• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
TAK JÁ MÁM DOST HADŘÍKŮ Z MINULÉHO TĚHU, ALE TRNTOKRÁT PŘIBÝVÁM NĚJAK RYCHLEJI :confused: , PRÝ JE TO U DRUHÉHO NORMÁLNÍ, NEVÍŠ???
27. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@z.lucie mě taky přišlo, že mi bříško roste rychleji, ale pak jsem koukla na fotky ze stejného týdne a asi to není moc rozdíl, spíš to jen rychleji utíká :slight_smile: já právě toho moc nemám nebo teda mám, ale samý věci do práce, košile a tak... ale v tom na procházky a na hřiště fakt vyrážet nebudu :grinning: navíc jsem byla těhotná obráceně na roční období, začátek v zimě a zbytek jaro a kousíček léta a teď to bude naopak, takže zimní věci fakt nemám :unamused:
27. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
NO NAŠE ANETKA JE 13.ÚNORA A TEĎ MÁM TERMÍN 16. ÚNORA, JSME HOLD PLODNÍ V KVĚTNU, :grinning: , TAKŽE HADŘÍKY I PRO MIMI STEJNÝ, FAKT BY SE ŠIKLA TA HOLČIČKA
27. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz
@z.lucie no to vám to pěkně vyšlo :grinning: :grinning: my jsme čekali na druhý narozeniny a ono to pak vyšlo hned, což jsem moc nečekala a ani si nespočítala, že to pak bude všechno naopak :sweat_smile: ale to je to nejmenší, hlavně abych to dotáhla do termínu tentokrát :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
TAK TO BUDU DRŽET PALEČKY :wink:
A PROČ SE MALÁ NARODILA DŘÍV??
27. srp 2010 ve 22:11  • Odpověz
@z.lucie měla jsem preeklampsii, pěknej prevít :unamused: je možný, že se to bude opakovat, ale já věřím, že nebude :slight_smile:
27. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz
@majucha - to musí být hezké, když se malá tulí a myslí si,že má taky mimi :dizzy_face: Jak se projevuje ta preklamsie?? :frowning2: Mě tuhle kamarádka říkala,aťsi dám bacha jak mě bolí hlava a mám mžiky na tuhle nemoc,..tak jsem jí řekla,že to určitě tak není, že bolest hlavy je v těhu změnou organismu normální!! Ale neboj, teď to budeš mít v pořádku!! to je tutovka!! :wink:
27. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz
@majucha jinak jsi nakoupila krásné věcičky :dizzy_face:
27. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@jiitkka preeklapsie je pozdní gestóza, takže teď to určitě ještě není ono, to se fakt neboj :slight_smile: nejdřív se to může projevit po 20 týdnu, ale to je hodně neobvyklý, spíš se to stává o dost později, já to měla od 26 týdne a bylo to prej hodně brzo... mžitky máš z nízkýho tlaku a hlavu asi z těch změn, u preeklapsie je naopak tlak vysokej až hodně, k tomu jsou otoky, s tím spojenej rychlej nárůst hmotnosti a taky bílkovina v moči (proto nosíš moč pokaždý do poradny) doktor pak může najít málo plodový vody a když už je to vážný, začínají mžitky, bolest na hrudi (játra) a konec je eklamptickej záchvat, kterej vypadá jako epileptickej a kdy bez pomoci je úplnej konec :confounded: někdy to může končit "jen" pro miminko odloučením placenty nebo selháním ledvin matky :pensive: je to vlastně alergická reakce těla na plod, ten problém vzniká na začátku těhotenství při přepojování výživy