• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Hm, tak já jdu cvičně rychle dočíst, ať jsem trošku v obraze :wink: .

Ale nevím, kolik toho stihnu, za chvíli přijde tchýně a bude hlídat a já jedu na kosmetiku :sunglasses: :slight_smile: .
31. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz
@sabcav Tak to je super, gratuluju :grinning:
31. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@sabcav tak to je skvela novinka :grinning: blahopreju
31. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
31. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@sabcav :slight_smile: ...moc gratuluji, paráda :dizzy_face: !
31. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
Hm, vypadá to, že tchýni předáme dítě asi bdící :unamused: , no snad ještě bude chvíli spát :pensive: :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
@mooby taky myslím, že stačí cítit jak se tam mimi vrtí než ho furt šmírovat :slight_smile:) ten dopler možná není špatnej, ale asi je to fakt zbytečnost, jen kdyby bylo podezření na nějakej problém a jinak škytavku teda ucejtíš i bez toho, to se neboj, mimi škytají ke konci dost často, je to legrační :grinning: jo a ještě k tomu X Landeru, kamarádka ho má a něco jí na něm vadí, mě se taky líbil, ale prej by mi ho nedoporučila, se jí zeptám co to bylo, jestli by to třeba nebylo podstatný pro tebe, mrkni ještě na implast bolder, ten jsem měla já, akorát měl kola jen natáčecí, ale dělaj i s otáčecíma o 360, je za dobrou cenu, velká korba a masivní konstrukce, navíc mají pěkný barvičky :slight_smile:

my dneska začali 16tt a hned ráno mě mrňous odměnil smrští kopanečků :dizzy_face: před tím to byl tak jednou za den, po dlouhým čekání jeden, dva kopance a ještě jsem tam musela mít ruku, ale dneska už jsem se ráno musela chechtat, jak to bylo docela hodně cejtit a bylo jich víc, je to krásný, zrovna bydlel/a nějak vpravo :slight_smile: možná mi oplatil/a včerejšek, kdy jsem si dala večer hodně rychlou chůzí celou Letenskou pláň, protože jsem nestíhala představení, tak dostal/a trošku větší dávku kyslíku než obvykle :grinning:
31. srp 2010 v 15:06  • Odpověz
Tak jsem to prolítla, vítám nové tváře :slight_smile: , no a ad kočárky, máma jané slalom pro 2008 a prostě super kočár :dizzy_face: (teda až na tu cenu). Prostě musíte zamyslet, jestli budete jezdit ve městě, v terénu, do kopce, kolik máte v zimě sněhu, jeslti vložnou tašku (třeba v paneláku asi k nezaplacení :wink: ) nebo bez...výběr je obrovský :wink: .

Ad pokojík, do Andinýho půjde mimčo, takže u nás se bude dělat pokojík pro Andí z naší ložnicea pro nás ložnice z technické místnosti, manžel už teda začal :slight_smile: . Nábytek buď manžel udělá, nebo přemejšlím o sérii anebode z ikey a nějakou bílou prodlužovací postýlku :wink: . Tapetu mám vybranou tuhle:

http://www.tapetyzlin.cz/Tapety-Esprit-for-kids-1090-33,524.html

Je to taková růžovka :wink: , ale my Andrej fakt potřebujeme trošku zklidnit :grinning: .
31. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@sabcav gratulace k výsledkům, jsou super :slight_smile: tapetka teda krásná, my máme pokojík v takovejch divokejch barvách, tak snad Míša neni takový éro z toho :grinning: a budeš k tomu vybírat bordurku nebo nějaký obrázky? :slight_smile: My musíme taky ještě dotapetovat, dokoupíme ještě jednu skříň - zmíněnou anebodu :slight_smile: a pak malou komodu a pokojík bude ready :slight_smile: mimčo bude v ložnici, přebalovák v koupelně, ale jinak bude všechno v pokojíku a až bude čas budou bydlet spolu :slight_smile: druhej pokoj sice máme, ale rozdělíme je až budou větší, zatím tam spí babí a děda když přijedou a návštěvy
31. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@majucha já jdu na druhý sceening za 14dní a napadlo mě,zda se také platí nebo je už v té ceně,co jsem platila u prvního?!Já u malé byla jen na prvním sceeningu,ale teď už prý je lepší jít i na druhý mi říkal mudr. :unamused:
31. srp 2010 v 15:30  • Odpověz
:wink: Holky,vy jste mě tak "nakopli",že opravdu dnes listuji na stránkách netu a vybírám kočárek tedy zatím jen tak letecky :sweat_smile: ,poněvaž ještě je brzinko,ale už mám představu a díky za tipy. :wink:
31. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@jandalinka ten druhy screening je hrazeny pojistovnou.

