• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Posilovna Praha - 8 a 9, hledám obětavce pro společné pocení ;-)

(Zamčená)
5. srpna 2009 
Holky,
tak mi bouchnul kotel :angry: a hledám někoho z Proseka, Letnan a okolí,kdo se obětuje a bude se mnou chodit cvičit.
Neberu aerobikařky, spinningačky...
Chci chodit do fitka s někým, kdo to myslí vážně a je ochoten si zaplatit i osobního trenéra.
Vy, co vážíte 65kg a míň sem ani nepiště :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a vy, co při cvičení krafete tak taky nepište, nebo jo a můžeme krafat po cvičení nebo na MK :grinning:
10. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Nikdo?
11. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
a nechces dojizdet do Opavy? :grinning:
11. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
apon, neser :grinning: :grinning: :grinning:
tam je blázinec, ne?
11. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
je ty vogo ani sem nevedela..mame tady same exoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
no my tu za rohem máme Bohnice :grinning: :grinning: :grinning:

Hele, to tu jsou fakt samý vychrtliny??? :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
sonape, vydrz do prosince, pak se k tobe pridam :grinning:...ale to asi nechces, co? :wink:
11. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
marie
to bych strhla váhu, neblbni :grinning:
11. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Cajthamlova rikala,ze v prosinci chudnout je blbost ..v zime je prirozene pro telo si udelat nejake zasoby doporucuje az v breznu
12. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
soanpe, hnedka bych se k tobe pridala, skoda, ze jsem tak daleko. ja tam proste sama nejdu, nejak to nemuzu prekonat, stud? nevim co to je.
12. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
peppa
já potřebuju jen vykopnout z baráku a pak už mi to je jedno :wink:
jsem lreklama na lenost :sweat_smile:

apon. souhlasím s Cajthamlovou :grinning:
13. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
soa, tak chod sama, ne ? ja chodila do factory na cernak, je tam i hlidani a bylo to fajn :slight_smile:
13. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
zuzik, já potřebuju nějaký táhlo,někoho, kdo bude hecovat. kdysi jsem chodila s kámoškou a už po několika tejdnech to bylo znát a líbila jsem se sama sobě :sweat_smile:
13. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Čauky
bydlet v praze jdu do toho,taky se mi nechce samotný a nemůžu nikoho k sobě najít.A doma mě to neba.
13. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Soanpe: skoda, ze nebydlis bliz, chodila bych s tebou hned. Ja jsem z Prahy 5. Osmicka, devitka je ale fakt z ruky :confounded:
13. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Sakra, všechny jste z ruky :frowning2:
14. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
tak jsem tu asi jediná machna, co je ze severní části Prahy :frowning2:
nebo jste všechny hubený :astonished: :astonished: :astonished:
15. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
já jsem blízko, i když ne z Prahy, a jsem tlustá a spokojená :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Soa : ja jsem taky machna z Prahy 8, ale jako ja fakt nesnasim posilovny atak...skoda.
ja bych zas potrebovala partacku na pravidelne brusleni podel Vltavy.
mam sice moznost bruslit se Zuzikem a s jednou kamaradkou z kvetnacek, ale nejak se nedari ta pravidelnost. Potrebuju minimalne 1x tydne.
ale s tebou bych chodila rada... Lip se cvici s nekym, kdo chce taky zhubnout a ne jen zpevnit brisko..
nic proti hubenym, jen jim tezce zavidim a cvicit vedle nich jednou tydne je o solidni depku... :sunglasses:

takze te uplne chapu....a drzim palce, at nekoho najdes.
NO ale muzes se pokusit me nejak nalakat :grinning: , ale rozhodne ne na to, ze si po cvicu dame v kavarne horke maliny, puso :sunglasses:
15. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
autor
petru, tak budeme aspoň koukat naty svalovce a představovat si, co by bylo steaků z těch jejich bibáků :grinning: :grinning: :grinning:

evička,
já jsem taky spokojená se svým životem, ale jde o to, že to tělo je na něco zvyklé a nemůžu ho přece trápit :wink:
nechci být v 50 zařazená na seznam čekatelů na nový srdce nebo klouby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
soanpe, to máš určo pravdu :slight_smile:
18. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
evicka :sunglasses:
19. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj Soanpe, já jsem teda z Bohnic, ale to by snad problém nebyl :grinning: Potřebovala bych schodit dolů tak minimálně pět kilo, takže bych chodila ráda :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
autor
glumy
beru te do party :wink:
jinak omlouvám se silvar.tento víkend to padlo,protože jsem neměla hlídání :angry:
3. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
já jsem sice z chomutova, ale v Praze jsem dost často...akorát, že Praha 4 - Modřany...a pod 65 kg opravdu nemám...a je to hodně dávno, co jsem měla... :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz
Soan já bych klidně i chodila ale mám problém s tvými požadavky :slight_smile:
3. srp 2009 ve 23:48  • Odpověz
autor
a který požadavek je největším problémem? :wink: :grinning:

schwarzi, v Modřanech mám rodiče :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
No s tou váhou, ale když si to rozmyslíš dej vědět a kdyby byla posilovna s koutkem byla bych radši.
4. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
tak posilovnu s koutkem fakt neznám :unamused:
pokud ti nechrastí kosti, tak tě beru :wink: :grinning:
4. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz
Soanpe - já se taky hlásím, jsem z libně, skoro za rohem mám BBC, ale nejsem schopná se dokopat - a splňuju věškerý požadavky :grinning:
5. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Ahoj
já do BBc chodila, ale hrozně me tam sejřilo,že se musí běhat z patra do patra, když posiluješ třeba nohy :confounded: nejvíc mi vyhovuje fitko v letnanech nad zimním stadionem, takže jestli chceš,můžeme začít hned :wink:
5. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.