• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Vrchlabí.

(Zamčená)
8. dubna 2011 
mamina: tak to gratuluju a držím palce ať to vše vyjde :wink:
7. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
@delfi Díky. :grinning: Opravdu mě přijali.Už jsem na pokoji,šťastná jak blecha! Teď teprve se začínám opatrně těšit na miminko a věřit,že i přez tu diabetoložku z Pardubic všechno nakonec dobře dopadne! :wink: S pomocí Boží.... :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
cha cha, dlouho jsem se tak nepobavila - cist recenzi na porodnici od cloveka ktery v ni nerodil :grinning: :grinning: :grinning: imiska by mohla byt novinarkou v Blesku!
9. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz
9. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
Mamina: tak držíme palce ať vše dopadne tak jak má :dizzy_face: Pak nám dej hned vědět :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:24  • Odpověz
Mamino: přeju překrásnej, nezapomenutelnej porod,pak se ozvi:slight_smile:
9. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj,holky.Děkuju za podporu a za přáníčka. :slight_smile: Dneska se narodila nádherná holčička.Dorotka.Tatínek ji nedal ani na vteřinu z ruky. Maminka dospává po císaři-plánovaným-už čtvrtým,co má.Ale i přesto jsou všichni na pokoji spolu,ty starší děti jsou u babiček a maminka i úspěšně už kojí!! To by v Pardubkách ani v Hradci absolutně nepřicházelo v úvahu!!! :angry:
Před chvílí mi přišla na pokoj maminka,co čeká čtvrtý a opakovaně krvácí-má nějakej hematom,chudinka.Ale miminko je statečný,bojovný a drží se!Tak snad to vydrží a nakonec se udrží... :wink:
Krásně se tu povídá i se sestřičkama a porodníma asistentkama,jsou moc fajn.Dokonce mi jedna ve svým volnu došla koupit mlíko,protože tady se nefasuje a mně pro něj nemá kdo dojít. Je to tu stejná pohoda,jako když jsem tu rodila Bětušku.Dokonce si mě i pamatovali! Vítali mě objetím.Bylo to nádherný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahojky, mamino tak to je super, že tě přijali i že je prostředí tak přátelské. To je opravdu k nezaplacení. :wink:
Prosím, mám na vás jeden dotázek. Ještě jsem do porodky nevolala, tak se zkusím nejdříve poptat přes vás. Slyšela jsem včera od jedné paní, že ve Vrchlabí mají problém s proplácením plateb od VZP pacientek, tudíž je nepřijímají. Jsem u VZP. Prosím je na tom něco pravdy nebo je to jenom další plk na Vrchlabskou porodnici? Děkuju. :slight_smile:
13. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
Je to plk.Teď jsem koukala na jejich stránky,maj je tam vypsaný.Všeobecná,škodovácká,oborová,česká národní,vojenská a nějaká další.Takže v pohodě. :wink: Ale porod je akutní stav vyžadující okamžitou zdravotní péči,takže Vás musí příjmout i v nemocnici nebo u lékaře,který nemá s vaší pojišťovnou smlouvu a pojišťovna mu akutní a bezodkladnou péči proplatí,takže Vás musí vzít všude.Takhle nějak to stojí v zákoně o zdravotním pojištění.Ale pozor:musíte přijet opravdu s rozběhnutým porodem,aspoň s minimálním nálezem.
13. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj mami, gratuluju k malé Dorotce!!Chi,shodou okolností jsme měla tohle jeméno taky vybrané,ale nakonec vyhrála Amálka.je úžasný,že se Tě tam pamatovali a krásně vše proběhlo.

ladenko- jsme taky u té debilní VZP a vše bylo v pořádku,takže žádný strach:slight_smile:
13. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz
@ladenka, ještě do minulého roku skutečně neměla vrchlabská nemocnice smlouvu s VZP...
14. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
@bartas Ale Dorotka NENÍ MOJE! :grinning: Já jsem ještě celá. :wink: Jen jsem psala,že je to krásná holčička a maminka dospává po císaři. :sweat_smile: A zaujala mě tím,že je opravdu hodně podobná našemu nejstaršímu,když byl takhle malinkej. :dizzy_face: Já jsem ještě pořád 2v1 a ani netuším,jestli bude holčička nebo kluk.(Ale vsázím na kluka. :wink:)
14. čer 2010 v 09:18  • Odpověz
Aha, tak to moc díky za informace. To se mi ulevilo. :slight_smile:
14. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
mamina: jé promin,já jsme ťululum, jsme si říkala, jakto,že jsi po 4 císaři,chi:slight_smile: Tak to joooo a jak myslíš, že tě tam ještě budou trápit samozřejmě v uvozovkách:slight_smile:)) Kdyby tam byla z porodních asistentek taková tmavá,černovlasá slečna a Janička,taková mladá blondýnka,tak je prosím moc pozdravuj, že sjme tam byli v lednu s vlasatou Amálkou a přijedeme se na ně o prázdninách podívat. Držím moc palečky,at jde všechno krásně a budu s etěšit na popsi porodu:slight_smile:pap
14. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
@bartas Jsou tu obě.Ale když je budu pozdravovat od Bartas,asi jim to nic moc neřekne,ne?... :sweat_smile: Jinak mě nikdo netrápí!Jsou milí a úžasní jako vždycky. :dizzy_face: Jedinej,kdo mě trošilinku trápí,je mrňousek,ale ten to má povolený. :grinning: Dneska končím 38.týden,tak uvidíme.Přenášet mě kvůli cukrovce nenechaj,tak pokud se do tý doby mimčo nevyklube,mám před sebou ještě poslední 2 týdny. :wink:
15. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
holky, nevíte, jak to organizačně provést, když čekám další mimčo a chci, aby prvorozené děťátko bylo brzy s námi. Jedete předem a ubytujete se tam někde (nějaké doporučení)? S hlídáním to máme složitější..
15. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
mamina: Ahoj mamčo, tak at si tam mimísekkrásně lebedí a podívá se na svět připravený:slight_smile: Jinak jsme Katka, byla jsem tam ubytovaná s manželem, ta blondýnka i černovláska bude věět, dala jsme jí cd K-pax, to Janička hned bude vědět:slight_smile:
keminek- já byla den ubytovaná v super penzionku,kde jsou na těhule zvyklý a paní je moc ochotná,psala mi i do porodnice gratulaci,je to hned na začátku vrchlabí a kontakt je penzion Čeri 603861073
15. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
Mamina: držím palečky, ať všechno dobře dopadne.
S dobrými pocity vzpomínám na sestřičky. Jsou fakt super ochotný.
17. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
@mamina ,.................koukám,že už jsou Péťovi 3 dny,tak gratuluju a doufám,že všechno dopadlo podle Tvých představ. :sunglasses:
30. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
@karotky Líp už to snad ani dopadnout nemohlo!Já (a taky každá mamča,která ve Vrchlabí někdy rodila) moc dobře víme,PROČ a čím je tahle porodnice tak vyjímečná!..Jo,malej měl 4240g a já nemám ani jeden steh kvůli tomu,že bych se natrhla. :wink:
1. črc 2010 ve 21:41  • Odpověz
@mamina ,....................tak hlavně,že to dobře dopadlo. :wink: Já(i jiná mamina)kdybych rodila 6.dítě,tak se taky už nenatrhnu,ale to u mě fakt nehrozí. :grinning:
2. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
Mám vložený fotečky malýho.Kdo chce mrknout... :wink:
7. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
@mamina Malej je nádhernej :dizzy_face:
11. črc 2010 v 07:15  • Odpověz
Díky moc.I přez to všechno zlý,co se v těhotenství stalo,fakt nelituju. :slight_smile: Jsem šťastná,že ho mám a že je živej a zdravej.. :wink:
12. črc 2010 v 18:48  • Odpověz
@mamina ,.................Péťa je moc hezké mimčo. :dizzy_face:
Jinak jsem Vás viděla minulou středu ve městě u Hrubého s manželem,dcerou a s kočárkem.Měli jste naspěch,tak jsem na Vás radši ani nereagovala.Tak si to užívejte a doufám,že ta vedra už konečně poleví,abyste neměli potíže s potničkami. :wink:
13. črc 2010 ve 12:45  • Odpověz
děvčátka nevý te jestly délaj v trutnové 3d ultrazvuk?????
15. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
mamina: moooc gratuluji ke krásnému a zdravému petulkovi a mamince k úžasnýmu porodu:slight_smile:
19. črc 2010 v 10:32  • Odpověz
Nějaké novinky ohledně Vrchlabí? :confused:
24. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@dimi Co máš na mysli? Já tam rodila 28. srpna a spokojenost. Kdyžtak se ptej ...:wink:
24. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
@ladenka chtěla jsem trochu oživit diskuzi...nějak to tu skomírá. Já se chystám do Vrchlabí v lednu a doufám, že se tam do té doby nic nepokazí...(personál, nenadálá rekonstrukce,...). Informace beru jakékoliv. :sunglasses:
24. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.