• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Vrchlabí.

(Zamčená)
8. dubna 2011 
Ahoj všechny, plánuji porod ve Vrchlabí, pokud vše půjde tak jak má. Zajímalo by mě, jestli se některá z vás taky chystá. Můj termín porodu byl 18.10., momentálně trochu přenáším. Mimochodem pojedu z Hradce Králové.
20. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
AHOJKY.JÁ JSEM TAKY Z HRADCE KRÁLOVÉ A DOST JSEM O TOM PŘEMÝŠLELA ŽE BYCH RODILA TAKY TAM.MÁM TERMÍN 3.12,ALE PRVNÍ VOLBOU BUDE ASI HRADEC KRÁLOVÉ,PROTOŽE JSEM ROK A PUL PO CÍSAŘI A TAK NEVÍM JAK TO PUJDE S TÍMTO DRUHÝM PORODEM.A TAKY NEMÁME AUTO TAKŽE PRO NÁS JE HRADEC JEDNODUŠŠÍ.ALE KDYBCH SI MOHLA VYBÍRAT TAK BYCH URČITĚ ZKUSILA NĚCO JINÉHO NEŽ VELKÝ ŠPITÁL.DRŽÍM PALEČKY AT TO JDE RYCHLE A MIMINKO JE V POŘÁDKU. :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
dalma: ahoj já jsem rodila ve vrchlabí a mimochodem jsem z prahy a stihli jsme to tam v pohodě i s těma objížďkama co nám silničáři přichystali. jinak mohu jen doporučit já byla s porodem i s pobytem moc spokojená, ale předem upozorňuju, že tam probíhájí opravdu přirozené porody. takže nepočítej s nějakým urychlováním kapačkama a tabletkama a už vůbec nepočítej s epidurálem. naopak tam je možnost využít alternativní metody tišení bolesti - míč, vana s relaxační hudbou (mimochodem mě moooooc pomohla a bez ní bych to fakt nedala), PA event. i masíruje záda aromaterapeut. olejíčkem (mě to nedělalo dobře, nesměl se mě nikdio dotknout) apod.
rodila jsem 20 hodin, z toho cca 10 hodin masakr bolesti, že jsem myslela že umřu a fakt mi na urychlení nic nedali. jsem za to zpětně opravdu ráda že jsem rodila úplně přirozeně, ale při porodu jsem si tak jistá nebyla :grinning: takže tam jeď jen jestli jseš s tímto smířená
20. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
dalmationka: já tam rodila před šesti rokama a taky jsem jela z HK :wink: Vrchlabí moc doporučuju byla jsem max. spokojená, ale přesně jak píše Delfi nic neurychlujou, do ničeho nezasahujou atd. Já rodila kolem devíti hodin a bolesti jsem měla od začátku hodně silný, takže jsem chvílemi PA proklínala, že mě něchtěj nijak pomoc :sweat_smile: Ale oni vědí co dělají, vždy měla PA utěšující slova, hladila mě po ruce, vysvětlovala. Opravdu jsem měla prvotřídní péči a jsem jim za to vděčná. Pro porod jsem si mohla zvolit to co mě bylo nejpohodlnější (rodila jsem nejprve ve stoje opřená o vanu aby mimísek pořádně sestoupil a pak jsem porodila na porodní stoličce), nikdo neřešil, že si musí PA a doktorka předemě kleknout, neměla jsem nástřih, mimčo mě dali ještě s pupeční šňůrou do náruče, na koze jsem porodila až placentu. Malého mě nikdo nikam neodnášel, ošetřovali ho na stejném pokoji jako mě a pak nás společně odvedli na pokoj, kde seč mnou byl ubytovaný celou dobu i manžel. Prostě paráda. Vzpomínám na to moc ráda, je to opravdu výborná porodnice :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Jsem ráda za vaše reakce. Dokonce jsou jen pozitivní. S manželem jsme ve Vrchlabí absolvovali předporodní kurz a byli jsme prohlídnout i samotnou porodnici. Jen co jsme vstoupili do areálu, hned na mě dýchnul takový poklid. No a co pro mě bylo obzvlášť milý, ať jsme potkali kohokoliv ze zdravotnickýho personálu nebo i uklizečku, tak nás opravdu každý pozdravil. Sestřička co nás tam provázela(slovenka), na mě působila prostě pohodově, klidně bych si dokázala představit si s ní začít i tykat. Řekla mi, ať se připravím na to, o čem tu píšete, že v jejich porodnici nedostanu žádný utišovací prostředky, i když budu prosit sebevíc. S manželem tam snad stihnem dojet, pokud neporodím už v autě a nebudem pak ve všech tv. :wink:, ale myslím, že stresový hormony v autě přibrzděj porod. Nemůžu to teda osobně potvrdit, protože budu rodit poprvé.. Samozřejmě abychom mohli srovnávat, navštívili jsme i Hradeckou porodnici. Jak to napsat stručně? Hradec-běžící pás, Vrchlabí-individuální péče Teď se ovšem trochu obávám, jestli nebudu přenášet a nebudu muset rodit v Hradci. Vrchlabí jsem si prostě zamilovala na první pohled.
21. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
dalmationka: já rodila jak ve Vrchlabí tak v HK takže ti můžu dát srovnání. V Hradci na mě nikdo nebyl ošklivý, ale jak už jis napsala - je to jak na běžícím pásu :frowning2: Nikdo se se mnou nebavil jak chci rodit, jakou polohu atd., ale šup na kuzu, chytnout nohy a tlačit,tlačit,tlačit. Pak šup šmiknout pupeční šňůru, mimčo jsem dostala na břicho asi na dvě sekundy a už s ním mazali pryč, dovezli mě ho až za několik hodin atd. Ve Vrchlabí je to prostě nesrovnatelné :dizzy_face: Když jsem se chystala rodit ve Vrchlabí tak jsem si zjistila jaké jsou prodnice po cestě, kdyby náhodou bylo potřeba změnit plány (Jičín, Jilemnice) a když jsem měla pocit, že se něco začíná dít tak jsem se nejdřív zastavila v Hradecké porodnici aby na mě koukli a když už si mě tam chtěli nechat tak jsem jim řekla, že bych ráda jinam. Byla tam skvělá mladá doktorka která se nijak nerozčilovala a v klidu mě vystavila papír o prohlídce a popřála šťastnou cestu :wink: Asi to nechce doma nijak dlouho otálet, ale jakmile máš pocit, že se to začíná rozjíždět tak na nic nečekat a vyrazit. Já jsem si ve Vrchlabí pobyla dva dny než se porod rozjel, na přijmu mě lékařka řekla, že je to v půlném začátku a může to trvat i několik dní než se to opravdu rozjede, ale že když jsme z takové dálky tak si nás tam nechají a uvidí se co se z toho vyklube. Přijela jsem v neděli dopoledne a porod se rozjel až v pondělí navečer. Nikdo se tam však na mě nekoukal nějak divně, když jsem řekla, že jsme prostě vyjeli tak abych věděla, že tu cestu v pohodě zvládnem. No a kdyby si přenášela tak by to snad taky neměl být problém. Chodila bych na tvém místě na prohlídky k lékaři nebo pokud by tě už odeslal na prohlídky do Hradecké porodnice a kdyby chtěli porod vyvolávat tak bych se přesunula do Vrchlabí. I tam musí řešit přenášející rodičky :wink:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
holky mě se právě nelíbí že mi miminko odnesou.já bych si ho chtěla užít hned po porodu i s manželem.kdybych měla mít zase císaře tak bych si přála epidurál a být vzhuru a kdyby ne tak chci být s miminkem a ne aby ho odnesli.proto se mi tak líbí ta myšlenka vrchlabí.ale u nás je problém ta cesta a a taky porod jaký bude...manžel se toho vrchlabí bojí že je to menší nemocnice.nevíte jak je to kdybych jela sanitkou do vrchlabí i bych si jí zaplatila jestli by to šlo a kolik by to tak mohlo stát .?jinak mě překvapuje že nedají nic na bolest.já myslím že jsem četla že nabízejí epidurál.to musí být mazec rodit 20 hodin bez ničeho.já byla vyřízená po 12.toho se trochu bojím. :angry:
21. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kralicinka: Ve Vrchlabí sice teď už nabízejí možnost epi a i dřív měli v rukávě nějakou možnost oblbováku, ale nechávají to prostě jako tu nejkrajnější možnost, snaží se nejprve udělat vše pro to aby to maminka zvládla zcela přirozeně :wink: A s tou sanitou teda nevím, spíš si myslím, že by vás tam musel hodit někdo známí :confused:
21. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
