• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro tebe"

(Zamčená)
6. března 2008 
Pročítám tady tak ty témata..., některá jsou velice zajímavá, některá méně, ale určitě každé má zde své místo. Věřím, že i toto téma některou z vás osloví :wink: . Poštu pro tebe sleduji dost pravidelně, a málokdy mě při těch smutných příbězích zůstane oko suché. Pak si mnohdy uvědomím, že mé "velké" problémy, jsou o proti jiným velice malé. Kdo se díval na tento pořad tuto středu, určitě stál za povšimnutí druhý příběh při kterém zůstaval rozum stát. Zajímalo by mě, jaký je váš názor. Já bych to stručně shrnula asi takto. Určitě většina dá za pravdu matce a dceru odsoudí, ale já jsem téměř přesvědčena, že velké pochybení bylo i na straně matky. Paní se zdála opravdu moc sympatická..., ale její biologická dcera velice v dětství či dospívání trpěla adopcí 3 dívek. Proč si matka, která má 3 vlastní děti, osvojí 3 další, když spoustu bezdětných párů musí projít velice dlouhou a složitou cestu, aby dítě dostaly?? Co si tom myslíte???
18. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz
dagina,taky jsem to viděla a měla jsem slzy v očích.Jak se může takle matka s dcerou nenávidět :astonished: Prý se matka pak v zákulisí zhroutila :frowning2: a i moderátorka Ester říkala,že plakala v zákulisí.To byla fakt síla!

Těžko budeme hledat kde je větší vina.Ani jednu z nich neznáme,nemůžeme soudit a nevidíme do jejich vztahu,prý se pohádaly kvůli půjčené stokoruně :unamused: ale kdo ví,co za tím vším vůbec bylo.

Já musím říct,že jsem se svými rodiči taky moc nevycházela,až po narození malého se vše změnilo a já zapoměla na vše co bylo a jedeme dál a klape to.Odpustila jsem a ted je to fajn :slight_smile: Neumím si představit,že bych se s nimi dál nebavila a jednoho dne by mi někdo přišel říct,že mí rodiče už nežijí :frowning2: Nikdy nevíme kdy stratíme druhého člověka,může to být klidně i zítra,takže mě moc mrzelo,že se tyhle dvě neusmířily :frowning2:
18. kvě 2007 v 10:25  • Odpověz
dagina: to nebyla adopce, ale náhradní rodinná péče a většinou jsou tam děti, které na adopci "nechtějí" větší, romské apod...
18. kvě 2007 v 10:36  • Odpověz
autor
Také mě velice překvapil velice chladný přístup dcery. Čekala jsem, že si to přeci jen rozmyslí a s matkou se usmíří. Asi k tomu měla důvody. Já sama jsem díky rodičům dobré dětství neměla, jen jsem trpěla. Ale teď v dospělosti to beru jinak - na matku se vůbec nezlobím (otec už nežije), měla problémy sama se sebou, tak se nám nemohla věnovat jak měla. Ale můžu říct, že bych byla docela ráda, kdyby pošťák Ondra zazvonil i u mě :slight_smile:. To se nemůže snad stát :confounded: !!
18. kvě 2007 v 10:37  • Odpověz
autor
Valeriem, máš pravdu. Ale zratila tím vlastní dceru, což musí být nepopsatelná bolest. Alespoň to je můj názor, usuzuji tak, jak na ni dcera vyjela, jestli ji holky také opustili, že má najednou zájem o ni. To že to řekla, něco znamená.
18. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz
Taky jsem se dívala na středeční poštu a slza mi ukápla a nejen jedna...bylo to hrozné představení :frowning2: Ale nikdo z nás neví jak rodina žila, co všechno se stalo, víme to jen zprostředkovaně a velmi zkráceně přes Tv obrazovky a to k posouzení čí je to vina nestačí...
