• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majucha vidím, jak ti to jakoby v těch brejlích sesekává obličej a zmenšuje oči :wink: . Holt profesionální deformace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile: , tak hurááááááá, právě mi přišla sms, že je kámoška doma, jdu přeprat zvíře, ať si dá trošku přesnídávky a jdeme k nim :sunglasses: .
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@sabcav no jo, už to vidim taky, dobrýýýý :wink: :slight_smile: slepejš no, jak řikám :rolling_eyes:
tak super, užijte si to :wink:
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky. :wink: Vidím,že tady řešíte zubaře,tak to musím přidat svou zkušenost,že při prvním těhotenství jsem v cca.3.měsíci docela dost bolel zub a dostal se tam zánět,ale naštěstí vše v pohodě a zavčas a teď při druhém těhu mě v cca.12.týdnu upadl skoro 80%zubu a zůstali jen kousky viset :grinning: ,jsem byla na nervy,a to se stalo v sobotu,takže mě tak trčelo jen kousky z boku a maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže hned v pondělí k zubaři bez objednání a prý jestli mi to nebolí,tak jsem mohla vydržet,ale já na to,že sice to mohla,ale už třetí den jsem se pořádně nenajedla a akorát z toho zvracím :slight_smile: ,tak prý v těhotenství jsou dost slabé kosti,zuby,takže mé druhé těhotenství to odnesl zub,a jsem bez něj a prý až po porodu se mám ozvat a uděláme umělý :confused: .No hrůza ve třiceti a jsem bezzubá,když se usměju,tak každej hledí na díru v boku pusy :grinning: .Tak snad už zoubky vydrží do porodu a neupadne další :grinning: .
Jinak co se týká citlivosti prsou,tak už mě úplně přestali bolet,jak na začátku těhu.
A kadeřnici musím vynechat celé těhotenství,poněvaž při prvním těhu mám špatné zkušenosti s chytáním barvy,dokonce mě jednou chytla světle zlatá blond do úplné hnědé nebo oříšková do zelena,no hrůza,raději vydržím :wink:
25. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
Také jsem dnes absolvovala zubařku. Ta moje je děsně akční, takže prohlásila, že mám v těhotenství nárok na 3 kontroly hrazené pojišťovnou a už jsem objednaná na listopad na další sezeníčko. Samozřejmě mám požívat hodně vápníku, tedy především mléčné výrobky a nemám se leknout když mi budou krvácet dásně, to je u těhotných časté. Shodou okolností den před tím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, tak mi vypadla jedna plomba, takže jsme dnes vrtaly a plnily zub a i brousily zubní kámen. Injekci jsem nedostala, neb paní zubařka řekla, že mi ji jako těhuli dát nemůže. V pozdější fázi těhotenství by to v nutných případech šlo, ale většina zubařů to dělá nerada a já sotva končím první trimestr. Naštěstí to bolelo jen trochu a to mi sestřička podržela hlavu. Zubařů se naštěstí moc nebojím, jsem na ně zvyklá hodně už od mala, měla jsem rovnátka, později jsem navštěvovala i chirurga s osmičkama a dokonce i ten zánět jsem si jednou prožila u původní zubařky a teda bylo to fakt maso, v těhotenství bych to zažívat nechtěla. Tehdy jsem v sobě měla dva léky značky aulin a šest léků značky ibalgin, abych přežila noc. Já třeba docela blbě zvládám sestřičky s injekčníma stříkačkama, obzvláště když mi chtějí navštívit žílu. Při odběrech krve měním barvy v obličeji až po bílou a když mi jednou zaváděli kanylu, dvě hodiny jsem pak ležela v posteli s rukou svěšenou z postele, na čele kapky potu, z hluboka dýchající... Docela se děsím toho, že mi při porodu budou chtít něco takového provést, dát mi kapačky, napíchnout oxytoxin nebo prostě něco, to se se mnou pak asi nedomluví než se vzpamatuju, asi bych si to měla napsat do porodního plánu :slight_smile:
25. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky, nějak vás nestíhám. Jsem sama doma, muž jel školit učitele někam do hájíčka zelenýho, tak tu bojujem s Áňou samy. Ještě zítra...a v pátek tradá...letím s mladou do Švédska za kamarádkou :grinning:

Jo, zubař, kapitola sama pro sebe. Ta moje divná, co od ní chci pryč si vymyslela, že mi bude v září trhat zub, co mě nebolí...no ani náhodou. :angry:

jinak na dásně Curaprox kartáček a Elmex pastu - to bylo jediný, co trochu pomohlo, když jsem čekala Andulku.

