• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jiitkka ahojky, hele me boli bricho takhle uz tyden taky i v noci a zadnej stres vyjimecne nemam a cely tyden fakt nic nedelam,jen odpocivam a pohoda..a ja mam zaplacenou VIP kartu na gynde a konzultace na jejim soukromym cisle 24 hodin denne,takze ji porad kvuli necemu volam,kdyz nevim,mam super doktorku..a proste mi vcera rikala,ze jestli chci muzu prijit,ale mimco se roztahuje a proste to tak nekdo ma,kdo ma citlivejsi delohu a spodek,tak me uklidnila aprijdu az v pondeli, nekrvacim,nespinim...tak snad budeme ok..no jasny,ze ze stresu to byt muze :unamused: :frowning2: hele k Martasovi se nevyjadruju, proste je to flegmatik no asi a nechava to na posledni chvili a mysli si,ze vse bude ok a my zensky stresujem,nedivim se ti..taky bych byla dost na nervy..

Jinak ja na vikend mam povoleno odjet z Prahy od doktorky, pocasi nic moc,ale mame rezervovanej penzionek u Jicina a zitra budem cely den v Detenicich na zamku a vecer mame zaplacenou stredovekou zranici v ty jejich super restauraci i s programem,tak se tesim.. :grinning:
27. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@alzbeta82 můžu se zeptat?proč jsi byla na plodovce?to ti doporučil doktor. :confused:
27. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
Jinak všem ahoj,u nás také v noci lilo,a ted je děsnej vzduch,jako by ani nezapršelo,od včerejška je tedy hroznej blbej tlak či co,dusno,fuj.. :frowning2: .A s těmi bolestmi v podbřišku,tak mívám také občas,když hodně nachodím po městě či tahám těžkej nákup :confused:
27. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@jandalinka podle krevních testů mi vyšlo riziko na chromozomální vady jako down apd. 1:85, takže mi to doporučila doktorka z genetiky
27. srp 2010 v 11:41  • Odpověz
@bubanek Ahojky, téda to se někdo má :slight_smile: užijte si to! My měli ject dnes na chatu s tchýní, ale nejelo se protože v tomhle počasí je to na chatě na prd nedá se tam nic dělat a to by jsme se navzájem sežraly... Takže se zůstalo doma. Užijte si žranici je to tam super my tam byli spokojení :wink:

Jinak dnes psala gyndařka, že výsledky ze screeningu (z krve a propočty) jsou v pořádku tak jsem si oddychla :sunglasses:

Od začátku těhu mám výtok, ale nějak mě netrápí- nezapáchá, nepálí, nesvědí... ale asi ji budu muset upozornit v září, že je čím dál hustčí a když jdu na velkou a mám co dělat abych se vyprázdnila dost často jak tlačím tam je pak takovej nudlovej hlen( asi jako po šmoulování bez ochrany) tak jsem z toho trošku vykulená, ale takový výtok jsem měla i před těhu a říkala že je v pořádku že je to jak se tělo připravuje na oplodnění, ale stejně se optám at jsem klidnější.

V noci krásně lilo, teď je tady vichr až jsem musela zavřít větračku na balkon aby se nevyrvala... Dokonce nešel net páč O2 mělo celorepublikový výpadek netu a nevěděli proč, ale už to fachčí to bych nepřežila den bez připojení :grinning:
Krásný den všem těhulkám :slight_smile:
27. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@alzbeta82 díky za odpověď,já si právě říkala,že máš 27let a proč tě poslali,a mě ne,když jsem starší,tak to jo pak. :wink:
27. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
@bubanek ahojky, jé tak to budeš kousek ode mě, když budeš vDětenicích :grinning: a 3km vedle je vesnice Libáň a tam Martin vyrůstal a má tam část rodiny. Jinak děkuju za info!! Stejně se na gyndu nemůžu dovolat,tak to musim nechat být. Ale spíš mě zaráží,že je to intenzivní a vždy večer ser to zhoršuje,jak kdybych měla dole balvan,takovej tlak... No Martin není flegmatik, jen hroznej lajdák a jelikož je debilně vychovanej,tak čeká,že vše jako vždy zařídím jako by tu udělala jeho matinka! Na to mu ale seru!! A to že nemá na nájem...no tak hold kdyžtak máme blízko most....
@mooby - tak to je super, že je vše ok! :wink: Já taky bez netu jen tak nevydržim a to nevím jak to bude v pondělí v novém bytě. Má mi tam přijít technik,ale majitel si nepřeje,aby mu tam něco vrtali...JInak tam má majitel na celej barák net, ale vstupní poplatek stojí 1000,- a pak měsíční sazba nějaká. Jsem Martinovi říkala,že já tady platila min.rok v září 1000,- a tak teď zaplatí on. A samozdřejmě držkoval...takže možná budu bez netu a jelikož sem furt doma,tak mě asi klepne pepka. :angry: Tak jemu to je jedno, on je doma 2dny v týdnu...Jinak mám taky O2 a co vím tak do 1hod,než se vypnul pc šel a od ránami jde taky... Tak nevím,zda mi tu měli výpadek.
27. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@jiitkka no Viki říkal že to nešlo a že se nemohl dovolat na O2 linku protože byla přetížená a pak to zkusil jinak a dozveděl se, že to vypadlo a že nevědí vocogo :grinning: ale trvalo to asi jen půl hodky. Jinak u nás to vypadává dost běžně protože vedle v baraku je hlavní skřín a nejakej debil se vní bežne hrabe a vypadne dratek a je vymalováno... pak stačí vichřice a zase to nejde protože se přetrhají draty co nejsou v zemi a ted se stalo že draty v zemi překoply silničáři když delali díru do silnice kvůli kanálu no parada na Prahu co :grinning:

