• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
dobré ránko holky
30. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po dovolené, dočítat nestíhám, na Šumavě bylo krásně, ale malej tam chytil nějakou virosu s aftama, tak jsme museli jet domů dřív :unamused: , ale je celkem statečný, jen první dva dny byl protivný a uplakaný. Zateplují nám barák ještě štěstí, že to dělají teď, protože mít v tomhle bordelu a randálu mimčo, tak se asi zblázníme, vrtaj celý den, už z toho mám hlavu jak škopek.
30. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , tak já jsem měla ráno volat na genetiku na to nt, jenže se jim zhroutily pc, takže vím kulový :frowning2: :unamused: , holt až zítar v poledne :wink: . A. spala do 8 :astonished:, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude spát po o :confounded: . TAdy leje, tak jsem jí udělala cuketovou polívku, protože jsme dostali cuketu a manžel to nejí a s cuketovým bramborákem se mi dělat nechtělo, je docela dobrá, takže si dám s ní :wink: . Akorát tu hrozně leje, takže jsem jen došly na poštu poslat balíčky s kašema a mlíčkama po Andrejce, co už nespotřebujeme a zase než se narodí malá, tak to expiruje :frowning2: , ale jsem ráda, že jsem to prodala :slight_smile:. Manžel včera přijel ze služebky, tak už jsme zase doma komplet :dizzy_face: . Dočtu až po o, dítě mi tu visí na noze a vzteká se, že jí nechci pustit ke klávesnici:grinning:
30. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@sabcav neboj výsledky budou ok když tě takhle napínaj nechtěně :wink: Cuketovou polévku?! To jsem ještě nebaštila, teď jsem dodělala cuketová kolečka ochucená a smažená v těstíčku a jsou mňamózní :slight_smile: tady se honí mraky a sluníčko a teplota je už fakt podzimní, ale dnes mi je lépe a srdce mi dnes tak nebuší hurááá tak jsem klidná :sunglasses:
30. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
ahoj holky, přeji hezký, i když chladný den...já jdu zítra na pohovor se zaměstnavatelem, už teď z toho mám husí kůži co mi řeknou....taky jdu k doktorce a nechám se uschopnit, ale strašně se mi do práce nechce, jak jsem si zvykla být doma a vyspávat, tak to teď bude asi docela záhul vstávat v 5:30 :confounded:
30. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
ahoj, o vikendu nejak nestiham, tak jsem docetla jen 1 stranku nazpet

@majjka24 jak psali holky, jizda na koni se nedoporucuje vubec, kolo jo, ale ja jak jjsem zacla spinit, tak jsem i to kolo vynechala, takze ted nedelam vlastne nic a kondicka jde rapidne dolu
jinak neschopenku ti dat neomezenou muzou, ja se na to ptala, jestli by mi ji nemohla dat (taky mi nic neni, jsem doma z duvodu rizikove prace), mela jsem puvodne vychazky jen do 19,00 a to se clovek ani do kina nedostane.napsala mi ji, ale rikala, ze to na socialce nevidi radi, no vidi nevidi, proste ji mam a ted se nemusim bat, ze kdyz nekam vecer pujdu, ze na me prijdou

@sabcav tak cuketovu delame taky a je dobra, ale manzel na tohle taky neni

@dress vstavani teda nezavidim, jak jsem si rychle navykla vstavat bez budiku
30. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
to je kosa co :slight_smile: ...mně by to ani nevadilo, kdyby teda nepršlo :wink: .
odpoledne se jdeme mrknout na jeden byt..chceme kupovat :wink: .teda prodáváme baráček a budeme kupovat byt :wink: .
tak uvidíme jak pochodíme :wink: .
jinak vše stejné :slight_smile: .matýnek čertí až šedivím, ale co už :sweat_smile: .