na placentu a nedá se teda říct, jestli se to bude opakovat nebo ne. Někdy je to chyba, která vznikne na začátku"jen tak" a někdo k tomu má sklony a stává se mu to pokaždý nebo dvakrát jo a jednou ne... prostě nikdo neví proč to vzniká, jak to vzniká a jestli to vznikne, může se to stát z hodiny na hodinu nebo to může trvat měsíce, průběh je u každýho jinej, jinak vážnej, u někoho udržitelnej až do porodu, u někoho neudržitelnej ani hodinu... jak řikám, je to svinstvo a jediná skutečná léčba je porod :unamused: píšu to ne proto, abych někoho děsila, má to snad jen 4-6% rodiček a to ve všech stupních závažnosti, ale spíš to píšu proto, abyste věděly, já nevěděla o tomhle vůbec nic a tak jsem ani nic nepoznala, i když by to asi stejně nic nezměnilo
27. srp 2010 ve 22:42  • Odpověz
@majucha - tý jo, to je hrozné... :frowning2: ach jo, co se to děje za věci... no já si taky říkala, že to nemohu mít...vlastně mi to řekla,že sem zhluboka se nadechla a říkám,že se mi někdy těžce dýchá a ona se mě optala, zda mě nebolí hlava a nemám mžiky, a když jsem řekla že ano, tak to na mě vybalila...ale taky jsem si říkala,že je to blbost abych to měla...nj,to jsou ty co jen děsí druhé. :angry: Jsem ráda, že jsi mi to vysvětlila...ono to nejlépe vysvětlí ten,kdo s tím měl něco společného. Takže děkuji za odpověď. Pevně věřím, že teď už u Tebe proběhne vše přirozeně a jak má!! :wink: Jdu chrnět, dobrou noc :wink:
27. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz
TEDA HOLKY, ČTU AŽ TEĎ RÁNO,CO JSTE JEŠTĚ PŘED SPANÍM ŘEŠILI... DOUFÁM, ŽE NÁS TO ŽÁDNOU NEČEKÁ A BUDEME SE SPOKOJONĚ MAZLIT S TÍM RŮŽOVÝM UZLÍČKEM :grinning: VŠEM PŘEJU JEN ZDRAVÍČKO. TAKY U VÁS TAK PRŠÍ? MY ŘEŠÍME CO CELÝ DEN DĚLAT. SAMA BYCH SE VÁLELA,ALE CO S TÍM ŠPUNTEM? TO SE MUSÍ NĚJAK ZABAVIT :confounded:
28. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@jiitkka no na tohle jsem teď už opravdu odborník i když nedobrovolně :slight_smile: neboj, určitě tě nic takovýho nečeká, jen je dobrý o tomhle vědět, aby se to kdyžtak rozpoznalo včas, já měla štěstí v neštěstí na to jak se to seběhlo a navíc pak štěstí i na doktory, co to hned poznali a dělali, co měli, ale lepší je určitě vědět, že něco takovýho existuje, já to do tý doby vůbec netušila... taky věřím, že teď bude všechno ok a těším se a doufám, že budu rodit přirozeně a konečně si to "užiju" se vším všudy jako ostatní :slight_smile:

@z.lucie určitě nás to nikoho nečeká a i kdyby nááhodou, tak ne v nějaký závažný formě, věřím tomu :slight_smile: u nás je taky pěkně hnusně, naštěstí tu mám babiku a dědu, tak mladou baví oni, já půjdu asi probrat skříně a vytřídit hadry, co už neunosím, protože kapacita skříně už tak nějak nestačí a valí se to na mě, jen to otevřu :confused:

tak všem přeju fajn den :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
jen vás jdu všechny pozdravit a popřát pěkný víkend :slight_smile: ...i když to počasí zrovna není ono :sweat_smile: :slight_smile: .
u nás není nového nic...matýnek řádí jako černá ruka a mimískovi se myslím daří dobře :dizzy_face: .