Tak si pořid sice pomalejší net, ale levnější jen takovou flešku do PC a nemusí se nikde nic vrtat my to používame na chatě, sice je to někdy slimáčí rychlost, ale tam to zatím stačí. No uvidíš :wink: jo s penězma to je na bobek povídej mi o tom chvilku... Bych mohla napsat román jaký máme problémy s nájmem díky krizy a už díky tomu mamé auto v zastavárně... No chce se nenervovat jinak bych skončila bud ve vězení za vraždu nebo v léčebně pro psychicky choré :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@mooby no slysela jsem,ze je to tam super od pribuznych,dokonce jsme premysleli i o tom stredovekym ubytovani,je to tam sice drazsi,ale nikde jsme moc na dovce nebyli kvuli tomu jak jsem otehotnela,ale vcera jsem volala a meli plno primo v tom stredovekym dome.. kazdopadne na zranici se tesime,to my mame moc radi takovy prasarnicky, hodne chodime v Praze do Praveku,tam je podobna ta kuchyne a ty masicka..
@jiitkka jinak jsme ubytovany v Park hotelu Skalni mesto- tak asi mozna znas,to je tam u vas nekde..pocasi teda komplet na houby,meli jsme jet uz dneska a volala jsem,ze prijedem zitra dopoledne a jen na jednu noc,protoze bychom stejne byli dneska zalezli na hotelu.. ale za 14 dni se chystame zas nekam,jak mi je uz konecne lip a dovca moc nebyla.. :grinning: jen mesic v laznich a HOnza tam za mnou jezdil,tak to bylo fajn.. :grinning: :confounded: do Prahy to mame pres hodku z Detenic,ale zas HOnza by si nemohl dat poradne ani pivo,tak radsi at si uzijem vecer a jedem autem nekam 20 minut a v nedeli se projdem po JIcine..

Ja se loucim,tak hezky vikend...tady ve VYsocanech zacina bejt pekne cerno :confounded:
27. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@mooby no pokud tamto O2 nepujde, tak asi vemem ten jejich, uvidím co Martin...Já tady mám právě dost rychlej net a když je bouřka a je malonko pomalejší,tak se děsně vztekám :sweat_smile: Jinak s těmapenězma je tofakt děs...že skončim naprosto bez koruny a závislá na někom by mě nikdy nenapadlo...Teď jde ještě o to,jak to ten co jsem na něm závislá přijme a jak se postará... :unamused: Já se snažim nenervovat, furt siříkám že i ta moje mamka je na to mnohem hůř, i další...ale prostě to na mě dost často spadne všechno...
@bubanek - Do náměstí pokud pojedete autem, tak to lze jen jednou cestou a té uličce je v půlce bistro číňanů a pak dřevěné dveře a nad nima nápis "nábytek Harcuba" tak koukni, tady do pondělka bydlím :grinning: Já jsem v dětenicích ještě nebyla, jen v pizzošce. Užijte si to tam :slight_smile:

Jinak cítíte někdy v břiše takovou divnou ránu?? Já nevim jak to popsat...cítím to asi 14dní a dneska teda dost silně. Zas si říkám, že na kopance je ještě brzo a ty mají být snad hezké, tohle je dost divnej pocit...a mám to vždy na pravé straně vedle pupiku... :sweat_smile: Si připadám už jak magor...tohle, k tomu bolest břicha, hlava, mžiky před očima, strie, divná prsa...rozhodně se nepozoruju,ale tohle je prostě cítit...
Přeju hezké odpoledne :wink:
27. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@jiitkka no ja to dopredu vedet nechci, manzel jo, mozna kdyz se prcek ukaze, tak si to rict nechame, ale nikde to nebudeme rikat, ostatni at si hezky pockaji :slight_smile:
jinak k tem tvym problemum, zajdi kdyztak do nemocnice pokud se nemuzes dovolat dr, tam te urcite vezmou, sice si treba pockas, ale aspon budes vedet na cem jsi, preci jenom vikend je pred nami
tak drzim palce, aby to nebylo nic vazneho

@bubanek sice nema byt moc hezky, ale krasne si to uzijte. na me by tyhle zranice ted nebyly, jsem si 2 dny myslela, ze mi je uz lip, ale vcera a dnes to je zas s jidlem o nicem, takze nechutenstvi pretrvava
27. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@pindruzka - díky, no uvidím...zas když bubanek psala, že ji doktorka řekla že je to normál a má to už týden...no kdybyto bylo fakt k nevydržení,zajdu tam. teďka jedeme juknout do nábytku, tak pojedeme okolo a já juknu, proč tam dnes nebyli. Kdyby tam náhodou byli, rovnou tam zajdu. Téda, pořád máš nechutenství?? :frowning2: Určo to bude lepší!! Mě bylo dva měsíce děsně zle a pak najednou ok. Někdy se mi akorát zvedá žaludek po ránu, jinak ale ok už. Tak držím palce,ať Ti je taky dobře :slight_smile: Jinak to bude hezké, kdyžby jste to věděli a nikomu neřekli, to je dobrej nápad. To zkusím prokonzultovat s Martinem :grinning: tak papa, vypínám to tu. Hezké odpoledne :slight_smile:
27. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
Krásné odpoledne všem
Tak máme za sebou další kontrolu, máme dostatek placenty i plodové vody, a krásně rosteme dle Dr. :slight_smile: Náš upírek je velký už 12 cm. celkm hooodně porostl od posl. kontroly. za 14 dní skoro 5 cm. na UTZ máme napsaáno 12 cm, ale to si myslím, že to je s nožkama, takže měří cca 9 cm. Hodila jsem tu nějaké fotečky :wink: :grinning: co máme .......UTZ fotečky tu hodím později, máme je na USB ten má manžílek.
Jinak jsme kontaktovali 2 právníky a každý nám řekl něco jiného, ale že by se to jako dalo vyhrát,Na netu jsme dokonce našli, že promlčecí lhůta je u majitkového práva 2 roky a ne 3, takže teoreticky mají smůlu. V pondělí jedeme na soud se informovat jak získat bezplatného právníka. (jinak se prý pohybujou u částky nad 120 tis. za stání kolem 40 tis. což je pplně šílené, to by nás položilo....o psychické stránce už ani nemluvím.....-. :frowning2: :frowning2: :frowning2: O2 mají často výpadky, na Moravě. už jsmw si tu zvykli. Naštěstí máme firemní net neomezený a gratis, aspoň něco...
Jinak gratuluju ke svatbám a úspěšným kontrolám :slight_smile:
27. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
Cha, už jsem našla na dalších stránkách, že ta promlčecí lhůta je dva roky, ten pokus o smír poslali těsně před vypršení 3 roku, kdyby to teda byli ty 3 roky...... Idu studovat dál....Za chcvilu budu chytrá jak rádio :grinning: jen vypnout..... :wink:
27. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
už tam mám i foto mimuška
27. srp 2010 v 16:37  • Odpověz
@majjka24 ahojky, teda takovej pidipupík to je hezký to já jsem nafouklá jak mičuda... nikdy jsem neměla plochý bříško a hlavně si hovím takže pneumoška tam vždycky byla a bude :grinning: ty dupajdy jsou rozkošný :wink: já jsem zvědavá co mě čeká až jednou rozbalím pytle oblečků po mě a neteři a synovci co máme jako rodinný poklad :slight_smile: to se asi zblazním. Zatím nějak po pidi věcičkách nepokukuju, ale ono to jednoho dne přijde a to bude mazec...

