• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro tebe"

(Zamčená)
6. března 2008 
18. kvě 2007 v 11:55  • Odpověz
Nevim,jak se to stalo doopravdy,ale ten vykrik proklinam te!byl drsnej.Nevim,co je to za mamu,ale i dceru,kdyz se vydrzi 10 let spolu nebavit a nevidat.A pak melou v televizi kecy o privinuti detatek....bla bla bla.Je to mozna radikalni nazor,ale proc si to lidi neresi osobne?Ja bych jim body nepripsala za ty kamery.Delaji estradu,jak je to uprimne,tezko rict,spis ale ne. :confounded:
18. kvě 2007 ve 13:08  • Odpověz
Hlavně se do toho celá Ester neměla sr... nemuselo to takhle dopadnout!
18. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz
Taky si myslím, že do toho zbytečně rýpala a ta dcera si jen oživila starý vzpomínky :angry:
18. kvě 2007 ve 13:13  • Odpověz
No a ona hned ty její moudra.... maminku máte jen jednu atd.... když viděla že ten zájem prostě nemá tak to měla ukončit a hotovo!
18. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
asi jim chtěla jen pomoc usmířit se :slight_smile:
18. kvě 2007 ve 13:17  • Odpověz
jasný ale když prostě bylo vidět že ta dcera nemá vůbec zájem, nemá radost prostě nic tak to podle mě měla ukončit a bába neměla histerčit a proklínat je! Myslím si že se ta máma moc upnula na ty 3 hokly co má v NRP a tuhle tak trošku odstrčila i když to nemyslela špatně!
18. kvě 2007 ve 13:19  • Odpověz
Já si myslím, že to bylo oboustranný. Určitě není chyba jen u jedné. Přesto se mi nelíbilo, jak se ta dcera chovala k vlastní matce, když ta měla zájem se usmířit. Ten závěr už prostě byla hysterická reakce na stresovou situaci. Tím, že ta dcera přijela, dala matce malou naděj, že to dobře dopadne, když ona se předtím stresovala, že určitě nepřijede, podle toho, co pošťákovi říkala. Nestojím ani při jedné z nich, v té rodině to muselo být dlouhodobý, jinak by to takhle nedopadlo ...
18. kvě 2007 ve 13:23  • Odpověz
já si nemyslím že jí dala naději! ona to už přeci řekla když za ní přišl pošťák Ondra!!!
18. kvě 2007 ve 13:25  • Odpověz
No, to sice řekla, v tu chvíli ta matka přestala doufat, ale pak přišla, takže si ta matka třeba myslela, že se to té dceři nějak rozleželo a třeba to bude dobrý :confused:
18. kvě 2007 ve 13:27  • Odpověz
No myslím si, že nikdo neví jak to bylo doopravdy. Ale obě potvrdili, že vyhrocení vztahů se stalo, když byla mladá těsně před porodem a starý se nelíbilo "jak ten život vede".

Nezlob te se na mě, ale co je to za matku, když dceři před porodem přivodí takový stav, že ona si na něj do dnes dobře nepamatuje a asi se z něj ani nevzpamatovala. Vůbec se nedivím, že ta mladá se pak s matkou nebavila, navíc to vypadalo, že ani matka neměla nějak enormní zájem se s ní stýkat, teda spíš, že měla pocit, že je v právu a mladá by za ní měla dojít a omluvit se.

A myslím, že scéna medovým hláskem "chtěla bych k sobě přivinout tvoje děti" a po odmítnutí reakce "proklínám tě i tvoje děti" , hovoří za vše.

Mám takový dojem, že matka byla a je generál. Chce všechno a nebo nic a běda jestli by se ji chtěl někdo vzepřít a přitom před lidmi si hraje na hodnou.

Znám z okolí možná trochu podobný případ. Matka nesouhlasila s výběrem první manželky svého syna, navíc on byl hodný syn, tak ji poslouchal, když matka řekla, on ji poslechl spíš než manželku. Mělo mu spíš záležet na jeho vlastní rodině, než na matce. Pod vlivem matky nakonec první manželtví dospělo k rozvodu.
No a pak poznal další ženu. A tu mu matka řekla, že pokud si pořídí další rodinu, zařídí aby ho děti z prvního manželství nenáviděli, že ona se nikdy s tím nesmíří, že se on má obětovat pro děti a už nikdy žádné mít nemá, když se dozvěděla, že jeho žena je těhotná, řekla synovi ať ji přinutí si to nechat vzít. A pokud se rozhodne pro tu ženu, ona s ním už nepromluví.
A on se rozhodl.
Už tři roky s ním matka nepromluvila.

