• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka ok, tak si pak sdělíme čerstvé zážitky :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@pajmou ahoj, jsi tu nová, nebo jsem tě předtím jen přehlídla?jsem ráda, že je tu někdo z Plzně a dokonce stejně starý jak já :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:21  • Odpověz
@dress ahojky, no, tak ty chutě, to máme stejný. Nejlepší je, že předtím než jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem držela dietku, při které jsem pěkně shodila. No a ted mohu ty staré věci zase pomalu vytahovat zpátky a navíc kupovat si další volňásky :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:57  • Odpověz
@mooby ahojky, jako nápad je to výborný, ale u nás by to neprošlo, bohužel. :frowning2: Tak se zatím stravujeme o víkendu u babiček, ale doufám,že to brzy přejde. Ale jak tak čtu, tak asi nemám doufat :slight_smile:
30. srp 2010 v 16:59  • Odpověz
@dress doufam, ze budou jen pozitivní
30. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@sabcav :slight_smile: ...díky :slight_smile: .no já bych z baráčku do bytu taky nešla :frowning2: , ale tohle je něco jiného..to by bylo na delší povídání :wink: .
tak snad někdy až bude víc času :wink: .

@dress :slight_smile: ..děkujeme :slight_smile: .snad se nám podaří vybrat něco fajn a klidného :wink: .
tobě držím zítra palečky!!! :slight_smile:

holky letím...jdu chystat večeři, koupando atd :wink: .
jinak prohlídka bytu fajn, byt se nám vcelku líbil, ale chlapík před námi to asi vezme..tak uvidíme :wink: .no mouchy to má, ale všude je něco :sweat_smile: .
hezký večer všem a mimískům a dětičkám pohlazení :dizzy_face: , pááááááááá
30. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
@martinak028 jo jo, to znám...já sice nedržela vyloženě dietu, ale jedla jsem zdravě a dost cvičila...a teď to nabírám pěkně rychle zpátky, protože jsem doma, jím všechno možné a navíc nemůžu cvičit, mám totiž nečekaně problém se zády...mám z toho pěkné depky..ale snažím se uklidnit tím, že po porodu zas začnu makat, cvičení mi chybí, navíc cítím, jak šla kondička do háje
30. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak uz mame taky fotecku a prukajdu. Skoro sem ani nepatrim ,mame termin 31.3. :wink:
30. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@wwwerca ahojky vítej :wink: to je drobeček :slight_smile: a jak ti je?? co nevolnosti a podobné neduhy těhu?? Já trpěla jak kuň ze začátku a zhubla jsem 5kg takže jsem teď vysílená a nabírám sílu :grinning:
30. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@dress Ahojky jsem tu nová :slight_smile: čekáme miminko v únoru co ty?
30. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@wwwerca Krásná fazolka :slight_smile:
30. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak se sem taky zařazuji...termín máme 11.3. V albu mám přiložených pár foteček z UTZ :slight_smile: Zatím všechno ok, žádné nevolnosti, cítím se fajn..jen nevím kdy na screening.vyšetření.Zatím mně gynekolog nikam neposílal, mám jít na první odběr krve až v 16.týdnu těhotenství..je to v poho??
30. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@monare Ahojky já byla na tzv. screeningu I.trimestru ve 13 t.
30. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@pajmou taky v únoru...nebudeš náhodou chodit v plzni na nějaké těhotenské cvičení?pokud ano, kam?já o tom teď uvažuji, ale ráda bych chodila s někým...co ty na to? :slight_smile:
30. srp 2010 ve 22:10  • Odpověz
@monare ahoj, vítám tě...já jdu na první odběr krve teprve teď ve čtvrtek, ale skoro všechny ostatní holky, co tu jsou, tak už mají první odběry krve dávno za sebou...na screeningu jsem nebyla vůbec, doktor se o tom nezmínil, tak snad to bude v pořádku
30. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
Hm, asi záleží na doktorech...jeden je takový, druhý makový...ale nechám to až na ten 16.týden, snad to bude stačit...pokud má být něco v nepořádku ( doufám, že teda ne!) tak ty dva týdny to nezachrání - můj názor..
31. srp 2010 v 07:40  • Odpověz
@pajmou a je to placený nadstandard, nebo to proplácí některé pojišťovny? asi ne, co..? :frowning2:
31. srp 2010 v 07:44  • Odpověz
@dress tak držím pěstičky :slight_smile:
31. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
@dress Ahojky, ráda uvítám další maminku :slight_smile: dostali jsme doporučení na těhobik na lochotín, každé pondělí od 17 do 18 60,- na hod, tak to půjdem vyzkoušet, začíná to příští pondělí.Jinak chodíme 2xtýdně bazén, zrovna dneska jdem.Pokud bys něco našla na cvičení, půjdu s tebou nebo to zkusíš s náma tam?
31. srp 2010 v 07:47  • Odpověz
@monare Musíš si to zaplatit, stojí to 1000,- ale za ten klid to stojí.Jinak se standartně prý dělá v 16t, tak buď v klidu :slight_smile: http://www.lekari-online.cz/gynekologie-a-porodnictvi/zakroky/vysetreni-nt-biochemicky-screening-v-1-trimestru
31. srp 2010 v 07:50  • Odpověz
@pajmou díky, nechám to na ten 16.týden :wink:
31. srp 2010 v 07:55  • Odpověz
To víš že jo, každý gynekolog to dělá jindy a určo to bude v pořádku.Já byla na nervy, moje mamka dělá u postižených dětí přes 25let a tak jsem to chtěla mít co nejdříve za sebou.V tom 16t se to asi neplatí.
31. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
Cus bus, hlasim se po chvili, byli jsme na Slovensku na svatbe, bez Anicky. Bylo to fajn, hlavne to, ze jsme byli po dlouhy dobe sami dva :wink:

Snad se mate vsechny dobre, urco nebudu docitat
31. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@dress zdravím, ted to neřeš a užívej si to, že můžeš jíst všechno - já si to taky užívám :sweat_smile: taky si říkám, že po porodu se vrhnu do starých kolejí, tak uvidíme. Chybí mi to a celkově, jelikož máme baráček ,tak jsem ted hodně omezená, co se týče prací :frowning2: ale pořád se uklidňuji, že už bude zima a snad se už vrhnu i na to vyšívání, které jsem si vždycky plánovala, že až když budu těhotná, tak budu mít času dost - zatím skutek utek :slight_smile:
31. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
@monare ahoj, zdravím. my máme termín 18.3. a taky jsem ještě neprodělala žádné screening.vyšetření, ale podle toho, co píše Pajmou, tak mě to asi při příští návštěvě gynekologa čeká, no uvidíme. Odběr krve mi bral taky poprvé až po 12. tt
31. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
@mooby Ahoj, ja jsem celkem v pohode, nezvracela jsem ani jednou, jedine co je hrozne je paleni zahy, ale mam reflux, takze se to dalo cekat. Jsem na neschopence, takze i dost odpocivam. Dalsi kontrolu mam az 6.10. takze zase dlouhe cekani.
31. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@wwwerca Na dlouhé čekání jsem si koupila domácí ultrazvuk, doporučuju pro klid :slight_smile:
31. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@pajmou to je fakt,dobry napad
31. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky,

je tady je novych tvari :grinning:
31. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@pajmou @wwwerca @monare : ja jsem nad tim domacim ultrazvukem taky premyslela, ale slysela jsem, ze neni dobre si delat ten UTZ casto, jen aby jste vedeli :wink:
31. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.