Tak jsme tu probíraly zubaře co?! Tak jsem dnes cítila zub... zaplombovanej a asi nervíček tak jsem zvedavá jestli počká do 8.září nebo mě chytne, zatím ho necítím (nemám spodní zub tak ten vrchní nic netlačí tak je to zatím dobrý) ale nechci vidět jestli začne prudit :rolling_eyes: bože já už chci klapací chrup kterej nebolí :grinning:
27. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@majjka24 - ahojky, moc hezké fotky :slight_smile: S tím soudem to bude určitě dobré!! Najdi si nějakou bezplatnou poradnu. Já pak k sobě vyfotím, co mi pletla mamča - mám to v pytly ve sklepě a až se teďka přestěhujeme,tak to vyperu rovnou a připravím :slight_smile: + tam mám asi 5bodyček,jinak nic. Odpol.jsme byli u Martina mamky, tak nám na ten nájem pujčí do Martina výplaty...teď jsem ale doma zas sama a zas mám depku... :cry: tak jdu asi balit a pustím si k tomu rádio a bude.
@mooby jakej klapací chrup?? :grinning: Snad Těnebude bolet. Já mám ve předu mrtvej zub a prej nemá bolet..a občas bolí jako čert den a pak měsíc klid a pak zas...to teda nevím,co je na něm mrtvého :slight_smile:
27. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz
@jiitkka no přece takový ty skákací zubyska :grinning: už se na ně těším :grinning: v 25.letech mám tlamu jak po výbuchu díky špatným genům, takže přední jsou celkem ok, ale zbytek je kaput zralý na vytrhnutí a díky mému štěstí na zubaře od dětství to fakt stojí za to. Já mám mrtvej zub od svých 10ti let co mi ho zubařka léčila až doléčila... ještě ho mám v puse, ale za tu dobu bez výživy se začal drolit a lámat a už tam mám jen "frantíka" zralého na vyndání... Takže musím nějak překousnout těhu a po těhu se pustím do předělání úsměvu. Mám novou zubařku ke které jdu tak jsem zvedava na její reakci. Zatím jsem si vyslechla, že to není možný mít v dnešní době takovou pusu a bla bla a pomalu na me nechteli šáhnout, takže jsem zvedava na ni jak bude kulit očima. Stejně si sama mužu určit co chci a co ne proto jsem mela problémy se zubakama ohledne trhaní, vždycky chteli léčit aby na me neco vydelali a když jsem si dupla že chci ten zub ven tak me malem vyhodily z ordinace, že si nemám co poroučet a když se dá léčit tak se bude léčit, ale kdyby meli zážitky jako já tak by pochopily... proč chci trhat! No uvidíme jak to dopadne... Už mám nastudováno, že trhání v těhu by nemělo vadit, ale zase zaleží na zubákovi zda to udělá... klasika.
27. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@majjka24 fotečky krásný :slight_smile: máš termín jako já, tak aspoň vidím, jak teď asi drobek vypadá :grinning:

já dneska využila, že jsou tu babí a děda a trochu jsem se utrhla ze řetězu při nakupování, měla jsem asi den, protože jindy chodim a nic moc se mi nelíbí nebo mám pocit, že to nepotřebuju :sweat_smile: ulovila jsem v HM trička, co se do nich vejde pupek, jednu super košili a hlavně těhu kalhoty černý sportovní, tak jsem myslim na nějakou dobu vybavená s tím co už mám :slight_smile: a druhej nálet byl na Tesco, mají tam 30% slevu na mimi oblečky, tak prďolkovi jsem zatím nekoupila sice nic, protože z těch neutrálních věcí se mi zrovna nic moc nelíblo, ale zato Míše jsem udělala výbavu na podzim :slight_smile: no a završila jsem to náhodou objevenejma úúžasnejma kozačkama :dizzy_face: , který už dlouho shánim a zrovna je měli,to byl osud :sweat_smile: ale ty si schovám od někoho jakože k narozkám, to už by neprošlo :sweat_smile:
27. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
@mooby - téda, já mám zuby docela ok, až na to že jeden nemám+nějaké kazy jsem měla..ale Martin je má taky hrozné...navíc ten k zubaři nejde ani za nic,protože se příšerně bojí! :grinning: A tuhle se mu vydrolil kousek ze předního,tak to je něco teda... :grinning: no nemůžu ho zaboha dokopat k zubaři, no ale na ty své zuby by si musel vzít úvěr :grinning:
@majucha nakupovací mánie :grinning: Já už si cca půl roku nekoupila ani kalhotky,nic... Ale hezky jsi pořídila :slight_smile:
27. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@jiitkka no tohle opravdu nedělám často, tak maximálně dvakrát do roka, ale spíš jenom pro Míšu, teď byl konečně důvod něco koupit i pro mně :grinning:
jinak holky ty zuby vám nezávidim, to já je naštěstí mám v pohodě, ale uvidíme co s tím udělá druhý těhu, po prvním se mi ulomil kus stoličky, ale až po porodu a bylo to jen na zabroušení, tak doufám, že mě teď nic horšího nečeká, já se fakt zubaři bojim mooc :confused: no asi jako každej druhej :grinning:
27. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
@majucha - :slight_smile: Kolik vůbec bude malé Míše až se mimi narodí?? A vysvětluješ jí to nějak, že přijde sourozenec?? :wink:
27. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
AHOJ HOLKY, STÍHÁM SE PŘIPOJIT AŽ TAKHLE VEČER.... JAK TO TAK PROČÍTÁM, TÉMAT JE TU DOST, CO SE DAJÍ PROBÍRAT :wink:
27. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@jiitkka no dva a půl nebo dva a třičtvrtě podle toho jak se to vezme, jak je narozená dřív, počítá se jí to dvakrát, ale v tomhle věku už ten rozdíl nikdo neřeší, to jen na začátku :slight_smile: ona už je dost samostatná, docela se s ní domluvim, takže předpokládám, že budu mít pomocnici :slight_smile: zatím jí říkám, že musí dávat pozor na mimi v bříšku, tak mi ho hladí a tulí se o něj :dizzy_face: ale občas hlásí, že má taky mimi a táta taky, takže jí to ještě úplně hlava nebere :grinning: :grinning: možná až se začne mimi znatelně hejbat :slight_smile: no a jinak jí pořád vysvětluju, že se musí dělit o hračky, že bude mít ségru nebo bráchu, ale zatím si z toho nic moc nedělá, tak snad se to naučí :slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
NO NAŠÍ ANETCE BUDOU TŘI ROKY AŽ SE NARODÍ SOUROZENEC, TAK JSEM TAKY ZVĚDAVÁ. ZATÍM JÍ NEDĚLÁ PROBLÉMY SE DĚLIT O HRAČKY NEBO NĚJAKOU TU MLSKU. ALE MÁ JASNO, ŽE BY CHTĚLA HOLČIČKU , TO ASI NERAŘÍDÍME :grinning:
27. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@z.lucie a co byste chtěli vy? :slight_smile: Míša se dělí, jen když se jí chce, tak uvidíme jak ten jí ten vztah k sourozenci posune :slight_smile:
ještě sem šoupnu moje dnešní úlovky pro Míšu, mám z nich skoro větší radost než z těch věcí pro mně :grinning:
27. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
MAJUCHA: NO JÁ BYCH RADŠI HOLČIČKU, IMANŽEL, ALE KDYŽ TO BUDE KLUK JAK BUK TAKY DOBRÝ. HLAVNĚ AŤ JE ZDRAVÉ TO MIMI A MY ŠŤASTNÁ RODINKA. A I KVŮLI PRAKTIČNOSTI - MÁME PLNO HADŘÍKŮ PO ANETCE, TAK AŤ TO JEŠTĚ JEDNA SLEČNA UNOSÍ.
JINAK TO DĚLENÍ JÍ NEVADÍ NIKDY, I NOVOU HRAČKU RÁDA PŮJČÍ, ALE TO HLÁSÍ PŘEDEM, ŽE JÍ CHCE VRÁTIT :grinning: ALE I TO SE MŮŽE ZMĚNIT. NEDĚLÁM SI ILUZE :wink:
KDE NAKUPUJEŠ HADŘÍKY???? JSOU KRÁSNÉ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@z.lucie tak to máme úplně stejně s tím pohlavím teda :grinning: dneska jsem udělala nálet na Tesco, mají 30% slevy, třeba ta bunda stála 350 :sunglasses:
27. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
JO??? TAK TO JE ZAS TIP.... NA NÁKUPY. A MAJÍ NĚCO I PRO TĚHULKY?
27. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@z.lucie no to ani moc ne, to jsem nic nevybrala, ale zato v HM mají, tam jsem se slušně vyřádila zase pro sebe :grinning: i když většina není přímo pro těhu, jsou to takový střihy, že se do nich i velký bříško v pohodě schová :wink: a kalhoty mají pěkný teda, to mě překvapili, že jsem se ani nemohla rozhodnout který vezmu :zipper_mouth: když jsem byla těhu s Míšou tak měli kulový, tak jsem teď zírala jak šli do sebe :slight_smile:
27. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.