• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodné a mateřská v Itálii. Jak to je?

(Zamčená)
25. února 2010 
Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli se tak jako u nas vyplaci v Italii porodne a jak je to s materskou.Zatim s pritelem nejsme svoji (on je Ital ) ale chteli bychom se vzit. Tak jsou v tom i nejake rozdili pred svadbou a po svadbe?Na co mam vlastne narok?
1. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky angel99,prosim te tak ja jsem si precetla Tvuj problem a musim Ti rici ze mam bohuzel uplne stejnej jako Ty.Take nevim kam se mam s touto otazkou obratit jelikoz take ziji v Italii mam 7.dceru pracuji tady mam take trvali pobyt a bohuzel jsem slysela ze tady vubec porodne nedostavaji tak jako u nas.Mam vyrizene vsechny papiry,mam i jejich obcenku chodim do prace a ted jsem tehotna a take nevim bohuzel co a jak mam trady delat jelikoz asi sama vis jak tady kaukaji na Straniery kdyz jdes vyrizovat nejake zalezitosti na urady katastrofa.No prosi Te nepisu Ti jen z tohoto duvodu ale vim ze ja ti teda moc neporadim ale chtela jsem Te popripade jen poprosit pokud by jsi treba vedela nejake informace trochu drive nez ja tak bych ti byla moc vdecna pokud by ti to nevadilo nejake mi napsat to samozdrejme udelam i ja pokud budu neco vedet ja drive....Dekuji a mej se krasne.....prikladam popripade muj imeilik.Erzii1@seznam.cz
25. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Erzii, je tady diskuze holek z Italie, zkus se poptat tady
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=50135&vGroupOffset=0
25. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.