Takže si myslím, že pro tu mladou z televize je to příliš zatím bolestivé, aby matce odpustila. Možná jednou to udělá, ale těď rozhodně ne. A já se jí nedivím.
18. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz
No taky sem nepochopila proč je proklínala!!! A ještě k tomu i ty děti které za nic nemůžou!
18. kvě 2007 ve 13:42  • Odpověz
Holky, tu postu jsem videla a nestacila jsem zirat..je to smutne, moc smutne, ale hodne souhlasim s nazorem lakme..proste se mi to nezda..z chovani te maminky mi taky opravdu zavani, ze je to presne ten typ, ktery se plete"mladym"do zivota, ,"mysli to s nima dobre", "nechce radit, jenom.." atd atd...samozrejme, nemuzu to tvrdit s jistotou, neznam je, neznam jejich zivot, ale myslim, ze nic neni jen cerne nebo bile a opravdu maminka se mi normalni milujici nezdala...

Je ale fakt, ze dcera ma ale naturu, ja, at by mi rodice udelali cokoliv, tak maminka je jen jedna , nedovedu si predstavit, ze bych tu svou nemela...
18. kvě 2007 ve 13:44  • Odpověz
ahoj, taky bych to nevidela tak, ze je na vine jen ta dcera. Matka mi pripadala dost falesna a takova heeerecka, co hraje narodu na city...Jestli ty dceri neco provedla , mela se ji normalne omluvit a ne, ji tam po setkani pres obrazovku znovu vykladat : vsechno cos rekla neni pravda...Proste ten nekolikalety spor jen prenesla na obrazovku pred narod...nedivim se, ze to tu dceru nastvalo....Maji problem, nikdo nevime presne co se stalo a ona to ta mama zacne resit verejne a jeste ji znovu osocovat, ze nema pravdu a ze ona je ta nevinna chudinka. Jo, jasne je mi ji lito, ze ji umrel syn a ze se s ni dcera nebavi, ale z pozice ty dcery to bylo taky dost kruty...Zvlast, kdyz tam do ni zacne jeste hucet Esterka :angry: a psychicky ji tam vydirat....muselo to bejt hrozny bejt takhle verejne za tu spatnou. Ester melo stacit, ze se s mamou nechce videt, neodstranit stenu a nemuselo se to takhle vyhrotit. Nekdy mi ta Ester pripada dost neprofesionalni... a jak porad jihne....uááá
18. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz
petrunka, můj názor, taky mě to připadalo jako svělé herecké dílko, pak ještě dyž křičela, že jí proklíná, nejvíc mě naštvala, když to křičela že děti proklíná, matky je dost.
18. kvě 2007 ve 14:35  • Odpověz
Já si taky myslím že za tím je víc než co máma povídala a ta dcera jí i řekla že jí neproklíná poprvé! No a to jak hrozně rychle potřebovala lék.... no prostě estráda! No a ještě k té Ester... já tu ženskou nemusím takže ať udělá cokoliv tak mě se to stejně nikdy líbit nebude! :grinning: Já se raději dívám na slováky!!! Tam je Kačenka a tu můžu! :wink: :slight_smile:
18. kvě 2007 ve 14:52  • Odpověz
docela se ztotožňuju s názorem lakme :wink: když už ta matka chtěla tu dceru proklínat,tak proč děti,které za nic nemůžou :confounded: určitě mají vinu obě dvě,ale že nechala zažalovat vlastního bratra a ještě chtěla,aby odsoudili i matku :sweat_smile: to bylo drsný,na to,že sama si z toho nic nepamatovala a věřila jen manželovi :frowning2: ,podle mě nevydejchala ty 3náhradní sestry,ale matka v tom bude mít i svůj podíl,taky mi přišla jako generál :sweat_smile:,no bůh ví co tam všechno bylo....
18. kvě 2007 ve 14:56  • Odpověz
Holky, viděla jsem to až v repríze, poté co mi kamarádky řekly že stará mladou proklela, a že to nebyla taková ta maminka chudinka.... Tenhle typ je moje babička - tátova matka.... S*ala se jim do manželství, ale táta byl bohužel slabá nátura a poslechl.... A kolikrát nás s mámou posléze lidi odsoudili, ta babička je taková hodná a vy..... Ale bohužel už neviděli jaká ona ve skutečnosti je.... Ten ukníkaný hlásek a ta pracně cezená slza tý mámy v televizi mi ji silně připomněla. A když pak tu dceru proklela.... Prostě to měla bába vymyšlený takhle:

A) Dcera to skousne, přijde ke mně, obejmeme se, já budu na kameru plakat štěstím, a zase jí budu ovládat

B) Dcera to neskousne, já jí prokleju, budu zoufale štkát a celej národ mě bude litovat.
18. kvě 2007 v 16:46  • Odpověz
autor
Vidím, že se většinou na názorech shodneme. Ester mám jinak moc ráda, ale tentokrát to trochu nezvládla. Myslím si, že kdyby to při rozhovoru s dcerou tak nepitvala, nemuselo to tak třeba ani dopadnout. Věřím, že tento příběh bude a byl ojedinělý, a my budeme moc být svědky pouze šťastného setkání.
19. kvě 2007 v 10:14  • Odpověz
Dívali ste se včera na Poštu?
31. kvě 2007 ve 22:18  • Odpověz
Já jsem se dívala,ale chvilkama jen tak letmo. :wink:
31. kvě 2007 ve 22:20  • Odpověz
Ja som pozerala a myslím, že pani Ester to v terťom príbehu trochu nezvládla - príliš to pitvala a nereagovala podľa mňa dosť pohotovo ( ale je to len moj súkromný náror, veľmi porovnávam so Slovenskou verziou a vysoko profesionálnou Katkou Brychtovou). Bolo mi z toho smutno, že mali tí chlapci taký život, napriek tomu - zdá sa - to bol slušný chlapec a dúfam, že nájdená rodina mu aj bratovi aspoň trochu vynahradí, to čo postrádali.
1. čer 2007 v 16:24  • Odpověz
Myslíte, že Katka Brychtová je vysoko profesionálna?
2. čer 2007 v 18:17  • Odpověz
Ano, myslím, že je - ale je to moj názor , ako som písala vyššie. :wink:
2. čer 2007 v 18:40  • Odpověz
Totiž to tá paní v 3 príbehu som bola ja, mala som z toho všetkého veľký strach, za to Ester mi dosť pomohla. No a slovenská Pošta odmietla hľadať mojích synovcov, takže podľa mňa to nie je profesionálne. Opovedali mi, že by to bolo nákladné a nezaujímavé. Ja viem Brychtová za to nemôže.
2. čer 2007 v 19:26  • Odpověz
Myslím, že za to Katka fakt nemože, to má na starosti produkcia..... :unamused: . Ste statočná, že ste to ustála, mne len prišlo, že sa to zbytočne naťahuje a že Vás to trápi. Inak som si poplakala - chlapci mali ťažký život, tak Vám prajem, aby ste si to vynahradili. :slight_smile:
2. čer 2007 v 19:55  • Odpověz
Ano, bolo to dlhé, ale viete, chcela ma rozplakať a za daný okolností to nebolo veľmi ťažké! Moja 6 ročná dcérka mi povedala, že ma videla prvý krát plakať. Takže pre mňa to bola naozaj sila, v zákulisií po natočení, som im vyčitala, že nás mohli na to trocha upozorniť, naozaj to bolo ťažké, povedali, že inák by to nebolo ono!Tak ten program je o tom, som rada, že nám pomohli a všetkým ďakujem aj Vám.
2. čer 2007 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ahojky, po dlouhé době zase obnovuji toto téma, a to samozřejmě díky dnešní PpT, která mě v žádném případě nenechala chladnou. Jakpak se Vám líbila???? Spíše to aktuální pro nás, které to zažívají na vlastní kůži a přirozenou cestou mít mimčo nemohou...... :frowning2: . Bylo krásné vidět zakladatele IVF u nás prof. Ladislava Pilku, které bylo prvně provedeno v "Československé" republice cca před 25 lety. Opravdu mu patří velké poděkovaní, ani k tomu nemám slov... . Jinak víte, že letos to je 30 let od provedení úplně prvního, úspěšného IVF, které bylo provedeno myslím v Itálii?! To je fakt úžasnéééé.
5. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
Dagi, ja jsem se nedivala, mzzes to nejak shrnout?
5. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz
Miminko máme přirozenou cestou ale ta pošta mě dojala a slza ukapla. Ještě že takoví lidé existuji
5. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.