A barvy mě chytají docela normálně, takže já to neřeším. Prostě když je třeba, stříhá se a barví se :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@cutce No a hubeňounká teda fakt nejsem... :slight_smile: reaguju na tvoji reakci na Majuchy hubený foto s vypouklým bříškem. Já mám špek, co se ještě neslil do těhubříška. A všichni na mě koukaj, jestli jsem fakt tak přibrala :grinning:
25. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
Cus,
prolitla jsem - v tehotenstvi mi rvali osmu, a musim rict, ze dobry.

Tak dneska odebrana krev na triple. A UTZ byl a uz asi vime co to bude. Mame tedy pracovni verzi a je toooo - kluk
25. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@ma12 moc a moc gratuluju ke chlapečkovi :wink:
25. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
Holky, tak dneska dopoledne mi měli volat, pokud by bylo něco z krve po screeningu a hádejte co?? Nikdo nevolal, tak jsme to hned šli oznámit maminám - obě plakaly a já s něma :grinning:

@ma12 moc gratuluju, taky bych chtěla prvního chlapečka
25. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@angelina987 ja prave chtela prvni holcicku a druhyho chlapecka, bajecne to vyslo. I kdyz tuky tuky :grinning:
25. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@ma12 velika gratulace k chlapeckovi. Parada :slight_smile:
25. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@ma12 - gratulace k chlapečkovi :wink:
Jinak teda moje dítě bude mít chudáček zuby hrozný, protože já mlíko,jogurty,apod nemůžu v těhu. Je mi po tom děsně zle...Přitom jsem vždy byla milovník mléka a jogurtů. Ale teď to prostě nepozdřu... A s těma prsama tedanevím ... musímse optatdoktora. Jo a v sobotu večer si přebíráme byt a stále není na nájem (6150,-) a do 15.9.máme platit dalších 6150,- na další měsíc. Martinovi sem to už 5x vysvětlovala, proč to tak je a dneska vybouchnul...Vím že je to garda,ale co mám asi dělat že jo... Prý že majiteli řekne, že mu zaplatí až ve středu po výplatě..tak mu říkám,že je to nesmysl. Že to nás pošle někam...a začal na mě držkovat,kde to má asi vzít..a co to je za hovadinu platit za 14dní znova takovou částku.....Asi za to můžu já, nebo nevim... :angry: Už mě to sere!!!! Kdyby byla mamka zdravá,tak jdu bydlet k ní a je to .... Hlavně vše říkám stokrát!! Chápu že je to dost peněz najednou, ale ví to už měsíc a dneska se diví jak to a proč... Fakt už mě to nebaví... :frowning2:
Tak dobrou noc přeju všem i miminkům.....
25. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz
@cutce - že jsou nějaký hubený všechny viď?? :grinning: To já teda svou pneu zatím nehodlám fotit :grinning: Až tak v 20tt :wink:
25. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a přijde mi,že sem píšete čím dál rychleji :slight_smile: gratuluju vám všem, co už víte pohlaví.
ze mě je od soboty vdaná paní,celá svatba byla úplně super, moc jsme si to oba užili. ještě ve čtvrtek předtím jsem byla na screening ve II.trimestru a včera mi volali, že riziko na downův syndrom je 1:85, takže jsem dneska byla na odběr plodové vody. nic příjemného to teda není a do pátku mají být první výsledky. tak kdyžtak držte pěsti, ať je všechno ok.
25. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz
@alzbeta82 - ahoj, tak to držím palce strašně moc!!!!!!!
25. srp 2010 ve 23:27  • Odpověz
Dobré ránko, dneska jsem vstávala v 8:40h, to je u mě co říct... ( taky ale už zívám :grinning: )....
26. srp 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky, tak mám po odběru krve na triply, za týden budou výsledky
26. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
@alzbeta82 blahopreju ke svatbe :wink: a budu drzet pestiky na vysledky :wink:

jinak dobre rano
26. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
teď volali výsledky z nemocnice, všechno je v pořádku a je to kluk :slight_smile: juchůů, stejně jsem to nějak vnitřně věděla celou dobu, že čekáme malého Viktora :slight_smile:
26. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@alzbeta82 - jéééé no tak to je super!!!! :dizzy_face: Gratuluju moc ke chlapečkovi a hlavně,že jste v pořádku!! :wink: Bláznivý Tripl testy...a to mě čekají za 14dní... :frowning2:
26. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@alzbeta82 gratuluju k vysledkum a take k Viktorovi :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@alzbeta82 gratuluju k výsledkům i ke chlapečkovi :wink: :dizzy_face:
26. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
@alzbeta82 taky moc gratuluju:slight_smile: to jsou parádní zprávy :wink:
26. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@alzbeta82 gratulace ke svatbě :slight_smile: , a hlavně ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@mysojc vezměte nás prosím do baťůžku :slight_smile: :wink: . Tam bych taky tak ráda jela...manžel tam byl služebně a přijel nadšený :dizzy_face: . Teda jako bydlet bych tam nechtěla, ty dlouhé noci a ta dlouhá nene, to není nic pro mě :frowning2: , ale na dovču v létě, jak ráda :wink: . Taky ráda koukám na švédské romanťáky, ne kvůli obsahu, ale kvůli přírodě, těm domečkům a stockholmu :wink: . A miluju losy :dizzy_face:
26. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@angelina987 gratulace k negativnímu nt :dizzy_face: . Já si musím na výsledek volat v po, to bude mít zase vysokej tlak i cukr :frowning2: :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
Jinak zdravím všechny :slight_smile: , my byly dopo v Mariánkách a bez kočáru, dálkové busy ho neberou :angry: , tak jsem to ani nezkoušela ho vzít sebou, ale ok :slight_smile: , A. ušla 3km :dizzy_face: (nosit jí nemůžu, bolí mi pak břicho :frowning2: :unamused: ) a teď chrní už 2 hodiny :slight_smile: . vVera zážitek jak z hororu:vypadalo to, že si Andí zlomila nohu, po spaní po se vzbudila , řvala v postýlce a když jsem tam došla, tak měla nožičku mezi matrací a šprušlí a brečela, měla tam krev a nateklý...šáhnout si na to nenechala, řvala asi 20 minut v kuse...mezitím 4* nedejchala, chovat a utišit v náručí nechtěla, ušla jeden dva kroky, pak padla a zase řvala, no děs :cry: :frowning2: :unamused: , naštěstí mě napadlo jí to drama přerušit tím, že jsem jí vyndala z ledničky oblíbený jogurt :wink: a zase fungovala normálně i si to nechala zkontrolovat a bylo to ok :dizzy_face: . Ovšem zážitek děsnej, mě pak tvrdlo břicho, nebýt těhu, tak jsem si dala panáka :wink: , takhle dieta nedieta, sežrala jsem delisu a vypila asi 1/2l koly naráz, jak mi z toho bylo zle...

Krásný den všem :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
ahoj, vcera jsem byla cely den mimo, tak jsem vas nestihla ani precist

zuby to je neco, ja uz se objednavam tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen jsem teda myslela, ze tehu maji narok na 2 navstevy a ne na 3 jak psala @xovicka

@jandalinka me teda chybi taky jeden zub, tak si z toho nic nedelej, nejsi sama v tomhle veku, chci si ho nechat udelat az po tehu, je to sice 7, coz neni videt, ale preci jen jsem se ted naucila kousat na druhou stranu a vadi mi to, takze hezky zainvestuju do zubu

@mysojc tak na curaprox a elmex taky nedam dopustit, nejenom v tehu

jinak gratulace ke vsem kontrolam a k urceni pohlavi :slight_smile: my se stale rozmyslime, jestli si to nechat rict
26. srp 2010 v 15:22  • Odpověz
@sabcav tak hlavne ze to dobre dopadlo a jogurt zabral, to by bylo neprijemne v tomhle veku mit uz zlomenou nozicku
26. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.