dalmationka: ad příjezd do porodnice - mě PA při prohlídce řekla, že když se mi něco bude zdát že začíná tak tam mám hned zavolat a oni se jak se mnou budou mluvit a zjišťovat stav tak už podle hlasu (resp. ne/nutnosti vydýchávat kontrakce apod.) poznají v jaký fázi porod zhruba je a řeknou co a jak, kdy dojet....mě např. hned ráno praskla voda a bolesti nikde (resp. po 10-15 min. nepravidelný malinký) tak jsem tam hned volala a mě řekli, že si doma mám dát v klidu ještě oběd a pak vyjet (z prahy) a ačkoli jsem to doma vydržela jen do cca 11 tak měli ve všem pravdu-přijeli jsme kolem 3 a nález byl nula nula prd. oni opravdu vědí co dělají. navíc musím říct, že když je porod v cca půlce tak to fakt z hlasu a ue všeho musí poznat, bo já nemohla skoro ani mluvit a vše mi bylo jedno :grinning: . taky jedna rada z předporodního kurzu - do porodnice jeďte až se doma přestanete cítit bezpečně - myslím že to odpovídá realitě. jo a ve vrchlabí není přenášení problém. i oni samozřejmě v krajním případě umí vyvolat porod lékařsky - na to jsem se taky ptala. takže se přenášení neboj. ale bude trošku problém s vyšetřením u doktora pokud budeš přenášet. tvůj mudr. si tě může u sebe v ošetření nechat jen do termínu porodu, pak tě musí předat do porodnice. takže při přenášení budeš muset jezdit na prohlídky do vrchlabí (nebo samo můžeš i do hradce, ale myslím že pokud chceš rodit ve vrchlabí bude pro tebe lepší to vrchlabí).
kralicinka: no vím že píšou že nabízejí epidurál, ale mě PA i při porodu řekla, že tady epidurál nedávaj. ale bylo to asi myšleno že ho nedávaj ne přání rodičky ale pouze při lékařské indikaci. no mazec ten porod byl a při něm sem se proklínala, že jsem chtěla přirozený porod, ale po porodu to opravdu oceňuju, že jsem takto rodila a nechtěla bych rodit jinak. rodila jsem do vody (popravdě v tý chvíli mi bylo úplně jedno jak rodím a zrovna jsem byla ve vaně - takže jsem rodila rovnou tam, sílu na přechod na křeslo nebo na porodní stoličku jsem už neměla), bez nástřihu a v šeru při relaxační hudbě a hlavně byla jsem tam jediná rodička v tu noc takže se mi opravdu mohli všichni 100% věnovat. jo a sanitku si zaplatit nemůžeš a kdyby sis jí zavolala tak tě odveze do nejbližší porodnice a ne do tý do který budeš chtít - takže to radši nezkoušej
21. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Holky děkuji moc za reakce. Zajímavý typy na odjezd. Nám na předporodním kurzu řekli, že máme vyrazit, až o to manžela požádám. Ptala jsem se ségry, jak se dají poznat poslíčci. Ona zrovna pila svoje kapučíno, až se zakuckala při té moji otázce. Hned mi řekla, že ona žádné poslíčky neměla. Kdyby ji nepraskla plodová voda, vůbec by nevěděla, že bude rodit. Jestli máme společný geny, jsem na to vše zvědavá. Z porodu nejsem kupodivu nějaká vystrašená, až to příjde, tak možná budu čučet. :slight_smile: :slight_smile: Moje doktorka mi při poslední návštěvě řekla, že bych prý byla schopná nosit to mimino ještě další měsíc. Já jsem jí říkala, že prťousovi domlouvám....
21. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
:slight_smile: holky díky za rady.manžel je dost pro ten hradec.tak asi budu stejně tady.už to máme složité i s hlídáním protože rodina je široko daleko a malého bude hlídat bud kámoška a nebo možná někdo z rodiny.podle toho kdy to bude.já se prvního porodu nebála.moc jsem se těšila ale po něm jsem si byla pár dní jistá že už další zažít teda nechci. :grinning: a to mě nakonec fikly.
21. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
kralicinka:Ať ti dopadne ten Hradec. Stejně je všechno o lidech, buď máš štěstí a na skvělý lidi, nebo zrovna někdo ten den nemá optimální náladu... Je to tak vlastně všude a se vším, když se to vezme kolem a kolem :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
dalmationka děkuju.asi máš pravdu.já si upřímně z porodu pamatuju hlavně manžela a bolest. :slight_smile: ale i tu člověk zapomene.jen vím že to nebyla žádná sranda.manžel mi moc pomohl.
22. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Jo chlapy jsou důležitý ne že ne. Ať na ně někdo nadává, já si nestěžuju. Ten můj je úplný zlatíčko, a je vyjukanej z toho, kdy to příjde :slight_smile: :slight_smile: A ještě neví, jak bude reagovat, ale říkal, že ho to určitě vezme a bude dojatej :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
mě třeba ten muj překvapil když jsem naznačila že bude s malým,protože nemáme zajištěné uplně hlídání.je to takové složité a tak jsem říkala že to zkusím i zvládnout sama a on že by byl s honzíčkem at ho nemusím dávat ke kamarádce.a on že rozhodně ne.že byl u prvního a chce být i u druhého.tak jsem koukala protože bych spíš čekala že bude rád.a celkově jsem vubec nečekala jak moc bude dobrej u toho porodu.kdyby to bylo naopak tak mu asi nesahám ani po kotníky.
23. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Tomu se říká podpora, jak se patří. Jsem zvědavá na toho svýho. Všechno je jednou poprvé. Ty budeš mít krásný vánoční dárek pod stromeček. Dneska jsem absolvovala první rizikovou poradnu kvůli přenášení. Momentálně jsem 40+3 a už mi určili termín na 30.10. 7:30, že by mě už vyvolávali porod. Zdá se mi to docela brzy. To budu teprve 41+3. Kéž porodím před stanovenou lhůtou. Vyšetřovala mě paní Dr. Sadloňová byla hodně milá. Příští kontrola mě čeká v úterý Dr.Baudyš, nejsem z toho moc nadšená sice jsem u něj nikdy nebyla, ale sestřička chodí k jeho mamince ta má samostatnou ordinaci a ta je nic moc. Tak změna, kéž bych začala rodit nejdýl v úterý ráno :unamused:
23. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
dalmationko tak držím palečky.prý pomáhá svařený džus se skořicí a nechráněný sex.na mě teda nepusobilo.taky jsem šla na vyvolání. :unamused: hlavně že to miminko pohlídají.oni ty kontroly nejsou žádná sláva.ale zase člověk má jistotu že se miminku daří a nic nehrozí.já jdu ted v uterý k podholové a pujdu i s malým.myslím že už mě čeká monitor tak mám z toho hruzu protože to tam prcek asi přořve. :astonished:
23. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Jé monitor můj první ve fakultce. Moje mimino prvních 20 minut spalo ne a ne ho probudit, pak se naštěstí probudilo. Sestřička mě strašila, že bych se tam musela stavit za další 2 hodiny. To asi pak zabralo, hned se začal předpisově hýbat.
24. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj,holky.Rodila jsem ve Vrchlabí před dvěma roky.Pokud si chcete počíst,koukněte do diskuze Jaký byl porod,stránka 45.Mám zkušenosti už se třema porodnicema a tahle je ZARUČENĚ A BEZKONKURENČNĚ nejlepší!(Mimochodem do Pardubic,ani když by mi před vraty praskla voda!A Hradec,jen když to nepůjde jinak a to až s hlavičkou mezi kolenama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) Užila jsem si tam svý.... :angry:
Vrchlabí můžu všem vřele jen a jen doporučit!(Pokud se mi potvrdí podezření,půjdu tam za pár měsíců znovu... :grinning: A všem hodně štěstí! :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
dalmationka- ve Vrchlabí neexitují lidé bez nálady :grinning: , holky ty oblbováky a epi už se tam dají - je potřeba to navrhnout už v nějaké prohlídce předem - já osobně jsem proti - dokážou porod dost rozhodit
Mamina - jééé už zase
2. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Joo,úúúúúúúúúúž zase! :grinning: Manžel bude mít živvej dáreček k svátku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Už jsem absolvovala porod ve Vrchlabí, když pominu ty kontrakce, tak opravdu nádhera. Přístup personálu opravdu super. Udělala jsem dobře, že jsem rodila zrovna tam. Když už jsem byla na pokoji s mimi, který sousedí přímo s jedním z porodních sálů. Bylo hrozně paradoxní, že vedle rodička skučela bolestí a z chodby byl z dálky slyšet smích sestřiček. Když pravděpodobně primář vyprávěl nějaký vtip. Vládne tam taková rodinná atmosféra. Synáček měl pěknou cestu na svět.
3. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
dalmationko tak posílám velkou gratulaci. :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
dalamtionka: gratulace k chlapečkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já taky byla ubytovaná na pokoji hned vedle sálu a mám podobnou zkušenost jako ty, jen já to vnímala spíš před porodem než potom. Já tam ležela skoro dva dny než se porod rozjel a tak jsem dost intenzivně vnímala každý porod který tam byl a jednou mě teda bylo docela krušně, když tam nějaká mamina skučela asi hodinu a ke konci už přímo řvala a mezi řevem bylo slyšet - zabijte mě!já chci umřííííít! No moc to čekající rodičce nepřidá a v jednu chvíli jsem chtěla dokonce utéct :grinning: Ale jinak super. Jsem ráda, že jsi byla také spokojená. :slight_smile: A jak si rodila? Já chtěla hrozně rodit do vody, ale PA se to tenkrát nezdálo a tak jsem porodila na stoličce.. Bylo to super, šlo to rychle, ale ta voda mě nějak pořád láká :grinning:
6. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
JO TO BÝT UBYTOVANÁ VEDLE PORODNÍHO SÁLU JE FAKT POVZBUZUJÍCÍ.MĚLA JSEM TU ČEST KDYŽ JSEM ŠLA U MALÉHO NA VYVOLÁNÍ.A ČLOVĚK CHTĚL UTÉCI. :grinning:
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Taky jsem tam leežela dva dny a z duše jsem záviděla maminám,který to měli za dvě hodiny odbitý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (Vím,že to není moc hezký..) Bolesti přicházeli,pak na půl dne nic...Šlo spíš o trému než o bolest.Nakonec jsem s bolestma po 3 minutách povídala sestřičce vtipy a ona mi vůbec nevěřila,že nějaké bolesti mám! :grinning: :grinning: :grinning:
Když mi praskla voda,tak asi po sedmi bolestech jsem měla malou v náručí. :dizzy_face: Ale je fakt,že jsem rodila po pátý.U prvního to taky bylo jiný... :wink:
6. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
ježkovi.ty jsi fakt mamina.5 dětí to se musíš pěkně otáčet. :slight_smile: ale je to požehnání ty prtata :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
tak my v rodině s Vrchlabím máme samé špatné zkušenosti... rodila tam moje sestra, která je shodou okolností i zdravotní sestřička a pracovala ve Vrchlabí... nechci vás tu děsit příběhem mé sestry, ale tenkrát to málem došlo až k soudu... :frowning2: ... a moje dvě kamarádky, které tam rodily teď v srpnu říkaly: "už nikdy Vrchlabí".... :unamused:

Přeji vám všem šťastnou volbu ve výběru porodnice :wink:
6. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
kualalik: je hezké, že nechceš nikoho strašit, ale když už to zmíníš tak by si měla říct proč měli tu a tu špatnou zkušenost. Maminky zde hledají co možná nejvíc informací a názorů aby se mohli co nejlépe rozhodnout, tak by podle mého měli vědět i o těch špatných zkušenostech.
6. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
konja: mojí sestře odtekla plodová voda, v klidu si dala doma vanu, najedla se a až když věděla, že už jde do tuhého, tak vyrazili do Vrchlabí (cca 15km od bydliště)... přijmuli ji a usoudila, že už musí prostě rodit, protože navíc "z ní" začala odtékat "divně zbarvená voda" (hnědá, krev,...)... a oni jí řekli,že jí prostě nepomůžou, že si s tím příroda poradí... pak ji vylétly horečky, furt se nic ze strany lékařů nedělo... :frowning2: když už to moje sestra nevydržela a zvýšila hlas, tak se daly do porodu, porodila po 12 hodinách.. malá nedýchala, nebyl tam nikdo, kdo by ji rozdýchal.. urychleně přijel i lékař ze sousedské jilemnické porodnice,ale to už bylo pozdě a museli zajistit převoz do hradecké fakultky... díky vrchlabské nemocnici o malou sestra málem přišla, nejsou připraveni totiž na takovéto komplikace, jak z odborné, tak i z technické stránky... :unamused: pak jsme zažívali děsný rok, kdy nám bylo sděleno, že díky neodbornému porodu malá bude postižená... :unamused: .... bohužel, tady v okolí Vrchlabí, Trutnova, Hostinného má s tou nemocnicí skoro každý spojené nějaké problémy (a to nejde jen o gyn. odd.)... jen se o tom nemluví veřejně... :unamused:

Jen sem zde uveřejnila naši zkušenost a nechci nikomu hanit své rozhodnutí a názor:wink: Pokud jste tam již některá rodila a byla spokojená, tak jste měly opravdu štěstí na lékaře, my jsme měli hold smůlu :pensive:
6. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Kualalik,je mi moc líto,že Tvoje sestra měla takové problémy.Opravdu moc.Ale ty problémy s plodovkou by měla nejspíš v jakékoliv porodnici.Miminko mělo evidentně problémy ještě než vůbec přijela do porodnice.Ale je jasné,že pan doktor nezareagoval tak rychle,jak by měl.Je mi to opravdu moc líto.

P.S.:K těm potížím:O tom,že jiná oddělení nemají tu nejlepší pověst,vím,ale porodnice je vyhlášená jako nejlepší v republice.Já sama mám zkušenosti ze tří a v dvou případech ze čtyř porodů,které jsem tam absolvovala,mě 2* málem zabili.Mám poškozenou páteř z jednoho porodu v Pardubicích a z druhého v Hradci-doktor si myslel,že snědl Šalamounovo h....Já rodila po čtvrtý,říkala jsem mu,ať do toho zatím nezasahuje,že jde vše bezva,ale on to věděl "líp",tak si začal dělat dle svého a zastavil mi porod.O pěkných pár hodin později měl co dělat,aby jsme mu nezůstali na stole oba a aby malýho vůbec vytáhl na svět.A to jen díky tomu,že tam byl manžel a začal řvát,ať už se mi věnujou,že jinak umřu.Do tý doby mě nechali ležet s poškozenou páteří na zádech na monitoru a pili si kafíčko....Celé těhotenství i celý porod až do jeho zásahu probíhal bez JAKÝCHKOLIV problémů.Tady nešlo o to,že by někdo neodhadl situaci,tady šlo vysloveně o aroganci a nedbalost ze strany lékaře...

Bohužel,nikdy není jistota,že bude vše na 100% OK,vždy je nějaké riziko,že to dopadne jinak.A to se podle mého stalo Tvé sestře.Je mi to opravdu moc líto...
8. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.