Jen mě udivili, že to ta dcera prostě jednou pro vždy neukončila a nesmířila se s rodinou, vždyť to je to jediné co v životě máme...ale je pravda že ne vždy to jde a pokud to jde tak to potřebuje svůj čas... :sweat_smile:
Každopádně to bylo opravdu moc smutné :cry:
18. kvě 2007 v 10:43  • Odpověz
dagina: to s vázne clovek nedozvi kde je vetsio vina nebo kdo je vlastne v právu a neprávu.. samotnou me taky zarázi ze si clovek osvoji 3 dalsi deti, ale na druhou stranu byhc asi udelala to stejne. jeji vla.dcera se brzo osamostatnila a asi vázne neunesla ty 3 dlasi deti v rodine.. to uz je stejne jedno clovek se nedozvi.. no sama kdyz jsem to videla jsem zustala naprosto v soku... jak po sobe zacali kricet to muse byt obrovksý stres a neni se cemu divit.. já mit takovou dceru asi bych ji zabila a neuveritelne by me to trápilo.. na druhou stranu maji matky mnohdy opacne názory svých deti a aniz by chtely tak se jim snazi predurcovat cestu kterou maji jit, no a treba ta maminka to mysla dobre ale dceri to nejspis vadilo a tak udelala svoji pomyslnou tlustou cáru za zivotem s matkou a zije si dál. dcera asi zapomela ale matka nezapomene.. no a mozná má v tom prsty jeste jeji manzel protoze je taková naucená, co má ríkat, nic nerekne proti nemu.. myslim ze ji tyral at fyzicky nebo psychicky a ona se tak chová-ovlinene
18. kvě 2007 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz
A co je hlavní člověk v rozčilení a citovém vypětí řekne spoustu věcí, které tak ani nemyslí a na které by jinak v životě ani nepomyslel...ale když toho začne litovat je většinou už pozdě... :frowning2:
18. kvě 2007 v 10:45  • Odpověz
tento díl jsem bohužel přesně neviděla... ale obecně bych měla spíš obavu, kdo mě chce vidět přes televizi.... hlavně, aby se tam něco neprovalilo... jako že mě celý život miloval spolužák a já si na něj ani nevzpomněla :frowning2:
taky tam jsou občas příběhy... jako že si chlap celý život vyčítal, že byl v 18 letech v lázních a tam týden kamarádil a "ochraňoval" 16 letou holčinu a pak jí tam týden nechal samotnou a celý život ho trápilo, že jí tam nechal napospas a ona si nevzpomněla sotva na ty lázně a na toho kluka už vůbec ne :frowning2:
18. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz
pokud ta dcera má manžela,děti,asi jí záleží už spíš na své vlastní rodině,než matce :frowning2: Je to smutný,ale hodně rodin se takle rozcházejí.
18. kvě 2007 v 10:46  • Odpověz
Jak říkám nikdo neví co se stalo a co všechno v tom je :frowning2:
18. kvě 2007 v 10:51  • Odpověz
ljd ,souhlasím,všechno se tam taky neřeklo :wink:
18. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz
autor
Bezpochybně matka se opravdu chtěla s dcerou udobřit, je prakticky na sklonku života a velice špatně by se jí umíralo s pomyšlením, že s dcerou má takové spory. Myslela to dobře, ale bohužel mladí mají svou hlavu a spoustu věcí jim dojde až později. Určitě na to jednou dcera také přijde..... .
18. kvě 2007 v 10:59  • Odpověz
my jsme s manželem na tento díl taky koukali a myslím si,že ta paní asi není až tak dobrá máma jak se tam prezentovala.Strašně mě naštvala její reakce na odmítnutí dcery se s ní setkat.Jak může máma říct,že proklíná svou dceru a její děti!Já vím,že to bylo v afektu,ale stejně je to hrozný co řekla.Většina lidí je na straně matky,ale kdo ví,co se v té rodině opravdu odehrávalo.
18. kvě 2007 v 11:02  • Odpověz
autor
Navíc ta dcera říkala že ji neproklíná poprvé.
