• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Holky tak to jo :slight_smile:. Tady se to da nosit, samo ze nepujdu s tim ven v -20, ale to tady tak casto neni :sweat_smile:

Kabat na zimu? tak to nevim, ja to odchodila v mym kabatku co se dalo a pak v maminy perovce :grinning:
1. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
ja se taky desim zimy co si vezmu, moje bunda ani kabat mi nebudou a nevim co kde shanet velkyho
1. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po screeningu, dopadli jsme zatím dobře, krev až za týden, ale nosní kůstka přítomna a NT jen1,4, takže super. Mrňous má 6,5 cm a zase nám změnili termín na 9.3., ale už to nebudu přepisovat. Pohlaví zatím prý nelze určit, ukazoval nám genitální pahorek, který je prý zatím stejný u obou pohlaví, ale sám má tip spíš na kluka, manža už to bere jako tutovku a já pořád trošičku doufám, že to ta holčička bude, no uvidíme, hlavně ať je to zdravé miminko. Fotečky máme, je to takový maličký ufounek a pěkně stávkoval, nejdřív si dával ručičky před obličej a pak se otočil úplně zády, doktor ho tam přemlouval a pěkně mě šťouchal do břicha, ale nakonec jsme lumpíka přemluvili.
1. zář 2010 v 17:05  • Odpověz
@lumpajda tak to je skvely, ze je vsechno v poradku :wink:
1. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
@majjka24 Ahoj,nebyla sem tu dnes cely den...no hele ja bych to taky netusila,kdybych tam nemela sestrenku a ta nejezdi na malou nikam jinam nakupovat vcetne nabytku a opravdu to maji tady v obchodech a porad musim o sobe rict,ze jsem docela rozmazlenej Prazak,kdyz to reknu takhle a kocarek me fakt prekvapil a libil se mi co sesrenka mela...Honza je strasne proti,ale kdyz jsem sli pak na kocarky a koukali po etiketach a videl u par MADE IN POLAND,tak ustoupil,ze se tam minimalne v rijnu vydame za sestrenkou a na vylet a bud koupime nebo neee..jinak koupime v Praze pres net..
1. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
@majjka24 sestrenka mela problem u kocarku s koleckem,hned ji ho tam bez problemu vymenili na miste tam meli i servis,zalezi kde se to tam koupi..ale tam trznice jsou bezne nebo i kamenne obchody..sama nevim,kam jet,musim vsechno zjistit.. :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@lumpajda gratulace..super
1. zář 2010 v 17:40  • Odpověz
A jak psala sabcav,zalezi i jak to clovek ma do Polska daleko..ale ja tam jezdila hodne pracovne a delala jsem hodne let pro textilni firmu a litala i do Madarska a Anglie a vim,ze tam maj textilni znacky o 25% ceny dole nez tady, a kdyz se podivate jen na stranky do Ikey PL tak je to to same napr.postylka stoji tady 2600 bez matrace a v prepoctu z Polska ta sama 1800,- takze kdyz to ma clovek bliz a vezme auto,100% se to vyplati..takze to neni jen o noname vecech,zalezi na lokalite..My to mame kousek i do Drazdan a tam zas jezdime nakupovat drogerii a nejaky obleceni ,protoze je opravdu tam levnejsi a ty ceny dole a porad se nam to vyplati,ze tam jedem jednou za 3 mesice 1,5 hodiny autem a nakoupime ve velkym nez tady..Diesel dziny stoji 6000,- v Nemecku 3000,-,ja nosim only dziny co tady stoji 2500-3000 korun,tam koupim ty samy dziny uz jako starou kolekci za par euro a tady v Praze je to super nova predrazena kolekce..proste trapny.. neni problem..tady je to proste hodne porad natazeny ty ceny..
1. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@bubanek jj máš pravdu, že všude je levněji než tu v Praze je draze :stuck_out_tongue_closed_eyes: my nakupovali přes známého v Polsku náhradní díly na auto protože tam je mají za hubičku a tady by jsme za všechno co jsme potřebovali dali majlant a sedřenou kůži :grinning: je to tam opravdu levnější a přemýšlím, že bych tam také vyrazila na výlet se juknout aspon na ty baby věci :slight_smile: každá korunka je dobrá a v nejhorším stejně zapřáhnu net a všechny známý a seženu nějakej kočárek tady přes net za levněji- na aukru byl jeden člóbrda co dováží z Polska kočárky a měl slušný ceny za sety a výběr 30ti barev od druhu což je bobmba. Ale zase záleží jestli ujedu na kvalitě nebo na "pičičandičkách" jak se říká :grinning: kdyby na kvalitě tak to bude asi fakt nakonec Peg Pérego a né x-lander :grinning:
1. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
@mooby a ono fakt nejde o to,ze to bude z Polska tak to neni znacka..jasne,ze vyrobek Made in Poland bude o dost levnejsi tam,ale maj tam i urcite spoustu jinych znacek,jen levnejsich..taky tam maj Diesel dziny,Ikeu nabytek jako my,jen levnejsi ,protoze je dobrej kurz..je mi 31 let a 12 let se pohybuju u vyjednavani obchodnich podminek,kde se nakupuju zbozi,konkurence velka,delam primo na reditelstvich obchodnich retezcu a proste uz roky nenakupuju znackovy veci v Praze a Cechach ,ale sjedu si do Nemecka nebo kdyz ma nekdo moznost tak objednam z Anglie a vyjde to porad levneji o dost..a proc vyhazovat nase vydreny penize za to samy/obdobny kdyz tisice muzem mit na jiny veci..a ono uprimne novy vybavicka pro miminko ti desitky tisic proste da,ja si sjedu do Nemecka,objednam neco z Nextu,mrknu do POlska a verim,ze 10 tisic i vic usetrim na tom samym,co bych koupila proste tady..jasny,ze kdybych bydlela 12 hodin od hranic tak je to neco jinyho..a treba budou mit Peg Perego i tam,vzdyt obchod je vsude stejnej a znacky vetsinou uz maj vsude..jen je dobry se informovat,kam na dobry misto jet..
1. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
Holky nebojte se zimy :slight_smile: všechno přežijem :slight_smile: kámoška měla super věc, už nevím kde to koupila ale nebylo to nejlevnější. Měla obdelník který měl na obou stranách zip a tím pádem si prodloužila-zvětšila velikost bundy aby se ji tam vešel pupek. Normálně matroš a teplý jako bunda a super že to jen navlíkla zip na zip a bylo pak to používala i na malýho když ho nosila v šátku protože by v kočárku umrznul a přeci jen uní pod bundou bylo fajn teplo tak to praktikovala když jezdily k doktorce a v pohodě. Takže zapřáhněte maminky a tchýně at vytáhnou šicí stroje a tradáááá problém vyřešen :wink: :grinning:
1. zář 2010 v 18:13  • Odpověz
@pindruzka Máš nějakou webovku na tu dlažbu?děkuju
@lumpajda To je super, že je vše v pořádku :slight_smile:
1. zář 2010 v 18:17  • Odpověz
@wwwerca já mám olejíček od Eucerinu a naprostá spokojenost

teda já jsem dneska chcíplá, od rána mě bolí hlava a tlak poprvé přes 130/85, tak snad je to jen nějakej blbej den :unamused: zejtra máme jít na rautík, tak bych si to celkem ráda užila :pensive:
1. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
Přemýšlíte nad monitorem dechu?Pokud ano jste pro klasickou nannynku nebo tu novinku ,,připínák na pleny,,?
1. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
@bubanek je to tak přesně jak píšeš. A kdo si aspon trošku váží našich bankovek a ma taky tu možnost tak to udelá taky tak. Je pravda že my mame tu vyhodu že sednem do auta a za 2h jsme v Polsku uděláme výlet okoukneme a možná něco pořídíme jinak asi budu taky nakupovat přes net naživo vše okouknu ošaham a palk nakoupím v pohodlí a tepla domova. Vím jak se pohybujou ceny a je fakt, že někteří obchodníci jsou prasata jaký pálky jsou schopný vytvořit... Já moc dobře vím jak je to s botama a parfémy a musím říct, že kdyby to většina lidí věděla tak se chytá za hlavu... až je to smutný jak na nás vydělávaj.
1. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
@mooby taky sem se pred par rokama chytala za hlavu,nez jsem to ocihla jinde..a od ty doby darky nakupuju v Drazdanech,Honzovi znackovy tricka na jednani taky tam,tady o 500 -1000 drazsi,tam porad nejaky akce..a neni to o tom,ze je clovek skrt,ale za co jim to davame,za to samy co jinde maj levnejsi..ani k mori uz nelitame s Cechama,minuly rok zajezd all inclusive Rhodos Firo tour 18000 osoba, my leteli do toho samyho hotelu ,stejny zajezd pres Nemce pres LIPSKO- sice dali za benzin,parkoviste..ale zajezd vysel pres nacesty.cz na 11 tisic osoba a to uz je hodne znat..kdyz jsme tam pak mluvili s par Cechama z Ceskych cestovek tak byli dost nastvany,ze bydlime s Nemcourama v lepsi casti hotelu, Cechacci klasika strceny a zamluveny od cestovek horsi mista..a jeste kdyz slyseli cenu od nas neverili..takze tak..samozrejme kleslo i to euro atd.ale vyplati se to dost,kdyz clovek hleda nebo vi kam se mrknout..
1. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
@pajmou ještě existuje Baby sense - alternativa k Nanny, my ho měli v porodnici, tak jsme pořídili ten, myslím, že ani u jednoho to není špatný kup, v porodnici měli oba a i sestřičky říkali, že je to jedno, který pořídíme, oba jsou spolehlivé. Ten Pak ještě existuje monitor+chůva v jednom, to má kamarádka a prej taky spokojenost. To na pleny nevím, do toho bych asi nešla, i když třeba to bude taky v pohodě
1. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
@majucha No říkají, že je výhoda, že to má mimčo furt na sobě, takže i v kočárku a prý když 15 nebo 20sec nedýchá, tak to nejdřív zavibruje, aby ho to vzbudilo a pak teprv signalizuje, tak nevím.Ani jsem něvěděla, že něco takového je :slight_smile: http://www.spuntik.cz/snuza-mobilni-monitor-pohybu-ditete-halo/
1. zář 2010 v 18:30  • Odpověz
@pajmou já o tom něco četla, ale nějak nevím o nikom kdo by to měl a nevím, jak to bude s tou spolehlivostí. V tom kočárku je to fajn, když je někde za parkovanej, ale když jedeš, je to stejně jedno, protože vibrace z jízdy to budou mást
1. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@pajmo, ja urcite monitor dechu chci,ale nevim jaky...proste kamaradka ma asi ten baby sense do ty postylky pod miminko?..da se sehnat uz za 2500,. kamaradka ho kupovala pred 6 rokama za 6 tisic..masakr..ale ted je tehotna se mnou ,takze ho budu muset koupit,kazdej kdo ho mel,tak pry spokojenost..jeji Nelca sem tam nedychala v noci a chodili s tim i k doktorce a proste MOnca klidne mohla usnout,protoze ji to hned zacalo rvat..uz to hodne i v centrech pujcujou za 150/mesic,ale clovek by to mel mit do roka ditete a to uz si radsi koupim novej..
@pajmou no to taky ani nevim,ze je na trhu,taky to vypada dobre.
@bubanek No právě, přišlo to jako novinka sestře na krám.Vzhledem k tomu, že to nebude snad jediné mimčo, taky bych raději pořídila monitor nový, tento vypadá docela dobře, tak nevím, snad ještě někdo napíše nějaký názor.
1. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
@pajmou hmm,no tak to je dobry vedet,ze neco takovyho je ..je fajn,ze porad neco vymyslej atd..sice to jsou pak taky pekny cenovy bomby,ale asi se to za ten klid vyplati no..tak jedine nejaka diskuze na netu,jesti uz s tim nekdo nema zkusenost :dizzy_face:
1. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@mooby tak parfemy ti verim na 100%. Ja se taky tady snazim nakupovat obleceni co nejmin.
Vybavicku pro Anicku jsme jeli koupit do Nemecka a vyslo to tam o tretinu levneji!!!!!
@pajmou mam monitor dechu spolu s chuvickou a nemuzu si to vynachvalit - ANgelcare, tady za 4 tisice, z UK za 2 novy se zarukou a jsme tam, kde jsme byli v diskuzi :sweat_smile: O tom pripinaku na pliny jsem neslysela
1. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@pajmou o té novince tedy nevím,jak jsi psala "připínák na pleny" :confused: ,já měla koupenou na malou nový monitor dechu Nany a byla jsem moc spokojená,nestresovala jsem ,a klidně jsem spala,když jsem věděla,že mám monitor zaplý a používali jsme ho do cca.8měsíců a max.spokojenost.Pak jsem ho prodala ještě v záruce a nyní na druhé si chci také pořídit Nany,ale už od někoho v záruce,poněvaž vím,že se tomu nemůže nic stát,pokud je krátce používán a investovat znovu cca.2600,-už opravdu nechci. :wink:
1. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
My monitor pouzivali asi do roka +-, chuvicku doted. Vyhoda je, ze jsme nemeli dva prijimace :slight_smile:, ted jsme si to nastavili jen na chuvu a je to. Vybornej dosah, super spokojenost. Manzel nejdriv nechtel, ted to propaguje kde muze
1. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
přeji všem těhulkám krásný večer..tak já dnes po dvou měsících zpět v práci, docela příjemná změna, snad mi to nadšení vydrží. ale odpoledne už nemám dost sil..
@pindruzka tak zítra jdem na triple testy spolu, viď...já jdu hned brzo ráno, tak to budu mít za sebou..doufám, že mi ukáže i UTZ...

@ma12 může se zeptat?měla jsi ten Angelcare AC401 nebo nějakou jinou verzi?já teď o tomhle hodně uvažuji, je to dost praktické a je i designově hezký
1. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@dress ano, AC401, maximalni spokojenost :slight_smile:, lehky ovladani (i babicky to pochopily), dlouhej dosah, parada
1. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@ma12 a jak jste ho objednávali z UK?přes jaké stránky?a má standardní středoevropskou zástrčku?
1. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@dress myslim pres Amazon, nechali jsme si to poslat ke kamosce co bydli v anglii a ta nam to privezla. Ale myslim, ze to bude i na ebay :slight_smile: Ma to anglickou zasufku, ale za 10 liber jsme zakoupili adapter a absolutne bez problemu :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.