další ko je až za dlouho, ale novinky pak určitě písnu, pááááááááááá :slight_smile:
28. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
28. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak dneska jsem vstala,došla na nákup a pak jsme sjeli pro klec která je na psa,ale já v ní budu stěhovat kocoury :grinning: Protože ty moji lupmíci příšerně vyvádějí v platové přepravce, teda ty dva starší. A jak jsou velcí, tak vyrazí mřížku a je to něco.No ale ta klec jetěžká jako blázen, to teda nevím jak je Martin unese,když do toho dám najednou asi Mourka i Majkyna a Ti maj dohromady cca 15kg :grinning: Mišelinka dám asi do plastovky,ten má sotva 3kg, ale musim ji nejdřív najít. No a pak jsme jeli za rodičema na chalupu, přijeli jsme až teď, najedli se a jsem tak vyřízená že si musim jít lehnout.V podnělí se stěhujeme a já nemám ještě nic sbaleno.... :confounded: Ach jo.... No a před 18h vyrážíme, jedeme převzít tn byt. Tak papa, pěkné odpoledne :wink:
28. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , ani jsem včera neměla náladu psát :frowning2: , děsně jsem se pohádala s mámou, asi nejvíc v životě :rolling_eyes: , chudák mimís :cry: ...přijede jednou za uherský rok (no dobře jednou za 6 týdnů, ale bydlí ve vedlejší obci,chápete to :confused: ?) a ještě měla blbý řeči, kdyby na mě, ale na Andy :confounded: . Třeba že toho hodně sní na svačinu...atp... takže jsem jí od srdce řekla, co si o ní a o jejím chování myslím, jsem zvědavá, jestli si z toho něco vezme :confused: , uvidíme :pensive: :wink: . Jak jsem říkala manželovi, aspoň jsme ušetřili nějaké peníze za rodinné konstelace :grinning: (možná to někdo znáte :wink: ). Pěkně mi tvrdlo břicho a docela jsem se o malou bála, ale dobrý, naordinovala jsem si ležing, ten teda až večer, co A. usnula :grinning: , magnézko a klid a je to ok :slight_smile:.Ttrošku jsem jí ráno cítila, tak jsem ráda :dizzy_face: :wink: , ale takhle už se vyprofokovat nenechám :rolling_eyes: :frowning2: :unamused: :angry: :cry: . To fakt radši, ať sem nejezdí...

Dopo jsme byly u tchánů, tak to bylo dobrý, o Andrej jsme se střídali průběžně všichni :slight_smile: . Teď po spaní tam půjdeme zase, ale snad na zahradu, dopoledno pršelo, tak jsme byly uvnitř a vařily, teď tuleze sluníčko, tak snad to vydrží :slight_smile: . Hezký víkend všem :slight_smile:
28. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
Ty jo, teď jsem četla v dalším pokojíku, kam chodím, že jedné holčiny známá nevěděla, že je těhotná (trošku přibrala, celou dobu měla ms a o pohybech si myslela, že to jsou střeva :wink: ), dneska v noci jí rozbolelo břicho jako na velkou, tak šla na záchod, 2* zatlačila a vytlačila zdravého donošenéh chlapečka :confused: :dizzy_face: :sunglasses: . Tak to musel být pořádný hukot :grinning:
28. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@majucha no to mi připomíná, že bych to měla taky probrat...stejně mě to čeká za pár měsíců, až budeme stěhovat ložnici do budoucí ložnice, tak asi se na to vrhnu radši dřív :wink: . Akorát si manžel nebo tcháni budou muset vzít Andí, když ona kramaří skříně, to je něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem ráda, že zatím nedosáhne na kliky u dveří a na kliky od skříní :wink: . No snad se nám všem ta hnusná nemoc vyhne :pensive: :slight_smile: .
28. srp 2010 v 15:29  • Odpověz
@jiitkka pěkně si odpočiň :slight_smile: a hlavně netahej ty krabice a bedny :wink: , a sbalit může i Martin pod tvým dohledem z postele, né :grinning: :wink:
28. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky těhulky.
Dnes jsem nějaá přešlá, utahaná a hlavně mi je blivno. Ráno jsem snídala kakao s piškotovou buchtou a pak jsem se šla natáhnout a nemohla jsem usnout jak mi bušilo srdce... Ať jsem si lehla jak jsem si lehla prostě jsem tu potvoru bušící pořád cítila a dost me to znervózňovalo... Asi budu muset zajít k obvodačce aby me poslala na ekg nebo nevím prostě když se s chutí najím pak mi buší srdce jak časovaná bomba... Četla jsem, že těhulky mají zvýšený tep kvůli mimi, ale nevíte někdo jaká je hranice tepu za minutu v těhu?! Mě to lítá jak blázen... Naši mají tlakoměr a jednou jsem mrtvá jak tlak(nízký) tak tep a jednou mám tlak celkem ok(v normě) ale srdce bije jak o život...

