• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Povídání o našich miláčcích :)

(Zamčená)
12. ledna 2011 
zde si maminky mohou popovídat o radostech a strastech ne jen dětských :slight_smile: Vítejte
8. pro 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
vítejte holky, je tady úplně normální pokec o všem možném i nemožném :wink:
8. pro 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoooj Jitus, tak jsem zde...a kde bych zacala?? Kubicek je hodny miminko, v posledni dobe, kdyz spi :grinning: asi ho trapi zoubek, ale ted si zase hraje na dece a je to milaaacek...a starsi Kuba, ten mi zase v patek odjede...bral si dovcu a ta neskutecne rychle utekla :frowning2: takze zase 4 dny Praha a 4 dny doma...ja se jen modlim, aby po novem roce vyslo to mistecko, ktere ma slibeny a potom by to bylo 3 dny Praha a 5 dni doma... :slight_smile: :wink:
8. pro 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
@deniskakubicek Deni, my máme noci klidný, jelikož nemáme zuby :grinning: to si nevybereš. ale máme to zlatíčka hodný, Vojtí už chrundí, takže já mám padla. Jinak Kuba to má těžký s tou prací, ale snad bude lépe! :slight_smile:
8. pro 2010 v 18:43  • Odpověz
Jitus, my mame taky noci v pohode, vubec se nebude, mozna 1 za 3 dny na dudel, ale jinak nee...on spis poknourava pres den...vis, ja jsem si zvykla, ze vubec neplakal a ted proste prozivam kazdy zaknourani :grinning: jooo, ja doufam, ze bude lip, uz jsem si zvykla, ze jsem na maleho sama a uzivam si kazdou vterinu, co jsem s muzikem :slight_smile: zitra jdeme s prckem na kalmetizaci a k detskymu...malej uz taky chrni, tak mam klidek, pomahal nam zabalit darky a unavil se u toho :grinning:
8. pro 2010 v 18:54  • Odpověz
autor
:grinning: tak to Vojta by mě ten papír akorát sežral..... :grinning: já půjdu balit teď, mám klídeček..... mě se teda na dudel budí denně, ale tak do těch 10 večer, pak spí jak prkno a je klídek, jak už je sám v pokoji tak mi spí do krásnejch 7 hodin :slight_smile:
8. pro 2010 ve 20:38  • Odpověz
no, vsak on nam ho taky malem sezral :grinning: malej je ted vzhuru a povida si v postylce...normalne, on uz nechce byt s nama a je radsi v postylce :-O a taky mame Kubu od 2 mesicu v pokojicku, ma tam klidek a spinka tak od 21:00 do 7:00 a to je krasny...kdyz se vzbudi v osm, tak uz jsem prespala, i kdyz ted je doma Kuba, takze cucime na telku do noci a rano jsem jak matoha :grinning:
8. pro 2010 ve 20:47  • Odpověz
@ciko86 se nam tady nikdo nechytl, vid?? :frowning2:
8. led 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
@deniskakubicek noo, taky koukám :( nj, co naděláme... ale my tu jsme :slight_smile:
12. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.