18. kvě 2007 v 11:05  • Odpověz
Souhlasim s jjitulinou, zrovna jsem to chtěla napsat :grinning:
18. kvě 2007 v 11:07  • Odpověz
No já souhlasím s jjitulinou.Matka se zdála ze začátku jako super, ale ta její reakce byla neúměrná.Asi tam nebylo vždy , tak jak prezentovala.Myslím, že byla máma takový generál a pokud se jí někdo vzepřel nebo tak, tak to bylo pak špatný.Ta dcera už měla svou rodinu a vypadala spokojeně.pospořila svého manžela, kdo z nás by to udělal jinak v její situaci.je to těžky, do jejich životů a prožitků jsme neviděli.
18. kvě 2007 v 11:09  • Odpověz
no to prokletí byla taky dost silná káva :astonished: To bych neřekla ani nějvětšímu nepřítelovi natož dceři a vnoučatům :frowning2:
18. kvě 2007 v 11:11  • Odpověz
No kolikrát jste si v ducu sami řekli při hádce nenávidím tě a tak?Asi každej v životě má tuhle myšlenku, i když ji tak nemyslí.
18. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
Také mohla mít matka nějakou psychickou poruchu od smrti svého syna, se smrtí dítěte se asi nedá vyrovnat. Tím jí v žádném případě neomlouvám. Ten příběh je opravdu zajímavý, člověk žasne co všechno je v životě možné.
18. kvě 2007 v 11:17  • Odpověz
dagina, bohužel se dějí ještě horší věci než bylo tohle :unamused:
18. kvě 2007 v 11:19  • Odpověz
Myslím, že je toho kolem nás hodně čemu bychom se divili.Stačí ted jen ten případ týranýho Ondry.Co mi víme, co se odehrává v našem okolí, ne-li v rodině, že?
18. kvě 2007 v 11:19  • Odpověz
Ten malej Ondra,to je taky strašný :frowning2:
18. kvě 2007 v 11:22  • Odpověz
Holky, som to videla vcera v reprize, ale bohuzial som musela odist, ked sa ester pytala postaka, ci ta dcera dorazila....Som sa tesila, ze si to pozriem v archive, ale CT to nema v archive...neviete, kde by som to mohla nasjt a mrknut sa na to na internete?
18. kvě 2007 v 11:25  • Odpověz
To je taky asi na samotný téma.Ale probrat se to může.Dnes ve snídani s novou o tom mluvila psycholožka.že je to vyjímečný případ a že může být několik důvodů proč to dělala.Mě nejvíc zaráží, že to byla studovaná ženská, která se točí okolo dětí.hrůza pomyslet, že třeba někdo takový učí moje dítě nebo tak.
18. kvě 2007 v 11:28  • Odpověz
ronikacz,taky jsem to nikde nenašla,pokud to nemá česká televize,tak nevím :unamused:

anney,studovala sociální pedagogiku,to je co?Nad tím opravdu zůstává rozum stát :angry:
18. kvě 2007 v 11:33  • Odpověz
ronikacz a nebude to mít čt v archívu později?Zkusím se podívat.
18. kvě 2007 v 11:33  • Odpověz
autor
Anney, no právě studovaná ženská..., tím nechci říct vůbec nic špatného, každého, kdo má VŠ vzdělání si moc vážím. Ale většinou nebo hodně se setkávám s případy že"kriminálníčky" mají VŠ vzdělaní lidé, hodně učitelé. Ale to je zas o něčem jiném než případ Ondry. Ta ženská je šílená, to že dostudovala tu školu, svědčí o našem "výborném" školství. Nechápu to.
18. kvě 2007 v 11:35  • Odpověz
A ještě tomu tak docela nerozumím, ta Anička je taky záhada.Byla autistická?
Proč tedy týrala jen toho malého?ten malý oni tak pěkně mluvil.Celý život mu zkazila, paní jedna studovaná.
18. kvě 2007 v 11:40  • Odpověz
Holky a není nahodou ten pořad z Novy? To by vysvětlovalo, proč to nenajdete na ČT, Nevím, nemám doma televizi, tak nesleduju ...
18. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
ne je to z čt.
18. kvě 2007 v 11:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.