@dress :slight_smile: ...možná bych s tím uschopněním ještě počkala až co ti řeknou zítra :confused: .
držím palečky ať se domluvíte podle tvých představ :slight_smile:

@sabcav :slight_smile: ...jejda, tak to člověka moc nepotěší, čekat den navíc..ale co už že :frowning2: .
ale to bude určitě dobré :wink: .držíme moc palečky :slight_smile: .

ááá dítko se ozývá, letím :wink:
30. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
;@mooby já taky ne, dneska poprvý :wink: , ale bylo to dobrý :slight_smile: . A Andí si 2* přidala :sunglasses: , žroutík :grinning: . já jsem ráda, že takhle jí, kamarádce holčina nejí a ve 2 letech nosí 74, má asi 72cm a 7,5kg :cry: :frowning2: . No taky si říkám, že tob ude ok, tiše doufám, ani nedutám, ale jistotu budu mít zítra :wink: . Uklidňuje mě, že tam na mě mají mobil, kdyby to vypadalo nějak hodně blbě, tak by určo volali sami :wink: .

@ined77 ať uspějete :slight_smile: . Za baráčku do bytu? to bych nešla :wink: . My bychom chtěli na jaře začít stavět, tak uvidíme... :pensive: :slight_smile: snad to vyjde :slight_smile: .

@pindruzka jj, koně určo ne, kolo opatrně :wink: . Jsi mě nechtěně rozesmála, je vidět, že už jsem mamina, rychle jsem dočítala a místo bez budíku jsem četla bez dudlíku :grinning: .

@dress držím palce na práci :slight_smile:

Hm, zvíře vzhůru :unamused: :frowning2: , to teda tomu spaní moc nedala :confounded: , to jsem zvědavá, jak bude večer uřvaná :confounded: . Tady leje a leje, mezitím mírné přestávky, a je tu asi 8 stupňů, ale na zahradu ani hřiště to opravdu není :frowning2: , musíme něco vymyslet, aby se zabavila :slight_smile: .

Hezký den všem :slight_smile:
30. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
Zdravím všechny nastávající maminky, jsem v 13 tt, TP je vypočítaný na 18.3.2011. jak to prožíváte? mě se nevolnosti snad vyhnuly, zatím teda nic, chutě jsou takové všelijaké - co oči vidí, tak na to mám hned chuť nebo když něco o jídle zaslechnu, tak se mi stane, že na to dostávám hnedka chuťky. Ale zajímavé je, že moje vlastní uvařené jídlo mi třeba vůbec poslední 2 týdny nejede :frowning2: Dobré, co?
30. srp 2010 v 15:15  • Odpověz
@sabcav jo kámoška taky měla problémy s malou, taky jí nechtěla jíst, ale to bylo spíš přístupem. Místo toho aby jí nandala jídlo a sedla si s ní tak ji nandala jídlo tady máš a šla ještě něco dělat a když malá dělala cirkus že to nechce a že chce sušenku tak ji bez problému dala sušenku, čokoládu no prostě jí vůbec nenaučila normálně jíst. To byl samej Mekáč a pak i KFC protože mladý to jelo víc než normální domácí strava (ale to už jí byly asi 4.roky) ale stejně... Když jsem to viděla nejradši bych kámošce nafackovala :wink: mladá je dnes hyperaktivní a ona ji vůbec nezvládá to má za odměnu. Výsledky budou ok neboj na me meli také tel kdyby neco a nikdo se neozval až pak za týden přišel mail od mý gyndařky že je vše ok tak jsem byla také klidnější :sunglasses:
30. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@martinak028 ahojky nastávající maminko :slight_smile: vítej mezi námi.
Tak to máš dobré, že se ti ranní nevolnosti vyhly :slight_smile: to já si snima užívala ještě před třemi týdny. A jsem ráda že už polevily a že už můžu baštit celkem všechno. Jinak stím vařením od začátku těhu jsem nemohla vařit jak mi vše smrdělo tak vaří přítel a jsem spokojená protože ode me mi taky nechutnalo a ted mužu bez problémů baštit :grinning: takže jsem ted spokojený žrout :grinning:
30. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@ined77 máš pravdu, raději půjdu k doktorce až po tom pohovoru se zaměstnavatelem. dík za radu :slight_smile: .jinak přeji šťastnou ruku při vybírání bydleníčka.

