• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Pošta pro tebe"

(Zamčená)
6. března 2008 
autor
Aliku, budu se snažit, ale nezaručuji, že to bude 100%. Byla tam žena, která přirozenou cestou dítě mít nikdy nemohla.Podstoupila velice náročnou, dlouhou léčbu..., ale po 6IVF se jí konečně podařilo otěhotnět. Pozvala si do Pošty právě "zakladatele" IVF u nás, schodou náhod to byl i její ošetřující lékař v CARu. Ta žena toho musela mít za sebou v tomto směru opravdu strašně moc :cry: , když už jí síly docházely a pomalu se smiřovala s tím, že dítě mít nikdy nebude, vschopila se, a lékaři řekla vy musíte být "otcem" mého dítěte, vy my to dítě prostě uděláte, a právě ten 6. pokus se povedl. Jj, důležité je nevzdávat se, ale je to fakt hrozně těžké, neúspěch IVf úplně srazí k zemi a je těžké se "vzchopit" :frowning2: a bojovat dál.....
5. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
autor
Zusma, víš, když dr. řekne, že přirozenou cestou mít dítě nemůžete, je to něco, jako mít svázané ruce. Absolutní bezmoc, nedá se to popsat. Nezbývá než čekat, věřit, čekat, věřit....... .
Někdy se mohou dít zázraky, že dr. pár absolutně "odsoudí", a pak se to nakonec povede přirozeně, ale ta šance je tak vysoká, jako vyhrát první cenu ve sportce.
Jinak ti moc Zusma gratuluji k mimču :wink: a k příjemnému početí :slight_smile:
5. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
mě, když v nemocnici po laparoskopii řekli, že přirozenou cestou nikdy děti mít nebudu, tak jsem probrečela celou noc a chtěla jsem umřít. Díkybohu, že existuje možnost mít mimi díky ivf. JSem za to moc vděčná a chci moc poděkovat doktořům z Olomouce za naši nádhernou holčičku.
6. bře 2008 v 11:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.