Ja se musim objednat na ten druhy VELKY utz mezi 20 a 22 tt, to to leti :slight_smile:
31. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@jandalinka ten druhej hradí pojišťovna :wink: on možná myslel kvůli věku, abys na něj teď šla, ale jestli ti ten první vyšel v pohodě, tak se už není čeho bát i kdyby ti náhodou vyšel ten druhej pozitivně, pravděpodobně se bude jednat o falešnej poplach, ale to by pak bylo na konzultaci s genetikem podle výsledků, každopádně bych se ho už nebála, podle mě ti vyjde v pohodě :wink: ten druhej může totiž ovlivnit hodně věcí, sami doktoři ani neví co všechno, záleží která hodnota je o kolik zvýšená nebo snížená
31. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@ma12 to to letí teda fakt :slight_smile: já jdu na příští kontrolu začátkem 18tt, takže pak už taky ten velkej, minule jsem z něj byla vystresovaná jak blázen, teď už si to zakážu :angry: :grinning:
31. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
ja uz se taky tesim na ten velky UTZ, ale mam ho az za 3 tydny :frowning2:
31. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, dneska zas nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
@sabcav tak gratuluju ke skvělým výsledkům

@pajmou nojo, človek když si tu celou výbavu i s kočárkem spočítá, tak je to pěkná pálka, takže já fakt začnu dřív, v prosinci/lednu bychom chtěli finišovat, tak věřim, že ty prachy budou lítat
31. srp 2010 v 17:43  • Odpověz
holky tak já než dopíšu jeden příspěvěk, tak už je tu popsaná další pulstrana :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@pindruzka: vid ani nestihas docitat a odpovidat :grinning: :grinning: :grinning:

mas fotecky baracku?
31. srp 2010 v 17:47  • Odpověz
@pindruzka Jj, já doufám, že to zvádnou do vánoc, ale znáš to, tady týden zpoždění a je to ...
31. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
@cutce mám, ale jelikož to je otevřená diskuze, tak je sem moc davat nechci

@pajmou vid, to je tyden sem, tyden tam a je z toho mesic zpozdeni, no zname to asi vsichni
31. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na tom pohovoru u šéfové... v noci jsem nemohla pořádně spát, jak jsem byla nervózní, ale překvapila mě, byla milá, dokonce mi pogratulovala, snažila se mi vyjít vstříc, ale bohužel zákon, který se na mě speciálně vztahuje, stojí pěkně za ho...., zřejmě ho psali páni poslanci, kteří ví o mateřské a rodičovské kulový, takže budou problémy...jinak zítra jdu po dvou měsících do práce, jsem zvědavá, jestli tam budu něco platná..

@pajmou k tomu cvičení, já jsem na netu našla několik míst v Plzni, kde probíhá gravidjóga nebo jiné cvičení pro těhotné, pošlu ti odkazy, pokud budeš chtít, ale klidně s tebou půjdu i na ten locháč..mě je to fakticky jedno, hlavně když se budu hýbat, protože mám problémy se zády a taky kondička šla absolutně do háje...jen se tě ještě zeptám, psala jsi v množném čísle, takže budeš chodit s nějakou kamarádkou těhulkou?
31. srp 2010 v 18:33  • Odpověz
snažila jsem se vás dočíst, ale i když se mi to povede, tak stejně pak nezvládám na všechno reagovat, protože to pozapomínám :slight_smile: .pokud jde o kočárky, tak vás obdivuju, že si dokážete vybrat, já se v tom šíleném kvantu vůbec neorientuju, takže jsem to zatím vždycky vzdala a nechávám to na později.....
@sabcav gratulace k dobrým výsledkům
31. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@dress jj, přesně tak, ještě jedna mamina, tak mi pošli i ty ostatní odkazy, juknu na to
31. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@pajmou tak jsem ti to poslala interní poštou, abych tady zbytečně nezabírala místo odkazy, které jsou jen pro "vyvolené-plzeňáky" :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@cutce to jsem ani neslyšela..kolik stojí?? asi ho nebudu pořizovat...uvidím u gynekologa.. :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@monare ted nevim o cem jsi slysela :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@majucha u nás je to rozdělení bezpodmínečný, Andí se s nikým nevyspí, dokonce ani s náma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Do svého pokojíku šla asi v 5 týdnech, pže jsme se rušili navzájem a spokojenost byla na obou stranách :wink: . Borduru asi ne, asi bude na jedné dlouhé stěně tapeta, naproti světlá růžová a u dveří a u okna nějaká krémová. No uvidíme, jak to ještě vymyslím :slight_smile: .
31. srp 2010 ve 23:54  • Odpověz
@pindruzka s baráčkem držím palce :slight_smile: , peníze lítají, to je jasný :frowning2:, my bychom chtěli začít stavět příští rok na jaře, tak snad ...:pensive: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 23:56  • Odpověz
Kosmetika byla super relax :slight_smile: :sunglasses: a hlavně je Terka muzikální, pěkně mi při té relaxační hudbě - byla zrovna s bubnama kopala do rytmu :grinning: :dizzy_face: . Andí to taky dělala a největší radost s pc jí udělám, když jí pustím na yt nějakou pěknou písničku :slight_smile: , akorát ne dětskou, ale normální... :confused: :grinning: . My máme na zítra vařeno - kuře na paprice a těstoviny - Andrej bude mít těstovinovou rejži, tak doufám, že nebude pršet, abychom mohly jít aspoň chvíli ven :slight_smile: , doma za deště je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hezký den všem :slight_smile:
31. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.