@martinak028 zdravím a vítám tě tady mezi námi...mně se bohužel nevolnosti nevyhnuly, ale už je to za mnou..chutě mám šílený. jídla, která jsem dřív nejedla, protože jsou nezdravá, mě teď pořád provokují a ne vždy jim odolám..no proto už se taky do spousty věcí nevejdu :unamused: .
30. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
@sabcav díky...a neboj, až se zítra budu třást u šéfky, tak ty už budeš jistě vědět, že je vše s mimi naprosto v pořádku....já jdu ve čtvrtek na triply, takže hned jak se otřepu z práce, tak zas budu stresovat s tímhle
30. srp 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahojky holky,
mam to nejak zasekly ,tak nemuzu na konika pridat dalsi fotku 3D ultrazvuku,zatim vse ok..a po trech tydnech od minuleho ultrazvuku mimco vetsi a vypada to na holcicku ale mela nozky vic u sebe,tak to neni jisty,ale frantika proste doktorka nevidela..za 4 tydny mam dalsi ultrazvuk a pak velky 4D na organy atd..takze to uz se snad neco potvrdi a bude vse v poradku..
Jinak sefka a nikdo v praci neveril,ze zacinam 5.mesic, no mam stale o kilo min nez pred tehotenstvim a bricho fakt jen tak trochu nafoukly jak na menstruaci a to neni videt,jen nekdy se vybouli..a do prace zatim nemuzu a asi to vypada fakt blede, za 14 dni budu volat doktorce a mozna se vratim do prace maximalne na 2 mesice zaucit novou kolegyni a predat komplet praci ale neda se nic delat no..tak ted budu cekat milostive na socialku,kdy prijde neschopenka..parada..
30. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
Jo jinak sobota Detenice, uplne super jidlo a program, fakt vyborny, na ceny jsem zvykla z Prahy,takze nas to nezaskocilo a moc se nam tam libilo,ten kdo uz tam byl a kdo nebyl fakt doporucuju..super stredovek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
blbne mi to tady,hrozne pomaly
@dress ja jdu taky ve ctvrtek, tak se budeme stresovat spolu
@martinak028 Ahojky to ti docela zavidím, jsem 15t a začali mi nevolnosti před 14dni a tak 1 za 3 dny nemůžu vůbec nic je mi zle a tak tak ustávám :slight_smile: A pak, že jsou jen do 3 měsíce, nám terpve začali :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@bubanek můžu se zeptat zda jste tam i spali?Uvažuju to jako výlet na víkend, když už se někam do ciziny nedostnu :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
Jo a jinak kdyz mluvite o nevolnostech - Detenice super,ale tak jsem se prejedla az jsem se pozvracela a od ty doby mi je zas na nic od zaludku :angry: a to zacinam 18.tyden..takze je to fakt individualni..

