• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pajmou :slight_smile: ..ahojky :slight_smile: .domácí utz? :confused: a to vypadá jak? :sweat_smile:
zní to lákavě, to je pravda :wink: .

@cutce :slight_smile: ..jj, i já jsem to slyšela...říkal to i můj dr. :wink: , že mimi se nemá ''prosvětlovat '' moc často.
ale ten domácí utz..není to jen zvukové..jakože je slyšet srdíčko? :fearful:
no jsou to věci na tom světě :grinning:
31. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
ja jsem mela doppler pri prvnim tehu a pak jsem ho prodala, nevim, prijde mi to zbytecnost. O domacim UTZ jsem nastesti neslysela, jinak uz bych ho urcite pred 2 rokama mela taky :grinning:

Jj o castym "prosvetlovani" jsem taky slysela ze nic moc

Ane rostou rezaky (uz dva mesice) ve vlnach, je to bezva :frowning2:
31. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@wwwerca jůůů koukala jsem, že jsi z Mnichova Hradiště?! Teda pokud jsem koukala dobře :slight_smile: já tam mám ségru :slight_smile:

Taky jsem slyšela o tom UTZ domácím, je to hlavně na to, že se dá poslouchat co tam miminko dělá, jak mu bije srdíčko jak se pohybuje a je slyšet prý i škytavka... Ale mě by to nevyhovovalo já ho radši vidím jak se tam vrtí :grinning: lumpík můj malej a radši si počkám na doktorský UTZ i když je to čekání někdy psycho, ale pak to co mi řekne je vždy 100% lepší než kdybych se pozorovala sama bez obrázku :wink: Já jdu až 13.9 a to jsem byla 2.8. to je psycho čekání to vám povím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
jé tak o tom jsem neslyšela, ale stejně bych si to nepořídila
@mooby teda za mesic a pul, to je fakt doba, to verim , že je to psycho, ja jdu ted po 3 týdnech a taky už se nemužu dočkat
31. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@pindruzka no já sice byla na screeningu, kde jem prcka viděla, ale byla jsem z toho tak vynervovaná, že jsem nevěděla co mě čeká že jsem si to neužila v klidu jako u gyndařky... Ale je to psycho fakt, když mi dávala termín tak jsem koukala jak blázen, že jdu až za tak dlouhou dobu, ale zase si říkám nemám žádný problém tak asi nemá důvod mě nahánět :wink:

Bože já se tak těším až toho prcka zase uvidím :slight_smile: už začínám čučet po postýlkách a kočárkách začínám mít mánii, ale je to krásný pocit :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@cutce Je to spis sluchdlo než UTZ, teď jsem si ho vyzvedla na poště a jdu to vyzkoušet :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@mooby No právě, chodím 1x za měsíc a jsem na nervy
31. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@mooby Souhlas na 100% :grinning:
31. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@pajmou domácí utz,to slyším poprvé! :sweat_smile: ,je pravda,že včera jsem měla takový divný pocit,jako bych měla prázdné břicho a žádné mimi,bylo to hrozné,snad je to z toho počasí a člověk už magoří....kontrola je až za 14dní,tak snad to vydržím.... :wink:
31. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@pajmou :slight_smile: tak odzkoušet a podej hlášení jaký to je :slight_smile: ať se taky dozvíme něco podrobnějšího od uživatelky co to fakt má :grinning:
31. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@jandalinka já včera mela taky divný pocit :frowning2: je to fakt tím počasím... Měla jsem hroznou úzkost a pocit jako by se mělo něco stát už mi hrabe fakt :unamused: já jdu také za 14.dní a už aby to bylo jsem nervózní jak malý dítě když se těší na vánoční dárek :grinning:
31. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
no jo, člověk je z toho nesvuj, když prostě o mimi nema dlouhou dobu žadny zpravy, pohyby u me zatim zadny, takže takhle to človek taky kontrolovat nemuže