Jinak jsem dnes koukala jen tak z nudy na vozítko pro mimi, vím že je brzy, ale prostě mi to nedalo se pokochat a trošku zjistit co a jak a i jsem si vybrala :grinning: tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne a zda to klapne. Jinak co vy?? Dáváte přednost trojkombinaci nebo vše zvlášť a co kolečka, 3 nebo klasika 4kolečkáč?!
28. srp 2010 v 16:53  • Odpověz
SABCO, JÁ MÁM RODIČE TAKY TROCHU DIVNÝ :grinning: , TROCHU PODOBNÉ ZKUŠENOSTI TAKY MÁM ALE ŘEKLA JSEM SI, ŽE SE TEĎ V TĚHU NEBUDU TĚMAHLE BLBOSTAMA ROZČILOVAT, :wink: JE PRO MĚ TO MIMI DŮLEŽITÝ A ZBYTEK AŤ SE TŘEBA STAVÍ NA HLAVU. :grinning:

MOBBY JÁ S TLUKOTEM SRDCE MOC ZKUŠENOST NEMÁM, MÍVÁM TO SPÍŠ KDYŽ SE ROZČÍLÍM :grinning: A TO PAK PŘESTANE, RADŠI BYCH SE NA TO ZEPTALA, JISTOTA JE JISTOTA, JÁ JSEM TEDY TAKY TAKOVÝ PLAŠAN, TAKŽE BYCH UŽ ŽHAVILA DRÁT NA NĚJAKOU DR. :grinning:
A CO SE TÝČE KOČÁRKU, NA ANETKU JSEM MĚLA TROJKOLKU JANÉ SLALOM PRO A BYLA JSEM MOC SPOKOJENÁ, JEN MĚ TROCHU VADIL MATERIÁL, TAKOVEJ PRAVEJ ŠUSŤÁK, TAKŽE SE V TOM MALÁ POTILA JAK BLÁZEN. ALE NIC VÍC BYCH MU NEVYTKLA. TEĎ JSEM POMALU ROZHODNUTÁ PRO QUINNYHO http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36278826&tab=0 , PROTOŽE CHCI MALOU AUTOSEDAČKU MAXI COSSI.
28. srp 2010 v 17:21  • Odpověz
@sabcav - no tak právě vstávám, obleknu se a jedeme převzít byt...rovnou tam uklidím. Jinak nemáme sbalenou ještě ani ponožku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda hukot!! No večer jsem řekla že žádné pivo a asi budu muset zavelet a bude se balit. Nebo prostě pokud se nezvedne od pc,tak si sbalím svoje hadry...jeho nechámať si to sbalí kdy chce...kuchyň sbalím až zítra,to bude asi nejhorší...a všude mám dekorace,to taky než sbalím... jééééé to se mi do toho chce :grinning: Jinak je to nemilé,taková hádka... :confounded: Ale někdy opravdu člověk bouchne, já se u Martina rodičů pořád držím,ale vím,že až to jednou přijde tak to hezké nebude!! Jinak teda jak se to pozná,že tvrdne břicho?? A to je špatně jo?? Když se rozčílím,(a že je to často) tak sem si toho nikdy nevšimla...spíš měpak chytaj křeče. No musim jít, nebo tam přijedeme pozdě :wink:
28. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
@sabcav jo rodiče to je věčné téma :grinning: já se s tatou nebavím už přes dva roky... Takže je komický když jsme na návštěvě, jak poslouchá co vyprávím a chechtá se příhodám, ale jinak se prostě nebavíme :grinning: mamce to neva protože ví proč se nebavíme a jelikož to sním neměla jednoduché tak mě chápe. A že bude dědek nijak nekomentoval jen slovy je to Váš život tak si ho zařídte jak chcete, ale pochybuju že na svatbu půjde a vůbec přispěje... takže sním radši nepočítám.

