• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majucha hele ja vas obdivuju,kdo ma uz jedno mimco..ja byla tak vyrizena ty prvni 4 mesice az posledni dva tydny jsem ok,ze nechapu,jak bych se o to mimco starala, porad jsem jen spala,mela migrenu,zvracela .. no a jasne,mas pravdu,ze kazdej ma to telicko jinak,jen my jsme se s Alienkou chytli hlasky,kdo ma i maly brisko,ma holcicku a zatim nam to oboum vyslo :sunglasses:
2. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
@majucha jo ty mluvis o ty preklampsii...toho se taky hodne bojim,mela to kamaradka a byla to sila..ja mam stach,ale ze vseho uz,jsem magor..proto bych zas potrebovala jit makat a ne sedet u netu a cist,co se mi muze stat..bojuju od zacatku s mimcem v brise,imuitu mam v hajzlu,1x tydne mam ruzny odbery krve,3-4x tydne ultrazvuky a jeste kdyz vim o tyhle nemoci,des..ale lepsi,kdyz o tom clovek zas cte a pujde k doktorce zbytecne nez pozde..
2. zář 2010 v 09:42  • Odpověz
@jiitkka tak teda ten výstup s majitelem je něco... ale s hovadem se člověk nedomluví prostě :frowning2: tak hlavně, že je to za váma...
2. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
Tak fotky šli nahrát a mám je v albu,hlavně se moc nedivte,že mám velké bříško než Vy :sweat_smile: ,já za to fakt nemůžu a skoro nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 09:50  • Odpověz
@bubanek no když už jedno máš, tak ona to nějak příroda zařídí, aby to šlo, většinou :wink: teda sestřenka má druhý těhu opět šílený jako první, do pátýho měsíce zhubla 16 kilo, ale zase má malou zlatou, hraje si sama, je ve dvou letech už úplně samoobslužná, akorát to jídlo jí musí připravit a jinak prej ležela jak mrcha a malá k níí chodila a podávala jí hračky, dokonce jí nosila i polštář, aby si mohla lehnout, no sranda :grinning: jj preeklampsie... ono to nemusí bejt vždycky tak hrozný a věřím, že když už máš tolik potíží, tak tě další nepotkají :wink: a nikoho tady, ani mě :sunglasses: ale strach mít budu až do konce, to je jasný, včera jsem právě poprvé naměřila větší tlak než obvykle, i když v normě, k tomu ta hlava...a už mě chytala panika... naštěstí večer a teď ráno zas dobrý, tak snad to bylo prostě jen počasím, taky si hlídám bílkoviny v moči sama a ty byly ok, tak mě to uklidnilo, snad to tak bude pokaždý no :zipper_mouth:
2. zář 2010 v 09:51  • Odpověz
@jandalinka jéé krásný :slight_smile: já mám asi tak stejně velký :grinning: kamarádky mi včera říkaly, že už ho pěkně valím před sebou :sweat_smile:
2. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@majucha a pohlaví tedy ještě nevíš,že? :sweat_smile: ,tak přeji chlapečka,ať máte páreček :wink: ,jsem ráda,že někdo už mám takové bříško jako já :slight_smile:
2. zář 2010 v 09:56  • Odpověz
@bubanek přesně tak. Ty nájmy jsou k prdu, prostě nejsi ve svém...můžeš být kdykoliv na ulici. No my naštěstí jsme byli a i tedka jsme v baráku, který celý vlasní majitel jeden a bytů mají dost a je zazobaní a má svvůj dům....takže takové riziko,že nás vyrazí není. Tady ten byt chce pronajímat poze dlouhodobě. 5let a více. My jsme spolu přes 6let a bydlíme spolu rok-čekala jsem,až dodělám školu :wink: No ale u nás je to tak,že já tu fakt nic zbytečného nemám. Jen dva mega pytle,kde mám věci které nenosím a jelikož je tam dost pěkných věcí,tak je mi to moc líto je vyhodit. Přemýšlela jsem že juknu jak to chodí na aukru a zkusím je prodat. Jo a ten starý net,jak mi tu nejde tak pani na O2 mi poradila, že ten modem mám prodat na netu. Má 4wifi přípoje, je prý dost kvalitní a stál novej 1590,- tak bych ho zkusila prodat. Je ještě rok v záruce. Jo a jak jsem měla mamky věco u sebe-pytle s oblečením, boty,kabelky, 3skřínky,televize,lednička,atd tak jsem to měla ve sklepě cca 4měsíce...No a představte si,že v tom bytě bylo vlhko a všechno mi chytlo plíseň - HUMUS!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Takže jen co dovybalíme naše věci,tak se musím pustit dotoho. vše vyndat, umýt,vyprat a znova zabalit do čistého... :confounded: Jinak teda Martin zatím ok, pomáhá jak vzteklej, uklízí, včera drbal celou linku ve starém bytě,...No snad to nezakřiknu!! I ten novej net mi prý zaplatí - 590,- a měsíčně 500,-... no jeho máti taky pomáhala při stěhování,ale ty řeči :angry: Fakt mám často co dělat,abych se udržela!!! kdyby Martina viděla jak mi pomáhá,tak je schopna mu říct proč to dělá,že tohle má dělat ženská!! No v pondělí jdu s mimískem k doktoru, na tripl testy a už se těším. 4týdny je dost dlouhá doba na to,nevidět prdolku a být bez informací. Navíc mě dost bolelo břicho v pondělí,tak už se těším,až uslyším,že je vše v pořádku!! Snad jste i vy ok!!