@mooby no ja uz taky zacinam pomalu pokukovat, sice jsem si rikala, ze nebudu kupovovat nic moc dopredu, ale ted po screeningu asi zacnu, stavime, takže všechny prachy jdou ted do baraku, tak abychom se z toho vseho pak nezblaznili. jsem si rekla, že stejne pokud ma mit mimi nejaky problem, tak to neovlivni to, jestli koupim postylku ted nebo az v zimě
31. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
holky je to asi tim pocasim, vcera jsem si taky zrovna rikala, jestli je vse v poradku, ze mam porad takovy maly bricho, spis jako prejedeny, tak jestli mimi roste, no proste na hlavu no :confounded:
31. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@pindruzka presne muj nazor, cos e ma stat se stane at mas doma cokoliv :wink: , ja uz mam postylku :sweat_smile:
31. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky,já musím říct,že už mám skoro všechny oblečky do cca.3měsíce nakoupeny,většina od malé,co mám neutrálního a z MMB a vyaukcováno. :slight_smile: .Po zkušenosti po prvním mimi,kdy jsem čekala na zhruba 7-8měsíc,že začnu pořádně nakupovat,tak musím říct,že jsem už z břichem nebyla schopna,neměla náladu,funěla jsem a byla jsem ráda,že jsem koupila vžd jednu věc za jeden den a hotovo :sweat_smile: a hlavně hodně jsem odpočívala a neměla náladu na obchodáky... :wink:
31. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@pindruzka
@cutce přesně holky máte pravdu co se stane se stane a to nikdo neovlivní...

No já si ještě chvilku počkám :slight_smile: synátorovi bude v řijnu 18.let a díky jeho neschopnosti cokoliv dělat má u mě již dnes letenku z baráku, takže k narozkám dostane kufr a zbohem a já si z pokojíku udělám dětský pokojíček podle svých představ a pak se rozjedu s nákupem všeho pidi :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@cutce ja uz mam postylku snad taky vyhlidlou, pristi tyden se mam dozvedet vysledky screeningu, tak pak kdyztak zacnu taky pomalu kupovat, aby toho nebylo v zaveru moc, ono s tim brichem se mi pak uz treba taky nebude chtit, do toho jeste zima, brr už ted to podzimni pocasi moc nemusim a to je vlatne jeste srpen
holky, ja uz mam doma vsechno :grinning: od kocarku, pres postylku az po vsechno obleceni :grinning: dokoupim akorat novorozenecky plinky a to bude asi tak vse :sweat_smile:
@jandalinka teda to mas uz naskok :slight_smile: i kdyz ty uzjedno mimi mas, tak je to jasny, u nas to bude prvni mimi v rodine, takze nemam vuuuubec nic
tak jsem rada, ze jsi mi potvrdila moji teorii, je uz se mi s brichem nebude chtit
31. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
@majatob no ty uz vubec musis mit vsechno :grinning:
31. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@mooby :sweat_smile: ..a co na to jeho tatínek? :sweat_smile:
31. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky holky, zdravím všechny :wink:
U nás začlo předělávání bytečku pro potřebu miminka. Oblečení, něco nakoupeného mám, ale spíš čekám až začneme sundavat krabice s věcma, co jsme dostali od tety. Tak to bude teprve přebíračka :wink:
Jinak postýlka nám stojí v dílně a čeká na opravu a novou matraci :wink:
31. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
co se týče výbavičky, tak věcičky máme po matýnkovi :slight_smile: ...samozřejmě pokud to bude opravdu holčička, tak ještě nějaké vyloženě holčičí věcičky dokoupím :wink: .akorát musíme koupit kočárek :slight_smile: , ale ten má čas...já maličko pověrčivá jsem..hlavně teda u kočárku :sweat_smile: .
31. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
tak ja mam kocarek uz vybrany, ale pockame, jestli na nej nebude sleva po novym roce :sweat_smile:
31. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@ined77 ten je stím smířenej, mladej dostal dva roky na to aby ukázal co v nem je a že nechce skončit jako jeho nevlastní brácha kriminálník a bohužel se na vše vykašlal, jde mu jen o frajeření a vytahování se před kámošema... V 18ti bude mít jen základku páč se minulý rok na školu totálně vybod a o prázdninách nechodil ani na brigádu, ale to je na dlouhé vyprávění... -takže prostě poletí. Musím vypadat jak šílená macecha, ale já mu dala tu šanci aby z nej neco bylo protože u jeho matky by zněj byl už dnes feták a čojkař... Bohužel se žádné šance nechytil a já už nemám proč se dál o něj starat.
31. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
jé, kočárek už mám taky vybraný, ale musíme nedřív zjistit, kde ho objednat :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@damaska a jaky mas vybrany?
31. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
...já kočárek budu také pořizovat,červený prostě manžel nechce,i když mě by to nevadilo,když to bude chlapeček. :slight_smile: Pořád se nemůžu donutit podívat se na nějaké kočárky přes net,ten výběr je takoovej že nevím,kde se podívat dřív,,,,potřebovala bych tipy :wink:
31. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
tak tipy na kocarek bych taky uvitala, v tom porad nejak plavu
31. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
v cechach jsem si vybrala Concord Fusion, naprosto dokonaly :wink:
31. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.