@z.lucie no já si vyhlídla http://www.babypoint.cz/detail2785.100/set-xv-09-xiii/set-xv-09-xiii-pink-iii dělají i 4kolku což bych volila protože tady je terén na prd a na chatě radši 4kola jistota je jistota :grinning: jinak jsem si zamilovala tu růžovou i když to bude kluk tak to bude modrý nebo zelený, ale prostě se mi ten set líbí i ta cena :wink:
28. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@sabcav teda ta hádka s mámou to nic moc :confounded: tak snad se to nějak vsákne a nebudeš se už stresovat :confused:

probrání skříně proběhlo úspěšně, hromada hadrů vyházená a všechno srovnaný a krásně se to vejde, dobrej pocit :slight_smile: odpoledne navíc super akce u nás na hřišti, něco jako minifesťák + houpačky, kolotoč a skákací hrad, navíc bylo hezky, takže super odpoledne :dizzy_face:

@mooby na to bušení si dej pozor, já přesně tohle cejtila minule kolem toho 16 tejdne, měla jsem ale fůru stresů a nervů hlavně ze zkoušek, jednou jsem tak ležela dvě hodiny na gauči a učila se a najednou jsem to cejtila, tak volám mámě, že jsem si změřila tep kolem 110, tak mě odvezla na ambulanci do porodky, tam zjistilli už asi "jen" 100, udělali mi všemožný vyšetření včetně ekg a nakonec na nic nepřišli... ale pomalu se mi pak zvedal tlak, že ten spodní byl pořád kolem 90 a můj debil doktor to vůbec neřešil a měl... jeslti máš ale kolísavej, tak to bude spíš asi tím, že si tvoje tělo snaží zvyknout na ten novej stav, máš víc krve a tak, ale každopádně by to chtělo vyšetřit, aby jsi byla v klidu. Normální puls (tep) je kolem 60-70, já jsem asi králík, jelikož normálně mám kolem 70-80, v těhu může bejt víc, ale těch 100 už je dost a třeba 120 už je fakt hodně. Normální tlak je asi mezi 90/60 a 130/85, může to i dojít o něco míň a i trošku víc, ale jak je to pod 90/50, tak jsou mžitky a může se omdlívat a jak je to kolem 140/90 už je to na léčbu.
Jinak já půjdu do čtyřkolky, máme tu taky dost terénu a to na trojkolku není, chci ale ty přední kola otáčecí o 360, aby byla dobrá manipulace, u prvního kočáru jsem měla jen natáčecí a to bylo na prd.... taky do něj rozhodně chci vložnou tašku a ne klasickou korbu, je to super praktický, okoukala jsem to od kamarádek, hlavně pro ty, co nemaj třeba doma výtah nebo prostě jen nechávaj kočár v kočárkárně, tak je to super, že se spící mimi po procházce nebudí a i s taškou se prostě odnese do pokojíku :slight_smile: mám vybranej tenhle, cena je podle mě taky super :slight_smile: http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1621207 taky potřebuju velkej košík, s Míšou budu tahat spoustu krámů a tenhle se mi zdá ok, tak toť moje závěry :slight_smile:

@jiitkka tvrdnutí břicha poznáš, většinou tvrdne až později, prostě je jak kámen chvilku, ty křeče to máš asi z těch stresů, to neni dobrý, ale snad se ti to uklidní :pensive: na tvrdnutí pomáhá fakt to magnézko, když je to pak hodně vážný, dávaj v nemocnici kapačky, aby se to uvolnilo, ale na to je fakt času dost a dost :wink:
28. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@majucha já se léčím se štítnou žlázou a dala mi jod kterej na moji diagnozu neni to pravý, ale miminko je přednější a na kontrolu jdu v září tak je to možná i tím protože ho beru teprve necelé dva měsíce tak se možná dostavil nežádoucí učinek páč občas cejtim i knedlik v krku jako zvětšenou štítku... takže je u mě moc faktorů co to muže být. Je fakt že to není nic
příjemného cítit jak to buší, před třema roky jsem to měla podobné, ale to se ukázala panická porucha tak baštím slabé AD. Ale oznámím to na gyndě i svojí obvodačce i na štítce a uvidíme at mám klid. Jinak tlak mám běžně nízkej proto mi je taky dost často zle, ale mamka v těhu měla taky nízký tlak tak me to trochu uklidnilo :slight_smile: no uvidím až to oznámím co a jak co semnou chytří doktůrci udělají. Ale je zajímavé že na gyndě neměří tlak... já si ho měřím když jsem u našich a pak jen obvodačka a na štítce ho měřej tak me překvapuje že gyndařka ne...
28. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@mooby tak to fakt může bejt ono, mě taky zkoumali štítnici kvůli tomu vyššímu pulsu, co jsem měla i před těhu, ale prej dobrý, tak jsem asi fakt králík :grinning: oni si poradí, hlavně, že to řeší :wink: ale na gyndě by ti fakt tlak měřit měli, má se to zapisovat do průkazky při každý kontrole, moč a tlak musí bejt, to je divný
28. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
AHOJKY, MĚ TEDA TAKY MĚŘÍ PRVIDELNĚ TLAK, DONESU MOČ, VÁŽÍM SE A PTAJÍ SE NA TAKOVÉ TY BĚŽNÉ PROBLÉMY - OTEKLÉ NOHY,..... :wink: JE TO FAKT DIVNÝ, TEN TLAK JE ASI UŽITEČNÝ, NE???
JINAK S TĚMA KOČÁRKAMA, JÁ JSEM PRÁVĚ S TROJKOLKOU BYLA DO TERÉNU MOC SPOKOJENÁ. DRŽEL A PŘEJEL KDE CO A KÁMOŠKY SE ČTYŘKOLKAMA SE PLAHOČILI. JE FAKT, ŽE TO CHCE TROCHU CVIKU, NEŽ SE S TÍM ČLOVĚK NAUČÍ, ALE JAK JSME SI RYCHLE ZVYKLI, BYLA TO PARÁDA. A TAKY JE TO SUPER NA BRUSLE - TO SE JEDE PARÁDA. PŘIŠLO MI, ŽE JE TO LEPŠÍ I NA OVLÁDÁNÍ... POHODIČKA JEDNOU RUKOU. TAK NEVÍM, ASI ZÁLEŽÍ NA VKUSU, JEN JSEM DALA ZKUŠENOSTI S TROJKOLKOU :wink:
28. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahojky, tak byt už máme, jen nám tam v pondělí/úterý přijde namontovat nová světla...No ale net tam jentak nebudu mít... :frowning2: to mě klepne pepka!!! No uvidíme podle Martina výplaty,ale teďka platí jak mourovatej,takže to po něm hned nemohu chtít... to O2 co mám tam jentak nepůjde. Jinak zítřek máme na to,aby jsme sbalily celej byt. Začíná mě pěkně bolet v krku...tak snad to přejde. Jinak tlak, moč a váha je u mě nakaždé kontrole...ale na oteklé nohy,apod se mě nikdo neptá. Ale já to řeknu sama a prokonzultuju s doktorem. Spíš se mě vůbec neptali na rodinné nemoci,apod... :unamused: Jinak mě zas bolej oči děsně... Dobrou noc :wink:
28. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
@z.lucie to jsem ráda, že v tom nejsem sama :wink: , na druhou stranu bych radši brala, kdyby se chovali normálně, ale to bych po nich asi chtěla už moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Janéčko mám taky :dizzy_face: (teda jako hlavní kočár, pak máme ještě golfky na cestování), jsem moc spokojená :slight_smile: . Mě se malá nepotila, ale asi to bude tím, že ona má furt ruce jak nanuky :grinning: , už od malička :wink: . Akorát je blbý, že když má náhodou horečky, tak jí nemůžu dělat kvůli těm ručičkám zábaly :frowning2: .
28. srp 2010 ve 23:34  • Odpověz
@mooby držím palce, ať to nic není :slight_smile: , ale pro klid duše bych to dr. řekla :wink:

Hm, piškotovou buchtu bych si taky dala, ovšem nevím, co by na to říkal můj glukoměr :grinning: . Ale zítra má přijet manžel se služebky, tak asi něco sladkýho spáchám a zbytek se vezme ke tchánům, aby mě to tady nelákalo :cry: :wink:
28. srp 2010 ve 23:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.