@jandalinka díky :slight_smile: Snad už je přednámi jen ta příjemnější část! :wink:
2. zář 2010 v 09:58  • Odpověz
@majucha a v kolikatym tydnu si musela rodit malou?ja to nejak vepredu necetla,jak je toho hodne..vim,ze si to nejak psala..ze ti to nejak drzeli co nejdyl to slo.? byla si hospitalizovana v nemocnici, ta moje kamaradka jo..to bych narada stravila zimu tam,ale co se da delat..
2. zář 2010 v 09:58  • Odpověz
@jandalinka no vzdyt rikam,ze je problem u me a nevim,kde..proste jako kdyby mi tam chybel nejaky software a neslo nahravat,ale kamkoliv jinam nahravat fotky mi jde treba na facebook,email atd.vecer zjistim,pritel tomu rozumi..
2. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
@majjka24 Tak jsem si našla,zda tu píšeš nějaké info o soudu! No je to děs!! Budu Ti moc držet palce, i manželovi!! Ono to dobře dopadne, jen těch nervů asi bude dost...hlavně české soudy,mají na všechno moc času a nikdo nespěchá s rozsudkem..takže je nejvíc naprd asi ta nejistota...ale určitě to všechno dobře dopadne!!! :wink:
2. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
@jandalinka já chci holkuuu :grinning: :grinning: :grinning: ale i z kluka budu mít radost, jasně :grinning: teď už mi na tom tolik nesejde, co to bude, jen jsem zvědavá spíš :grinning: tipovala jsem si kluka, takovej nějakej vnitřní pocit, ale zase podle toho, že je všechno úplně stejný jako poprvé, by to mohla bejt holka, no uvidíme 14.9. (snad) :sweat_smile:
2. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@jandalinka mas hezky brisko,hele ja ho mam maly a najednou se mi fakt pred tydnem vyvalilo a mela sem ho jako ty,a uz jsem myslela,ze to zustane a druhy den mi nejak bylo hur,sla jsem na zachod a zas sem nic nemela..takze cekam,ze se to taky vyvali,mam tam to mimco nejak podel patere nebo tak a pak se otoci a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
@majucha já chtěla také holku,kluka se nějak bojím,je to jiné prostě :sweat_smile: ,ale jsem nakonec ráda :wink:
2. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@majucha jo ja uz to vidim ten termin porodu.. je super,co ty doktori uz dokazou,tak si byla pak s malou v nemocnici? tohohle se taky bojim,ze porodim tak brzy,jsem i po operaci delozniho cipku krome endometriozy :frowning2: tak me uklidnuje,ze si rodila docela brzy a mas malou v poradku..
2. zář 2010 v 10:05  • Odpověz
@majucha od 7.tydne mam vnitrni pocit,ze to bude kluk..holky jsem se vzdala,koukala jsem po klucicich vecech atd.a chtela jsem tajne holcicku,ale citim stale,ze to bude kluk..podle pondelniho ultrazvuku holka,ale jeste mam taky pocit na kluka stale,tak uvidime.
2. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
@jandalinka hele me stacilo,kdyz sem hlidala synovce myho pritele a Viktorovi bylo 2,5 roku a sel kakat na zachod,tak jdu s nim a posadim ho na ten dospelackej zachod a pindika sem mu zapomela jak sedel venku na prkynku a jen zadeckem byl v zachode a by tam nespadl sem se bala,jak byl malej a on me hned vynadal,ze mu musim dat pindika taky dovnitr do zachodu jak haca..a tech pribehu mam vic,jak sem holka a nemam dite a jeste chlapecka..
2. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
2. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
@jandalinka to ze jsem ho prebalovala a fakt cural do stropu a ja to necekala a jak lezel a ten pindik mu stal to bylo taky paradni, v ty chvili sem si uvedomila,jak bych si prala holcicku :grinning: :dizzy_face: je to proste chlap no..
2. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@jandalinka no jestli to bude kluk, tak to budu mít úplně stejně jako ty :slight_smile:
@bubanek míša tam byla dva měsíce, já tam za ní chodila každej den, tam by mi totál hráblo, navíc by mě tam nenechali, když jsem pražská, je tam nouze o místa, přijali mě když byla míša asi 33tt, to jsme začínali s kojením a za tři tejdny jsme pak šly domů :slight_smile: byli tam i děti dřív narozený, kolem 26tt a všechny byli až na menší drobný potíže, který se časem sami úplně vyřešily, v pořádku :wink: to jen mimča kolem toho 24tt nebo ty s komplikacema tam byly o dost dýl a některý měli následky, ale moc jich opravdu nebylo :wink:
@bubanek já ten pocit měla taky, přesně jak píšeš, ale nějak mě začal pomalu sám opouštět a už se občas přistihnu, že o mimi přemýšlím v ženským rodě, což bylo na začátku právě obráceně, tak jsem na to zvědavá :grinning:
2. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
dobre ranko

teda @jiitkka to jste si dali, ale hlavne, ze to mate za sebou :wink:
2. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@majucha no prave kamaradka a pritele segra o mimco ve 24.tydnu prisly..u kamaradky mel vyvojovy vady ledvin,takze se nedalo nic delat..u segry to nezachranily..mazec no,ale uz ma dva prave chlapecky 5 a 1 rok v poradku..a v Praze vozej tyhle deticky do Motola ne?
2. zář 2010 v 10:23  • Odpověz
@bubanek gratulace k holčičce :dizzy_face: . No až já vyfotím to svoje megabřicho, tak to budete koukat :grinning: . Někdy holt musí bejt vyjímka potvrzující pravidlo :grinning:
2. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@jiitkka vítej zpět, hlavně že jste do stěhování zvládli :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@jandalinka já mám taky zhruba takové břicho :slight_smile: vždycky ráno ho mám malinké a večer větší. zatím jsem přibrala asi dvě kila. vždycky u doktora vážím o něco víc než doma. kolegyně v práci mi říkali,že na 18.tt nevypadám, tak mi udělali radost :slight_smile: jsem zvědavá, kolik přiberu celkově, protože už teď si začínám připadat jako hrošík.
2. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@cutce ahojky :wink: No nejvíce jsem ráda, že předání bytu je za náma...bylo to fakt strašné!! Naštěstí majitelka má nastarosti jistiny a i celkové vyučtování a je rozumná. Vé že když sestře strhli 800,- za malování, tak nám více nemohou. My akorát ušpinili zeď na chodbě. A co ty, jak Ti je?? :wink:
2. zář 2010 v 10:31  • Odpověz
@jiitkka gratuluju k tomu přestěhování, musely to být pěkné nervy.
2. zář 2010 v 10:31  • Odpověz
@alzbeta82 já od začátku těhu zhubla asi 3kg, zrovna dneska mi dr. na dia na telefonické kontrola vynadala, že musím víc jíst :frowning2:
2. zář 2010 v 10:33  • Odpověz
@sabcav ahojky, díky :wink: No já mám taky větší břicho než má třeba jandalinka, nebo majka, aj :grinning:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
JInak hezké ráno všem :slight_smile: , my máme flákací den, vařeno máme :wink: a za chvíli se půjdeme vyvenčit na procházku-máme tu oboru s dańkama, tak se půjdeme mrknout, jestli tam jsou :slight_smile: . Tchán tam dneska ráno jel a říkal, že tam byli hned u plotu, tak snad je taky uvidíme :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.