• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@alzbeta82 díky :slight_smile: to teda byli. A to jsem nic natahala a jsem unavená a vyřízená ještě teďka :grinning:
2. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
@jiitkka počkej zkusím pohledat nějakej 18.tt s Andrej a nahodit fotku... :wink:
2. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@sabcav jee takze ty taky cekas holcicku,pravdepodobne jako ja :grinning: :confounded: tak uvidime za par tydnu,jestli se tam neco nevyklube jinyho nebo nebude videt.
2. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
18+2 :confused: a není to fotomontáž :grinning:
2. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@sabcav peknyyy..ale u druhyho mimca je pry brisko vetsi rychleji :grinning: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
@sabcav tak to já jsem nezhubla vůbec nic a spousta známých se mě na to ze začátku pořád ptala,že kolik kilo už mám dole...už jsem fakt měla pocit,že jsem divná. jenomže já jsem před těhu hrála házenou a byla zvyklá mít pětkrát týdně náročnej trénink, pak už jsem hrát nemohla. takže jsem sice moc nejedla, protože mi bylo špatně,ale zase jsem ani neměla ten sportovní výdej, na který jsem byla zvyklá :unamused:
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
Teď už mám s Terkou větší :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, a to končíme dneska 14.tt :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@bubanek no tohle je při Andrejce, teď mám mega balón :grinning:
2. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
@alzbeta82 házenou jsem taky kdysi hrála :wink: , ale ještě na základce :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@sabcav juuuu tak to já proti tobě vypadám jak netěhotná :sweat_smile:
2. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
jsem debil...ja tu tri dny premyslim,proc mi nejdou nahrat sem fotky..prijdu na to,ze to bude problem s mym notebookem a mam vedle sebe dalsi pocitac a nenapadne me to zapnout a zkusit z toho pocitace- kde to samozrejme funguje,takze hned si to jdu pretahnout a taky dam par fotek za moment..tady se mi fakt musi neco doinstalovat..
2. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
@alienka24 no velikosti bříška nezáleží, halvně když je vše ok :dizzy_face:
2. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@bubanek možná to budenová verze adobe flash player, po mě to taky chtělo stáhnout novou aktualizaci, jinak jsem nemohla nahrávat :wink:
2. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
@sabcav no já si to myslím taky, doktorka říká že malá se tam má dobře tak co se budu trápit, aspon nemusim měnit šatník :slight_smile:
2. zář 2010 v 10:45  • Odpověz
zatím pa, jdu se zvířetem ven :slight_smile: , snad po o, jestli nevytuhnu s Andrej :grinning: :wink:
2. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@sabcav aha,je to mozny..ja to neco odklikala a neresila ,tak proto to asi nejde.. :confounded:
2. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak uz jsem tam taky hodila aktualni foto pred druhy pocitac, asi to opravdu tady na tom pocitaci je starou verzi Adobe a to ja uz zas neumim nainstalovat,pockam na HOnzu..
2. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@alienka24 ja se taky netrapim,doktorka rikala,ze bricho prijde a zatim je vse v poradku..a hlavne jsem taky rada,do vseho se vejdu ..ale presne,je to jedno,hlavne at jsme v pohode..
2. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
@sabcav jéééé, to je super bříško :dizzy_face: já se Vám sem pak takly vyfotím, až budu mít net na svém pc :grinning:

Co dneska kuchtíte??? Já kuře na česneku a žampionech s nivou a smetanou a k tomu těstoviny. Vařím to na dva dny. S Martasem to máme moc rádi a alespoň zítra nebudu muset. :slight_smile:

@cutce - zítra u nás bude spát ten Martina kolega s přítelkyní :grinning: to jsem na to zvědavá!!
2. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@jiitkka no tak to ja taky, a jak mate ted velky ten byt? A to je vas koupeny nebo pronajimate?
2. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@jiitkka ja jsem udelala uz rano rajcatovy salat s majolkou,tvrdym syrem,cibuli - takova prasarnicka a k obedu mam cockovy karbanatky od maminky,ktera mi je vcera delala ..a k veceri delam Honzovi k tomu salatu steak z hoveziho masa a hranolky,takova rychlovka..ale o vikendu mam v planu muj super domaci bramborovej salat a rizky,to zas mame radi my :dizzy_face: :sweat_smile:
2. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
no jdu si ohrat ty karbanatky s tim salatkem a pujdu asi cvicit na mici,kdyz je venku hnusne,at mam nejakej pohyb z ty sedacky :sunglasses:
2. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@cutce máme to 3kk podkrovní byt po rekonstrukci. Metry nevím, je malinkatý, ale moc útulný. Jinak tu byla kuchyňská linka, sporák, a základní vynbavení. Jinak zbytek je náš. Je to takový starší baráček, má dva vchody a v našem je 7bytů, v druhém taky... Sousedka naproti je ok,tu znám už dýl, jen pod náma bydlí vyhulenci, co jim tam občas pěkně buší hudba :grinning: Jediné co mi tu vadí je plynovej sporák a troupa frčí o stošest a jak ted dělám oběd tak mám hrůzu,aby se mi to vůbec pořádně udělalo a ne jen přismahlo... :confounded:
2. zář 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojte holky, jejda, zrovna vidím, že jsem přišla asi nevhod, protože vás obdivuju, já poslední dobou nemůžu vařit, protože se mi z toho dělá zle.
2. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@bubanek nooo tak salát bramborovej já taky můžu :wink: ale čočkové karbenátky bych asi nemusela :grinning: ale salát klidně směr Jičín pošli, ten já taky ráda :wink:
2. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@jiitkka tak to je dobry, aspon ten kolega nemusi spat vedle vas, ale v jinem pokoji :grinning: :grinning: :grinning: a to jste si koupili nebo pronajali?
2. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@cutce no je to fajn, že tu máme ještě jeden pokojíček, ale docela mě to děsí, aby tam něco nevyváděli, ložnici máme hnedka vedle :grinning: :grinning: :grinning: Jinak to máme pronajaté za 5500,- nájem. No a v tom pokojíčku navíc máme zatím vše naházené, takže to musím vykydat rychle kvůli návštěvě, to mám teda radost :angry: :grinning:
2. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@martinak028 ahojky, no mě bylo taky zle první tři měsíce, teď už je to díky bohu dobré... uvidíš, bude líp :wink:
2. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@jiitkka se nezblazni, vzdyt vi, ze jste se zorvna prestehovali. ten najem je super. No kdyz by byli moc hlasiti, tak jim to rano vpalis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@jiitkka cockovy karbanatky s uzenym masem a cesnekem jsou fakt dobry, ja mam rady vsechny nemasovy karbanatky :sunglasses: ale jen kvuli Honzovi tady clovek porad musi varit maso,maso,maso..ale je fakt,ze varim az ted posledni tydny,predtim vubec jak mi bylo blbe..
2. zář 2010 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.