Jinak s neschopenkou je to tak,ze ja mam fakt super doktorku a vychazky od 8-20.00 hod,kdyz jsem se ji zeptala,jestli muzu jet z Prahy,tak bez problemu mam odjet-hlavne se musim citit dobre,nesmim do zahranici a mam ji zavolat,ze odjizdim,at o tom vi :grinning: :dizzy_face:
30. srp 2010 v 15:48  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, ale tak nějak v tomto období před rokem mi začalo být vidět konečně břicho, tak sem si na to vzpomněla,když sem viděla vaše téma. Mám už dva caparty a třetí fakt nechci a mám spousty těhotenskýho oblečení a hromadu výbavičky pro malinkatýho kluka únorovýho(popř. březnovýho) úplně takový ty malý zimní oblečky sem fakt ani nestihla rozdat. Malý měl to oblečení třebas tak 2x na sobě, takže je jako nové. Momentálně v mým okolí není žádná těhule ani malinkatý prtě, takže kdybyste některá měla o cokoli zájem tak mi pisněte ip. Před týdnem sem přestala odsávat, takže budu prodávat odsávačku elektrickou na obě prsa - ale to vás nejspíš ještě netíží. Takže výbavička a těhu oblečení. Přenechám za pár kaček.
30. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
@pajmou no hele primo tam nee,protoze jsme si rezervovali mista ve ctvrtek a prisaham bohu,ze je to tam velky jak krava asi 700 mist k sezeni a po strop narvano - lidi bez rezervaci nemeli sanci - vic mistnosti,patra a hotel na noc za 2500 v lete ,- a meli plno, ale ted uz to maji pry od zari trochu volnejsi vikendy..takze jsme byli donuceny spat na hotelu 15 km dal,ale v pohode..kazdopadne se tam chystame znovu a asi i se spanim,ale zas jsme rikali,ze super vecer,ale vyslo by to fakt draze - vstup na zamek s prohlidkou Detenice,nejaky festivalek co tam byl a prohlidka pivovaru 195,- osoba, vecerni program od 19-22 145,- osoba a do toho piti,jidlo drazsi jako vetsina mist Prahy takze 40 pivo,nealko...atd..takze my tam nechali jen za den a vecer 2000,- s noci to uz je mazec,ale nebyli jsme na dovoleny vzhledem k tomu jak mi bylo,tak nelitujem a doporucuju..program vybornej,jidlo super rukama,a hotylek se mi podle fotek taky moc libil :grinning:
30. srp 2010 v 15:52  • Odpověz
@pajmou a hlavne sem se dozvedela podle jejich stranek,ze ten samy druh maji v Praze,kde bydlim..takze se pujdem podivat i tam s rodinkou..kazdopadne ty Detenice jako vikend fajn a bylo tam spoustu lidi,co tam spali a nejvetsi problem byl zajezd asi 40 Nemcouru,takze ty to tam hodne zabrali na hotelu..
30. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
@bubanek Tak to je super máš nějakou webovku na ten hotel?Koukala jsem na ty Dětěnice a noc fakt pálka...A koukám, že i do restaurace objednat.Dřív jak na říjen to stejně nevydím, až se manžel vrátí...
30. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@bubanek Prahu mám taky blíž :slight_smile: jsme z Plzně, máme tady taky středověkou krčmu,ale už ji máme okoukanou :unamused:
30. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@pajmou http://www.hotely.cz/jicin/parkhotel-skalni-mesto/ - asi je to trochu vic nez tech 15 km,ja jak nejsem ten ridic,ale proste asi 20 min autem..nejak tak..kazdopadne my jsme totiz jeli i na vylet do Jicina,takze nam to nevadilo,i kdyz teda jsme se predcasne diky pocasi a zime vratili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak kdyz mrknes,tak se daj kolem sehnat i penzionky..problem je,ze primo v Detenicich je ten rustikal hotel,hned vedle,ale taky drahy..a tady koukam,ze uz maj slevy po lete..
30. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@pajmou no tady byl vybornej ten program - fakt loupeznici,fakiri,cert, hadi,zebraci atd..par scenek a tak..proste je tam vic mistnosti a vsude probiha neco a mezi sebou se stridaj...napoprvy jsme byli nadseny,porad by me to asi taky nebavilo..
30. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
@bubanek No ukecala jsi mě :slight_smile: moc díky za tipy u nás v Plzni je taky moc hezky ´, kdyby jsi plánovala další výlet :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@pajmou jo jo diky taky za tip...my mozna pujdem tenhle mesic i tady v Praze,ze bych tam vzala mamcu ,tak ti pisnu kdyz uz budu mit porovnani...ale v Praze je ten program drazsi a verim,ze ty ceny budou taky jeste vyssi nez v Detenicich,protoze je to opravdu primo v centru a to bude i hodne pro cizince :unamused: my tady jinak chodime jeste do Praveku,ten tam asi taky mate :sweat_smile:
30. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
Pravěk ne jen dinosaury v ZOO :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.