočilo docela brzo :slight_smile: já jsem hlavně mrňavá, hubená teda nevim, při mý vejšce 158 :unamused: :grinning: spíš taky krev a mlíko trochu :sweat_smile:
25. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.